התייעצות

התייעצות

היי בנות,

אשמח להתייעץ אתכן על משהו,
אנחנו נשואים פלוס שניים.. אני מאוד רוצה ילד 3 כבר שנים ובעלי לא..
לאחרונה הוא אמר שהוא היה מוכן אבל יש לו תנאי: בלי טיפולים ועניינים, רק אם זה מצליח ככה (הקודמים הצליחו בקלות אבל עכשיו מנסים כבר כמעט שנה)
כשראיתי שלא מצליח, פניתי לרופא פוריות ששלח אותי לבדיקות דם, US, וצילום רחם. עשיתי כבר הכל ועכשיו שולח את בעלי לבדיקת זרע ואותי להסטרוסקופיה.
והשאלה שלי היא כזאת, האם בכלל כדאי להמשיך לבדוק אם בעלי לא רוצה בכלל שום טיפול? או שכדאי לבדוק רק כדי לדעת אם יש בעיה?

פאשון

New member
לעניות דעתי

רק את ובעלך יכולים לדון ולהחליט אם להמשיך או לא בבדיקות. ואני חושבת שאם הוא לא רוצה טיפולים, מה זה משנה אם יש או אין בעיה?
תראי, לפעמים יש אנשים שמנסים בלי טיפולים ומצליחים אחרי שנה ומשהו. עם הגיל דברים לוקחים זמן...ככה זה...אם זה מעודד...
אני מבינה את הקושי והכמיהה שלך. אני מציעה לך לעשות מה שאת יכולה כדי שלא תחושי פספוס תוך כדי לקיחת הדברים בפרופורציות.
בהצלחה!
נ.ב. רוב הבנות בפורום הזה מתפללות לאחד. ילד אחד. לרובן ילד שלישי או לפחות חשיבה על ילד שלישי זה בגדר חלום או "צרות של עשירים", כך שהשאלה הזו כדאי שתפני לפורום הורים בטיפולים מאשר בפורום הזה. אני חושבת ששם יוכלו אולי יותר לעזור...

תראי

לא ענו לך כי זה לא כל כך המקום לשאול: למרבית הנשים כאן אין כלל ילדים ולרובן ככולן אין את הלוקסוס להביא ילדים ללא טיפולים. יש פורום הורים בטיפולים, כדאי לשאול שם.
ולעניינך -
מה אכפת לך לעשות היסטרוסקופיה ולשלול הידבקויות כתוצאה מהלידות הקודמות? אם תגלי ששם הבעיה ותפתרי אותה - אשריך. אם לא, תישארי עם השאלה האם הבעיה היא בזרע או שאתם לא מוסברים.
בכל מקרה, טיפולים הם תהליך קשה שיהיה מאוד קשה לעבור ללא תמיכה של הבעל.

בהצלחה,
יעל

סליחה

מדברייך אני מבינה שהבקשה שלי להתייעצות עלולה היתה לפגוע פה בבנות וזאת ממש לא היתה כוונתי..
מצטערת ומאחלת המון המון בהצלחה לכולן ואמן שעוד השנה כולכן תהפכו לאמהות..
שוב סליחה
ותודה על ההפניה לפורום השני (לא ידעתי שיש כזה)

למעלה