שכונה 2005

minime12

New member
שכונה 2005

אנחנו עומדים לעבור לרעננה ושכונה 2005 נראית שתתאים לנו. זוג עם שלושה ילדים.
אשמח לשמוע המלצות או דיס המלצות על השכונה ובעיקר על בית הספר הפעמונים.
אשמח גם לשמוע על אזורים אחרים בעיר שמומלצים לדעתכם
תודה!

ערפל10

New member
דיס המלצות

1) מחירים יקרים ביחס לשכונות אחרות בגלל הבנייה החדשה והאיכותית כביכול. אבל הבניינים מזדקנים וזה לא תורם ל"איכות".

2) הקירבה לכביש 531. אפילו היכן שלא שומעים את הרעש עדיין ישנו זיהום אוויר. אז במה זה טוב מרמת גן? במחיר כזה כבר אפשר להיות יותר צמודים לת"א.

3) בשכונה אין לא סופר ולא דברים חיוניים אחרים. כל דבר קטן מצריך נסיעה ברכב או טיול ארוך.

ולבסוף - ממליץ בחום להתרחק מבנייני ה"צמרות".

minime12

New member
מה הכוונה לבנייני צמרות?

אם כן על אילו שכונות תמליץ לי לבדוק?
תודה רבה!

ערפל10

New member
תשובות

"צמרות" אלו בנייני 8 קומות המתנשאים מעל כביש 531. אבל זאת לא הבעיה היחידה. יש לי כמה וכמה חברים שם ואני מבקר אצלם לעיתים קרובות. אינני רוצה להיכנס לפרטים בפומבי.

באופן כללי, בעת הזו לא הייתי נכנס לרכישת דירה, במיוחד ב-2005. התשואות לשכירות ברוטו שם בסביבות 2.7%, וזה כבר כעת נמוך מתשואות האג"ח הממשלתי. דהיינו בעלי הבתים מסבסדים את השוכרים. אבל זו כמובן רק דעתי האישית וזה לא מה ששאלת.

לגבי האופציות - הכל תלוי במצבכם ובדרישותכם. למשל אם יש לכם ילדים קטנים, החלק הדרומי של לב הפארק יכול להוות אלטרנטיבה טובה. הלוקיישן והתשתיות שם עדיפים. מאידך הבניינים שם ותיקים יותר ואיכות הבנייה נחשבת לפחות טובה.

באותם הסכומים ניתן לרכוש דירות גדולות וטובות בהרבה במרכז העיר. אבל גם שם יש חיסרונות. למשל לעיתים קרובות מצוקת חנייה חמורה, פחות כיף להיות שם עם ילדים קטנים, לעיתים גם סביבה מוזנחת ופחות נעימה.

minime12

New member
הרבה תודות

כרגע אנחנו לא מתכננים לקנות דירה בכל מקרה, לא בלי להכיר את האזור ממש.
אני אבדוק את אזור לב הפארק
תודה!

למעלה