בטא 6.9

בטא 6.9

אמרו לי לא להפסיק את מה שאני לוקחת ולבוא שוב ביום שלישי לבדיקת דם... למישהי קרה שהיה ערך כ"כ נמוך ובכ"ז זה היה הריון?

מיץ גזר6

New member
מחזיקה לך אצבעות!!!

קודם כל לכי לשם פיזית שיביאו לך קוד לאתר, כך יהיה לך תשובה מוקדם ולא תהי במתח עד שהם מתקשרים, ותהי אופטימית ותצפי לנס! מקווה שיהיה לך נס!!

acka

New member
אני מצטערת

אני מודה שלא הייתי מפתחת ציפיות גבוהות מבטא כזאת.
שמעתי על ניסים, אבל אפילו הם התחילו מבטא כפולה מזו והיו נדיקרים מאוד.
הלוואי ואני טועה.
חיבוק גדול, לא פשוט המצב הזה.

תודה לכן!!!

כמובן ששעתיים אחרי זה הצלחתי לדבר עם הרופא בוואטסאפ כי הוא בחו"ל, והוא כמובן אישש את זה שהתוצאה שלילית. אני מניחה שזה שאריות של האוויטרל האחרון שלקחתי ב- 14 לחודש ועברו 10 ימים ממנו.
בכל אופן... זה היה טיפול ה- IVF הראשון שלי אבר, והייתי אתמול ממש מדוכאת, עכשיו אני קצת יותר טוב, מקווה שיהיה בסדר...
לא אכפת לי לחזור על הכל שוב, זה לא מה שמפחיד אותי. מה שמפחיד אותי זה שהיו לי חמש ביצתיות וכולן הופרו. מתוכן היו שני עוברים טובים (8A ו- 7B) ובכ"ז הם לא נקלטו. הריי 8A זה הכי טוב שיכול להיות?? אז מה זה אומר שהכי טוב לא נקלט? אולי יש לי בעיה ברחם..??

שששש...שעוברים שלך לא יבהלו

בטא שלילית זה פויה (באמתחתי מספר דו ספרתי של כאלה)
אבל מכאן ועד לחפש בעיות ברחם המרחק עוד גדול.
אם בא לך לכתוב מה בדקת עד כה זה יהיה פיקס ונוכל לראות אולי דילגת על משהו

אני חדשה בעסק אז לא בדקתי הרבה

אבל נתחיל:
&nbsp
אני בת 38 ועושה את התהליך לבד ללא בן זוג... כבר דבר שמקשה.
התחלתי לחשוב על להביא ילד לבד בסביבות גיל 36 ועד שהתבשלתי נהייתי בת 37. עשיתי אז פרופיל הורמונלי ויצא לי FSH =13 ואז הרופא אמר לי למדוד גם AMH ויצא לי נמוך מאד (0.53). בנתיים הכרתי מישהו ושמתי הולד על התהליך ולצערי זה זה לא הלך ואחרי 3-4 חודשים שוב בדקתי ויצא לי FSH =19.
ממש לפני שהתחלתי את ה- IVF בדקתי שוב ויצא לי FSH = 12.9.
&nbsp
מעבר לזה לא בדקתי כלום, שאלתי את הרופא אם לא צריך צילום רחם כי קראתי שבנות עושות והוא אמר לי שהוא לא רואה סיבה שאעשה מבחינת ההיסטוריה שלי וכו".
&nbsp
זהו... לא עשיתי שום בדיקות (כמובן מעבר לאייס, בדיקות גנטיות, פאפ וכירורוג שד שכל אלה יצאו תקינות).
&nbsp
התחלתי IVF ראשון עם פרוטוקול ארוך (נראה לי לפי גוגל שמה שהוא נתן לי נקרא פרוטוקול ארוך) - דקאפפטיל ואז גונל F במינון גבוה (300). לא הייתה תגובה ועברנו ל- 450 ואז גדלו לי חמישה זקיקים, נשאבו חמש ביציות וכ"כ שמחתי שניצחתי את הסטטיסטיקה וכל החמש הופרו! אבל אז קצת התבאסתי שלא נשארו לי להקפיא כי 2 היו טובים והוחזרו כאמור...
&nbsp
זהו פחות או יותר...

כן אני יודעת.. דיברתי עם הרופא כבר אתמול

נאחות בטלפון אמרה לי להמשיך עם ההורמונים ולבוא לבדיקה שוב אבל היה לי ברור שזה שאריות של האוביטרל. וזה גם מה שהרופא אמר וכמובן שהפסקתי אתמול עם ההורמונים.

למעלה