אלבום יפן

טושטוש26

New member
אני מאוד אוהבת!

והכי אני אוהבת את הסגנון שלך, שאת נותנת במה לתמונה והיא החלק העיקרי בדף. וגם שאת שמה כמה תמונות בדף.... הכל ממש מקסים!

עלמה7

New member
דווקא בעלי חושב שאני לא נותנת מספיק

מקום לתמונות, ושהקישוטים משתלטים
אני אראה לו את ההודעה שלך!

אורשיט

New member
וואו!!??WWWOW

ואלה שתי השפות היחידות שאני מכירה ס ו ף ה ד ר ך, מהמם, כל האלבום כולו איזה יופי, איזה מסע, איזה תמונות מענינות והעיצוב פשוט משגע! עכשיו אני צריכה לרוץ לאסוף את הסנטר שלי מהרצפה את פשוט בית ספר מהלך של סקרפבוקינג! ושאפו על הסבלנות להעלות את הכל לכאן עם הפירוטים - כ ל ה כ ב ו ד, אין לי יותר מה לומר !!! אורית

WOW נהדר

תמונה שווה אלף מילים... אז... אלפי מילים לא יוכלו לתאר את חוויית הטיול שלכם . התמונות מנציחות אותה! חביבה

איזה כייף של טיול

והחיבור שלך לטיול מורגש וכלל לא מובן מאליו. החוויות של ההורים כפי שהן נראות דרך העיניים שלך..... נפלא

עלמה7

New member
זה בעיקר בגלל שמדובר ביפן

ארץ שאני חולמת לנסוע אליה כבר הרבה זמן. תודה!

ניצנץ1

New member
איזו השקעה!! אני בקושי עושה אלבומי טיולים

לעצמינו- וגם זה דף פה ודף שם.. כל הכבוד שיש להורייך בת כזאת חרוצה!!

עלמה7

New member
תודה, אצלי זה תלוי בטיול.

לפעמים אני רוצה לעשות אלבום שלם לטיול, ולפעמים מספיק ממנו דף.

נועה peleg

New member
שיחקת אותה

האלבום מקסים וכל כך יפני. יש כאן כמה רעיונות שאני אאמץ (-:

נועה peleg

New member
אלבום יפן

הסתכלתי שוב על הדפים. כולם יפים, אבל ברור שיש כאלה שאוהבים יותר וכאלה שאוהבים פחות. אהבתי את השימוש בעיתונים - התמונה מעיתון מנגה, היה כיתוב יפני שלקחת מג'ורנל והעיגולים בדף של נוריקו סאן. בכלל הדף של נוריקו סאן מדהים. אגב, גם אני בתור ילדה כל כך אהבתי את הספר הזה. לפני שנתיים בערך אימא שלי הביאה אותו לבת שלי, והיא גם מתה עליו. אחר כך קנינו עוד כמה - על תאילנד, על אפריקה, אבל אין כמו נוריקו סאן. בגדול, אני לא מתה על אוריגמי, אבל השילוב בדפים מקסים - השדים, העגורים הוואסבי. אהבתי את הדף עם 2 הפרחים הלבנים שצירפת אליהם את הסרטים מהקשת של הבת שלך - אהבתי. אני כבר זוממת על כמה אביזרים שהבת שלי כבר מזמן לא הולכת איתם, ואפשר יהיה להשתמש בהם ליצירה. גם בדף 10 הכנת פרח מקורי. בטח ההורים שלך מרוצים עד הגג (-:

עלמה7

New member
מרוצים מאוד!

אני משתדלת שיהיה מעניין ורלבנטי, ולכן אני מוסיפה קטעי עיתונים ואוריגמי. אני אוהבת ליצור קישוטים בעצמי, ולכן הוספתי את הסרטים מהקשת של הילדה - נסי ותהני. לפעמים יש גם דפים שבהם (כמעט) הכל מוכן, כמו הדף הורוד-סגול על קיוטו. תודה שוב!

wintam

New member
אחרי שהתלהבתי מכמה דפים שכבר ראיתי

אני מוכרחה להגיד שהתמונה הכללית נפלאה ואין נפילות. אני חושבת שהדף שאני הכי אוהבת הוא של רחוב הוסחרים (לוליפופ). מה שכן, שאלה: חבל לדעתי שההורים שלך כמעט לא מופיעים בתמונות. זה הדבר היחיד שקצת פוגם בעיניי (והוא כמובן לא תלוי בך, כי אני מניחה שאלה התמונות שקיבלת), ומפחית מתחושת החוויה האישית.

עלמה7

New member
ככה זה אצלנו במשפחה ../images/Emo6.gif

כמעט ולא מצטלמים. כשהייתי ילדה, רק לאבא שלי היתה מצלמה, ורק הוא היה מצלם. התוצאה היא שכשבאתי לעשות לו אלבום ליום הולדתו ה- 60, מצאתי המון תמונות מילדותו (גם סבא שלי היה צלם נלהב), וכמעט שום תמונה מילדותי. המצב עד כדי כך חמור, שעם אחותי האמצעית אין לו אף תמונה! מאז המצאת המצלמות הדיגיטליות והקלות שבמחיקת תמונות לא מוצלחות, גם לו וגם לאמא שלי יש מצלמות, ולכן הם לפעמים כן מופיעים בתמונות. בדיסקים שקיבלתי היו כמה תמונות איתם, אבל רובן היו לא מוצלחות במיוחד - הן לא אמרו שום דבר מיוחד על המקום המצולם או שהיו בתאורה/ קומפוזיציה לא טובה, אז העדפתי לא להכניס אותן. סך הכל, יש שם איזה 3-4 דפים איתם, וזה מספיק בשביל להבין שהם היו בטיול הזה...

adrian -dz

New member
עלמה איזה יופי של אלבום - אחלה מזכרת

אהבתי את הדף הראשון של הסומו ועוד אחרים כמובן - כולם יפים בעיניי.

עלמה7

New member
גם אני אהבתי אותו

מה לעשות, יש דפים שאני יותר אוהבת מאחרים... תודה!

אלבום מדהים ומושקע !

איזה כיף להורים שלך ... נותן לי מוטיבציה להתחיל את אלבום איטליה... ואגב, כל הכבוד לך שהעלת לפה את הכל !! מעניין מה לוקח יותר זמן, לעצב את האלבום או להעלות את כל התמונות לכאן...

למעלה