חוסר תגובה לזריקות- מה עושים??

מזלי24

New member
חוסר תגובה לזריקות- מה עושים??

היי הזרקתי במשך 6 ימים מנופור. מסתבר היום שלמרבה האכזבה לא היתה כלל תגובה שחלתית!! בנוסף הרירית דקה - 4 ממ ויש הכתמות חומות. אני אמורה לעבור הזרעה והשאלה שלי האם הייתן ממשיכות להזריק עוד כמה ימים )זו עצתו של המומחה) או לוותר החודש?? אני מרגישה כאילו שאין טעם... וחבל על המאמץ, סתם לדחוף חומרים לגוף. מה אתן אומרות??

חסר לשמוע רקע... בת כמה את, למה את בטיפולים,

את מבייצת טבעי? יש רזרבה שחליתית בסדר?
מה הכוונה באין תגובה- אין שום זקיק מוביל? כל הזקיקים פחות מ 10?

וגם מידע מאוד חשוב להבין.. מה המינון שנתנו לך? למה רק מנופור? (לרוב מתחילים מגונל או גונל +מונפור, ניסית גונל בעבר ולא עבד?).

מזלי24

New member
אז ככה...

בת 40, רזרבה נמוכה, אבל מבייצת ככל הנראה. עשינו ניסיון קודם עם פיוריגון והיתה דוקא תגובה אבל רק של 2 זקיקים ובהזקעה כלום. אז עכשיו הלכנו על המנופור. מרגישה אכזבה. אני לא הולכת להמשיך ולהזריק כמו שהמליץ... אני מפחדת מהזרקת הורמונים שלא לצורך או כשהכישלון בטוח. בעבר הסטוריה של חסר פרוגסטרון שיצר היפרפלזיה ובעיות ברירית...לאחר איתור הבעיה )שלקח שנים!@) וטיפול בפרוגסטרון חייבת לצייין שנקלטתי טבעי להריון בריא. אבל מאז חלפו כמה שנים וכלום... וכעת הניסיונות עם ההורמונים לא קלים כמו שחשבתי שיהיו.. תמיד בבדיקות הפרוגסטרון נמוך מאוד. עכשיו למשל הגעתי למצב של רירית מאוד דקה ודימומים קלים. האם זה מעיד על חוסר בפרוגסטרון?

טוליתי

New member
, קורה שלא מגיבים

לפעמים לוקח זמן להגיב, ולפעמים אין תגובה. חוסר תגובה יכול לנבוע מכך שהפרוטוקול לא מתאים.
טיפולי פוריות מבוססים על ניסוי וטעייה. רופא טוב יסיק מסקנות וישנה לך את הפרוטוקול.
כולי תקווה שעוד מהסבב הזה יצא תינוק יפה, ואם לא, אז בטיפול הבא
.

מזלי24

New member
תודה, כיף לשמוע...

אני אכן מקווה שנמצא את הטיפול המתאים. הכאבים והדימומים הקלים הכריעו והפסקתי את הזריקות להחודש.. מקווה שיש תרופות שיכולות להרים קצת את הפרוגסטרון הנמוך שלי.

atiro

New member
מנסיון שלי פשוט מפסיקים..

אצלי היה מצב דומה.. וגם כשכבר התפתח זקיק וההורמונים היו תקינים לא היתה ביצית.
לטעמי אין כל הגיון לקחת הורמונים עוד ועוד כשהתגובה הפוכה מהרצוי.
אני אלך לסבב טבעי.. מציעה שתחשבי על זה גם.
בכל מקרה בהצלחה.

למעלה