מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי ..?

love joy

New member
מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי ..?

מה אומרת עובי רירית הרחם לגבי השתרשות. אני יודעת שצריכים לפחות 6-7 מ"מ אבל מה זה אומר 14 מ"מ (כשהזקיקים עוד קטנים ויש עוד כמה ימים טובים של מונוגון לגדילת הזקיקים). האם יכול להיות מצב של רירית יותר מדי עבה???? בנוסף האם יש אפשרות לביוץ עצמוני אחרי דיכוי של דקא ארוך????? יש לי הפרשות כמו לפני ביוץ אבל הזקיקים הרבים עדיין קטנים ואין כוריגון באופק. יש לציין שלעולם אין לי ביוץ עצמוני ( אבל לפעמים הדברים הטובים לא מגיעים בזמן
).

עמית@

New member
לא הבנתי, את אחרי דקא ארוך- עם

רירית 14? וכבר התחלת להזריק? אם כן אז יכול להיות שהיא פשוט גדלה מהר, אבל אם עוד לא התחלת להזריק אז זה מוזר. באיזה שלב את?

love joy

New member
עמיתי, אני אחרי דקא ארוך

ואני מזריקה כבר 10 ימים רק שהזקיקים הגיעו (מקסימום) ל 13 מ"מ והרירית היא כבר 14 מ"מ. אף פעם לא הייתה לי רירית כזו עבה. LOVE JOY

נועם@בת

New member
ההפרשות נגרמות בגלל הזריקות

אל תהיי מודאגת בגללן. התפתחות הזקיקים מעלה את רמת הE2 שגורם להפרשות ביוציות. ישנן מקרים נדירים בהן הדיכוי לא משפיע, אבל אני במקומך לא הייתי מוטרדת מזה. הדעה המקובלת היא שרירית לא יכולה להיות "עבה מידי" בכל מקרה 8 מ"מ זה המינימום הרצוי, כך ש14 לא נשמע לי ממש עבה "מידי" שיהיה רק בהצלחה ג´וי
נועם

לי תמיד אמרו שזה בסדר

אבל, משום מה, אני לא מאמינה להם... במסגרת הטיפולים הגעתי גם לרירית של 20 מ"מ ותמיד האחות אמרה שאין רירית עבה מידי. משום מה, בטיפול המוצלח, הרירית לא עברה את ה 16 אז אולי זה כן אומר משהו? ולגבי ביוץ עצמוני - לא. אם הדיכוי באמת עובד (כבר היו מקרים שהוא לא השפיע) לא יהיה ביוץ עצמוני. גם אני הרגשתי כמה פעמים כאילו אוטוטו ביוץ בגלל ההפרשות והכאבים המוכרים אבל תמיד הגעתי לשאיבות עם כל הסחורה במקום. לא נראה לי שיש לך סיבה לחשוש. חנה

למעלה