לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89378,937 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לפני בקשת יעוץ, אנא קראו את תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'תקשור וריפוי עם חוצנים'
תקשור וריפוי עם חוצנים
<< ההודעה הנוכחית
24/03/2012 | 18:51
35
3669
היי, אני די חדשה בפורום הזה, אבל לא חדשה בתחום... מאז שהיתי קטנה (גיל 5) חלמתי לדבר עם חוצנים, וככל שגדלתי חקרתי על הנושא יותר ויותר. בתחילת לימודי ההילינג לפני כ8 שנים התענינתי בתקשור עם חוצנים וקראתי את ספרו של אדריאן דביר ז"ל שתרם לי המון. אולם באותו הזמן עדין לא היתי מוכנה לתקשר ברצינות. לפני כ5 חודשים מאז שילדתי השנייה נולדה אני מרגישה שהעין השלישית שלי נפתחה בצורה מלאה והתחלתי לתקשר עם ישויות, מדריכים, מלאכים ולפני כחודשיים תקשרתי גם עם חוצנים. בהתחלה תקשרתי בכתב ובמחשב, ניהלתי דיונים די ארוכים עם ראש הצוות ונאמר לי שעליי לפתוח מרפאה ושיעבדו איתי כ216 חוצנים. לאחרונה הם הופיעו גם במהלך טיפולי ההילינג ונתתי להם להוביל את הטיפול ולעבוד יחד. כמו כן היתי אצל חגי כץ אשר אישר לי שאכן מתקשרים איתי ורוצים לעשות אצלי מרפאה.
העניין הוא שצד השכלי שלי מאוד חזק ואני לא מצליחה לשחרר אותו. אני כל הזמן חושבת שאני מדמינת את מה שקורה, למרות שכל תחושה פיזית, רגשית ורוחנית אומרת לי שהדבר נכון... אני לא יודעת איך להתגבר על מה שהשכל אומר. אני רוצה לראות אותם ולשמוע אותם מעבר לתקשור כתוב, אבל השכל לא נותן לי וזה מעציב אותי מאוד. מה לעשות ואיך להתחיל לעבוד איתם בצורה נכונה? אשמח מאוד לתשובה מהירה :)
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'היי וברוכה הבאה :'
היי וברוכה הבאה :
24/03/2012 | 23:09
196
לפי דעתי את צריכה לקבל ייעוץ ממטפלים
שעובדים עם ישויות חוץ ארציות,
אם את רוצה אני יתן לך מס' טלפון בפרטי כמובן
של מטפלת בשם דבי, היא נעזרת בחוץ ארציים.
הלכתי אליה כי היא אישית יותר סיקרנה אותי
מהטיפול.
אני בטוחה שהיא תשמח לשוחח איתך בנושא
שמשותף לשניכן

בהצלחה שיהיה לך
והייתי מציעה לך לחקור היטב את הנושא והשלכותיו
לפני שאת מתחייבת
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אני מציע לך להתרחק מהנושא כל עוד נפשך בך.'
אני מציע לך להתרחק מהנושא כל עוד נפשך בך.
25/03/2012 | 01:46
24
302
עניתי לך בהרחבה כאן.

מערכת תפוז אינה מאפשרת לי כרגע לפרסם הודעה גדולה.
franse.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'לכולם...'
לכולם...
25/03/2012 | 21:03
23
207
ואו... האמת שאני ממש בהלם מכל התגובות... אני נוטה להאמין גם לטוב וגם לרע.
מצד אחד מאז שפגשתי את הצוותים האחרים אצל חגי כץ, היכולות תקשור שלי איתם התחזקו ואני מרגישה ששמו לי שתל האוזן ימין, התחלתי לתקשר ולקבל אינפורמציה מענינת. אכן נאמר לי שיש חוצנים רעים שמטרתם להשתלט על כדור הארץ, אבל הם בפיקוח על ידי המועצה... נאמר לי גם ששומרים עליי מפניהם... מצד שני, לאחרונה שמתי לב שרוב המחשבות שלי סובבות סביב נושא זה ואפשר לומר שאני אכן מרגישה סוג של מינדקונטרול. כמו כן לפני כשבוע היה לי חלום מפחיד שהוא יותר כמו הרגשה. התעוררתי באמצע הלילה והרגשתי נוכחות בחדר. התחושה שלי היתה כאילו שעברו שנים והרגש שלי נלקח. תחושה של כהות רגשית. בתקשור אחרי החלום נאמר לי שאני צריכה לשחרר את הפחדים מהם שכן מחשבות שליליות מזמינות דברים שליליים לכן עליי להתמלא במחשבות חיוביות כדי להזמין אלי רק ישויות וחוצנים חיוביים.
כרגע אני די מבולבלת....
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'בכל זאת ממליצה לא להתעסק איתם'
בכל זאת ממליצה לא להתעסק איתם
25/03/2012 | 23:18
97
לצפיה ב-'את כבר בצרות גדולות. גנבו לך את הרגש.'
את כבר בצרות גדולות. גנבו לך את הרגש.
26/03/2012 | 01:18
21
152
לצפיה ב-'תקשור עם חוצנים'
תקשור עם חוצנים
26/03/2012 | 12:49
20
131
קודם כל תודה רבה לך. קראתי את הבלוג שלך לעומק ואתה אכן מאיר את עייני בדברים רבים. לאחרונה אני כבר לא יודעת עם מי אני מתקשרת, די התרחקתי מישויות האור וכרגע אני הולכת לחזור לזה. מקווה שהשתלים יצאו ללא בעיה. טוב שבאמת לא שיחררתי את השכל.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'לתשומת ליבך: אין כל הוכחה לכך שישויות אור '
לתשומת ליבך: אין כל הוכחה לכך שישויות אור
26/03/2012 | 20:00
19
162
אכן קיימות.

יתכן מאד שהן רכיב נוסף במערך ההטעיה נגד המין האנושי שמבוצע על ידי החוצנים הרעים.

הקריטריון הכי חשוב באבחנה בין מידע בעל ערך למזיק הוא האם הוא גורם לך להיות עצמאית או תלותית.
רוב הרוחניות שמלמדים על כדור הארץ היא שקרית ומובילה לפאסיביות מחשבתית והשלמה עם הגורל.
לכך מוסיפים תלות בגורם חיצוני כגון אלוהים, חוצנים, הממשלה, הבנקים, הבוס והרי לך שיעבוד המין האנושי כפי שהוא מתרחש על הפלנטה הזאת מזה אלפי שנה.

הבלוג השלם נמצא באתר תפוז:
Aliens & Mind Control
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'רק עוד שאלה קטנה...'
רק עוד שאלה קטנה...
26/03/2012 | 21:11
17
104
איך אני מנתקת איתם קשר? איך אני מוציאה את השתלים?
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'תתייעצי עם חגי כץ ותגידי לו '
תתייעצי עם חגי כץ ותגידי לו
26/03/2012 | 23:55
124
שאת רוצה לבטל את כל התהליך.
אם לחוצנים שאיתך יש טיפה הגינות הם יוציאו את כל השתלים ויעזבו אותך.
אם לא, אל תיזמי איתם קשר ואל תדברי איתם.
אין היום מי שיכול להיפטר באופן מושלם מחוצנים מטרידים.
נצטרך כנראה לחכות לעזרה מבחוץ, כלומר כוח חוצני פוליטי-צבאי אוהד, שיבוא כמשקל נגד לכוחות השליליים שיושבים פה.

בעיית החוצנים המטרידים היא בעיה עולמית.
התוקפים שולטים בכדור הארץ כ- 200,000 שנה לפחות.
הרבה אנשים שאני מכיר הותקפו על ידי חוצנים והם אינם מעלים כלל בדעתם מה קרה.
זה בכלל לא קשור לשאלה אם הם עוסקים בנושאי העידן החדש, רפואה אלטרנטיבית, תקשור וכו', או לא.
תוקפים את כולם.
מבחינת החוצנים התוקפים כולנו אותו דרעק.
צרת רבים היא גם נחמה לפעמים.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'רותי 11 שכותבת הרבה בעולם המיסטיקה בתפוז'
רותי 11 שכותבת הרבה בעולם המיסטיקה בתפוז
27/03/2012 | 01:46
15
121
יש ניסיון בלהפטר מחייזרים.
תנסי לפנותא ליה אולי תוכל לעזור
בהצלחה.
אני כן מאמינה שאפשר להפטר מהם אבל
לא היה לי ניסיון איתם תודה לאל
התרחקתי מהם מראש.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'לא היה לך ניסיון איתם?'
לא היה לך ניסיון איתם?
27/03/2012 | 01:54
14
99
מאיפה את חושבת כל ההפרעות שלך?
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אמא ילדות וכאלה... לא בא לי לפרט'
אמא ילדות וכאלה... לא בא לי לפרט
27/03/2012 | 02:28
13
65
לצפיה ב-'לפי הסימפטומים שתיארת בעבר'
לפי הסימפטומים שתיארת בעבר
27/03/2012 | 10:05
12
112
זו חסימה אנרגטית שעושים לך חוצנים.
יתכן שמילדוּת.
לאמא שלך אין שום קשר לזה.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'בטח שיש קשר'
בטח שיש קשר
27/03/2012 | 11:10
11
81
כל מי שגר איתה חשב על התאבדות
בתקופה זו או אחרת.
היא הוציאה לי את החשק לחיות כמעט על בסיס
יומיומי
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אני מניח שהחוצנים בחשו שם.'
אני מניח שהחוצנים בחשו שם.
27/03/2012 | 18:35
10
94
מן הסתם התעסקו גם איתה.
הם מסוגלים להטריד משפחות שלמות.
כל ההפרעות הקשות האלה אינן אנושיות במקורן.
יש לנו עוד הרבה מה ללמוד.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אם זה מסקרן אותך '
אם זה מסקרן אותך
28/03/2012 | 17:16
9
87
יש במסורת הדאו שיטות מבוססות במסורת של שנים רבות לגירוש שדים
על פי דבריהם יש 3 שלבים להתקפה "דמונית"

Demonic Infestation, Demonic Oppression, and Demonic Possession

על הספר

Daoist Exorcism:
Encounters With Sorcerers, Ghosts, Spirits, And Demons

At 427 pages, the following book contains the History of Exorcism, The Three Realms of Daoist Magic, Interactions with the Spirit World, Schools of Daoist Sorcery, Understanding Psychic Influence, Principles of Psychic Interference, Psychic Attacks, Types of Psychic Attacks, Symptoms That Indicate a Psychic Attack, Defending Against Psychic Attacks, Encounters With Ghosts, Types of Hauntings, Communicating with Ghosts, Encounters With Spirits, Historic Classification of Spirits and Immortals, Seductive Spirits, Animal Spirits, Plant Spirits, Nature Spirits, Spirits of the Elemental Realms, Spirit Snakes and Spider Spirits, Sensations Attributed to the Presence of Spirit Entities, How and Why Negative Spirit Entities Attack, Self-Defense Against Spirit Entities, Protecting Children, Closing the Ghost Gate to Protect against Ghosts and Spirits, Encounters With Demonic and Evil Spirits, Demonology, Levels of Demonic Influence, Demonic Manifestation, Demonology According to Christian Mysticism, Historical Facts, Demonic Attacks, Encounters with Demon or Spirit Possessed Individuals, Demon or Spirit Oppression, Ten Reasons Why a Demon or Evil Spirit will Interact with an Individual, Three Stages of Demonic Assault (Demonic Infestation, Demonic Oppression, and Demonic Possession), History of Possession, Signs and Symptoms of Spirit Possession, Signs and Symptoms of Demonic Possession, Exorcism, Functionality of Exorcism, Four Primary Stages of Exorcism, The Ritual of Summoning Spirits for Interrogation and Exorcism, Binding and Banishing Techniques used to Remove Evil Spirit Entities, Treating Demonic or Spirit Oppression and Possession, Removing a Spirit or Demonic-Entity from a Individual, What to do After the Demon or Spirit Entity Leaves the Body, When the Demon or Spirit Entity Will Not Leave, Treatment for Phobia or Anxiety of being Spirit or Demon Oppressed, Medical Qigong Treatment for Spirit and Ghost Hallucinations, Treatment using the Thirteen Ghost Points, The Magic Circle, and Three Stages of Daoist Exorcism.

http://www.daoistmagic.com/info.php?i=2191

תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אני לא חושב שלעצות מסוג זה יש ערך.'
אני לא חושב שלעצות מסוג זה יש ערך.
28/03/2012 | 19:49
8
81
מדובר בחוצנים בעלי טכנולוגיה מתקדמת המשתמשים בטכנולוגיה במסגרת תוכנית מאורגנת לשליטה על המין האנושי.
עד כמה שאני מבין הם נלחמים עכשיו כדי לא לאבד את השליטה שהשיגו במשך אלפי שנה.
כל התיאור על נשמות תועות המשתלטות על בני אדם רק בגלל שההילה שלהם לא נקייה או שפשעו בגלגול הקודם ודברים מסוג זה, נראה לי לא רלוונטי.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'זה לא כלכך הכיוון '
זה לא כלכך הכיוון
28/03/2012 | 23:27
7
71
יש שם גם עיסוק במה שנקרא ghosts אבל גם בשדים ולאורך אלפי שנים עסקו בזה פשוט עכשיו מצאו לזה שם חדש "חוצנים" , שם יותר ניו אייג'י , פחות ימי ביניים ...אבל מדובר באותו הדבר לעניות דעתי .
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'הוא מביא שם את הפראקטיקות '
הוא מביא שם את הפראקטיקות
28/03/2012 | 23:32
59
על פי מסורות דאויסטיות , אם כי הוא ממליץ למי שרוצה ללמוד את כל הדברים האלה ויש לו לא מעט ספרים מעמיקים במגוון נושאים בין אם זה תקשור עם מינרלים ואבנים או תקשור עם צמחים , זימונים של רוחות האבות וכו' - להתחיל בבסיס של כל זה , שזאת הרפואה הסינית .

תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'החוצנים אינם שם חדש אלא הנחה מדעית.'
החוצנים אינם שם חדש אלא הנחה מדעית.
29/03/2012 | 00:25
5
80
השאר - מיתולוגיה.
פרשנות של חסרי בינה.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'זה לא שם ממש טוב למגוון התופעות '
זה לא שם ממש טוב למגוון התופעות
29/03/2012 | 00:39
4
57
בגלל שזה מצביע כביכול על מקור "פיזי" כמו איזה חייזר מהסרטים כשבפועל גם מדובר ביישויות פנים-מימדיות , שבהחלט אפשר לקרוא להם שדים ושאר ירקות .
כלומר יישויות לא אורגניות כמו שמוזכר בספרים של קרלוס קסטנדה לדוגמא .

אני גם לא ממש מבין את השימוש שלך בביטוי "הנחה מדעית"
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'הנחה מדעית=מחקר אמפירי.'
הנחה מדעית=מחקר אמפירי.
29/03/2012 | 10:35
3
55
שדים זה מונח עממי.
כמו לטעון שהטלוויזיה שלך מופעלת בעזרת שדים.
אם זה מה שאתה רוצה, בבקשה.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'זה מונח מדוייק יותר לדעתי '
זה מונח מדוייק יותר לדעתי
29/03/2012 | 13:30
2
48
בכל הנוגע למה שמשפיע באופן כללי על אנשים , כלומר יישויות לא אורגניות , למרות שלפעמים הם רק מתלווים לבעיות קיימות , נניח אם למישהו יש נזילת אנרגיה אז רוב הסיכויים שייצמד אליו איזה שד , כלומר לפעמים השד בא אחרי הבעיה המקורית שהיא פיזיולוגית או נפשית ואז מקשה על הפתרון שלה .

במימד הזה הלא אורגני יש יישויות מאוד עוצמתית , שם נמצאים כביכול ה"מלאכים שנפלו" , לא מדובר כאן בחוצנים אורגניים שמסתובבים בצלחות כסופות .

דעתי האישית היא שאחת הסיבות שאנחנו לא רואים נחיתות וחוצנים מסתובבים כאן , זה בגלל שהם בעצמם מפחדים מהיישויות של המימדים הלא אורגניים שמסתובבים פה .

תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שיש הוכחה כלשהי'
אני לא בטוח שיש הוכחה כלשהי
29/03/2012 | 19:05
1
60
לקיומן של ישויות לא אורגניות.
אינני חושב שבני אדם יכולים להבדיל בינן לבין חוצנים או לתוצרי טכנולוגיה של חוצנים.
ישנו מונח חדש: Archons, שמדבר על טפילים ששולטים בחוצנים הרעים.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'זה לא מונח חדש זה מגיע מהמיתוס הגנוסטי'
זה לא מונח חדש זה מגיע מהמיתוס הגנוסטי
30/03/2012 | 14:48
51
לצפיה ב-'אמונה באלוהים אינה בהכרח תלות'
אמונה באלוהים אינה בהכרח תלות
26/03/2012 | 21:24
79
אני יכולה לבחור להאמין באלוהים ( לאו דווקא דתי),
ועדיין לפעול. לפעמים יש דברים שצריך לשחרר אמונה שאלוהים /מלאכים/היקום/
וואטאבר ידאגו לזה וזה יסתדר גם בלעדי במקרים מסויימים טובה.
כי יש לנו הרי השפעה ויכולת פעולה רק עד גבול מסויים. ואנחנו לא אחראים על
בחירות של אחרים .
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'מסכים עם פראנס בכל מאת האחוזים.'
מסכים עם פראנס בכל מאת האחוזים.
25/03/2012 | 06:05
96
ןמנסיון אישי - כאחד שגם "טיפל" בעזרתם תקופה קצרה.

המטרה של היצורים הללו פשוטה מאוד - ליצור תלות שלך בהם.

ריפוי טהור ואמיתי נובע מתוכך ומעצמך , ומאלוהים (כאשר אלוהים זוהי ההוויה האחת שמהווית את הכל ובתוך הכל).

מטרת החוצנים היא להפוך אותך לתלויה בהם , שאת תחשבי שהריפוי הוא מהם , וממילא האנרגיה שלך תעבור אליהם.

הם לאט לאט יגרמו לך לשכוח את עצמך ואת הקשר שלך לאלוהים , והם יהיו במרכז התודעה שלך כל הזמן.

הם יבטיחו לך הרים וגבעות ויכולות שונות ומשונות (שאת חלקן הקטן יתנו לך כדי שתאמיני להם) , ויעבדו חזק להרים לך את האגו ולהפוך אותך ל"מיוחדת" בזכות זה ש"עובדים איתך חוצנים". כך התלות שלך בהם והציפיה שלך "ליכולות" תתחזק.

אף אחד שנעזר בהם באופן קבוע לא סיים טוב - זה כולל אדריאן דביר , זה כולל רפי רוזן , זה כולל עוד הרבה.

כמו כן הם יוצרים עכירות בהילה האנושית ומעוותים אותה.

כל מה שאפשר איתם , אפשר הרבה יותר טוב בלעדיהם.
בעזרת החיבור לעצמינו ולהוויה שבתוך הכל ומעל הכל.

אל תוותרי על החופש שלך בעבור נזיד עדשים !!!

(נ.ב. ואם יש לך מולדובייט , אז לזרוק אותה , ואת כל הקריסטלים שלך כדאי להעביר טיהור יסודי אחרי שתיפטרי מהם).

תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'קחי בחשבון שיש סיכוי שאם תעבדי אם חייזרים'
קחי בחשבון שיש סיכוי שאם תעבדי אם חייזרים
25/03/2012 | 06:49
1
123
את עלולה לפגוע במטופלים.
יש נפגעי חייזרים בקרב קהילת המטופלים .
אני לא יודעת אם כל החייזרים ככה אבל זה קורה
ויש סיכון בעבודה איתם.
לתשומת ליבך
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-' לגבי טיפול עם חוצנים לא מומלץ '
לגבי טיפול עם חוצנים לא מומלץ
25/03/2012 | 07:38
2
147
ממליצה לך להתרחק מנושא זה את תהפכי להיות תלויה בהם
כמו שינוקא כתב לך הם ישאפו ממך את האנרגיה שלך וירקונו אותך
ויש עוד מטפלים שמכירה ששאבו מהם את האנרגיה שלהם
והם הפכו להיות תלוים בהם ..ולבסוף נטשו תחום הטיפול הזה ..
עדיף לך ללמוד ולשלב כמה סוגי טיפול שאת יודעת שאת הצינור לאנרגית היקום ..
אגב
ישנם גם חוצנים טובים שנמצאים על כדור הארץ שדרכם אנו גם מתעלים ..
הם פה על מנת לעזור לנו ולכדור הארץ היות ואנו גם משפעים עליהם כשיקוף מראה ..
כמו שיש אנשים טובים וגם אנשים רעים ככה אצל החוצנים ..

אומרים כמו שבתחתונים ככה בעליונים ...
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'טעות! לא צריך חוצנים כדי להתעלות.'
טעות! לא צריך חוצנים כדי להתעלות.
25/03/2012 | 10:24
1
125
תהיה משמעות המונח הזה אשר תהיה.
יש לנו את עצמנו וזה מספיק לגמרי.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-' הם עוזרים לנו '
הם עוזרים לנו
25/03/2012 | 11:52
93
בכך שהם משליחים עלינו תדרים יותר גבוהים ..
שמשפיע עלינו בנוסף עלינו גם לעזור לעצמנו ..
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'האם שקלת ביקור אצל נוירולוג?'
האם שקלת ביקור אצל נוירולוג?
30/03/2012 | 09:25
2
214
יש בעיות נוירולוגיות רבות בעלות סימפטומים דומים.
הייתי ממליץ לך לפנות לבדיקות.
אני לא מומחה מתחום, אבל אונה רקתית יכול להיות מקום טוב להתחיל.

האם את סובלת מ"שיתוק שינה" לעיתים? האם היו לך התקפים אפילפטיים צידיים?
שוב, אני לא רופא, אבל במחקרי נתקלתי בשלל תופעות נוירולוגיות שיכולות להסביר את מצבך.
תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'קצת פרטים נוספים כאן:'
קצת פרטים נוספים כאן:
30/03/2012 | 09:47
178
הזיות בהזמנה – אם תרצו אין זו אגדה!
http://wp.me/p1K6uX-6W

תקשור והתפתחות רוחנית >>
לצפיה ב-'סליחה, התכוונתי לכאן:'
סליחה, התכוונתי לכאן:
30/03/2012 | 09:48
153
על הזיות ושאר חוויות שלא מן העולם הזה
http://wp.me/p1K6uX-6Q

תקשור והתפתחות רוחנית >>

הודעות אחרונות

01:00 | 16.06.19 רותי 11
17:56 | 26.05.19 אורחים בפורום
10:59 | 12.05.19 רותי 11
19:01 | 08.05.19 רותי 11
19:55 | 01.05.19 רותי 11
16:02 | 29.04.19 w in w in
18:45 | 12.04.19 בתיה מדריכה רוחנית
11:04 | 31.03.19 אורחים בפורום
01:50 | 26.03.19 הקוסמת הורודה
13:50 | 11.03.19 רותי 11
12:16 | 09.03.19 רותי 11

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ