החלטתי באופן מיוחד לשתף אתכם בחוויית (חלק 01)

franse

New member
החלטתי באופן מיוחד לשתף אתכם בחוויית (חלק 01)

תקיפת חוצנים שעברתי השבוע. החשיפה האישית קשה לי אולם החלטתי שמאחר ומדובר בפיקוח נפש ולאור ההודעות הרבות שאני כותב בפורום על mind control ותקיפות חוצנים, הגיע הזמן שאספר לכם על החוויה הפרטית שלי על מנת שתבינו שלא מדובר במדע בדיוני אלא בדברים ממשיים הנוגעים לכולנו. המידע מוגש כשירות לציבור עבור כל מי שימצא בו תועלת. נא לקרוא לאט ובעיון. ביום א' 27.03.2011 בשעה 15:00 עבדתי בחוץ. מצב העייפות שלי היה אופייני לשעה זו ביום: לא רענן במיוחד אך גם לא עייף במיוחד, כרגיל. לפתע הרגשתי זרם חזק של אנרגיה פורץ לתוך ראשי מצד ימין. לא היה לי ספק במה מדובר: תקיפה. הייתי מאוכזב משום שאני מוגן כרגע על ידי צוות של חוצנים טובים שעובדים עם הילר מסוים ועד עכשיו הם לא הכזיבו. אולם כנראה שהחוצנים הרעים עבדו ללא הפסקה על נסיון לפרוץ את ההגנות ששמו הטובים ועכשיו ניסו משהו חדש. תוך מספר דקות הרגשתי איך משתלטת עלי עייפות, טישטוש וכאב ראש. כאב הראש היה בכל החלק האחורי של הראש מאוזן עד אוזן. שמתי לב שהראייה בעין ימין נעשתה מטושטשת. זמן קצר לאחר מכן החלו הבזקים של בלק-אאוט בשתי העיניים. ההרגשה היתה שההבזקים באים מהחלק האחורי של המוח, שם נמצאים החלקים האחראיים על הראייה. ההרגשה הכללית היתה כמו בלון שהוציאו ממנו את האוויר ואני נהפך לסמרטוט. קראתי מייד בשמו של ראש צוות החוצנים הטובים והודעתי שתוקפים אותי (לרוב יש מישהו בהאזנה) אולם ידעתי מנסיון שהטבה במצבי תגיע לפחות יום אחד לאחר מכן, ושצפויים לי כמה ימים קשים. סיימתי לעשות כמה דברים והחלטתי לחזור הביתה לנוח. דקה לאחר שנכנסתי הביתה דרכתי על רגל שמאל והברך התכופפה במין "פיק ברכיים" חד- צדדי. ניסיתי לצעוד שוב והברך התכופפה שוב, לא מצליחה לתמוך במשקל הגוף. נשענתי עם היד על הקיר וטלטלתי קלות את רגל שמאל לאפשר לדם לזרום. להפתעתי הרגשתי שהרגל תלויה מתחתי כמו חפץ זר שלא שייך לי. המשכתי לנער את הרגל והתחושה לרגל חזרה לאחר מספר שניות. שמתי לב כי בזמן האירוע עבר מעין זרם חשמלי חלש מהחלק האחורי של המוח לאורך עמוד השדרה לעבר רגל שמאל. לא הייתי בפאניקה אבל היה ברור לי שהמצב לא טוב. לקחתי אקמול ונשכבתי על המיטה בעיניים עצומות. ההרגשה הכללית היתה כאילו חטפתי נבוט בראש. החושים מטושטשים, כאב ראש וסחרחורת. נחתי כחצי שעה וקמתי. לא טוב להישאר במצב כזה בשכיבה, הגוף נעשה מטושטש עוד יותר. התיישבתי מול המחשב כדי להעביר את הזמן, אבל לא יכולתי להתרכז במה שנעשה על המסך. המוח הרגיש כמו דייסה. הראש רצה ליפול קדימה ולהירדם. נמנמתי כל כמה דקות למשך מספר שניות והרמתי שוב את הראש. הנחתי שבשלב זה החוצנים הטובים כבר נמצאים לידי להגנה ובקרת נזקים. זו לא היתה הנחה שנובעת מתקוות לב אלא מתוך הבנה שללא הגנת הטובים, הרעים כבר היו תוקפים שוב ומנסים "לסיים את העבודה". לקראת הלילה לקחתי עוד אקמול. את היומיים הבאים ביליתי בהרגשה הדומה למחלת השפעת, מלווה בכאב ראש, סחרחורת ועייפות כללית. המצח להט וחשבתי שיש לי חום גבוה אבל התברר שהיה לי רק 37.2 . לקראת יום רביעי ההרגשה החלה להשתפר. על התוקפים: זהו צוות של חוצנים מתחזים ושתלטנים של הילר מסוים שטיפל בי לפני מספר שנים. ההילר עצמו חף מפשע ונמצא תחת סוג של mind control. הוא העביר לי כמה מסרים רעים ביותר שאינם מקובלים ביחסי מטפל-מטופל. סלחתי לו משום שהבנתי שזה לא הוא אלא החוצנים הרעים שמדברים דרכו. עד כמה שידוע לי הוא כמעט שלא מטפל היום. הוא אמר לי שהגיע למסקנה שהטיפול עם חוצנים צריך לבוא בשילוב עם טיפול קונבנציונלי. כנראה שהרגיש בכל זאת שמשהו אינו כשורה. הוא סיפר לי שנשאר איתו רק חוצן אחד- ראש הצוות- זה שמנהל את התקיפות נגדי. החוצן עשה לו הצגה והתגלה לו פעם אחת כמו מלאך והוא האמין לבלוף הזה. ללמדכם עד כמה מניפולטיביים יכולים היצורים האלה להיות. (המשך)

franse

New member
החלטתי באופן מיוחד לשתף אתכם בחוויית (חלק 02)

ראש הצוות הוא חוצן חזק שלמרותו סרים כמה עשרות חוצנים נוספים. הם התחלקו לצוותי משנה ועושים תורנות בלהטריד אותי, כדי שלא יתעייפו חס וחלילה. הצוות הזה ליווה אותי כחמש שנים והיה אמור לטפל בי ולרפא אותי. הבנתי שמשהו אינו כשורה לאחר כשנתיים כאשר מצבי לא רק שלא השתפר אלא אף הורע בתחומים מסויימים. לדוגמא: התחלתי לסבול מהתקפי קוצר נשימה מלווים בבחילות. נוסף לכך ההכרה שלי הייתה מטושטשת כל הזמן והרגשתי שאני חי בתוך בועה- תוצאה של טכנולוגיית mind control שהופעלה עלי. הבעיה המרכזית היתה עייפות הרסנית, ממש על סף אפיסת כוחות כל הזמן. התברר כי צוות המנוולים פשוט ראו בי כלי משחק בידיהם, חיברו לי כל מיני מכשירים לראש ושאבו ממני אנרגיה ללא הפסקה. על פי חלק מהפרסומים באינטרנט, אנרגיה זו עבורם היא כמו מזון מלכות וחלקם מגיעים בעזרתה לריגוש מיני. הרעים עשו כל מה שביכולתם על מנת לגרום לי להפסיק לחשוב באופן רציונאלי: הם ניסו לשכנע אותי לאמץ את דת הניו-אייג' על שלל מסריה האוטופיים. רצו להפוך אותי למעין גורו שמרכז סביבו קבוצה של מאמינים. ניסו לגרום לי לחזור בתשובה. ניסיתי פעם אחת לקרוא קריאת "שמע" וזכיתי בכדור של אנרגיה חיובית ישר לחזה. עונג גדול אבל לא נפלתי בפח. הפסקתי לקרוא כשראיתי שקריאת "שמע" מלאה באיומים. הבנתי שהם מנסים לאלף אותי כפי שמאלפים כלב בשיטת המקל והגזר: חיזוק חיובי וחיזוק שלילי. כשראו שאני מתכונן לפנות לערוץ טיפולי אחר ואינני מעוניין יותר בקשר איתם, הבינו שהמשחק נגמר. עמדו בפניהם שתי אפשרויות: יכלו להסתלק כלעומת שבאו ואז עוד יכולתי לחשוב שהם טובים אם כי חסרי תועלת רפואית. אבל הם בחרו בדרך אחרת: מרגע שהבינו שתפקידם נגמר ואין עוד צורך להעמיד פנים, החליטו לחשוף את פרצופם האמיתי. ההחלטה שקיבלו: אם איננו מצליחים לרמות את הבחור, נהרוג אותו. הרעיון שבן אדם בשר ודם הצליח לעמוד בכל המניפולציות שלהם ולשמור על שיפוט תקין נראה להם כעלבון צורב. אולי אפילו "כשלון מקצועי". ברור לי לגמרי כי מבחינתם של החוצנים הרעים המפתח לשליטה במין האנושי הוא שיבוש החשיבה הרציונאלית שלנו. אם הם מצליחים בזה, את כל השאר הצרות (מלחמות וכו') ניתן להביא עלינו בקלי קלות. בלילה הרגשתי פעילות אינטנסיבית באזור בית החזה, אזור שאליו נמנעו מלגשת בעבר משום שלדבריהם שם ממוקם הלב "משאבת החיים" והם לא רצו לקחת סיכון מיותר. אכן אתיקה רפואית במיטבה. הגישה הרפואית החומלת התחלפה באחת לגישה רצחנית והרופאים המתחזים התגלו כיצורים שטניים. הרעים השתילו בצ'קרת החזה שלי שתל שאותו ניתן להפעיל מרחוק. השתל יוצר זרם חשמלי המכוון אל צ'קרת הלב שיוצר כאב נורא וסוחט את אנרגיית הגוף ללא הגבלה. הרעים הפעילו עלי את המכשיר במשך שעות, בעיקר בלילה. לאחר לילה כזה אי-אפשר לתפקד באופן נורמאלי במשך היום, האדם נהפך לסמרטוט. סדירות פעימות הלב אינה נפגעת כתוצאה מה-"טיפול" אבל קצב הלב עולה ללא שליטה. האנרגיה לוחצת על הגוף מבפנים. התנועות נעשות חדות ומסוכנות. אי-אפשר להכין כוס קפה מחשש שהיד תעיף את הכוס. מסוכן לנהוג במכונית. קשה לחשוב באופן צלול משום שכל הגוף נמצא במצב של היפר. הופניתי לבדיקת א.ק.ג שהעלתה רק שיש לי דופק גבוה. הסכנה האמיתית: בשלב מסוים כתוצאה מהויברציה בחזה הגוף האסטראלי ניתק מהגוף הפיזי והסיפור נגמר. מוות. הצלחתי לצאת מהמצב המסוכן בעזרת הילרית מוכשרת שהצליחה להוציא את השתל מהחזה שלי. לאחר הוצאת השתל מהחזה נשאר שתל נוסף בראש דרכו הצליחו הרעים לשלוח קרן אנרגטית שעברה בשתל, פנתה כלפי מטה והכתה בלב. ההילרית הצליחה להוציא גם אותו. לא אכנס לפרטי הטיפול אבל היא הצילה את חיי. התרשמותי מהאישיות של החוצנים הרעים: לחוצנים הרעים יש מעט מאד רגשות אם בכלל וזה מוקד הבעיה. הם אינם מסוגלים להתמודד עם המורכבות הרגשית האנושית והתודעה שמתלווה אליה. הם למדו היטב לעשות מניפולציות על הרגשות האנושיים לתועלתם אבל זה עדיין הרגשות שלנו, לא שלהם. חלקם מתחזים לחוצנים טובים במרפאות אולם מנצלים את המטופלים וההילרים לתועלתם. קשה להבדיל בין הטובים לרעים משום שגם הרעים עושים מעשים טובים על מנת להסוות את עצמם. את המעשים הרעים כגון mind control הם עושים בעדינות רבה על מנת שלא נבחין וכשהם נשאלים למעשיהם הם אומרים שהם מרפאים. המאמץ המניפולטיבי הענק שהחוצנים מבצעים על המין האנושי במשך אלפי שנה נועד להסתיר מאיתנו עובדה בסיסית אחת: אנחנו לא נחותים מהם אלא להפך: בפרמטרים רבים אנחנו מפותחים מהם. הרגש הוא זרז אבולוציוני אדיר שמאפשר לנו לזהות תוך שניות מה נכון בשבילנו ומה לא, הרבה לפני שניגשים לתהליך הבדיקה המתמטי-מדעי. השדה הארגטי הרגשי שלנו מאפשר לנו לחוות את החיים במגוון רחב מאד של התנסויות שלחוצנים אין. התנסויות אלה כוללות גם: סקס, אמנות ויחסים חברתיים. כמעט לכל דבר אצלנו יש משמעות רגשית. מבחינה זו החוצנים הרעים חווים את עצמם כנחותים מבני-אדם ותפיסת הנחיתות הזו מתרגמת לתוקפנות. הם אינם מסוגלים להרגיש את מה שאנחנו מרגישים ומנסים לצמצם את הרגשות שלנו בעזרת מניפולציות אנרגטיות למיניהן ויצירת מבנים חברתיים שתפקידם לצמצם את הביטוי האינדיבידואלי ולהתעלם מרגשות. למשל דתות וארגונים כלכליים שרואים באדם מכשיר בלבד. הם מסתכלים עלינו כמו שאנחנו מסתכלים על פרות. חתיכות בשר בעלי מודעות נמוכה שיש לנתב אותן למתן תפוקה מקסימלית. האישיות הפרטית שלנו אינה מעניינת אותם. היא נראית להם מסובכת מדי וחבל לבזבז עליה את הזמן. לא אכפת להם אם נחיה או נמות. כל הגישה של לשרת חוצנים, להעריץ אותם ולהעביר מסרים בשמם היא מסוכנת משום שהיא מנציחה את הרעיון שהחוצנים נעלים מאיתנו, יודעים יותר טוב מאיתנו מה טוב לנו, ויוצרת תלות בהם. אם נגיש להם את העצמאות שלנו על מגש הם יגידו תודה רבה ויקחו. אסור לנו לעשות את זה בשום אופן. לגבי החוצנים הטובים: הם קיימים ופועלים אבל אין לי מידע לגבי המבנה הרגשי שלהם. אני רוצה להאמין שהם יותר דומים לנו אבל אין לי הוכחות. אני רוצה להדגיש: ההתמודדות עם הרגש האנושי היא האתגר הגדול ביותר שמולו ניצב המין האנושי. רובנו מסתדרים עם הרגשות שלנו באופן חלקי ועושים איתם כל מיני דברים משונים: מדחיקים אותם, מתעלמים מהם, מגדירים להם זמני ביטוי מוגדרים (לא בעבודה למשל) ומקשיבים להם רק כשכלו כל הקיצין. רובנו מפרידים בין רגש לשכל ולא מודעים לכך שהשילוב בינהם הוא מנוע הצמיחה הגדול ביותר שיש לנו. מנוע בין-כוכבי אפילו. אם המין האנושי יחליט באופן גורף שהוא מוותר על רגשותיו צפויה לנו התדרדרות מפוארת שבסופה נהפוך לזומבים פונקציונליים על פני כוכב לכת הרוס ממלחמות. גופים חלולים הניתנים לתמרון ושעבוד על ידי כל גזע חוצנים מזדמן. זה מה שהחוצנים הרעים רוצים שנהיה. זה מה שאסור לנו להיות. לתשומת ליבכם.

hamamin

New member
תודה על המסר החשוב.

הרגש הוא האיזור היחיד שיש סיכוי בו לשמוע מעבר לקליפה החוצנית האופפת. גם רבי נחמן וגם קסטנדה עמדו והסבירו את הסוד הזה. מי שמסתפק בלהיות "אין סוף",יחידה בקבלה,לא יראה רע. הסכמתי עם כל מילה [לא שעברתי חוויה כמוך בכלל] כל טוב.

neophile

New member
המסקנה היא - לא ללכת למרפאות חוצנים

או להילרים שעובדים עם חוצנים . בחיים שלי לא הייתי אצל הילר שכזה ואני מצטער כמעט על כל הפגישות שלי עם מתקשרים . כבר כמה שנים אני מתאמן בצ'י גונג וטאי צ'י וזה מספק לי ויטאליות והגנה אנרגטית שבאה גם מתוך יכולת חישה אנרגטית שמתפתחת עם התרגול כמו גם שליטה ברוטציה של האנרגיה , אני ממליץ לך בחום להתחיל להתאמן , זה עובד על כל המכלול - מחשבות , רגשות , תחושות ומוטוריקה .

snoopytush

New member
אוף אני מתה כבר שיהיה לי כסף ללמוד

חוג כזה או דומה. אני אנטי חוצנים מובהקת וגאה בזה שמעתי עליהם מספיק כדי לא לרצות לפגוש אותם בחיים... לגבי המתקשרים מה כבר היה כל כך רע בזה? דווקא הייתי עד עכשיו אצל מתקשרת אחת חמודה ולמרות שלא באתי שוב כי כרגע אין לי מספיק כסף היא שפכה אור על כמה נקודות חשובות. חשוב למצוא מתקשרים טובים ובראש שלך אבל אתה כבר עצמאי בדרך שלך אז בסוף באופן בלתי נמנע וחיובי הפסקת להזדקק לשירותיהם

neophile

New member
מעט מאוד מתקשרים באמת מתקשרים

רובם פשוט קוראים את ההילה שלך ובמקרה הרע יש להם כל מני טפילים . בזמנו אני למדתי את שיטת התקשור על פי קבוצת החמש והכרתי כל מני אנשים שגם למדו את זה וזאת היתה טעות ...אותו הדין גם לגבי כל מני מורים מוסמכים עצמית למדיטציה שלא יודעים מהחיים שלהם ורק גורמים לנזק ולרוב יש גם כל מני מדיטציות ותרגולי דמיון מודרך בקורסי תקשור . המלצתי ואני עדיין ממליץ לכולם ולך לקרוא את מבשרי השחר

snoopytush

New member
אוקיי כל עוד זה לא מידע חוצני אין

לי בעיה לקרוא. לגבי ההילה דווקא המתקשרת שהייתי אצלה לא ממש רצתה להתמקד בהילה ( בצדק), למרות ששאלתי אותה על זה כי זה לא העיקר. אוף אבל אני רוצה ללמוד בעתיד תקשור. מה זה קבוצת החמש? יש לי חברה שמתקשרת מגיל צעיר והיא מדברת עם המדריכים שלה הרבה זה תקשור טוב לא?

snoopytush

New member
אמרו לי שספר הידע זה מידע חוצני

ולכן אני אוטומטית מתנגדת לזה. אין יש לי ממש דיעה קדומה לגביהם

neophile

New member
זה לא כלכך חשוב לתקשר

באמת אני ממליץ לך בחום לקרוא את מבשרי השחר - תקשורים מהפליאדות מה שחשוב זה לאהוב גם את האור וגם את האפלה ולעבוד עם עמוד השידרה - תקראי

snoopytush

New member
זו הדיעה שלי לגבי האפלה:

אור וחושך בא ביחד . כמו שתמי אמרה ( יותר נכון כתבה מזמן), המלחמה של האור בחושך היא מהעתיקות בעולם. אבל... אני מעדיפה את האור. החשיכה מסתירה את השמש אני שואפת לשמש מתחברת לאנשים שהם שמש שואפת לעזור לאנשים לבטא את השמש הפנימית שלהם וכדומה. יש לנו חלקים שתפקידם להגן עלינו שעלולים להפוך לחושך ואנחנו צריכים להתמיר אותם לאור הם חיוביים כי הם חלק מאיתנו ותפקידם הבריא הוא בגדול לעזור לנו לשרוד. אבל לעולם לעולם לא אוהב את החשיכה!

neophile

New member
את צריכה להבין את זה באופן יותר פילוסופי

קודם כל . עוסקים בזה רבות בקבלה היהודית בשאלה הטוב והרע וכו' , הייתי ממליץ לך לקרוא את כתבי האר"י אבל זה חתיכת פרוייקט להתחיל בזה . בקיצור , אם את רוצה ספר תקשור שבאמת ישנה אותך ואת תפיסת המציאות שלך אז תקראי וזה הכל ..אני לא לא מנסה למכור לך בכוח .

snoopytush

New member
אני יודעת שאתה לא מנסה לשווק בכוח...

פשוט אני אומרת לך את ההתנגדויות שיש לי כי אני כן מעוניינת לרכוש בשכלה רוחנית שתעזור לי למצוא את הנתיב שלי אבל אני לא מוכנה לקרוא כל דבר ודוגמא טובה לכך זה של התיאוריות לגבי 2012 ( למרות שכבר גיבשתי לי את התיאוריה שלי).

snoopytush

New member
אוי אבל זה נשמע יותר כמו סיפור של מסע בין כוכ

בים:p איך אתה יודע שזה נכון?< אני מוכנה לקבל שיש כנראה אלים ומאמינה שיש לאדם פוטנציאל גדילה יותר מכפי שהוא מאמין ומודע אבל כל הקטע של אלים שיבוש סלילי ד.נ.א נשמע חשוד משהו...

neophile

New member
כמו שכתוב במבוא של הספר

הפליאדיאנים הם ערמומיים והם מספרים לך סיפור שגורם לך להרגיש דברים מסויימים , אל תאמיני להם סתם ככה ...

snoopytush

New member
איך הגעת לספר מה משך אותך לקרוא אותו?

אני אגיד לך את האמת אני סופר סקפטית לגבי ספרים רוחניים. אני אומנם מאמינה ברוחניות ( אחרת לא הייתי מציקה לכם בפורם כל כך הרבה...), אבל יש כל כך הרבה תיאוריות ש... וואלה חלק חייב להיות לא נכון.

neophile

New member
ובכן שמעתי עליו רבות

למעשה הספר שקראתי בדיוק לפניו שכבר הביא לי הכנה זאת התקדשות של אליזבט הייך אלו שני ספרים מאוד מומלצים

neophile

New member
אבל עדיף את מבשרי השחר

לאחר שקראתי את זה , ספרי תקשור כבר לא דיברו אליו והצעד הבא שלי אם כי אחרי הרבה עיכובים היה לימוד של חכמת הקבלה שזה מבחינתי המשך - יצירת מציאות ברמה הגבוה ביותר תוך התחשבות באור ובחושך ובאיחוד בינהם וזה בלשון המעטה ( במובן של איחוד בין יאנג ליין ולא במובן של "חוצנים טובים מול חוצנים רעים " שזה עניין אחר )

snoopytush

New member
אני יותר בקטע של טוב נו

אז בכל אחד יש חושך אבל השאיפה של אנשים זה להאיר את עצמם ואת האחרים קיצר בעד יצירת מציאות טובה ולא לא טובה ולא רעה

למעלה