וסת אחרי היסטרוסקופיה ניתוחית

ע דור

New member
וסת אחרי היסטרוסקופיה ניתוחית

עברתי היסטרוסקופיה ניתוחית להסרת מחיצה לפני שבועיים. להערכתי זה היה בערך סביב הביוץ (לא הייתי במעקב זקיקים באותו החודש). בד"כ המחזורים שלי סדירים ותקינים. רופא הפוריות רצה להמתין עוד וסת אחת לפני שחוזרים להזרעות. בהמשך השבוע אמורה להגיע לביקורת שאחרי הניתוח אצל הרופא שניתח אותי.

הווסת היתה אמורה להגיע אתמול, ובמקומה היתה הפרשה דמית קלה מאד. ההיגיון שלי אומר שבגלל שפגעו ברירית הווסת באמת אמורה להיות קלה מאד, אבל עד כדי כך?
מה שבעיקר מטריד אותי באם זו וסת או לא זה שאני רוצה לדעת מתי הווסת הבאה שלי, כשחוזרים לטיפולים (או לנסות טבעי בחודש הזה, למרות שבטח ננסה לכסות את כל החודש, דווקא התאימו לי כמה שבועות חופש מבדיקות דם...)
האם אין מנוס מללכת לבדוק רמות הורמונים בדם?

לפני כל טיפול הזרעה/IVF חובה לדעתי לעשות בדיקת דם ביום 3-5

כך שאין מנוס מזה...

לשאלתך..לא נתנו לך פרגילוטרן או תרופה אחרת לשיקום הרירית? נראה לי שלרוב נותנים..
עשית אבחנתית אחרי הניתוחית לוודא שהכל בסדר ואין הדבקויות? לרוב ממליצים אחרי הסרת מחיצה.

שיהיה המון הצלחה!

ע דור

New member
עונה

הרופא ביקש להמתין מחזור אחד כדי שהרירית תשקם את עצמה. לא היו לי בעיות ברירית בעבר אז אני מאמינה שזה באמת הצעד הנכון לעשות.
בווסת הבאה אעשה בדיקת דם כדי להמשיך בטיפולים (אם יהיה צורך... הרופא עודד אותנו לנסות טבעי החודש).
מחר יש לי ביקורת אצל הרופא המנתח, אבל אמרו לי מראש שזו לא תהיה היסטרו'. בכל מקרה הווסת קצת התגברה אז ברור לי שהיא הגיעה... תודה על תשובתך :)

למעלה