הי בנות :(

mimi166

New member
הי בנות :(

היום התבשרתי ע"י האחות שהיה כבר ביוץ שהתפספס ולכן לא תהיה הזרעה החודש , אני ממש מבואסת .
אני מטופלת של פרופסור פרחי שהוא מדהים ומקסים אך חוששת שמא לא לוקח אותי ממש ברצינות . איך ניתן לפספס דבר כזה?
בהנחיתו אמר לי להפסיק להזריק גונל 300 ולהגיע לבדיקות רק היום כלומר מיום חמישי ועד היום אני ללא זריקות וללא מעקב !
האם קרה לכן דבר כזה ? מה זה מעיד על הרופא? אני ממש מאוכזבת מאחר וכל חודש הוא קריטי עבורי , אני עם בעייית FSH 13.4 .

פאשון

New member
פספוס רציני ומטריד

מיום חמישי ועד היום, כלומר 5 ימים אחרי הפסקת הגונאל את לא במעקב?!
נשמע לי רשלני למדי או שאולי לא הבנת את ההנחיות? הוא לא אמר לך להזריק אוביטרל מתישהוא?
צר לי שהתפספס החודש. ופספוס כזה בכמה ימים...לא בסדר ממש. לא הייתי נשארת אצלו.
להבא, אני ממליצהלך בחום להיות מעורבת בטיפול, לבדוק בעצמךאת בדיקת הדם וביחד עם גודל הזקיקים ולהיות עם האצבע על הדופק. רופאים עושים טעויות אבל חשוב שאנחנו נהיה ערות לכך. אני חלילה לא מאשימה אותך. זה פשוט הלקח שלי מכל הניסיונות הכושלים שלי. אני לא סומכת על שום רופא אלא רק על עצמי.

mimi166

New member
הי פאשון

התחלתי את הסבב הזה עם 300 גונל במשך 6 ימים ובמעקב זקיקים הראשון נתגלו ציסטות ללא זקיקים , בהנחיתו הפסקתי גונל ונתבקשתי לאחר 5 ימים להגיע שוב למעקב זקיקים ודם.
הרגשתי שזה לא תקין 5 ימים ללא מעקב אך שיערתי שיודע מה הוא עושה.
כרגע שוחחתי איתו התנצל ואמר שהגוף שלי הגיב מהר מידי כנראה בגלל המינון הגבוה ... ומכתחילה הבדיקות לא היו משהו החודש . בכל אופן זה לא מעודד ההתנצלות שלו. סתם ביזבזתי חודש
עצוב לי :(

פאשון. חשוב לי להגיד לך

יכול להיות שהיא הבינה אותו לא נכון אני מטופלת אצלו ואני מאוד מרוצה . אף פעם לא פיספס ביוץ .אז לפני שאת ישר מכפישה את שמו תבדקי..

פאשון

New member
ממש לא הכפשתי אותו

דווקא כתבתי שאולי היא לא הבינה....
תקראי שוב את הדברים.
כתבתי שזה פספוס. וזה נכון. כתבתי שזה רשלנות או שהיא לא הבינה ולכן כדאי לה להיות מעורבת בטיפול. לא כתבתי עליו שום דבר רע.
אני לא מכירה אותו והתייחסתי למקרה הזה. אני אישית, מאמינה שכשיש פספוסים צריך לשקול לעבור. זה לגיטימי לחשוב ככה.

Imlilush

New member
אכן מטריד..

לי זה גם קרה אצל פרופ' אחר פעמיים וזה הרגיש שהוא לא ממש יודע איך לטפל בי, פעם אחת עוד אפשר להבין אבל פעם שניה זה כבר לא מתאים, במיוחד אחרי הזרקות ובדיקות, הייתי מצפה שזה ממש לא יתפספס, זה ממש מכעיס וכל כך מאכזב.
אני עברתי לבר-חווה, אני מציעה לך או לתת לו הזדמנות נוספת ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק (אפילו לבצע בדיקות יום כן יום לא) או ישר לעבור, אני לא אוהבת שזה קורה במיוחד במצבים קצת יותר בעייתיים (לי יש רזרבה שחלתית נמוכה גם)
בהצלחה!!

mimi166

New member
קבעתי תור לאיתי בר חווה

שמעתי שהוא ממש מומחה לבעיה מהסוג שלנו (רזרבה נמוכה) אך לצערי התור רק במאי , אני אובדת עצות .. האם להמתין עד מאי ? או בינתיים להמשיך ולטפל אצל הנוכחי עד שיגיע התור ?
שאלה קצת אישית את לא חייבת לענות :) , מה ה FSH שלך ?
פשוט חדשה בעולם הזה .. מנסה להבין קצת יותר

בלונד23

New member
אולי היתה פה אי הבנה?

בטוח לא יכול להיות מצב של הפסקת הזרקה לכמה ימים. נשמע לי כמו אי הבנה ביניכם, וכמה חבל...

mimi166

New member
לא זאת לא אי הבנה .. הכל בדיוק כפי שאמר , הגבתי לא טוב מאחר

והמינון היה מאוד גבוה

בלונד23

New member
הוא אמר להפסיק הזרקה ולחכות 5 ימים?

אני אומרת שאולי לא הבנת את ההוראות נכון.
אין טיפול שבו מפסיקים הזרקה וסתם מחכים כמה ימים, זה לא יכול להיות, לכן חשבתי שאולי לא הבנת אותו או שהוא לא הסביר טוב.
ברגע שמפסיקים זה קוסטינג, אחרי יום יומיים הכול יורד לטמיון. אסור להפסיק הזרקה עד לאוביטרל (ביוץ) ולכן קשה לי להאמין שהוא נתן לך הוראה להפסיק בחמישי ולבוא רק בשלישי לבדיקה.

ענבל ח1

New member
לאו דווקא יומיים, לפעמים גם 3 אבל מודה ש-5 ימים ללא בדיקה

זה נשמע מוגזם.
היה צריך לשלוח אותה להיבדק לפני כן.
מבאס.

mimi166

New member
שוב חוזרת ואומרת אלו היו ההנחיות

ופרופ' פרחי עומד מאחוריהן . נתבקשתי להפסיק להזריק מאחר וייצרתי ציסטות בשל המינונים הגבוהים כך שלא היה טעם להמשיך ולהזריק .

למעלה