לא הולך

אני מקווה

שאצליח לעבור את השינוי לפני התהפוכות שינחתו על העם היהודי:/ לצערי ישראל וארהב חותמות על הסכם וזה כבר סימן מבשר רע. לגבי צעירים אני אצטרך להתחבר לחלק הצעיר שלי כי אני צעירה מבוגרת כי התרגלתי לחיות ליד החיים ושהם לא מצליחים לעבור דרכי אז אני לא באמת חיה במאה אחוז... אבל אפשר לשחק שחיים:p. ואני בטוחה עכשיו שאני סטרייטית מאה אחוז היו לי שותפות זמניות לסביות ואם הייתי רוצה הייתי יכולה לגרום להן להיות איתי אבל וואלה אני לא בקטע כנראה מה שהיה בזמנו זה היה רק כי היתה לי דחייה מבנים (כי הם היו די מגעילים בבית ספר). וזה נעלם סופית

...

לפתות בנות זה קל אם הייתי בקטע הייתי משיגה בחורות בקלות בנים זה אחרת כאילו אני יכולה להתחיל איתם אבל יותר קל להיות פשוט נחמדה והם כבר מתחילים לבד. בכל אופן עדיין יש לי פחדים מזוגיות אז אני אצטרך להכנס לזה לבד ואין לי מושג מה אני אעשה בתחום המיני הכי גרוע אם לא ילך אז או שהבחור יקבל את זה או שאני אצא עם אמיני או אפור וזהו. מבחינת פיתוי גברים אמיניים זה אותו דבר רק בלי הסקס אבל אותה דינאמיקה ככה שבשני המקרים לא בעיה רק שכפי שציינתי רק בני 20 פלוס מינוס מחליטים להתחיל איתי לאחרונה אבל שיהיה

למעלה