אירוח מלאכים

אירוח מלאכים

שלום לכולם
אני מארחת מלאכים ורוצה לשאול אם יש מישהו / מישהי שרוצים ומעוניינים לאחר אצלהם בבית
אירוח המלאכים הוא 5 ימים ולאחר מכן הם עוזבים והולכים ל3 אנשים אחרים שכל אחד מקבל אותם בהפרש של 10 ימים. הסברים ושאלות אשמח לענות לכולם
אנא לפנות אלי במסר אישי שבוע טוב ומבורך בכל טוב ובשפע אינסופי של אור, בריאות ואהבה טהורה

הוספה קטנה....

התאריכים הקיימים לאירוח מלאכים הם: 2 מקומות לאירוח בתאריך 28.2.2010 2 מקומות לאירוח בתאריך 10.3.2010 2 מקומות לאירוח בתאריך 20.3.2010 3 מקומות לאירוח בתאריך 30.3.2010 שפע של אור אינסופי, שפע ברכות, שמירה, ניסים ואהבה טהורה

אירוח מלאכים

נותרו עוד מקומות: מקום 1 בתאריך 10.3.2010 2 מקומות בתאריך 20.3.2010 3 מקומות בתאריך 30.3.2010 תודה רבה

עדכון לאירוח מלאכים

התאריכים שנותרו הם: מקום 1 בתאריך 20.3.2010 מקום 1 בתאריך 30.3.2010 מקום 1 בתאריך 9.4.2010 תודה לכולם

franse

New member
מריח לא טוב העניין הזה.

מאין לנו שהמילה מארח (host) אינה משמשת כאן במובנה הטפילי, כלומר שאנו מתנדבים לשמש כגוף מארח ליצור טפילי המתחזה כמלאך?

אירוח טפילי????

אני חושבת שלא הבנת את המושג אירוח, כשאתה מארח אנשים בביתך, הם מתערבים לך בגוף? בנשמה? על מה אתה מדבר?!?!? אין פה שום חדירה לגוף או לנפש שלך ע"י המלאכים חס וחלילה!!! הם לא באים להתערב פיזית בגופך או הנשמתך, הם באים לתת ברכה, שמירה והגנה הם גם נותנים לך את האפשרות לבקש משאלות והם ימלאו אותן. אני חושבת שאם מישהו לא מעוניין אף אחד לא מכריח וזה בסדר גמור לא לרצות לארח, אם יש מישהו שלא מכיר את הנושא, תמיד אפשר לשאול אנשים שכן חוו את הביקור, ומאוד נהנו מהאירוח, הרגישו התעלות רוחנית ואף התחזקו מבחינה רוחנית מכל הבחינות. אשמח לענות על כל שאלה יום נפלא

franse

New member
דרור ציינה בהודעה מתחת שכל אחד יכול לזמן מלאך

מתי שהוא רוצה. אם זה כך, מדוע צריך להתכונן לאירוח מלאכים כאל אירוע מיוחד? יש פה סתירה המצריכה הסבר. משהו פה חשוד: זה כמו למכור משהו במבצע כשאפשר להשיג אותו בחינם. איזה משאלות מגשימים המלאכים? אפשר לבקש כסף? (אני מעדיף יורו הדולר קצת חלש).

חשוב לדעת:

אפשר לזמן מלאכים ואפילו לתקשר איתם בכל זמן נתון, בכל מקום וללא תיאום מראש. מבצע אירוח מלאכים עלה פה לא מזמן, ואני מודה שאני עדיין לא מצליחה להבין את הרעיון שבבסיסו. בכל אופן, שיהיה בהצלחה ובכייף
.

ענבל164

New member
ו-levincor עוד חייב לנו דיווח מחוויותיו

מהאירוח שלהם מאיר! ספר לנו! איך זה הרגיש?

למעלה