החג הזה

מיץ גזר6

New member
החג הזה

החג הזה אני מגיעה עם בטן ריקה

החג הזה אני אשב בשולחן הסדר עם דמעות בעיניים

החג הזה תקוע לי כמו עצם כואבת בגרון

לא בא לי משפחה . מעדיפה עם עצמי להתכנס בעצבות
בכל מקום רואה הריוניות וזו כבר השני השלישי חשבתי שזה הולך לפי תור....
והבטן שלי ריקה ריקה..אך מלאה בחלומות. החג הזה כואב לי, ואין לי מנוחה. אולי בחג הבא תחזור לי השמחה.

פאשון

New member

אני שומעת את הכאב שלך. אין לי מילים לניחום. שולחת חיבוק. ומאחלת לך שהפסח הזה באמת יהיה האחרון עם בטן ריקה. ויותר מזה - אני מאחלת לך שהבטן שלך תהיה ריקה ותינוק בידיים בפסח הבא...

מבינה אותך מאוד

זה מאוד מתסכל עם כל המשפחתיות וכל המבטים הגנובים של כולם לכיוון הבטן לראות אם יש משהו חדש.
&nbsp
השנה אנחנו לא חוגגים את הסדר כי מחר אני טסה לארץ ומפה לשם יצא שאין לנו איפה לחגוג וסתם נצא למסעדה נחמדה. יש בזה משהו די נחמד אם כי מבאס כי בכל זאת זה חג גדול.
&nbsp
תנסי לבוא עם גישה אופטימית וחיוך , להכניס מאוזן אחת ולהוציא מהאוזן השנייה במידת הצורך ונקווה שכולנו נחגוג הריונות בריאים ומשעממים בחג הבא

&nbsp
כל כך מבינה אותך

acka

New member
חג שמח

איכשהו בחגים הכי קשה, המשפחות מתכנסות כולם פתאום ביחד וזה כל כך מדגיש את מה שעדיין אין לנו.
תחזיקי מעמד ואני מקווה שזה הפסח האחרון בו עוקפים אותך בתור.

שירןג7

New member
גם אני מבינה אותך מאוד

גם אני כמוך חושבת על זה שהבטן שלי ריקה... שאם ההריון הראשון שלי היה מחזיק הייתה לי גם עגלה ליד השולחן.. שאם ההריון השני היה מחזיק הייתי עם בטן גדולה ויפה לקראת לידה. אבל לא. לא.. הבטן שלי ריקה. אבל טוב שאת חולמת. לחלום זה טוב..הלוואי ובחג הבא הבטן כבר תהיה מלאה בדבר שאנחנו הכי מחכות לו.

holten

New member
מבינה ושולחת

הלוואי והדרך תתקצר ובשנה הבאה תחבקו קטנטנים יקרים שלכן
חג שמח!

למעלה