שיתוף קטן

רותי 11

New member
שיתוף קטן

יש קבוצה קטנה של מספר חברים שהתגבשנו לצורך התפתחות וצמיחה רוחנית ובעצם צמיחהבכלל.
העבודה שנעשית שם כמובן היא תמיכה במודעות העצמית שלנו ויאל לשחרר דברים שמפריעים לנו בהתנהלות הרוחנית והיומיומית והתמיכה היא מלאה מכל חברי הקבוצה כל אחד תורם בדרכו ויכולתו,ובסוף הערב אנחנו עושים עבודה אנרגטית שכל פעם משהו אחר מעביר את זה דרך ההדרכות שלו.
אתמול בערב אני העברתי את אותה חוויה אנרגטית רוחנית, ומה שאני רוצה לשתף שהעוצמות שהיו שם היו מטורפות היה שם משהו שקשה לי לשים עליו את האצבע וזאת לא הפעם הראשונה שאני מעבירה כאלה דברים אני מעבירה קורסים שלמים בדרך הזאת אבל אתמול זה היה מעבר לכל חוויה שחוויתי בעוצמות שלה, עד כדי כך שהייתי צריכה לעשות הפסקות בתקשור כי לא מצאתי את הכוח להמשיך לתקשר ולדבר ואני כמובן מדברת רק על הצד החיובי לא היה שם שום דבר שלילי רק עוצמות מטורפות. הרגשתי בצורה חדה יותר את העניין של להיות פה ולא להיות של להיות בין שמים לארץ של להרגיש את ההדרכות "עובדות" עלי כדי לשחרר שליטה תוך כדי (יש לי בעיית שליטה) וכנראה בזכות זה העוצמות היו מטורפות

pynokyo

New member
מעניין. נדמה לי שלרובנו יש בעיה של איבוד שליטה

על פי ספרו של ד"ר בוטו שעושה שטיפות אנרגטיות - מי שעושה שטיפה אנרגטית נכונה לא צריך לאבד כוחות או להתעייף.
לי אישית אין שום ניסיון בתחום.
&nbsp

רותי 11

New member
לא איבדתי כוחות אבל הייתי

בריחוף כל כך גדול שפשוט היה לי קשה לדבר
זה היה ממקום טוב .
ולגבי שליטה כן זה עניין רציני אצלי ולקחתי על
עצמי כפרוייקט לשחרר את זה משום שזה גודל ממני
המון אנרגיה להיות כל הזמן בשליטה מה יקרה ואיך יקרה

למעלה