כדאי לקרא ב-30/4

שיר רגע לילי, ועקיפת אתר השידוכים!

ב"ה

צהריים נעימים וחודש טוב

אתמול כתבתי שיר שעלה לי בראש באותו רגע, ממש בשבריר שנייה, וברוך השם ע"י השראה מאחד השירים שמצאתי

כתבתי שיר חדש בשעה:11 בלילה

מכת הרווקים/ות שמאחרים/ות להנשא היא נפוצה היום מאוד, לא קל למצוא זיווג, אלה שאין להם חיי חברה ולא פוגשים

מי יודע אנשים, וגם ככה יש חשדנות , כי נישואין זה לא משחק, למרות הלחץ והמועקה שיש בכל רווק/ה שמאסו בשגרה

ורוצים להקים משפחה, רווק/ה מרצונה בגיל מבוגר, בלי שיכאב לו/ה הם לא נורמלים/יות, שמשלימים/ות בשלוות נפש!

בגלל שבאתר שידוכים יש גם נוכלים שמתחזים לפנויים, אלה שבאמת מחפשים ופנויים, צריכים לשלם מנויי כדי שהוא

התקשר להיא ולהיפך, לא שתמיד מקבלים פניות!

אספר לכם סיפור הקדמה פלוני מצא כרטיס של מועמדת לנישואים שהיא אשת עסקים מוכרת באזור

מלבד שמה הפרטי, פניה היו מוכרות, ומיד יצר איתה קשר באתרה, ועדיין לא ענתה, וניסה דרך אתר אחר שלה

ועדיין לא ממהר להתקשר ישירות, וזאת הדרך האפשרית:לעקוף אתר שידוכים

אז כפי שהבנתם, יצירת קשר דרך אתר שידוכים, לא דרך האתר, אלא דרך הדואר האלקטרוני של המועמד/ת באתר העסקי

במידה והמועמד/ת מוכרים/ות לנו מספיק זמן, הדרך הרבה יותר קלה!

החייל הזה העומד במחסום הוא אח שלי

החייל הזה העומד במחסום הוא אח שלי הצעיר ,הוא מקור כוחי ,הוא המגן לילדיי -ואני אוהב אותו .

ואני נכון להגן עליו מפני כל מבקשי רעתו. ככה אני -לא אובייקטיבי.
0כמה מילים על פרשת "דויד הנחלאווי" )
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=3124477

שוד העצמאות השנתי!

ב"ה

ערב טוב

מר לפיד הממונה על הכספים שאל בערב הבחירות איפה הכסף, ובאופן מפתיע ולא מובן קיבל 19 מושבים

הוא מיליונר כמו ביבי, וכמו רבים שמנותקים, הם אומרים לנו לחסוך כי אין ברירה הקופה בגירעון , צריך לקצץ תחילה

בשכבות החלשות, ולהוריד טיפונת בתקציב התרבות, שכמעט לא פוסח על האומנים שמבקשים סכומים אסטרונומים

שרובם צוותם משתכר, תקציב המשרד כמעט לא נפגע, העיקר אומרים לאזרח לחסוך, אבל לעצמם מתירים להתפרא

לפניכם הרשומה על :שוד העצמאות הלאומי

למעלה