תקשור וריפוי עם חוצנים

snilona

New member
תקשור וריפוי עם חוצנים

היי, אני די חדשה בפורום הזה, אבל לא חדשה בתחום... מאז שהיתי קטנה (גיל 5) חלמתי לדבר עם חוצנים, וככל שגדלתי חקרתי על הנושא יותר ויותר. בתחילת לימודי ההילינג לפני כ8 שנים התענינתי בתקשור עם חוצנים וקראתי את ספרו של אדריאן דביר ז"ל שתרם לי המון. אולם באותו הזמן עדין לא היתי מוכנה לתקשר ברצינות. לפני כ5 חודשים מאז שילדתי השנייה נולדה אני מרגישה שהעין השלישית שלי נפתחה בצורה מלאה והתחלתי לתקשר עם ישויות, מדריכים, מלאכים ולפני כחודשיים תקשרתי גם עם חוצנים. בהתחלה תקשרתי בכתב ובמחשב, ניהלתי דיונים די ארוכים עם ראש הצוות ונאמר לי שעליי לפתוח מרפאה ושיעבדו איתי כ216 חוצנים. לאחרונה הם הופיעו גם במהלך טיפולי ההילינג ונתתי להם להוביל את הטיפול ולעבוד יחד. כמו כן היתי אצל חגי כץ אשר אישר לי שאכן מתקשרים איתי ורוצים לעשות אצלי מרפאה.
העניין הוא שצד השכלי שלי מאוד חזק ואני לא מצליחה לשחרר אותו. אני כל הזמן חושבת שאני מדמינת את מה שקורה, למרות שכל תחושה פיזית, רגשית ורוחנית אומרת לי שהדבר נכון... אני לא יודעת איך להתגבר על מה שהשכל אומר. אני רוצה לראות אותם ולשמוע אותם מעבר לתקשור כתוב, אבל השכל לא נותן לי וזה מעציב אותי מאוד. מה לעשות ואיך להתחיל לעבוד איתם בצורה נכונה? אשמח מאוד לתשובה מהירה :)

היי וברוכה הבאה
:

לפי דעתי את צריכה לקבל ייעוץ ממטפלים
שעובדים עם ישויות חוץ ארציות,
אם את רוצה אני יתן לך מס' טלפון בפרטי כמובן
של מטפלת בשם דבי, היא נעזרת בחוץ ארציים.
הלכתי אליה כי היא אישית יותר סיקרנה אותי
מהטיפול
.
אני בטוחה שהיא תשמח לשוחח איתך בנושא
שמשותף לשניכן

בהצלחה שיהיה לך
והייתי מציעה לך לחקור היטב את הנושא והשלכותיו
לפני שאת מתחייבת

franse

New member
אני מציע לך להתרחק מהנושא כל עוד נפשך בך.

עניתי לך בהרחבה כאן.

מערכת תפוז אינה מאפשרת לי כרגע לפרסם הודעה גדולה.
franse.

snilona

New member
לכולם...

ואו... האמת שאני ממש בהלם מכל התגובות... אני נוטה להאמין גם לטוב וגם לרע.
מצד אחד מאז שפגשתי את הצוותים האחרים אצל חגי כץ, היכולות תקשור שלי איתם התחזקו ואני מרגישה ששמו לי שתל האוזן ימין, התחלתי לתקשר ולקבל אינפורמציה מענינת. אכן נאמר לי שיש חוצנים רעים שמטרתם להשתלט על כדור הארץ, אבל הם בפיקוח על ידי המועצה... נאמר לי גם ששומרים עליי מפניהם... מצד שני, לאחרונה שמתי לב שרוב המחשבות שלי סובבות סביב נושא זה ואפשר לומר שאני אכן מרגישה סוג של מינדקונטרול. כמו כן לפני כשבוע היה לי חלום מפחיד שהוא יותר כמו הרגשה. התעוררתי באמצע הלילה והרגשתי נוכחות בחדר. התחושה שלי היתה כאילו שעברו שנים והרגש שלי נלקח. תחושה של כהות רגשית. בתקשור אחרי החלום נאמר לי שאני צריכה לשחרר את הפחדים מהם שכן מחשבות שליליות מזמינות דברים שליליים לכן עליי להתמלא במחשבות חיוביות כדי להזמין אלי רק ישויות וחוצנים חיוביים.
כרגע אני די מבולבלת....

snilona

New member
תקשור עם חוצנים

קודם כל תודה רבה לך. קראתי את הבלוג שלך לעומק ואתה אכן מאיר את עייני בדברים רבים. לאחרונה אני כבר לא יודעת עם מי אני מתקשרת, די התרחקתי מישויות האור וכרגע אני הולכת לחזור לזה. מקווה שהשתלים יצאו ללא בעיה. טוב שבאמת לא שיחררתי את השכל.

franse

New member
לתשומת ליבך: אין כל הוכחה לכך שישויות אור

אכן קיימות.

יתכן מאד שהן רכיב נוסף במערך ההטעיה נגד המין האנושי שמבוצע על ידי החוצנים הרעים.

הקריטריון הכי חשוב באבחנה בין מידע בעל ערך למזיק הוא האם הוא גורם לך להיות עצמאית או תלותית.
רוב הרוחניות שמלמדים על כדור הארץ היא שקרית ומובילה לפאסיביות מחשבתית והשלמה עם הגורל.
לכך מוסיפים תלות בגורם חיצוני כגון אלוהים, חוצנים, הממשלה, הבנקים, הבוס והרי לך שיעבוד המין האנושי כפי שהוא מתרחש על הפלנטה הזאת מזה אלפי שנה.

הבלוג השלם נמצא באתר תפוז:
Aliens & Mind Control

snilona

New member
רק עוד שאלה קטנה...

איך אני מנתקת איתם קשר? איך אני מוציאה את השתלים?

franse

New member
תתייעצי עם חגי כץ ותגידי לו

שאת רוצה לבטל את כל התהליך.
אם לחוצנים שאיתך יש טיפה הגינות הם יוציאו את כל השתלים ויעזבו אותך.
אם לא, אל תיזמי איתם קשר ואל תדברי איתם.
אין היום מי שיכול להיפטר באופן מושלם מחוצנים מטרידים.
נצטרך כנראה לחכות לעזרה מבחוץ, כלומר כוח חוצני פוליטי-צבאי אוהד, שיבוא כמשקל נגד לכוחות השליליים שיושבים פה.

בעיית החוצנים המטרידים היא בעיה עולמית.
התוקפים שולטים בכדור הארץ כ- 200,000 שנה לפחות.
הרבה אנשים שאני מכיר הותקפו על ידי חוצנים והם אינם מעלים כלל בדעתם מה קרה.
זה בכלל לא קשור לשאלה אם הם עוסקים בנושאי העידן החדש, רפואה אלטרנטיבית, תקשור וכו', או לא.
תוקפים את כולם.
מבחינת החוצנים התוקפים כולנו אותו דרעק.
צרת רבים היא גם נחמה לפעמים.

snoopytush

New member
רותי 11 שכותבת הרבה בעולם המיסטיקה בתפוז

יש ניסיון בלהפטר מחייזרים.
תנסי לפנותא ליה אולי תוכל לעזור
בהצלחה.
אני כן מאמינה שאפשר להפטר מהם אבל
לא היה לי ניסיון איתם תודה לאל
התרחקתי מהם מראש.

franse

New member
לא היה לך ניסיון איתם?

מאיפה את חושבת כל ההפרעות שלך?

franse

New member
לפי הסימפטומים שתיארת בעבר

זו חסימה אנרגטית שעושים לך חוצנים.
יתכן שמילדוּת.
לאמא שלך אין שום קשר לזה.

snoopytush

New member
בטח שיש קשר

כל מי שגר איתה חשב על התאבדות
בתקופה זו או אחרת.
היא הוציאה לי את החשק לחיות כמעט על בסיס
יומיומי

franse

New member
אני מניח שהחוצנים בחשו שם.

מן הסתם התעסקו גם איתה.
הם מסוגלים להטריד משפחות שלמות.
כל ההפרעות הקשות האלה אינן אנושיות במקורן.
יש לנו עוד הרבה מה ללמוד.

neophile

New member
אם זה מסקרן אותך

יש במסורת הדאו שיטות מבוססות במסורת של שנים רבות לגירוש שדים
על פי דבריהם יש 3 שלבים להתקפה "דמונית"

Demonic Infestation, Demonic Oppression, and Demonic Possession

על הספר

Daoist Exorcism:
Encounters With Sorcerers, Ghosts, Spirits, And Demons

At 427 pages, the following book contains the History of Exorcism, The Three Realms of Daoist Magic, Interactions with the Spirit World, Schools of Daoist Sorcery, Understanding Psychic Influence, Principles of Psychic Interference, Psychic Attacks, Types of Psychic Attacks, Symptoms That Indicate a Psychic Attack, Defending Against Psychic Attacks, Encounters With Ghosts, Types of Hauntings, Communicating with Ghosts, Encounters With Spirits, Historic Classification of Spirits and Immortals, Seductive Spirits, Animal Spirits, Plant Spirits, Nature Spirits, Spirits of the Elemental Realms, Spirit Snakes and Spider Spirits, Sensations Attributed to the Presence of Spirit Entities, How and Why Negative Spirit Entities Attack, Self-Defense Against Spirit Entities, Protecting Children, Closing the Ghost Gate to Protect against Ghosts and Spirits, Encounters With Demonic and Evil Spirits, Demonology, Levels of Demonic Influence, Demonic Manifestation, Demonology According to Christian Mysticism, Historical Facts, Demonic Attacks, Encounters with Demon or Spirit Possessed Individuals, Demon or Spirit Oppression, Ten Reasons Why a Demon or Evil Spirit will Interact with an Individual, Three Stages of Demonic Assault (Demonic Infestation, Demonic Oppression, and Demonic Possession), History of Possession, Signs and Symptoms of Spirit Possession, Signs and Symptoms of Demonic Possession, Exorcism, Functionality of Exorcism, Four Primary Stages of Exorcism, The Ritual of Summoning Spirits for Interrogation and Exorcism, Binding and Banishing Techniques used to Remove Evil Spirit Entities, Treating Demonic or Spirit Oppression and Possession, Removing a Spirit or Demonic-Entity from a Individual, What to do After the Demon or Spirit Entity Leaves the Body, When the Demon or Spirit Entity Will Not Leave, Treatment for Phobia or Anxiety of being Spirit or Demon Oppressed, Medical Qigong Treatment for Spirit and Ghost Hallucinations, Treatment using the Thirteen Ghost Points, The Magic Circle, and Three Stages of Daoist Exorcism.

http://www.daoistmagic.com/info.php?i=2191

franse

New member
אני לא חושב שלעצות מסוג זה יש ערך.

מדובר בחוצנים בעלי טכנולוגיה מתקדמת המשתמשים בטכנולוגיה במסגרת תוכנית מאורגנת לשליטה על המין האנושי.
עד כמה שאני מבין הם נלחמים עכשיו כדי לא לאבד את השליטה שהשיגו במשך אלפי שנה.
כל התיאור על נשמות תועות המשתלטות על בני אדם רק בגלל שההילה שלהם לא נקייה או שפשעו בגלגול הקודם ודברים מסוג זה, נראה לי לא רלוונטי.

neophile

New member
זה לא כלכך הכיוון

יש שם גם עיסוק במה שנקרא ghosts אבל גם בשדים ולאורך אלפי שנים עסקו בזה פשוט עכשיו מצאו לזה שם חדש "חוצנים" , שם יותר ניו אייג'י , פחות ימי ביניים ...אבל מדובר באותו הדבר לעניות דעתי .

neophile

New member
הוא מביא שם את הפראקטיקות

על פי מסורות דאויסטיות , אם כי הוא ממליץ למי שרוצה ללמוד את כל הדברים האלה ויש לו לא מעט ספרים מעמיקים במגוון נושאים בין אם זה תקשור עם מינרלים ואבנים או תקשור עם צמחים , זימונים של רוחות האבות וכו' - להתחיל בבסיס של כל זה , שזאת הרפואה הסינית .

למעלה