צריכה את תמיכתכן אבל גם תשובות כנות

צריכה את תמיכתכן אבל גם תשובות כנות

היי נשים גיבורות,
האם יש סיכוי בגיל 40.5 (תכלס עוד רגע 41), להיכנס להריון ראשון מעובר אחד - שהוא באיכות גבוהה?
זה קורה? זה קרה פה לבנות? אני יודעת שמבחינה סטטיסטית הסיכויים נמוכים בגלל שזה עובר 1 והגיל הזה..
אני אצל בר חוה המדהים!!! אחרי 6 סבבים שהעברתי אצל רופאים אחרים שממש לא קראו את המפה והמשיכו לתת לי הורמונים ולחכות שהזקיקים יגדלו עוד ועוד - ולרוב הביציות שלו לא הופרו..
עשיתי 2 סבבים אצל בר חווה הראשון היה עם מעט גונל אבל נשאבה רק ביצית אחת שהופרתה- עובר באיכות לא משו - לא נקלט
סבב שני טבעי לחלוטין- עובר באיכות מצטיינת.. שלצערי לא השתרש. בר חוה ממש מרוצה מאיכות העובר בסבב הטבעי, עכשיו לקראת הסבב הבא- טבעי כמובן
אני תוהה אם יש סיכוי
אני רוצה להיות אמא והזמן עובר וזה קשה

אני חושבת שיש בהחלט סיכוי

בר חווה הוא מומחה מאוד ידוע (ברמה שרופאים אמריקאים בתחום הפוריות מדברים עליו הרבה בארה"ב) ואני חושבת שהוא יודע לעשות את העבודה. לא מכירה באופן אישי אבל שמעתי על הרבה מקרים של גילאים יותר מבוגרים שהוא הצליח לגרום להריון.
&nbsp
כל סבב שאיבה הוא שונה ואולי כן אפשר להגיע ליותר מביצית אחת, לא?
&nbsp
אני לא מבינה גדולה בזה אבל הייתי סומכת עליו ומנסה לשמור על אופטימיות
.

tulitool1

New member
גם אני מאמינה שזה אפשרי

ראיתי את זה לנגד עיניי.. מחזיקה לך אצבעות

rabbitm

New member
חברה טובה, בת 44.9, נקלטה בהפריה שלישית

אמנם הוחזרו שניים אבל מסתבר שזה קורה
המון בהצלחה!

בלונד23

New member
לדעתי יש סיכוי

אם הוא לא היה חושב כך הוא לא היה ממשיך, ומפנה לתרומה.
כל עוד הוא מרוצה, סימן שיש סיכוי.
3 בנות שהכרתי נכנסו להריון ראשון בגילך, אמנם שתיהן בהרבה הפריות אבל נכנסו.

Clair24

New member
לא חסר סיכוי

קודם כל אני יודעת שבר חווה יודע בהחלט להגיד כשהוא מאמין שלא כדאי לנסות. בנוסף, אמנם עם החזרה של מספר הפריות אבל אני נקלטתי בגיל 42 וילדתי ב 43 עם מוקפאים יום 2 באיכות טובה. זה אפשרי והאיכות באמת חשובה. מחזיקה לך אצבעות!

למעלה