לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2733527,335 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

לצפיה ב-'בוקר טוב לכולן,'
בוקר טוב לכולן,
05/07/2010 | 08:38
8
בלילה חלמתי חלום מדכא, הייתי במעבדה בביה"ח ומישהי עומדת לידי ואומרת, זה זרע מת ,זה גם וזה גם עד שנגמרו כולם. קמתי במצברוח נורא. אני כל הזמן בחרדות. איך מתמודדים?
פוריות >>
לצפיה ב-'יולי,'
יולי,
<< ההודעה הנוכחית
05/07/2010 | 10:26
2
זה היה רק חלום...
חלומות מבטאים, בין היתר,  את הפחדים שלנו.

אני לא מכירה אותך, אבל בטוחה שיש דברים שיכולים לשפר לך את מצב הרוח. מה יכול לעשות לך מצב רוח טוב, יקירה?
- אולי פגישה עם חברה טובה
- אולי ספר טוב?
- אולי מקלחת מפנקת שתאתחל לך את היום מחדש?
- אולי שופינג?

לשאלתך, איך מתמודדים עם חרדות, אם הן מטרידות אותך, כדאי לפנות לאיש מקצוע.

שולחת חיבוק ומזמינה אותך לספר לנו קצת יותר על עצמך (אם בא לך),
כדי שנוכל  אולי לעזור יותר
פוריות >>
לצפיה ב-'היי טוליתי'
היי טוליתי
05/07/2010 | 15:16
1
תודה על העידוד. אין לי חרדות נוראיות, רק פחד מטורף שלא יהיו לי ילדים. אני נשואה כשנה וחצי ולפני שבועיים בעלי עשה בדיקות זרע יצא שאין תאי זרע בכלל. בתחילה חשבתי שהגיע סוף העולם. אח"כ חברה הציע שאכנס לפורום ומכאן הבנתי שברגע שמתרגלים למפלצת אפשר לנסות ולנצח אותה.האמת שהפורום מאד מעודד והבנות כאן מקסימות. אחרי שבוע של בכי לקחתי את עצמי ביידים התחלתי לקרוא בנושא ולקבוע תורים. אמור להיות לנו תור לד"ר מג'דר אבל רק בעוד חודש. אני מבינה שהתהליך הולך להיות ארוך. מה איתך? ראיתי שאת בפורום כבר המון זמן.
פוריות >>
לצפיה ב-'הי יולי,'
הי יולי,
05/07/2010 | 19:11
החלום שחלמת הוא תגובה נורמלית לחלוטין למציאות חדשה שאת מתמודדת איתה.
גם לי היום חלומות בסגנון הזה. הפחדים לא עוזבים אותי לרגע, ובראשן שאילת השאלות- "מה אם לא יהיו לי ילדים אף פעם"?
זה אף פעם לא באמת נעלם, אולי מעט מתחבא מתחת לפני השטח, אבל הפחד הזה תמיד שם.
איך מתמודדים?
שאלה טובה. מנסים תמיד לחשוב חיובי, אני יודעת שזה נשמע מאוד קיטשי, אבל זה נכון.
אני תמיד מנסה להרגיע את עצמי בזה שזה בסך הכל בעיית זרע שהרפואה יודעת להתמודד איתה, שברגע שאיתרנו את הבעיה אנחנו יודעים איך לתקוף אותה, ושאין לי ספק שיהיו לי ילדים, רק כנראה לא בזמן שתכננתי...
צריך הרבה סבלנות, והרבה אמונה, והרבה חוזק, ובעצם הרבה מהכל...
קבעתם תור לאחד המומחים בתחום- אמרתי לך ואומר לך שוב- אתם בידיים טובות.
פוריות >>
לצפיה ב-'מבינה אותך מאוד'
מבינה אותך מאוד
05/07/2010 | 19:27
גם לי הלילה היה חלום נורא (עוד אחד...), כל הפחדים שלי ממקומות שונים התכנסו לחלום אחד, חלמתי שמרצה שלי בקורס שלא הצלחתי לסיים השנה, למרות שתכננתי לסיים הכל (גם קיוויתי להיות לקראת לידה כבר בשלב זה ואני עדיין לא בהריון...) עמדה ושאלה אותי מול כולם "את בהריון כבר? מה יהיה?" ולא מפסיקה לשאול אותי, וכל כך התביישתי והרגשתי גם מושפלת וגם עצובה....

אבל כנראה שזה דווקא טוב לחלום, זו דרך טבעית ובריאה להתמודד עם הפחדים, ובתקופה זו כולנו חוות אותם.
אז רק רציתי להביע את ההזדהות שלי. הבעיות שלנו הן אחרות (אני פוליציסטית) אז לא יודעת לעזור בתחום הספציפי, אבל אני יודעת מהפורום הזה שיש הרבה פתרונות לבעיות זרע וכמו שאמרו לך, את בידיים טובות.

מאחלת לך את מה שאני מאחלת לעצמי....
פוריות >>
לצפיה ב-' זה הופך לשרשור חלומות מזויעים?'
זה הופך לשרשור חלומות מזויעים?
05/07/2010 | 20:18
כי אם כן, אז גם לי יש כמה לתרום לאנושות:

חלום שאני בהריון, ובבוקר שבו מתכננת US ראשון, קמה מוצפת דם. אבל הUS שאני בכל זאת עושה
מראה הפלה בלתי שלימה, ואין מנוס מגרידה.

חלום נוסף שאני יולדת (בת. תמיד בת) לא כואבים לי הצירים, מה פתאום כאבים. אני יולדת בסטלה ומיילדת אותי רופאת הפריון שלי. כל פעם יש תוספות מהצד לחלום, אבל זה הבסיס.

עוד חלום? בבקשה: אני נכנסת להריון תאומים ואוכלת סרטים כל היום כי אסור לי שיקרה לי דבר כזה. כמובן בסוף ההריון נופל.

בחלום אחר אני רושמת את הילדה לתיכון וברישום שואלים אותי על אחים ואחיות שלה, אני אומרת שהיא בת יחידה ומתחילה לבכות. (בחיים לא יקרה. אני לא בוכה ליד אנשים זרים.) מדובר בילדה שעכשיו היא בת ארבע וחצי, ועד התיכון יהיו אחים ואחיות. לא ייתכן אחרת.

יש עוד כמה, אבל כל כך הזויים שאני מתביישת לכתוב.
פוריות >>
לצפיה ב-'היי יולי'
היי יולי
05/07/2010 | 16:07
1
גם לבעלי בשתי בדיקות שונות יצא ספירת זרע אפס כך שאני מבינה ללבך.. עדיין מהדהד לי בראש את הרופא מסתכל על הבדיקות ואומר לנו.. אין זרע... לעולם לא יהיה לכם הריון ספונטני.. הפתרון היחיד IVF.
האמת שאנחנו די טירונים בתחום ובינתיים רק בשלב הבדיקות.. (טרם הגענו לייעוץ אצל רופא)
הצלחת לברר מהן שיטות הטיפול לכך? האם יש לכך טיפול מוצלח?
פוריות >>
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר'
שלחתי לך מסר
06/07/2010 | 07:39

הודעות אחרונות

10:59 | 16.07.19 אורחים בפורום
17:05 | 15.07.19 אורחים בפורום
08:53 | 15.07.19 אורחים בפורום
02:00 | 15.07.19 מפעם
09:15 | 14.07.19 babushka771
09:41 | 13.07.19 בראון10
14:13 | 12.07.19 אורחים בפורום
20:55 | 11.07.19 בובה כתומה
16:27 | 10.07.19 לני1234
21:26 | 09.07.19 AlexShkut
20:24 | 07.07.19 ההיא10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ