רואים אתכם הערב

meital G

New member
רואים אתכם הערב

ברגעים אלו ממש, נעשות ההכנות האחרונות לקראת הטקס היום בערב.
מכניסים את תעודות ההוקרה למסגרות,
מתלבשים במיטב בגדינו,
מכינים את הנשנושים והשתייה,
תכף הכל מוכן ועוד כמה שעות (ליותר דיוק בשעה שבע בערב) נתרכז כולנו בסינמה-סיטי בראשון לציון
לפגוש את האנשים שמעבר למסכים, לדעת מי הזוכים המאושרים, לפגוש את אושרי כהן לשיחה צפופה ולצפות בסרט "שושנה חלוץ מרכזי"

הזדמנות אחרונה למי שרוצה להירשם ולא הספיק – ניתן להרשם כאן
וחכו מאיתנו למסר המאשר את ההגעה

תודה

למיטל, לעדי לדן ולכל הצוות בבית של תפוז

תודה
על ערב מהנה ותודה על השבח וההוקרה לבלוג שלי אותו אני מטפחת ואוהבת.

תודה

orelie

New member
תודה על הערב המאד מהנאה...

רשומה בהכנה.... וגם ממתינה לתמונות שהצלם שלכם צילם
יעל

orelie

New member
ברכות על התעודה תפוזינה.....

היה נחמד לדעת מאיפה הניק שלך שכל כך מתאים לאתר

אורמש

New member
תודה רבה, קישור לרשומה עם וידאו

תודה רבה על ההוקרה, היה כיף!

תוכלו להכנס לרשומה שכתבתי על המפגש, הסרט ולצפות גם בקטעים (קצרים) מנאום מנכ"ל תפוז ואושרי כהן

מפגש בלוגרים תפוז 2014

דפנה58

New member
תודה רבה על המפגש המהנה אתמול בערב

הכיבוד היה נחמד, האווירה היתה טוובה, הבלוגרים הזוכים והבלוגים שלהם מאוד מעניינים והסרט נחמד, קליל ומצחיק וטוב כדי לצאת מהשגרה של ימים אלו.

Purple Mushroom

New member
היה נחמד מאוד. כבוד גדול

תודה רבה לתפוז אנשים. ותתחדשו\נתחדש, עם חלון התגובות החדש, מאוד מרענן :) (פעם ראשונה שלי).
תודה רבה לתפוז, הגעתי עם הבת זוג שלי ש', היה מאוד נחמד הכל: המפגש, הכיבוד. המיקום קצת בעייתי, אבל הצלחנו להגיע, אחרי מסע ארוך מקריית שלום. (בת זוגתי הגיעה מגבעתיים),
הטקס (אולי פעם אני אזכה, אולי כשהבלוגיה תחגוג 20 שנים, אם אחיה עד אז), יש בלוגריות שזכו שגם אני הכרתי. ובמפגש (שזה אולי יותר חשוב לי מהסרט), הצלחתי לפגוש לראשונה בלוגריות שמכיר מהבלוגיה. ואושרי, והסרט הבאמת מהנה, תודה רבה לתפוז. כתבתי משהו במחברת, בדרך חזרה בקו 19 לאלנבי והביתה. אכתוב בבלוג שלי ככל הנראה בשבת הקרובה.
תודה רבה לתפוז, ולהתראות בעוד מפגשים (מקווה שיותר מפעם בשנה).
מקווה שהמפגשים יעברו לגבעתיים או לתל אביב , כמו פעם, כנראה קשור בקשרים עם הבתי קולנוע. תודה רבה ולהתראות בעיקר בתפוז,
הבלוגר הותיק (יותר מ10 וחצי שנים בבלוגיה) אלון :)

=]

עמי128

New member
תודה על הארוע המרגש ש

נתן לאופטימיות שלי רוח גבית נפלאה!
תודה על הבמה שאתר תפוז מאפשר לי ותודה על המחווה היפה!

למעלה