היי כולן טו בשבט שמח וצמיחה ופריחה לכולן מחפשת עידוד ...

היי כולן טו בשבט שמח וצמיחה ופריחה לכולן מחפשת עידוד ...

בס"ד
היינו אצל פרופ משיח אתמול אחרי הכישלון האחרון
נסענו את כל הדרך מהצפון במזג אויר סוער
לחכות שעה וחצי לשים 1000 ש"ח על השולחן
להכנס אליו למשפט וחצי
"הזכרנו את המושג תרומת ביצית נכון? הסיכוי שלך להריון הוא 5%
בלות הגוף שמתחילה בדרך כלל בגיל 42 התחילה מוקדם אצלך"

(אגב לפני שבוע יומולדת עברי שלי והיום לועזי - 39)
"אבל בגלל שהשגנו התקדמות יפה בטבעי נעשה אותו דבר"
לגבי הקלקסן 40 - אמר שזה מספיק כמונע שניתן בגלל המגבלה
ולגבי פיפל הנושא מסובך כי צריך הרדמה - יישקל אם וכאשר בסיבוב הבא
לגבי בדיקות רחם - למעט שרירן לא משמעותי כהגדרתו הכל נראה תקין ב"ה

מה דעתכן?
איך אפשר לעזור להשרשה וקליטה בהנחה שנגיע לאותה תוצאה יפה בע"ה

ואולי הכל מיותר ועדיף ללכת לתרומה....

פאשון

New member
אני לא מבינה עד כדי כך אבל...

ראשית אני לא אוהבת את ההתיחסות למטופלות במספרים. יש בזה משהו פטרוני וזה חורה לי.
פיפל - לא עשיתי אבל הבנתי שלא חובה הרדמה.
מה זה בדיקות רחם? את חייבת לעשות צילום רחם וכדאי גם היסטרוסקופיה...אולטראסאונד לבדו לא מספיק כדי לדעת שהכל טוב.
הקלקסן - מה זאת אומרת ניתן בגלל המגבלה? איזו מגבלה? לפעמים צריך מינון של 60 לא 40. למה את על קלקסן?
נשמע שהוא מנפנף וזה מעצבן. לפני שאת מרימה ידיים, תלכי לבר חווה שממה שהבנתי הוא המומחה לכל המקרים "הקשים".

בלונד23

New member
פאשון יקרה

בבקשה, אנא, תשקלי היטב היטב לפני שאת כותבת לבחורה הזו שהיא גם ככה במצוקה את המשפט "את חייבת צילום רחם".
היא בIVF היא לא צריכה צילום רחם.
גם בר חווה, שהוא מומחה לכל הדעות נכון? לא עשה לי צילום רחם כי זה רק להזרעות. עובדה. אני אצלו, הוא יודע שלא עשיתי מעולם צילום רחם והוא סבבה עם זה. כי לא צריך. לא צריך. לא צריך. זו הטעיה לומר שצריך.
בבקשה אל תטעי, הבחורה המסכנה תילחץ סתם.
המגבלה שלה היא מחלה קשה שממנה סובלת וכבר כתבה פה כמה פעמים על כך...

תודה למגיבות חשוב לי להבהיר שCP

ב"ה אינו מחלה ! לא גנטי לא תורשתי ולא נוטלים טיפול תרופתי אלא מצב פיזי שנוצר בגלל חוסר חמצן במהלך או לאחר הלידה במקרה שלי רשלנות רפואית! שבגללה אני לא יכולה ללכת לבד אלא עם הליכון למרחקים קצרים וכסא גלגלים למרחקים ארוכים והסוג שלי הוא ספסטי שזה אומר שהוראות המוח לשחרור שרירים לא תקינות ולכן השרירים שלי קשים מאד כשהגוף בלחץ (כמו בבדיקות פולשניות ) ולכן אני חייבת הרדמה מלאה גם בהחזרה וגם בפיפל לצערי ובגלל פחד מקרישי דם בגלל ישיבה ממושכת הקלקסן ניתן כמונע לדברי הפרופ ברור שאני שמחה על האפשרות הנוספת מקווה שלא נגיע לתרומה מה גם שאני לא בטוחה שזה מותר הילכתית... (ואל תקפצו אנחנו מלווים ע"י ארגון בוני עולם אם וכאשר נתייעץ...)

פאשון

New member
אני מתנצלת

לא זכרתי שיש לך CP. ואני מבינה שזו הסיבה לקלקסן. יכול להיות 40 לא יספיקו ואולי צריך 60, דווקא בגלל המצב. כדאי להתייעץ עם עוד רופא לגבי זה, קופרמינץ או המטולוג. יש 2 אסכולות - 40 כמניעה או מ"ג לק"ג. אני מקבלת למשל 60.

ואני מבינה שזו הסיבה שיש קושי לעשות את הבידוקת רחם והפיפל. השאלה היא, האם ניתן לעשות את הכל בהרדמה אחת? אני מבינה את הקושי אבל אני מאמינה ששכדאי לעשות כל מה שניתן בגבולות האפשרי כדי לא להתחרט אחכ.

פאשון יקרה התנצלותך מתקבלת אשמח לעשות מה שצריך בהרדמה 1

בס"ד
אפילו בתשלום כמו שאמרתי לפרופ אם יש משהו כזה
למרות שהפרופ אומר שהרחם נראה תקין אז מיותר כרגע
ואל תדאגי אנחנו עם אצבע על הדופק

פאשון

New member
בלונד יקרה

צילום רחם הוא חשוב. לא רק להזרעות כי אם יש נוזל בחצוצרה הוא יכול להפריע להשתרשות של עובר אחרי החזרה (כמו שהיה לענבלח1)
אני לא זוכרת רקע של כל אחת ויכול להיות שתהיה לה בעיה לעשות בגלל ה-CP. אני לא רופאה ולא יודעת מה הפרוצדורה במקרה כזה. ובכל מקרה, זה עדיין לא סותר את זה שצילום רחם כן חשוב גם במקרה של IVF. זה שבר חווה לא שלח אותך זה לא אומר שלא צריך/לא כדאי.

בלונד23

New member
אני מבינה את כוונתך

יש מקרה אחד להמון (נדיר מאוד מאוד) שיש נוזל בחצוצרה. נכון.
אבל את לא תבדקי בדיקה חודרנית את כל האוכלוסייה הבריאה, כמו שלא תעשי לכולם פט סיטי כדי לגלות סרטן בלי שום סיבה. כי אלה בדיקות שיש בצידן סיכון.
ברגע שיש אבחון אצל הגבר, והאישה אין לה שום עבר מיילדותי והכל נראה טוב בUS, מיטב הרופאים ואני מדברת על שורת פרופסורים שעברתי, כולם סברו שאין צל של מקום לצילום רחם. ואם בר חווה החליט ככה, אז אתה יודעת, צריך לסמוך על מישהו...
אם משיח היה חושב שצריך הוא כבר היה שולח אותה בטוח, הוא רופא נהדר ואחראי.

נוקי30

New member
אגב אסותא מחייבים צילום רחם או היסטרוסקופיה

אי אפשר לעשות אי.וי.אף ללא לפחות אחת מ 2 הבדיקות האלה.
&nbsp

יש אפשרות למצוא רופא שיוכל לעשות את כל הבדיקות

בהרדמה אחת? יש אפשרות כזו בכלל?
&nbsp
ממליצים פה הרבה על בר חווה, שווה להתייץ איתו

&nbsp
&nbsp

בלונד23

New member
באתי לעודד

מיוחדת יקרה,
זה נשמע מבאס באמת. לנסבוע שעות, יקר מאוד ואז פגישה מהירה עם המשפט על התרומה - זה קשה מאוד לעיכול.
אז הוא כן נותן לך עוד סבב טבעי. זה מעולה. בסבב הקודם הרי הצלחת להגיע לעובר תקין! זה שהוא לא נקלט זו כבר מקריות.
עזבי את האחוזים - כשזה קורה אז זה 100%.
תקשיבי למילים שכתבת "התקדמות יפה"!!
אני מבינה שבאמת מסובך לעשות פיפל בהרדמה...
אבל אולי זה בכל זאת אפשרי...
הדבר היחיד שאת יכולה לעשות כדי לעודד השרשה זה לאכול אננס טרי במשך כל הימים שאחרי ההחזרה 5 ימים. באמת שאין מה לעשות כדי לעודד קליטה מעבר לזה.
וגם אם תגיעי לתרומה, זה לא יהיה סוף העולם, אם כי חשוב לדעת שגם בתרומה אף אחד לא מבטיח קליטה. ככה זה אלה החיים - אם היו יודעים כיצד נקלט הריון כבר לא היו טיפולים בעולם.
בהצלחה!
את בידיים טובות - חברה שלי נקלטה אצל משיח להריון תקין בגיל מאוחר הרבה יותר משלך, משהו כמו 43, גם לה זה לקח כמה וכמה נסיונות.

hatalya

New member
היי מיוחדת

לאחרונה קראתי את כל העידכונים שלך וקיוותי לטוב..
קטונתי מלהציע עצות, אבל רק שאלה,
למה לא בעצם תרומת ביצית?
זה יכול להיות פתרון כל כך טוב עבורך.
את יכולה לעשות את זה באופן דיסקרטי, ומרגע שמתחיל להתפתח עובר, למי אכפת מי הביא את הגנים?
כמובן שזו החלטה קשה, אני לא שם כרגע, אבל זה יהיה נשק יום הדין שלי.
מקווה כמובן לא להגיע לשם, אבל זו אופציה קיימת וזו אופציה טובה.
תחשבי על זה..
ההחלטה הזו יכולה לחזק אותך, ולהוביל אותך לנס שלך.
בהצלחה בכל מה שתחליטי..

ליהי1001

New member
בהצלחה רבה!! אין לי עצות קונקרטיות

פרט מלחזק את ידייך. תני לזה את הזמן שאת זקוקה לו ויכולה לעמוד בו במגבלות הגיל והנסיבות, גם אם זה כרוך בחוות דעת שנייה ושלישית ומעבר רופא, עם כל הכבוד למשיח (ויש כבוד).
תרומת ביצית זו אכן החלטה רגשית ומהותית ביותר שצריך "להתבשל" איתה, לדעתי תקבלי את התמיכה והאישור מבחינה הלכתית.
מחזיקה אצבעות

התרגשתי מאד בקשר לחוות דעת ומעברים אנחנו מלווים ב

בס"ד

באירגון בוני עולם המדהימים
שקיצרו לנו את התור למשיח מחצי שנה לחודש!
אז ב"ה אנחנו בידיים טובות

טוליתי

New member
מיוחדת יקרה,

שמעתם מילים לא פשוטות
. התחושה שלי היא שהוא מוכן לנסות שוב, אבל אוליי קצת מוותר מהר. אני חושבת שלפני ששוברים את הכלים, כדאי לקבל יעוץ ממוחה נוסף.
ההמלצה הקבועה שלי היא על ד"ר בר חוה, ומכיוון שהתורים אצלו רחוקים, אני מציעה לקבוע תור, ולקוות שעד שתורך יגיע כבר תהיי בהריון
.
אגב, יש לא מעט שומרי מצוות שעושות תרומת ביצית.
&nbsp
&nbsp

למעלה