פליאדי אליסיון חלק שני

רותי 11

New member
פליאדי אליסיון חלק שני

וזה הסרטון השני
מקווה מחר להספיק לראות את השלישי
ואז אני יעלה גם אותו למי שרוצה כמובן
לצפות

רותי 11

New member
בסטון השני הם מסבירים למה

לא באמת קרה מה שכולם חשבו שיקרה
ב - 21.12.12

רותי 11

New member
מה שהכי אהבתי בשני הסרטונים

זה את הצילומים של הזוהר הצפוני
עמודי האור וכל מיני תופעות כאלה
מעניינות

כל הסרטונים האלו זה תת רמה

בסגנון ילדותי ובאמת עושה שירות רע ושירות דב לאנשים כמו פרנס. מה שיש שם אלו חלקי מידע והצלבות מטופשות מי שרוצה ללמוד שיקרא חומר וממתקשרים נורמלים. ועכשיו אני פונה אלייך פרנס לא כדי להציק הרי מזה משנה לך בשביל כל מידע ממלאך ישות אור הבורא וכו זה הכל החוצנים חוצנים אתה בכלל לא מאמין בבורא ולא בחיים אחרי המוות למרות שאתה מדבר על עין ה3 שלך ויכולת אנרגטית זה מוזר אתה יוצא בקביעות נחרצות כלכך שזה פשוט מגוחך זה שיש חוצנים לא טובים כולנו יודעים אתה נכווית מהם ובנית תפיסת עולם שלמה על סמך זה ולדעתי (בגלל כמה בעיות בנפש של פרנויה) וסבבה לך אבל זו רק דעתך מעניין שאותם חוצנים ממזרים יצרו דתות ואז ניו אייג שמתנגש איתם או דברים שמראים לך שהייתה שליטה אני אומר שיש בורא לעולם ותוכנית ואנו חלק מהבורא והחוצנים שעושים טריקים אדם רוחני באמת מרגיש בזה ישר היקום ואנחנו לא אטומים הררמטית יש לנו צינורות מדע מחוץ לקופסא ששום חוצן לא יכול להתערב בהם כל מה שנסגר והשתנה היה הדי אן אי שהוגבל שהיה פעם קוונטי ופעל ברמה הרבה יותר גבוה מהיום אנחנו בדרך חזרה לזה וכל תרבויות עבר ידעו והבינו את זה ואת העידן החדש שנכנסו אליו ב21 ל12 זה מחזור שקורה כל 26 אלף שנים. כל ההיסטוריה תומכת בזה תקרא קצת מידע נכון.האפורים והשאר לא יודעים בכלל מהי רוחניות והם לא רוחנים אין להם ידע בזה ולא אפשרות להתחקות לתודעת של מלאך או כל ישות גבוה אחרת וכל מי שקצת בעסק יודע את זה ומבחין בקלות רבה שהם מנסים לעשות את זה זה נראה עלוב כמו הסרטונים הנ"ל ושר תקשורים נמוכים בגלל כמה מתקשרים ברמות נמוכות בכל מקרה עד שלא תפתור את הסתירות שלך ואת הנחרצות שלך עדיף שלא תכתוב שטויות או שתכתוב למדנו להתעלם. מבחינתך שובאין אלוהים אין רוחניות ולא חיים לאחר המוות ואנחנו בבית כלא גדול וכו וכו הכל שחור ונורא. אם המידעים היו שחורים הרי היית אומר שזה קנוניה כדי להפחיד ולשלוט באמצעות פחד, שזה טוב זה גם רע. בקיצור כל זה נובע מהדואליות של המימד ה3 המוגבל והכל שחור או לבן את עמוק בפנים לצערי. גם חיים אחרי המוות זה נשמע טוב לא? אתה לא מאמין בזה ולא ברוח בכלל, אבל כן ביכולת של העין ה3 שלך להבדיל ולהרגיש שקר אתה לא רואה את הסתירה זה מגוחך הרי אין עין 3 ואין שום יכולת אנרגטית בלי עולם רוח אתה קרוע עם עצמך ובנית תפיסה תבניתית קלאסית של המימד ה3 כי האדם חייב להישען על משהו וככה אתה לא מדעי ולא רוחני ולמרות זה משלב בין שניהם ולא שם לב לסיתירות שנובעות מזה ומצירוף של בעיות נפשויות (שאני מכיר מקרוב) בצירוף נסיון לא טוב עם חוצנים בעלי תודעה רוחנית נמוכה אם בכלל קיימת וכך אתה משליך על הכל ומתעלם מראיות ותובנות של אחרים רבים תוך התנשאות מדומה לחיזוק עצמי. ותזכור כלל דומה מושך דומה. הכל הרבה הרבה יותר מורכב ממה שאתה מציג ומיחס לחצונים הרעים שידם בכל (בעבר לזמן מסוים כן) האלים שלך. שנובע מתפיסה דואלית וחומות המוח האנושי הלניארי והחד ממדי שנמצא במימד ה3 החומרי .

רותי 11

New member
מה שלא אהבתי ולא הסתדר לי עם הסרטונים

בעיקר זה העניין של 3 ימי החשיכה
ראשית עד כמה שאני יודעת לא בטוח
שזה מה שיהיה שנית שמי שלא ישרוד
את הימים האלה ימות זה ממש לא ככה
מי שלא יהיה מוכן ברמה התדרית פשוט
לא יעבור אבל הוא לא ימות.
נכון שיש שם עוד דברים שצריך לחשוב
עליהם אבל בגדול זה הדבר שהכי בלט
מבחינתי

לא הצלחתי להיכנס כי אני

כותבת מהטאבלט

וזה לא נתן לי להיכנס,האם יש דרך אחרת?

תודה אור

רותי 11

New member
תנסי להיכנס ישירות דרך יוטיוב

תרשמי השמש של אליסיון חלק 1, 2, 3,

franse

New member
זו אותה שליטה כל הזמן שרק הולכת ומתהדקת.

הפליאדים הם חלק ממערך השליטה של הרפטיליאנים והאפורים.
הם בעצמם חייזרי האופל.
אין שום עידן פוטוני חדש ואין שום שמש אלסיון שמתקרבת הנה.
מה שיש זה בני אדם שמוכנים להאמין לכל מה שמספרים להם ולכן הסיפורים האלה ממשיכים להגיע.
היכן שיש ביקוש יש גם סחורה.
ברגע שנפסיק לצרוך את הרעל המתַקתַק הזה, נוכל אולי לטפל בבעיות האמיתיות של החברה שלנו.

franse

New member
הסיריאנים הם אותו דרעק.

מוזכרים הרבה פעמים יחד עם הפליאדים.
נחשבים לחלק מ"הפדרציה הגלקטית" (עם או בלי האור) שנחשפה מזמן כפרויקט הונאה של האפורים שתפקידה לשטוף את המוח האנושי במסרים אוטופיים שקריים.
הם ידועים כרפטיליאנים, מה שלא מוסיף אמינות לדבריהם.

רותי 11

New member
לגבי הפליאדים גם לי יש בעיה איתם

לא מאמינה להם, לא מאמינה שהם פתאום השתנו
הם די דפקו אותנו בתקופת אטלנטיס ומאז אנחנו
בעצם ירדנו בתודעה שלנו והתחלנו לעבוד עם ההגיון
לעומת זאת לסיריאנים יש לי חיבור מיוחד אני יודעת
שהם אכן מגינים עלינו ודואגים לנו וזאת לא הפעם
הראשונה שהם מצילים אותנו ואגב סיריאנים לא
נחשבים חוצנים

franse

New member
היגיון זה דבר חשוב.

הפליאדים היו פעם במעמד של הסיריאנים אולם לאחר יותר מדי שקרים פרצופם האמיתי נתגלה.
תהליך דומה קורה לסיריאנים אולם יותר לאט משום שיש פחות תקשורים איתם.
הסיריאנים קשורים לאננוקי - גזע חוצנים ששלט על המין האנושי באלימות בעבר, על פי גרסאות מסוימות.
לא מגינים ולא דואגים.

רותי 11

New member
הסיריאנים תמיד נלחמו בפליאדים

ועל זה בעצם נפלה אטלנטיס
בעקבות ההתערבות של
הפליאדים.

כמה שטויות לא ייאמן

כמה אנושי ומימד 3 להאשים אחרים אנחנו הפלנו את עצמנו וזה מה שרמוז בספר בראשית עם "הגירוש מגן עדן" ירדנו למימד תודעה נמוך יותר איבדנו את החיבור המלא וכו.

רותי 11

New member
ואולי זה חלק מהתהליך שהיינו צריכים לעבור?

חשבתם אולי שאם לא היינו יורדים למימד השלישי
לא היינו חווים את החומר ואת יסוד האדמה כפי
שהוא נחווה ובעקבות כך הבריאה למדה המון על
אותו יסוד שזה בעצם המהות של הבריאה הנוכחית ?

למעלה