הנפילים: אלבום הקלפים הוירטואלי

Yarinv

New member
../images/Emo219.gif הנפילים: אלבום הקלפים הוירטואלי ../images/Emo219.gif

אני מכריז בזאת על פתיחת ההרשמה לאלבום הקלפים הוירטואלי של פורום "הנ)פילים"
. האלבום שיפתח בימים הקרובים
יכלול בתוכו 40 קלפים של "הנ)פילים" עליהם מופיעים דמויות הסדרה
בתמונות שחלקן עוד לא נחשפו
. הנרשמים לאלבום הקלפים הוירטואלי יקבלו אלבום אישי (כתובת אינטרנט וקוד אישי) אשר יצטרכו לאסוף בו את הקלפים ולזכות בהם בדרכים שונות: לענות על שאלות יומיות, להכנס מדי יום לאלבום, ולהחליף קלפים כפולים בקלפים חדשים שנמצאים בקופה. כמובן שהפורום
יהיה האמצעי לקבלת הקלפים - תצטרכו לשלוח את התשובות ואת הבקשות להחלפת הקלפים אליי במסר
והקלפים החדשים יעלו אל האלבום שיתעדכן אוטומטית
. אין עוד פרסים מתוכננים למסיים האלבום, כשיהיו - אודיע. כל המעוניינים להרשם ולהשתתף באלבום, שמתוכנן לעלות ביום שני
, שרשרו
להודעה הזו (לא במסר) אך ורק דרך המשתמש שאתם פעילים איתו בפורום אשר יהיה גם המשתמש שלכם באלבום (על מנת שאדע למי להוסיף איזה קלף בתשובה נכונה על השאלות היומיות ובהחלפות הקלפים). יש לציין כמובן שהאלבום הוא לא אלבום וירטואלי רשמי של הסדרה, אני הכנתי ומנהל אותו. קלף לדוגמא מצורף להודעה

Yarinv

New member
היה ממזמן

לא זוכר מי התחילה אבל הפסיקה ממש בהתחלה. אז החלטתי להכין חדש, אבל הרבה יותר כיפי ומשופר.

Yarinv

New member
תגידי מה לא הבנת אני אסביר

אלבום קלפים וירטואלי, שאוספים קלפים של הנפילים בדרכים שונות: כל כניסה יומית מוסיפה קלף, כל יום יש שאלות שתשובה נכונה על כל אחת מהן מזכה בקלף אחד וגם הקלפים שמקבלים על התשובות הנכונות הם קבועים לכולם ובמידה ויש לך את אותו הקלף פעמיים את יכולה להחליף את הקלף השני בקלף אחר.

daughter L93

New member
../images/Emo45.gif

אבל אני אהיה רק בהתחלה..בשביל הכיף,כי מיום רביעי אני כבר לא אהיה כאן כ"כ..

xlulitx

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifמאגניב ! D: , אני רוצה../images/Emo45.gif.

למעלה