היסטרוסקופיה ניתוחית

לולי292

New member
היסטרוסקופיה ניתוחית

עברתי אתמול את הניתוח ועבר ממש בסדר. מבחינה פיזית.
מה שמטריד אותי זה כשדיבר איתי הרופא לאחר הפרוצדורה הוא אמר שהוא הסיר הידבקויות (זה מה שדובר עליו טרם הניתוח,הידבקויות).
אחר כך, ראיתי שכתוב באחד הטפסים שקיבלתי שהוסרה מחיצה בגודל כשליש מחלל הרחם. ביקשתי מהאחות שתקרא לרופא והפעם הוא אמר שהייתה מחיצה שהוא הסיר. שאלתי אותו אם לא היו הידבקויות והוא ענה שלא. הייתי עוד חצי מטושטשת מההרדמה אז לא שאלתי אותו למה קודם לכן הוא אמר שהיו הידבקויות ולא מחיצה. מה זה הדבר הזה?! איך אני יכולה לדעת בוודאות מה היה לי ברחם?

אגב, חשוב לומר שלא דמיינתי כתוצאה מההרדמה שהוא אמר לי בהתחלה הידבקויות. בעלי היה לידי ושמע את זה גם.

לולי292

New member
עוד משהו

בדוח ניתוח ושחרור כתוב באבחנות Incomplete septate d uterus
מה זה אומר?

ענבל ח1

New member
זה אומר מחיצה

האם ידעת לפני כן על קיומה של מחיצה?
האם עשית היסטרו' אבחנתית אצל אותו רופא ולא אבחנו מחיצה?
&nbsp

ענבל ח1

New member
היי לולי. מי היה הרופא בסוף?

את יכולה פשוט לצלצל אליו ולשאול

לולי292

New member
תודה על המענה המהיר

את האבחנתית עשיתי אצל ד״ר גולדשמיט חן שאמר שזה מחיצה/ הידבקויות 25 אחוז.
הוא הפנה אותי לאולטראסאונד תלת ממדי ששם לא ראו כלום.
הייתי בייעוץ להיסטרוסקופיה ניתוחית אצל ד״ר שגיב רון (שעשה לי אתמול את הניתוחית)שאמר שאם לא ראו כלום באולטראסאונד אז זה כנראה הידבקויות כי מחיצה סביר להניח שהאולטראסאונד היה מגלה. בסוף כן מחיצה?
&nbsp
עכשיו בכלל נבהלתי כי היו לי כאבים בפה מאתמול בלילה, עכשיו הצצתי במראה וראיתי שיש לי דם וחתך גדול בין הלשון לחניכיים וממש כואב לי להזיז את הלשון. מה זה הדבר הזה?

ענבל ח1

New member
אל תבהלי.

לא אמור להיות קשר בין הפה לניתוח.
אולי פשוט פצעת את עצמך איכשהו?
אז אם בהתחלה חשדו במחיצה, זה הגיוני. כנראה באולטראסאונד לא אבחנו נכון.
תרגישי טוב

acka

New member
אני מבינה ששוב גולדשמיט צדק

את יודעת שיש לי כבר כמה חברות במצבך - גולדשמיט אומר שיש מחיצה.
כולם טוענים שלא.
בסוף מסיבה כלשהי עושים ניתוחית והפלא ופלא מסירים מחיצה.
אצל החברה האחרונה, חודש אחרי הניתוח היא נקלטה להריון וכבר אוטוטו בחודש תשיעי.
מאחלת שזה יקרה גם לך.

נונו2014

New member
גם אני ....

4 רופאים אומרים קשת ולא מחיצה . מדהים איך אחד מהם נחשב לתותח בסקירות של תלת מימד .ומחיד לחשוב שהיה רואה מום וחושב שהעובר סתם מחייך לו . ורק הוא המלאך עונה לי בוואטסאפ מה קשת תשלחי לי תמונת תלת מימד ואני אגיד לך אם זה באמת לא מחיצה ,אחרי שכבר ראה אותה בהיסטרו.

טוליתי

New member
ורק אני הייתי קרצייה

ולחצתי עלייך לחץ חזק במיוחד ללכת להיסטרו' על אף דעותיהם של הפרופסורים. מזל שהייתי קרצייה

נונו2014

New member
ברור המחיצה נקראת על שם טולית .חחח

בל הכוונה שלי הייתה שגם אחרי שהוא כבר ראה שיש מחיצה וביקש תלת מימד לשלילת דו קרני ,הגדילו ואמרו שזה קשתתתתתת ולא אותם רופאים שלא עלו על המחיצה .רופא אחד שהלכתי אליו לתלת מימד . ורופאים במחלקה בזמן אשפוז לעניין החוץ רחמי שקרה בדיוק שבוע אחרי הגילוי של הארורה . ככה שאצלי זה מרתיח פעמיים .ואם לא הייתי שומעת לעיצתך אהובתי ,הייתי אולי אחרי עוד ועוד אובדן ..מזל שהתור לברחוה הגיע כי ברור לי שהוא היה מזהה אותה בשניה .

לולי292

New member
אמן ואמן! לכולנו!

איך זה קורה לעזאזל??! מדהים מה שאת מספרת אקה. אם כך אני אקבע שוב אבחנתית חודש הבא לגולדשמיט. נראה שרק עליו ניתן לסמוך בתחום הזה.
מפחיד אותי לחשוב שהרוב הגדול של הרופאים פשוט חובבנים.
עד עכשיו באמת שלא חשבתי שהרופאים בפרטי בהכרח טובים יותר מאשר בציבורי אבל עכשיו... נראה לי כבר אעשה הכל פרטי מהיום.
מקווה שלא אצטרך, אבל אם כבר..פרטי.

גם אותי זה ממש הרגיז שהסביר לי דברים בדיוק כשהתעוררתי

למשל איזה כדורים לקחת ומתי, וזה לא היה מספיק ברור מהדוח.. ובכלל הרבה דברים לא אהבתי בהתייחסות שלו. אבל... מהצד השני.. הוא משתמש במכשור הכי חדיש, ועושה בסופו של דבר עבודה יפה (כך ניתן היה לראות באבחנתית שעשינו אחרי אצל בר חוה). נראה לי שבגלל זה בר חוה המליץ עליו- כי במבחן התוצאות התוצאה יפה.

שיהיה המון הצלחה

לולי292

New member
תודה

הכי חשוב שתהיה עבודה טובה, והאמת, נראה לי שבזה הוא הצליח. אין לי כמעט דימומים ואני מרגישה רגיל לגמרי, כאילו לא עברתי שום פרוצדורה ברחם. מקווה שגם באבחנתית שאעבור יראו שהייתה עבודה טובה. אמן. היחס פחות מעניין. סתם מוזר לי שאמר שהוא הסיר הידבקויות ואחר כך פתאום שינה את דעתו ואמר מחיצה. מה אתה לא זוכר מה עשית לי ברחם לפני רבע שעה?! טוב נו, מקווה שעכשיו הדרך להריון תקין תתקצר...
&nbsp
המון תודה על המענה! בשורות טובות לכולכן!

זה גם מעבר לעניין הדימום וההרגשה אחרי ניתוח

צורת הצלקת וכו, זה מה שחשוב בסופו של דבר לדעתי.

אבל חבל שהוא מקלקל לעצמו בכך שלא נותן יחס מתאים למטופלות.

למעלה