שרשור טעויות וחורים בתסריט

Roy93

New member
../images/Emo70.gifשרשור טעויות וחורים בתסריט

הינה נגמרו להם 50 פרקים.. וכמובן שיש גם כמה טעויות וחורים בתסריט. הינה כמה שמצאתי ותוסיפו עוד אתם: 1. זה רק אני לא שיש מאבטח בכניסה לבניין בכמ"ג שחוזר כל הזמן לחיים? את אותו מאבטח שורפים, חותכים, מקפיאים אותו ועוד ועוד והוא מופיע שוב 2 פרקים אחרי. 2. החולצה שצורי גנב מהמלתחה של יובל. תוסיפו

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifשלחו כבר מלא חלליות ולווינים לחלל

אבל בכל זאת לא ראו את החללית של צורי.

noam270

New member
לדעתי השרשור מיותר

לדעתי פתיחת השירשור מיותרת מאוד בגלל הסיבה הפשוטה, שלא צריכים לחפש את הפאקים בכל דבר אם נהנתם מהתוכנית, למה אתם צריכים לבדוק ולחפש מה הם עשו לא בסדר, תסתכלו על חצי הכוס המלאה!

ילד רע 16

New member
יש כאלו שנהנים גם מלמצוא חורים ופאקים.

לא הנאה מהסוג שאת חושבת עליו, אלא הנאה מלמצוא כל מיני נקודות בעייתיות ומעניינות. אותי אישית זה לא מעניין וכמעט לכל דבר יש לי רעיון מנגד שסותר את הרעיון הלא הגיוני שמעלים כאן. בכל מקרה, שתי הטעויות שמחבר ההודעה ציין הן אינן טעויות בתסריט. הן גם לא חורים בעלילה. זה עניין טכני של תלבושות, ועניין טכני של הפקה - שחקנים ניצבים. זה לא קשור בכלל. התסריטאים לא רושמים את השם של השומר, שהרי אין לו שם, ולא רושמים מי השחקן שישחק את השומר. אם רואים שומר, פשוט רושמים "נראה שומר" או: "שומר בפינה/בצד/עומד" או: "שומרים עוברים" אין קשר לתסריט. כנ"ל לתלבושת. התסריטאים לא רושמים מה ילבשו השחקנים, שהרי זו עבודת מעצבת התלבושות.

Roy93

New member
זה תמיד אותו שומר עם הקרחת וגם

ששפיגלמן יוצאת מהאולם קולנוע היא יוצאת דרך דלת אחת, ושמצלמים כאילו מהצד השני רואים שהיא יוצאת מדלת כפולה [אני יודע איפה הם צילמו את זה והייתי שם. ראיתי שאומרים לגלית להיכנס ושהיא מקבלת את את האות שלהם לצאת מהדלתות]

למעלה