סיבוב שני מוזר

• פותח הנושא PIZB
  • פורסם בתאריך

PIZB

New member
סיבוב שני מוזר

הי,
התחלתי ביום ראשון שעבר סיבוב שני - ישר לאחר הסיבוב הראשון.
בסיבוב הראשון לקחת מנוגון - 6 אמפולות ביום, שהניבו ביצית וחצי מהשחלה השמאלית. ההפריה הייתה טובה אבל העוברים לא התפתחו לשני תאים אך הוחזרו בכל זאת.
בסיבוב הזה החליפו את המנוגון בפרגובריס - 3 אמפולות ביום.
במעקב זקיקים היום (לאחר שבעה ימי הזרקות) נראה שלושה זקיקים בשחלה הימנית בני 11-12 מ"מ וזקיק אחד בשחלה השמאלית בן 15 מ"מ ונאמר לי שהשאיבה תהיה ככל הנראה בעוד שבוע מהיום. קצב הגדילה של הזקיקים בשחלה הימנית נראה לי איטי.. האם לאחר שבעה ימי הזרקה הזקיקים לא אמורים להיות גדולים יותר? בסיבוב הקודם הזקיקים גדלו לאחר 7 ימי הזרקה כבר לגודל של 18 מ"מ.. אני מניחה שנפספס את הזקיק בשחלה השמאלית. האם קצב גדילה איטי מעיד על איכות הביציות?
אשמח לתשובה כי אני די מבולבלת...

ענבל ח1

New member
היי

הקצב כלל לא איטי.
יש כאלה שמזריקות גם בפרוטוקול קצר שבועיים וחצי. דווקא גדילה איטית מאפשרת צמיחה של יותר זקיקים...
וגם הפער בין הזקיקים לא כזה גדול ככה שממש לא ניתן להסיק כרגע שהזקיק של ה-15 יפוספס.
ועוד דבר- קצת מוקדם לומר לך שהשאיבה תהיה בעוד שבוע. מקווה שמתוכנן לך עוד מעקב כבר בעוד יומיים. הזקיקים נותנים לעתים קפיצה בבת אחת...
בהצלחה

PIZB

New member
תודה על המענה המהיר :)

אכן מתוכנן מעקב ליום שלישי.. מקווה שיגדלו קצת מהר יותר..
תודה!

בלונד23

New member
הקצב ממש לא מעיד על כלום

במיוחד בסבב רצוף אחרי חודש של טיפול, קורה שהגוף מגיב לאט. זה לא אומר כלום.
מי שאמרה לך שהשאיבה עוד שבוע היתה אחות? טכנאית? בטח לא הרופא. הרי זו טעות - אי אפשר לדעת שבוע מראש על שאיבה. איזה שטות לומר כך. צריך להמשיך מעקב צמוד ולראות מתי יגיע הזמן, אולי גם יצטרפו עוד זקיקים.

PIZB

New member
ואכן הצטרף זקיק חדש :)

תודה! הרופא אמר היום במעקב שהשאיבה תהיה או בשישי או בראשון.
מחר אגיע למעקב נוסף כנראה..
&nbsp

מנסיוני.. קצב מהיר זה לא כ"כ טוב

היה לי סבב בו הזרקתי 6 ימים והגעתי לשאיבה.
נאמר לי בבית החולים שזה לא סימן טוב בכלל אלא ההפך,
זה מדגיש עוד יותר את עניין הרזרבה הנמוכה, שזו הבעיה אצלי.
נאמר לי שדווקא קצב יותר איטי, מראה על איכות יותר טובה.
כמה שמחתי אז כשהזקיקים גדלו, ובמהירות הבזק, וכמה נפלו פני כשגיליתי שזה ההפך מהרצוי

&nbsp
שיהיה לך המון בהצלחה!!

PIZB

New member
תודה! אכן הצטרף זקיק חדש :)

היום לאחר מעקב נוסף התגלה זקיקון נוסף :) בסה"כ 5 שזה היסטרי נוכח המצב שלי :)
ישנם שניים של 16 והיתר 12-12.5.
הרופא אמר היום שהשאיבה תהיה או בשישי או בראשון - כנראה שאגיע מחר שוב למעקב זקיקים.
מקווה באמת שזה יעיד על איכותם כי בפעם הקודמת שני העוברים לא התפתחו לשני תאים

PIZB

New member
מעדכנת..

התקשרו אלי אתמול והודיעו שהשאיבה מחר. הפרוגסטרון עלה מאוד והם לא רוצים לסכן את הזקיקים המובילים.
נסתפק שוב בשניים. מקווה שנספיק

רק רוצה להזכיר לך ש..

צריך רק אחת, טובה.
זה מה שאני מזכירה לעצמי :)
גם לי יש שאיבה מחר.. והתקווה שלי היא לאחת טובה, אם יהיו 2 או 3.. אני מחייכת לעצמי..

יש לי אחד מוביל ושניים משתרכים, אין לי שמץ מה יעלה בגורלם מחר ואם בכלל יש בהם ביצית..
הרבה תקוות והרבה חוסר ודאות, אלו הם חיינו בזמנים האלה

PIZB

New member
מסכימה לגמרי! שיהיה המון המון בהצלחה מחר!

למעלה