היי רותי, זקוקה לעזרתך נואשות

noalita

New member
היי רותי, זקוקה לעזרתך נואשות

היי רותי. נקלעתי לתקופה חדשה בחיי ואני זקוקה לעיצה/מסר/הדרכה כלשהי. מתחילת השנה העברית, התחלתי בעצם פרק חדש בחיי והרגשתי שהוא הולך להוביל אותי למקומות רחוקים וטובים. סיימתי התמחות והוצאתי רישיון במקצוע אחד וכעת התחלתי התמחות נוספת במשפטים. הבעיה שיש איזשהי אנרגיה לא טובה עם הבוס. הוא איש מאוד נחמד וטוב לב אך נראה לי שהוא קיבל עליי איזשהו רושם / דיעה קדומה ואיני מצליחה להוכיח לו אחרת והאמת שאיני יודעת גם איך לעשות זאת. מעבר לכך , זו פעם ראשונה שאני מגיעה למקום מסוים בו לא מעריכים אותי כבנאדם וכפועל יוצא מכך כעובדת. הגעתי למצב שאני חולמת על זה בלילות, שכל עבודה שנותנים לי אני נכנסת ללחץ מטורף מהחשש לא לעמוד בדרישות ואז כביכול להוכיח שמה שהוא חושב/מרגיש נכון. ואם זה לא מספיק אני מהרהרת בכך גם בשעות הערות שלי... למה זה ככה ? חשבתי שההזדמנות הזו שצצה לי פתאום לעשות התמחות במקום בו רציתי ושמשתלב עם שאיפותיי המקצועיות היא לטובתי וכעת אני מרגישה שאני הולכת לאכול קש בשנה הקרובה. אני צודקת או טועה ? בבקשה עזרי לי להבין את המצב והאם זה יסתדר... תודה לך

רותי 11

New member
noalita מתוקה

ציינתי לא אחת ששנ ת 2009 בעצם באה עם המון אנרגיות של סגירת מעגלים, אם לא עשינו עד היום דברים למען זה שנת 2009 כאילו מאלצת אותנו להתמודד איתם בכל מקרה ואם לא שמנו לב אליהם אז זה בא אלינו בצורה חזקה מאוד כדי שלא נפספס את זה. כנראה שאצלך עניין הערכה העצמית לא מספיק חזק ולכן מאוד חשבו לך שיראו אותך כאדם מוערך שימי לב לזה הוא לא סתם הגיע לחייך (הבוס) וההזדמנות הזאת צצה לך כדי לעבוד על עצמך תביני כל מה שאנחנו עושים זה למען עצמנו בסופו של דבר, וכאן עולה הנושא של הערכה עצמית.

noalita

New member
היי רותי

תודה על תשובתך... את מאוד צודקת. האם תוכלי להגיד לי כיצד עליי להתמודד עם המצב הזה. כיצד לעבוד על עצמי בזמן שאני מרגישה שהבוס לא מעריך אותי ? (מזה גם נובעות חששות אחרות לגבי העתיד המקצועי שלי). תודהלך

רותי 11

New member
כמו שציינתי

את חייבת לעבוד על עניין ההערכה העצמית שלך להבין שכולם שווים שאין אחד טוב מהשני נכון שזה נשמע סיסמאות אבל ככה זה כאשר תהיי במקום של אמונה בעצמך את תהיי במקום של הערכה עצמית משהו שיכול לעזור לך ולהאיץ קצת תהליכים אלה הם התרגילים שהבאתי תרגילים שעושים לפני השינה ומול התת מודע/ד.נ.א שלנו אני אביא לך קישור ישיר לאתר שלי ששם זה נמצא

למעלה