מעקב- פענוח תוצאות

gluten free

New member
מעקב- פענוח תוצאות

סבב טבעי טבעי
רק מעקב, אולי הזרעה:
התחיל מוזר עם ערכים גבוהים של פרוג' וLH
שירדו לאט ובעקביות. למרות שלא הייתי ממושמעת ולא לקחתי דקסמטזון על אף עצת הד"ר.
הזקיק גדל לאיטו וגם הרירית, אבל עם כיוון טוב.
היום יום 16:
רירית 7.3
זקיק 21
אסטרדיול 913 !!!! (לא ידוע לי על זקיק נוסף)
פרוג 2.6
LH 7.9

1. האם יכול להיות שזו בכלל ציסטה?
2. מה קורה כש LH לא עולה והאסטרדיול ככ גבוה?
3. יכול להיות שהערכים של תחילת המחזור (פרוג' של 5.5-6, וLH של 23) שיבשו הכל וזו בכלל לא ביצית, ואם כן לא ביצית טובה??
4.והאם- לאור 4 שאיבות שהיו, שבהן איכות הביציות וההפריות לא הייתה טובה (2- הפריה בינונית, 2 לא הגענו להפריה אפילו) הייתן שוקלות הזרעה? (הזרע טוב ותקין).

תודה!

ענבל ח1

New member
היי

ראשית, הזרעה נשמעת לי הגיונית וגם תגבור עם יחסים.
לגבי האסטרדיול- למה את חושבת שהוא גבוה מדי?
זה האסטרדיול הצפוי מזקיק בשל ואת לגמרי עם זקיק בשל- גודל 21. למה שתחשדי שזו ציסטה?? הערכים נראים עכשיו טובים מאוד. את ממש עומדת לבייץ בקרוב, ברמת תוך יומיים לדעתי.
ממליצה להתחיל לקיים יחסים ולבצע הזרעה עפ"י הוראת הרופא.
לגבי הדקסמתזון- למה לא לקחת? אני לא בעד לא להקשיב להוראות הרופא. אם את לא סומכת עליו אז עדיף לעבור רופא...
שיהיה המון בהצלחה.

gluten free

New member
תודה מתוקה!

את מעודדת , כהרגלך.
לגבי הדקסמטזון- אני מאוד סומכת על בר חוה, החודש סגרנו שנניח לי עם מיני תוספים, ורציתי לראות איך הגוף שלי מתמודד לבד עם האתגר (וגם התחלתי שיטת אביבה, ורציתי לראות אם יעזור). יש לי חששות ומחשבות שניות על זה... וגם חרטה... מקווה לטוב.
לגבי הזרעה- הזרע טוב, הביציות קצת מגמגמות.. אז מה הרציונל בעצם?

ענבל ח1

New member
תראי

יש איזשהי תחושה שבהזרעה בכ"ז מעלים קצת את הסיכוי. להזיק זה לא יזיק, אז בעצם השיקול הוא רק כלכלי... אני כנראה הייתי הולכת על זה אבל זו לא חובה אם לא בא לך.
&nbsp

היי מתוקה

אז ככה: כשאני עושה סבבי החזרה הרופא שלי מתעקש על בדיקת הlh מפני שהוא ההורמון המשמעותי מבחינת בשלות הזקיק או משהו כזה. השבוע שעשיתי בדיקה למרות זקיק גדול ואסטרדיול 700 פלוס הורמון הlh היה בסביבות ה25 והרופא ביקש ממני לחזור למחרת שוב על הבדיקה כדי לראות שהlh עולה. יום למחרת הוא עשה קפיצה משמעותית ואז ידענו שהביוץ מגיע. אז אני כן חושבת שאת צריכה לשים לב אליו כי אם הוא נמוך יכול להיות שזה אומר שיקח עוד כמה ימים עד שתבייצי או שהזקיק לא בשל(לא בטוחה פשוט נראה לי לפי הגיון). את לא יכולה להתייעץ עם הרופא שלך? אם תחליטי לעשות הזרעה אולי כדאי שתקבלי את אישורו שהתוצאות טובות. המון בהצלחה!!!

gluten free

New member
את לגמרי צודקת ! ועוד שאלה אליכן על LH נמוך....

ותודה על התגובה
ה LH נותן אינדיקציה האם הביצית הולכת לפרוץ החוצה מהזקיק
לגבי הזרעה- נראה לי שאוותר ואתפלל לטוב

ושאלה:
התוצאות מהיום- רירית 9.3
זקיק 24
אסטרדיול 960
פרוג 2.2
LH 13...............
&nbsp
השאלה היא- האם ה LH הנמוך חלילה אומר שלא יהיה ביוץ מהזקיק הזה?? (כי כל השאר מראים שכבר הכל מוכן ומזומן ! כולל הרירית, ישששש!!!)

&nbsp
&nbsp

ענבל ח1

New member
ממי, את סתם דואגת

ה- LH בכלל לא נמוך.
הוא במגמת עליה אבל נותן קפיצה חדה ממש שניה לפני הביוץ.
היום הוא 13, מחר כבר יכול להיות 80.
את בדרך הנכונה, רגע לפני ביוץ.

gluten free

New member
וליתר ביטחון

בר חווה ביקש שאזריק אוביטרל התלבטתי והחלטתי שכן. שהתועלת עולה על האידיאלים שלי (רק טבעי) אז הזרקתי אתמול לפנות ערב ומכאן זה רק תפילות ( והרבה ״עבודת בית ״).....

Cuenquitta

New member
אני בעד!!!

בר חוה מאוד מקפיד לא לפספס. אצלי עשינו הזרעה לפני שראו שהlh עולה והוא ביקש לחזור על מעקב זקיקים כדי לראות אם צריך הזרעה נוספת. היה צריך, אבל עשינו במקום עבודת בית כי לא ניתן היה להגיע להזרעה וטפו טפו זה עבד. כמו שאת יודעת, גם אצלי בעית איכות ואני חושבת שלכן לסבב טבעי עם הזרעה יש דווקא פוטנציאל טוב. אוביטרל בכלל יסגור לך את הכל הפינות כולל לספק קצת תמיכה. מחזיקה לך אצבעות יקירה.

gluten free

New member
תודה על האצבעות

מקווה שהן שלא לחינם תחזיקי אותן...
להזרעה לא יכולנו להגיע, וגם עוד מעקב אין אפשרות (היום שישי ומחר שבת).. מנסיונך, באמת ביוץ יקרה 36-48 אחרי האוביטרל?
אם כן, עבודת בית מיום ג', ד', ו' בבוקר, ש' בוקר, יספיק?
(אוף אני שונאת הטכניות של הדבר הזה, אבל שאלו יהיו הצרות... )

טוליתי

New member
אני רואה שענו לך,

נכנסתי רק כדיע לחזק:
ה-LH שלך לא נמוך כלל, אלא מעיד על כך שבטוח של היומיים הבאים (לכל המאוחר) יהיה ביוץ. העיתוי של האוביטרל לצורך הזרעה/יחסים נראה מושלם.
האסטרדיול אינו גבוה, אלא בטווח הנורמה
הכל בסדר

בלונד23

New member
למה את חושבת שהE2 גבוה מאוד?

הוא לא. כמו שטוליתי כתבה, הוא בדיוק כמו שצריך להיות על זקיק אחד, אפילו פחות (אצלי זקיק בשל נותן 1200).
&nbsp

gluten free

New member
חשבתי ש...

זקיק בשל נותן תןצאה של בין 200-600 יחי' אסטרדיול
אז הופתעתי מ 930...
וגם במעקבים טבעיים/ להזרעות אף פעם לא ראיתי תוצאה כזו (וגם לא זקיק כזה)
בקיצור, פתאום היה לי חדש כל העסק :)
אני מקווה שהוא היה זקיק שמכיל ביצית מנצחת! (למרות שיש חששות בגלל התחלה של מחזור עם רמות הורמונים מוזרות.. )

למעלה