להתעקש ולהילחם או לוותר

anna 39

New member
להתעקש ולהילחם או לוותר

באמצע אפריל הקרוב "נחגוג" 5 שנים למסע הזה שנקרא לנסות להיכנס להריון.
אנחנו מהלא מוסברים...

היינו מותשים ועייפים פיזית ובעיקר רגשית ואז הגיע קצה אור במנהרה
הכרתי מישהי שגם הייתה לא מוסברת והיא עברה גהינום עד שהגיעה לרופא X ושם הכל השתנה, הכל הסתדר והיום היא אימא לילד מקסים

התקשרתי לקבוע תור... התור שהיה הכי קרוב היה לעוד חמישה חודשים... היה לי ברור שאני קובעת... מה זה חמישה חודשים לעומת חמש שנים...

חיכיתי שלושה חודשים... נשארו חודשיים לתור... מתרגשת... ואז טלפון מהמרפאה... הרופא לוקח חופש והתורים מבוטלים.... אפשר לקבוע תור חדש אבל רק לעוד כשבעה חודשים... כמו כולם.... לא מעניין אותם שחיכיתי כבר שלושה חודשים... מי שמתקשרת לקבוע עכשיו מקבלת אותו תור כמו מישהי שחיכתה שלושה חודשים והתור בוטל שלא באשמתה... קצת לא פייר.... אבל זה מה יש... נחכה... במצטבר זה אומר שנחכה מעל תשעה חודשים, כבר אפשר ללדת אבל קודם צריך להיכנס להריון.... מבררת קצת על דוקטור X... באמת רופא תותח אז או קיי שיהיה מסכימה לחכות עוד כשבעה חודשים....

כעבור כמה שעות חוזרים אלי... הייתה תקלה... הם לא יכולים לקבוע לי תור.. למה? נורא פשוט, דוקטור X לא מקבל כרגע מטופלים חדשים.... אז כן הוא קיבל לפני שלושה חודשים כשקבעתי את התור המקורי... אבל לא זה לא מעניין אותם... עכשיו הוא לא מקבל חדשים.... אני בוכה לטלפון ומנסה להסביר שאני לא חדשה כי הרי קבעתי תור עוד לפני שלושה חודשים כשהוא קיבל מטופלים חדשים ומה זה אשמתי שהוא ביטל... מעברו השני ש הקו פקידה שזה לא מעניין אותה... הוא לא ראה אותי מכאן שאני מטופלת חדשה וחדשים הוא לא מקבל....

כל כך לא פייר... כל כך לא אנושי.... בינתיים דיברתי עם עוד מישהי שהרופא הזה עשה את השינוי שהיא הייתה צריכה כדי להרות...

אז כן אפשר לנסות להילחם ולהיאבק... אבל אנחנו כבר מותשים... מילא להיאבק על כניסה להריון אבל גם על כניסה לרופא?

הבעל אומר לוותר... אומר שמי צריך להתעסק עם אנשים כאלה שאין להם טיפת פייריות ורגישות... אני מוכנה לבלוע הכל רק שיהיו כבר שני פסים... רק שהמחזור כבר לא יגיע?

אז מה אתן הייתן עושות? מוצאות את הכוחות שאין ונלחמות? או מוותרות ואומרות שעם גישה כזאת עדיף שלא? להילחם? לוותר? ואגב אני צודקת שזה לא פייר שאחרי ביטול הם רושמים גם את המבוטלים וגם את החדשים לאותו תאריך? האםאני צודקת שגם אם הוא לא מקבל חדשים הוא אמור לקבל אותי כי קבעתי תור עוד כשהוא קיבל חדשים וזה לא אשמתי שהוא ביטל...

לא יודעת אם להיאבק עליו או לוותר? כרגע מעדפה לא לחשוף את שם הרופא כדי לקבל דעות שלא קשורות אליו אישית אלא רק לסיטואציה...

בלונד23

New member
לכי לבר חווה

זו ההמלצה שלי. הוא מקבל חדשות ואם תבקשי מקורין, ותסבירי את המצב ואם גילך קצת מתקדם, תוכלי לקבל אולי תור שהתבטל כשיהיה ביטול.

לולי292

New member
תקבעי לרופא אחר

יש הרבה רופאים טובים. הייתי קובעת לבר חוה לאור גילך וזה שאתם לא מוסברים.
את מתעצבנת ובצדק. זה פשוט מקומם!
&nbsp
אבל תתעודדי יקירה. כנראה שכך צריך להיות (לפחות כך אני מאמינה)ורופא אחר יביא לך את הישועה להריון מלא ותקין ובידיים מלאות. בהצלחה!

anna 39

New member
זה בדיוק מה שבעלי אמר

שכנראה זה סימן מלמעלה שככה זה צריך להיות

anna 39

New member
לגבי הגיל שלי

אני לא בת 39
אף אחד במשחה ובחברים לא יודע על הטיפולים
כשנרשמתי לפה פחדתי שיזהו אותי אז שיניתי את הגיל
אני עוד מעט בת 32
לקחלי כמה ימים טובים למצוא אומץ לכתוב פה
לא שיש לי במה להתבייש אבל לא רוצה שאנשים שאני מכירה ידעו
שישאלו נו איך הולך
שירחמו

ענתי787878

New member
מסכימה. אבל אם אין תואים חצי שנה אפשר

לקבוע לדר בן דוד שעובדת אצלו ותחת הפרוטוקולים שלו. היא מקסימה ולהיות אצלה לדעתי זה להיות בידיים כמעט כמו של בר חווה. בהצלחה

hatalya

New member
תקבעי לרופא אחר

או ״תזרקי אותו״ כמו שאמרה הפסיכולוגית מהניינטיז.. יש המון רופאים, חלקם גם יקבלו אותך תוך שבועיים. הכל בסדר, זה לא שנקבע בגורלך או הרופא הזה או אף אחד. קשה מאוד, ארוך ומייגע, אם את רוצה לפרוש מהמירוץ את יכולה, אבל תפרשי כי את רוצה, לא כי איזה רופא תיסכל אותך בדרך..

anna 39

New member
ברור שאני לא אפרוש מהתהליך עצמו

רק מתלבטת לגבי הרופא
אם התור הכי קרוב אליו זה עוד כשבעה חודשים אולי זה אומר עליו משהו? מן הסתם זה לא מקרי שיש לו כזה עומס

בלונד23

New member
לטעמי זה לא אומר כלום

אם יש לך בד וייבס מהמרפאה את צריכה ללכת למישהו אחר.

איזה מרגיז!

איפה האנושיות וההבנה שמתעסקים עם נשים במצב לא פשוט.
אם כבר קבעו לך תור- גם אם טרם היית שם (במיוחד אם זה בגללם)-היו צריכים לקבל אותך.
&nbsp
אני חושבת שההתנהלות שם ממש לא לעניין, לא בטוחה שעם כל הניסיון המקצועי שלו, הייתי הולכת אליו.
&nbsp
אני אישית לא הייתי נלחמת ומנסה אופציות אחרות. בהצלחה

ליהי1001

New member
לא יודעת מי הרופא ומי מרשה לעצמו להתנהג כך

לא הבנתי על מה יש להילחם? רופא שלא רוצה אותך כפציינטית שלו (וככה בדיוק זה נשמע) לא ראוי שתיהי כזו. לא מדובר כבר על זמן המתנה ארוך (שזה לגיטימי ומקובל) אלא על התנהלות הזויה, מוזרה ובלתי מקצועית בעליל שבעיני אין בה סימן לברכה עתידית. אגב, אני הייתי מחפשת ומתאמצת למצוא את המייל האישי של אותו רופא על מנת לעדכן אותו. זה נשמע כל כך מופרך שאולי אפילו אין לו מושג שככה הוא מנוהל

יקירה... נשמע מאד לא קל הסיפור כולו, ההמתנה הארוכה ובייחוד

הסיפור ההזוי עם הרופא הזה.

אני מרשה לעצמי להתנסח פחות בעדינות מהדרך בה את כתבת- הם חוצפנים שם ברמות אחרות, גועליים ביותר, חסרי רגש אנושי בסיסי, ונשמע לי כאילו it's a blessing in disguise עבורך.
אולי יש כאן שמירה מלמעלה...
כך או כך אני בהחלט הייתי מפרסמת את שם המרפאה או הרופא. לא מסכימה שצריך לבלוע את כל הצפרדעים כדי שיעשו לנו טובה ויקבלו אותנו כמטופלות.
הסיפור שלך ממש הצליח להעלות לי את הסעיף והחזיר אותי לסיטואציות דומות-שונות בסבב הטיפולים הקודם שלי (שאחרי תקופה לא קצרה, מפחי נפש רבים והפלה
- הניב הריון ובייבי מקסים תודה לאל).
ואגב- גם אנחנו היינו לא מוסברים, למרות שבתוכי ידעתי מה עשוי להיות ההסבר ורק אחרי שרופא אחד זרם איתי, ונתן לי פרוטוקול תואם למחשבותיי- הריתי.
יקירה- אל תאמרי נואש אבל גם אל תרשי לעצמך לקבל כל צפרדע שמכריחים אותך לבלוע!!!
ונסי גם לברר אצל הבחורה שהכרת- מה היה שונה בטיפול אצלו. אולי תוכלי להביא את הרעיון בפני הרופא שלך/רופא אחר והוא יזרום... כך היה אצלי.
מחזקת מרחוק.
בתקווה לבשורות טובות וסיום המסע המייגע.

למעלה