שאלת תקשור לשבת

שאלת תקשור לשבת

רותי היקרה, אני רוצה לשאול אותך שאלה לגבי זוגיות, אפשר? את רואה בכלל אצלי שתיהיה לי זוגיות? שתיהיה לי את הזוגיות שאני רוצה עכשיו? שאני אקים משפחה כמו כולם? אני פוחדת שלעולם לא אמצא אותה... תודה מותק! ♥

רותי 11

New member
הפיה בלבן היחידה יקרה

אני ממש לא מתאפקת ואומר לך "כאילו דא" ברור מתוקה, החששות שלך לא במקומן, את בהחלט באת לכאן לזוגיות ומשפחה כרגע את לא רואה את זה, משום שעדיין זה לא ממש הזמן, יש לך עדיין לעבור כברת דרך כדי להיות מוכנה לכך, וגם נאמר לי שמראש לא באת למשפחה בגיל צעיר אלא לעשות עם עצמך משהו ורק לאחר מכן להקים משפחה. זמנים לא אומרים לי, אבל כמו שאת יודעת זה די תלוי בך, עלייך כרגע להתמקד בלימודים ובבניה עצמית כדי שתוכלי להגיע גם להגשמה משפחתית.

../images/Emo4.gif

תודה מותק על התשובה.♥ לצערי, אני מרגישה שעברתי מספיק כברת דרך והייתי רוצה למצוא במהרה את הבחור שלי.

רותי 11

New member
מתוקה - איזה דכאון?

ולמה? הרי את יודעת שזה יקרה, וככל שתתמקדי בעצמך ובדברים שאת אוהבת לעשות הזמן יעבור מהר יותר ונעים יותר תלמדי לעשות דברים למען עצמך לפני שיגיע מישהו אחר ואז אותה תשומת הלב תופנה אליו. שימי לב לזה.

כי אני פוחדת שזה לא יקרה

ככל שהזמן הולך, אני מרגישה שאולי לא נועדתי להקים משפחה משלי ואני לא רוצה להישאר רווקה.

למעלה