הודעות חמממממות

מחפשת משפחתון

שלום לכולם אני מחפשת משפחתון קטן לתינוקת מקסימה בת 5 חודשים. החל מהחודש הקרוב אשמח לקבל המלצות תודה רבה

ShiriMmM

New member
../images/Emo79.gifמקהלת הילדים בבית הנוער ברעננה-פרסום חוג

בהדרכתה של שירי מיינר, בוגרת רימון ומסלול הוראה וניצוח מקהלות במדרשה למוסיקה שבסמינר לווינסקי.
מקהלת הילדים מיועדת לילדים מגיל 6 עד 12, שאוהבים לשיר ורוצים ללמוד שירה נכונה, להרחיב את ידיעותיהם בעולם המוסיקה ולהופיע מול קהל.
רפרטואר המקהלה כולל שירים ישראלים ויצירות מכל העולם, בתרגום לעברית ובשפות שונות.
במקהלה ילמדו הילדים שירה נכונה ופיתוח קול, ויפתחו הקשבה לעצמי ולזולת. יינתן דגש על פיתוח היכולות של הילד וחיזוק הביטחון העצמי, תוך הכרות עם מושגים במוסיקה ועם התרבות בישראל ובעולם.
מקהלת הילדים תפגש בכל יום חמישי בשעות 16:00-17:30
לפרטים נוספים והרשמה יש לפנות לבית הנוער - 09-7610595
שנה טובה ומועדים לשמחה!

דדיקית19

New member
בקשה להמלצה על חברת ניקיון אחרי שיפוץ

אשמח לקבל המלצות על חברות טובות לניקיון אחרי שיפוץ של דירה (ברעננה כמובן), וגם, מישהו יודע כמה בערך אמור לעלות ניקיון כזה ? תודה רבה !

עומר247

New member
../images/Emo239.gif פותחים חשבון בדיסקונט

היי, אני מנצל את הבמה לפרסומת קטנה למי שלא יודע, אני עובד בדיסקונט ורוצה להזמין את כולם לפתוח חשבון בבנק דיסקונט, ואם אפשר - דרכי
אם אתם עובדי מדינה/הוראה או סטודנטים - כדאי לכם מאוד לעבור לדיסקונט אני פונה למי שאני מכיר הכי טוב- סטודנטים:
כרטיס אשראי
SMSים
עד 1000 ש"ח מינוס בחשבון - בלי ריבית!
חלוקת שוברי התשלום של האוניברסיטה עד 8 תשלומים ללא ריבית
מתנת הצטרפות שווה - או תלושים של 150 ש"ח או לילה זוגי בצימר. הכל בחינם ולמשך 4 שנים עם אפשרות להארכה בהצגת תעודת סטודנט (תקף גם לבני ישיבות). אם אתם בעניין או מכירים את מי שירצה להצטרף, דברו איתי! גם אם אתם לא סטודנטים, לעובדי מדינה והוראה - התנאים הכי טובים בארץ. תודה

thehughi

New member
אל תתקרבו...

לרחיצה הידנית בתחנת דלק התמר ברח' זרחין. בשבוע שעבר, אחד העובדים שהאנטנה של הרדיו הפריעה לו לנקות את הגג פשוט כופף אותה עד שנשברה. ניסיתי לדבר עם "הבוס", שאחרי בירור קצר עם העובד אמר שהגעתי עם האנטנה שבורה, מה שלא הפריע לו אחרי דקה להסביר לי שהיא לא שבורה ולנסות לדחוף אותה בכוח למקום עד שהתיאשתי והלכתי. החבר'ה גם לא חשבו שאני מבין ערבית ובירכו אותי בכל מיני ברכות על שהעזתי להתלונן. בקיצור, אני ממליץ ללכת למקום אחר...

idodi74

New member
מי מכיר הומאופט טוב ברעננה/הרצליה/כ"ס/רמת שרו

רמת השרון? צריך דחוף לבתי בת שנה ותשע. תודה. (לא רוצה ללכת למשלימה כללית)

danashemer

New member
שואלת גם כאן:

למישהו יש מושג כמה צריכה להיות שווה דירה בשכונת לב הפארק ברעננה 3 חדרים (סלון, 2 חדרי שינה מהם 1 ממ"ד, יש מרפסת שירות שצמודה למטבח ומרפסת שמש קטנה), שירותים וחדר אמבטיה קטן. בימים אלה נבנה חדר נוסף 12 מ"ר עם 2 חלונות. הדירה בקומה גבוהה, פונה לשדות לכיוון מערב, יש חניה כמובן ומעלית. לאחר הבנייה, כמה יהיה שוויה? (בערך, כמובן). הדירה לאחר הבנייה תהיה כ-95-100 מ"ר, להערכתי.

chicky05

New member
אשמח להמלצות לפעוטון.משפחתון בלב הפארק ../images/Emo51.gif

לתינוק בן 3 וחצי חודשים לחודש דצמבר.

BellA עלמה

New member
מקרים דחופים לדעתי לא מתאימים להומאפאטיה

אני מכירה מישהו שמטפל ברעננה {אני טיפלתי בעב אצלו} אבל אישית לא יכולה להמליץ ההפך. אם זה משהו אקוטי \חריף עדיף רופא ילדים רגיל בהצלחה

danashemer

New member
הערה-

גם השירותים וגם המקלחת עברו שיפוץ מהיסוד, מטבח חדש דנדש מחברת מטבחים, צבע בכל הדירה חדש כמובן. מה אין? ריצוף- הריצוף נותר מהקבלן מיום הבנייה (קרמיקה רגילה של פעם, נקודות בז' בהירות).

israela21

New member
רופאת ילדים והומאופתית

שמעתי עליה דעות חיוביות. אשלח לך את שמה במסר אישי.

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

איזו תמונה תעשה לנו את היום? בפורום תמונת היום תועלה תמונה יומית מתוך סדר היום, אליה תוזמנו להגיב במיטב הגיגיכם ולעשות ממנה מטעמים. עוד לא נכנסתם? http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2151 דרושים מנהלים:
לא מסוגל בלי הליגה? מבלה את השבתות שלך ביציע? מדקלם את הטבלה מתוך שינה? פורום כדורגל מחפש מנהל ואתה יכול להיות האחד: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=35
רווקים ורווקות - להתפקד! אם הרווקות טמועה בכם ואתם אוהבים את זה ככה - פורום חיי הרווקות מחפש גם הוא מנהל/ת משקיע/ה ואיכותי/ת: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1508
העונה השנייה של "האח הגדול" מתקרבת בצעדי ענק. פורום אח הגדול 2 מחפש מנהל/ת שותפ/ה שיחיה את כל מה שקורה בתוך הוילה ויביא את זה לתוך הפורום: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2077 את המועמדות יש להגיש על ידי מילוי הטופס הבא. שימו לב שגיל הניהול הבסיסי הנו 16 ומעלה. בהצלחה

למעלה