לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94359,435 עוקבים אודות עסקים

פורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.
x
הודעה מהנהלת הפורום

כללי הדיון בפורום רעננה!
אנא, שמרו על כללים בסיסיים אלו על מנת לאפשר קיומו של שיח פורה, מפרה ותורם לקהילה, לנו ולחיינו בעיר. תודה!

שלום לגולשות ולגולשים,

מן הידועות היא, שלעיתים מביא השיח האינטרנטי להתלהטות יצרים. נא לעשות מאמץ להשתלט על היצר, בכל האמור לשיח שאינו נאות. שמירה קפדנית על הכללים הפשוטים הללו תאפשר דיונים פרודוקטיביים ופעילות משותפת למען העיר והקהילה. אנא הימנעו מספקולציות פרועות, פרובוקטיביות וטקסטים שמלהיטים את הרוחות.

1. נא להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של אדם (כל אדם!).
2. הודעות שתכלנה דיבה, רכילות מרושעת ולא מבוססת, האשמות שווא ללא הוכחות כלשהן, לשון הרע, מתקפה  אישית/פרסונלית או שפה לא נאותה - תימחקנה.

מציבי ההודעות יוכלו כמובן להציבם מחדש ללא הניסוחים הבעיתיים.
3. והיה והודעות בעייתיות נוספות תוצבנה ע"י אותו/ה גולש/ת - אאלץ לחסום את שם
    המשתמש/ת.
4. ניתן לפנות אלי על מנת להסיר חסימה - ההחלטה הינה עניינית ולא אישית, ובכפוף להבטחה
    לעמוד בכללי הדיון הנדרשים - אשמח להשיב לדיון כל גולש/ת.
5. העברת ביקורת על ניהול הפורום תעשה במסרים אישיים בלבד, לא נאפשר העברת ביקורת מהסוג הזה על גבי הפורום.

בנוסף, אני מזכיר כי על פי כללי הפורומים של תפוז - אסור לעשות "אאוטינג" לגולש/ת, כלומר לחשוף או לנסות לחשוף מי עומד/ת מאחורי שם המשתמש/ת שהגולש/ת בחר/ה לעצמו/ה.

אם מישהי/ו מוצא/ת שפיספסתי הודעה בעייתית, ו/או החלטתי שלא למחוק הודעה המדברת בו/בה אישית ונתפסת על ידו/ה כפוגענית - הנכם מוזמנים לפנות אלי במסר. 

הכללים הללו נועדו לשמור על אווירת דיונים נעימה. אנא סייעו לי לשמרה.

תודה,
מנהל הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'הודעות חמממממות '
הודעות חמממממות
10/10/2009 | 20:07
17
15
לצפיה ב-'אשמח להמלצות לפעוטון.משפחתון בלב הפארק '
אשמח להמלצות לפעוטון.משפחתון בלב הפארק
10/10/2009 | 18:57
63
לתינוק בן 3 וחצי חודשים לחודש דצמבר.
רעננה >>
לצפיה ב-'שואלת גם כאן:'
שואלת גם כאן:
08/10/2009 | 13:13
1
27
למישהו יש מושג כמה צריכה להיות שווה דירה בשכונת לב הפארק ברעננה
3 חדרים (סלון, 2 חדרי שינה מהם 1 ממ"ד, יש מרפסת שירות שצמודה למטבח ומרפסת שמש קטנה), שירותים וחדר אמבטיה קטן.
בימים אלה נבנה חדר נוסף 12 מ"ר עם 2 חלונות.
הדירה בקומה גבוהה, פונה לשדות לכיוון מערב, יש חניה כמובן ומעלית.

לאחר הבנייה, כמה יהיה שוויה?
(בערך, כמובן).
הדירה לאחר הבנייה תהיה כ-95-100 מ"ר, להערכתי.
רעננה >>
לצפיה ב-'הערה-'
הערה-
08/10/2009 | 13:17
13
גם השירותים וגם המקלחת עברו שיפוץ מהיסוד, מטבח חדש דנדש מחברת מטבחים, צבע בכל הדירה חדש כמובן.
מה אין? ריצוף- הריצוף נותר מהקבלן מיום הבנייה (קרמיקה רגילה של פעם, נקודות בז' בהירות).
רעננה >>
לצפיה ב-'אל תתקרבו...'
אל תתקרבו...
06/10/2009 | 14:27
1
30
לרחיצה הידנית בתחנת דלק התמר ברח' זרחין.
בשבוע שעבר, אחד העובדים שהאנטנה של הרדיו הפריעה לו לנקות את הגג פשוט כופף אותה עד שנשברה.
ניסיתי לדבר עם "הבוס", שאחרי בירור קצר עם העובד אמר שהגעתי עם האנטנה שבורה, מה שלא הפריע לו אחרי דקה להסביר לי שהיא לא שבורה ולנסות לדחוף אותה בכוח למקום עד שהתיאשתי והלכתי.
החבר'ה גם לא חשבו שאני מבין ערבית ובירכו אותי בכל מיני ברכות על שהעזתי להתלונן.
בקיצור, אני ממליץ ללכת למקום אחר...
רעננה >>
לצפיה ב-'תודה, ניזהר...'
תודה, ניזהר...
06/10/2009 | 16:46
4
לצפיה ב-'בן 70 נפצע באורח קשה בתאונת דרכים ברחוב ויצמן'
בן 70 נפצע באורח קשה בתאונת דרכים ברחוב ויצמן
09/10/2009 | 11:01
3
על פי "HNN אתר החדשות החמות" מדובר בהולך רגל.
על פי ynet מדובר בנהג רכב מסחרי כבן 70, שהתנגש בו רכב אשר לא ציית לרמזור אדום. נהג הרכב השני, בן 24, נפצע קל.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3787456,00...
http://www.hnn.co.il/rss_news_article63715.html
רעננה >>
לצפיה ב-'מי מכיר הומאופט טוב ברעננה/הרצליה/כ"ס/רמת שרו'
מי מכיר הומאופט טוב ברעננה/הרצליה/כ"ס/רמת שרו
06/10/2009 | 15:54
5
31
רמת השרון?
צריך דחוף לבתי בת שנה ותשע.
תודה.
(לא רוצה ללכת למשלימה כללית)
רעננה >>
לצפיה ב-'מקרים דחופים לדעתי לא מתאימים להומאפאטיה'
מקרים דחופים לדעתי לא מתאימים להומאפאטיה
06/10/2009 | 16:16
1
3
אני מכירה מישהו שמטפל ברעננה {אני טיפלתי בעב אצלו}
אבל אישית לא יכולה להמליץ
ההפך. אם זה משהו אקוטי \חריף עדיף רופא ילדים רגיל

בהצלחה
רעננה >>
לצפיה ב-'נטוראפטית מדהימה, ברשל"צ, מעוניינת?'
נטוראפטית מדהימה, ברשל"צ, מעוניינת?
07/10/2009 | 17:57
4
לצפיה ב-'רופאת ילדים והומאופתית'
רופאת ילדים והומאופתית
08/10/2009 | 19:06
4
שמעתי עליה דעות חיוביות.
אשלח לך את שמה במסר אישי.
רעננה >>
לצפיה ב-'ד"ר מור, רופאת ילדים של מכבי.'
ד"ר מור, רופאת ילדים של מכבי.
10/10/2009 | 20:19
4
לצפיה ב-'ד"ר נעמי מור- רופאת ילדים גם קונבנציונלית וגם'
ד"ר נעמי מור- רופאת ילדים גם קונבנציונלית וגם
14/10/2009 | 23:49
4
הומיאופתית

רפואה שלמה
רעננה >>
לצפיה ב-'בקשה להמלצה על חברת ניקיון אחרי שיפוץ'
בקשה להמלצה על חברת ניקיון אחרי שיפוץ
05/10/2009 | 19:56
55
אשמח לקבל המלצות על חברות טובות לניקיון אחרי שיפוץ של דירה (ברעננה כמובן),
וגם, מישהו יודע כמה בערך אמור לעלות ניקיון כזה ?

תודה רבה !
רעננה >>
לצפיה ב-'מקהלת הילדים בבית הנוער ברעננה-פרסום חוג'
מקהלת הילדים בבית הנוער ברעננה-פרסום חוג
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2009 | 03:56
75
בהדרכתה של שירי מיינר, בוגרת רימון ומסלול הוראה וניצוח מקהלות במדרשה למוסיקה שבסמינר לווינסקי.

מקהלת הילדים מיועדת לילדים מגיל 6 עד 12, שאוהבים לשיר ורוצים ללמוד שירה נכונה, להרחיב את ידיעותיהם בעולם המוסיקה ולהופיע מול קהל.

רפרטואר המקהלה כולל שירים ישראלים ויצירות מכל העולם, בתרגום לעברית ובשפות שונות.

במקהלה ילמדו הילדים שירה נכונה ופיתוח קול, ויפתחו הקשבה לעצמי ולזולת. יינתן דגש על פיתוח היכולות של הילד וחיזוק הביטחון העצמי, תוך הכרות עם מושגים במוסיקה ועם התרבות בישראל ובעולם.

מקהלת הילדים תפגש בכל יום חמישי בשעות 16:00-17:30

לפרטים נוספים והרשמה יש לפנות לבית הנוער - 09-7610595

שנה טובה ומועדים לשמחה!
רעננה >>
לצפיה ב-'מחפשת משפחתון'
מחפשת משפחתון
04/10/2009 | 00:45
39
שלום לכולם
אני מחפשת משפחתון קטן לתינוקת מקסימה בת 5 חודשים. החל מהחודש הקרוב
אשמח לקבל המלצות
תודה רבה
רעננה >>
לצפיה ב-' פותחים חשבון בדיסקונט '
פותחים חשבון בדיסקונט
06/10/2009 | 00:41
2
היי, אני מנצל את הבמה לפרסומת קטנה
למי שלא יודע, אני עובד בדיסקונט
ורוצה להזמין את כולם לפתוח חשבון בבנק דיסקונט, ואם אפשר - דרכי

אם אתם עובדי מדינה/הוראה או סטודנטים - כדאי לכם מאוד לעבור לדיסקונט

אני פונה למי שאני מכיר הכי טוב- סטודנטים: כרטיס אשראי SMSים עד 1000 ש"ח מינוס בחשבון - בלי ריבית! חלוקת שוברי התשלום של האוניברסיטה עד 8 תשלומים ללא ריבית מתנת הצטרפות שווה - או תלושים של 150 ש"ח או לילה זוגי בצימר. הכל בחינם ולמשך 4 שנים עם אפשרות להארכה בהצגת תעודת סטודנט (תקף גם לבני ישיבות).

אם אתם בעניין או מכירים את מי שירצה להצטרף, דברו איתי! גם אם אתם לא סטודנטים, לעובדי מדינה והוראה - התנאים הכי טובים בארץ.

תודה
רעננה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
15/10/2009 | 17:43

איזו תמונה תעשה לנו את היום?
בפורום תמונת היום תועלה תמונה יומית מתוך סדר היום, אליה תוזמנו להגיב במיטב הגיגיכם ולעשות ממנה מטעמים.
עוד לא נכנסתם?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דרושים מנהלים:

לא מסוגל בלי הליגה? מבלה את השבתות שלך ביציע? מדקלם את הטבלה מתוך שינה?
פורום כדורגל מחפש מנהל ואתה יכול להיות האחד:

רווקים ורווקות - להתפקד! אם הרווקות טמועה בכם ואתם אוהבים את זה ככה - פורום חיי הרווקות מחפש גם הוא מנהל/ת משקיע/ה ואיכותי/ת:

העונה השנייה של "האח הגדול" מתקרבת בצעדי ענק.
פורום אח הגדול 2 מחפש מנהל/ת שותפ/ה שיחיה את כל מה שקורה בתוך הוילה ויביא את זה לתוך הפורום:

את המועמדות יש להגיש על ידי מילוי הטופס הבא. שימו לב שגיל הניהול הבסיסי הנו 16 ומעלה.
בהצלחה
רעננה >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ