התקשור הכי הזוי שהיה לי

obobus

New member
התקשור הכי הזוי שהיה לי ../images/Emo6.gif

הי רותי, לקחתי בשתי ידיים את העצות שלך לגבי תקשור וזיהוי של מי שמדברים איתו ודי במקרה החלטתי לנסות אותו על משהו הכי לא ברומו של עולם, אפילו טפשי. התלבטתי אם לכתוב, רוב הנושאים בפורום מאוד רציניים ומה שאני אספר די הזוי, אפילו קצת הביך אותי לחשוב לכתוב אבל אז שאלתי את העצמי הגבוה שענה לי לספר. סיימתי לצפות עכשיו בפרק סיום של סדרה ב-yes שנקראת "באטל-סטאר גלקטיקה". זו סדרת מדע בדיוני, בדומה (ואולי קצת בשונה) מתיאוריות אחרות הסדרה טוענת בפרק הסיום שהמין האנושי בכדור הארץ הוא הכלאה של בני אדם טהורים ומכונות (רובוטים). זה נשמע רע אבל הסדרה טובה מאוד (ויש מי שמתווכח... ) בני האדם והרובוטים האלה נלחמו כמעט עד שהכחידו אחד את השני ובסוף הבינו שכדי לשרוד צריך להיות יחד, מצאו את כדור הארץ וויתרו על הטכנולוגיה בשביל fresh start. תוך כדי הפרק אמרתי לעצמי שזה הזמן לבדוק את הדברים על משהו טפשי וביקשתי לפנות למישהו שיענה לי. אני אנסה לתמלל את התקשור הזה, תוך כדי הצפיה בתוכנית עד כמה שאני יכול. בסוף שאלתי ואמרו לי שאני מדבר עם העצמי הגבוה אבל אני זה א' והעצמי הגבוה זה עג': א' - (על התאוריה שמוצגת בסדרה) זה רעיון מבריק, זה באמת קרה ככה? עג' - (תוך כדי שאני שואל בראש עונה לי בראש וזה מרגיש כמו פטיש שמכה פעמיים) - לא, לא א' - בכל זאת, תסכים איתי שזו סדרה טובה עג' - (עונה תוך כדי השאלה שלי) - לא א' - גם למישהו כמוני, שחווה חווייה אנושית, עם מוח אנושי, חווייה של צמצום, זו לא סדרה טובה, לא מעניינת? עג' - (עונה תוך כדי השאלה שלי) - לא א' - ואם אתה היית עכשיו בגוף אנושי לא היית נהנה לראות את הסדרה? עג' - (שוב עונה תוך כדי השאלה שלי) - כן אחרי שהפרק נגמר פניתי אליו שוב: א- עם מי תקשרתי, עם הנשמה שלי או עם העצמי הגבוה? עג'- (תוך כדי השאלה) - עם העצמי הגבוה א- אתה מהאור? עג' - (תוך כדי השאלה ומעביר לי אנרגיות של גיחוך על עצם השאלה) - כן א- כאן שאלתי אם לספר והבעתי את החששות שלי למה לא, והוא אמר לספר אחרי זה אמרתי לו שזה היה התקשור הכי הזוי שהיה לי ופרצתי בצחוק. ואם יש דבר כזה אז נראה לי שהוא צחק יחד איתי. הרגשתי שאני מרגיש לא רק את הצחוק שלי אלא מקבל בחזרה אנרגיות דומות שהן לא ממני. אני אלך לישון עם האנרגיות האלה לילה טוב

רותי 11

New member
obobus יקירי

אתחיל ואומר לך שאכן הוא (האני העליון שלך) צדק אנחנו לא הכלאה של רובוטים ובני אדם - תיאוריה אולי נחמדה אבל לא ממשית. שנית איך חשבת לשאול את העצמי הגבוה שלך אם הוא מהאור? אתה חושב שאתה לא מהאור? או האם זאת הנשמה שלך או העצמי העליון זה הרי היינו הך, זה רק שם אחר. אהה ועוד משהו תמיד אמרתי שלהם יש חוש הומור יותר מפותח מאיתנו

obobus

New member
באמת הבזיק לי לרגע אם לשאול אותו או לא

אבל בעצם כשחושבים על זה- למי קמים מתחזים, אם לא למוצלחים שבינינו?!
וחוש ההומור... אם לשפוט מהתהודה שהרגשתי... אין עליהם או בעצם עלינו כשאנחנו לא כאן (וגם כשאנחנו כאן)

obobus

New member
אז הם לא היו רחוקים שם בסדרה חוץ מהרובוטים..

את יכולה לפרט קצת יותר או להפנות אותי לאן כדי לקרוא? לפני כמה זמן, מה היו הנסיבות, לאן נעלמה הטכנולוגיה, שרידים, וכו'? תודה

רותי 11

New member
ישנם מספר ספרים

לדוגמא "כוכב הבחירה היחיד 1" שם הוא די מפרט יש את "המרכבה" של בוב פריסל יש את הספר של זכריה סישטיין אם אני לא טועה משהו עם בראשית אני לא ממש זוכרת את השם שלו אבל זה ספר לא קל להבנה שני הראשונים הם ספרי תקשור יש כמובן את קריון 1, ו - 2 ויש את הספר משואות האור

רותי 11

New member
זה לא בדיוק כמו שזה נשמע

זה קצת יותר מורכב פשוט דחסתי את הכל למילה אחת

רותי 11

New member
obobus, והפיה בלבן היחידה - הנה

בעקרון רוב בני האדם הם לא כאן במקור, למעט הכושים כולנו הגענו מתרבויות אחרות, אבל כל זה קרה לפני עשרות אלפי שנים. משהו שסיכמתי בזמנו מהספר כוכב הבחירה היחיד 1. 24 תרבויות העל. מן התרבויות האלה התגלמו ימורים פיסיים על כדור הארץ, ולעתים הם התערבו בשעת הצורך. אותן תרבויות פיסיות, ה-24, כל אחת בממד שלה, הן יחידות שלמות ומושלמות של תודעה קיבוצית אחת, שהסכימו להיות באותה התודעה הקיבוצית. הן התפתחו לאותה צורת פעולה כדי לפקח, כדי להעביר מידע בעל חשיבות רבה וכדי לעזור לתרבויות פיסיות אחרות בתהליך האבולוציוני שלהן. יש בינינו נשמות שהתגלגלו מן התרבויות האלה שבאו לסייע לכדור הארץ. אחת התרבויות האלה היא הובה, היא הייתה התרבות שהזריעה בראשית את כדור הארץ כפי שעשו עוד כמה מן האחרות, אבל הובה שב והזריע את כדור הארץ 3 פעמים. הובה הוא התרבות שממנה נגזרים (מגיעים) העברים, מכאן חשיבותם של העברים. המראה של בני הובה - הם נמוכים יותר חזותם קטנה, הם בעלי עור כהה ואינם בהירים כבני אלטיאה בעלי שיער חלק וכהה. יש את אליטאה - שכאן על כדור הארץ הם נקראו אטלנטיס. שהם הביאו איתם את התקשורת המפותחת. צורתם של בני אלטיאה היא שהם גבוהים צבע כמונו, צבע עיניהם הוא כחול, חזותם זכיכה , הם בהירים מאוד וזקופים - הם דומים לנו בני האדם באופן כללי. יש את תרבות אשאן. אשאן הביאו איתם את המלחינים הגדולם, הרנסנס, האמנות הגדולה. זה התחיל בפרק זמן קצר בתקופת מצרים בעבודתה בזהב וביפי הסביבה הארכיטקטונית שלה. אשאן היא תרבות של יצירתיות גדולה מאוד היא הביאה לעולם מוסיקה גדולה וספרות גדולה. הסקנדינבים והפיניקם הם בני אשאן. יש את תרבות זניל. שתי התרבויות האלה לא דומים לנו בני האדם במראה החיצוני שלהם. לא כל 24 התרבויות התגלמו על פני כדור הארץ. היו כאלה שהזריעו על כדור הארץ והיו כאלה שלא. יש את תרבות אראגון שהיא גם אחת מהתרבויות החשובות - אראגון למשל קשורים לריפוי. אשאן הם בוהימניים, הובה עובדים עם הפיסי, אלטיאה עובד עם השכלי, אראגון עם ריפוי (חוזה אריגו מברזיל -מרפא הוא מאראגון. זה שונה מאנקורה (תת תרבות)שהם עובדים תחת אראגון.הם עובדים יחד להשלמת בריאות האנשוות. ספקטרה עובד בשירות הובה. זניל מייצג עיקרון דומה למחשב, אבל לא רק כמו מחשב... זניל עובד עם פעילות גומלין. זימד וזנטרופ עובדות עם זניל. הם תרבויות של זניל זניל הוא קל שמח ומסודר הם מייצרים סדר באנרגית הצבעים. זניל הוא האלכימאי של התרבויות. הטיבאטים מגיעים גם מתוך 24 התרבויות - הם תרבות שמהווה את עקרון הידע הפנימי בדרך של אחדות מוחלטת, לא לשם התפשטות העצמי אלא לשם השירות. משום מה לא נותנים את השם של התרבות הזאת. אלרתין הוא אחד מה-24 התרבויות שאחריות לאיחוד האנרגיות של ה-24 עם אלה של הפלנטה שלנו. יש את תרבות ה"נץ" שהיא בין אלה שהזריעו פה. יש את תרבות האקסו שלא נשארו ממנה שרידים חיים על פני השטח. וכמובן תרבות "מו" שהיא למוריה. יש גם את תרבות מירקס.

רותי 11

New member
כמו שכתוב - אנחנו

שייכים לתרבות הובה. וציינתי מאיפה זה לקוח למרות שיש לי עוד מקורות מידע מעבר לספרים.

obobus

New member
איך באמת שכחתי את כוכב הבחירה היחידה

קראתי אותו לפני אולי 10 שנים.... תודה

למעלה