סופש חם בבלוגיה 13-14.12.13

ערב לפני השאיבה הראשונה

ובתקווה גם האחרונה!!!

<בלוג שמתאר את הדרך שלי להיות אמא יחידנית>.

אז ערב_לפני השאיבה הראשונה, אני בוחרת באמון ובאופטימיות. יודעת שמספיקה רק ביצית אחת איכותית ובריאה.. וזהו, זה קורה, הגעתי לשלב שמקדם אותי עוד צעד אחד בדרך להיות אמא10. מחר בבוקר (עכשיו זה קורה היום!) אני מגיעה לאיכילוב ב- 07:45 (בטח אגיע קודם), מתארגנת, ונכנסת לשאיבה.

אז איך אני מגיעה לשאיבה? ומה המצב רוח שלי? ובאיזה מחשבות אני בוחרת להאמין? אני בוחרת ב- 100% הצלחה!

להמשך הקריאה
ערב לפני השאיבה הראשונה

~קריאה מהנה!~

נשאבתי!

זהו, אני אחרי. החלטתי להישאב בלי הרדמה, ועשיתי את זה כמו גדולה. יכולתי לראות בכל שלב ושלב מה קורה איתי ואיך שואבים את הביציות שלי ומעבירים אותן למעבדה.

אז איך היה היום הזה, שמקדם אותי שלב בדרך להיות אמא10?
פרטים ברשומה: נשאבתי!

להוריד לחץ..

יום שישי עבר לו, הייתי עסוקה בהמשך אחהצ והערב.. מידי פעם חשבתי על העובר(ים?) שלי שגדלים להם במעבדה, שלחתי להם אהבה ותקווה שיתפתחו ויגדלו ויהיו בריאים, ואיך אומרים "המשכתי בדרכי"...

אבל בתוכי עמוק הבחנתי בלחץ תמידי שקיים, ברצון לשלוט ולדעת מה הולך להיות.. והי, מה לעשות - כל התהליך הוא תהליך של אי וודאות.. אז הבנתי שחייבת להיות דרך אחרת, שאני לא יכולה להמשיך ולהתנהל במתח הגופני והנפשי והפיזי שאני מתנהלת בו, ברצון לשלוט ולדעת, ואני חייבת לשחרר ולגלות את הרכות שבתוכי, ואותה להביא להתהליך..

אז מהי השליטה ומהי הרכות? ואיך מוותרים אל השליטה ומביאים את הרכות?
פרטים ברשומה: להוריד לחץ..

~שבוע טוב!~

אמנון1111

New member
לנתן - כל הכבוד לך על הרשומה המעניינת

כמו תמיד - אצלך אפשר למצוא נוסטלגיה מעניינת עם פריטים מקוריים שלך. את הרשומה הזאת שמרתי במחשב.

אני ממליץ מאוד לאוהבי נוסטלגיה שהם תושבי חולון והאזור להציץ מדי פעם בבלוג של נתן - יש שם דברים מעניינים מאוד.

ולנתן - תמשיך לפרסם דברים מעניינים. את הקישור לרשומה זאת אפרסם בפורום חולון - בטוח שרבים ימצאו עניין כולל עורכת הפורום.

בברכה ובתודה לך, אמנון

מאסתם בקולנוע ההוליוודי?

לא שיש בעיה איתו, כמובן, אבל מסתבר שב-2013 אחד הסרטים הכי מעניינים, מרתקים ומעוררי סערת רגשות שיצאו, הוא בכלל סרט שכל ליבו ונשמתו - בסקוטלנד. קולנוע קצת שונה, אבל יותר ייחודי מרוב מה שתמצאו השנה מאמריקה.
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2718700

טואית

New member
בבלוג שלי - ספר של אהרון אפלפלד והאנטישמיות

שיר של חג המולד בטלוויזיה הרומנית: "יהודונים ארורים, תשרפו בארובות..."

1aviva

New member
מזל טוב לתפוז, מוזמנים להכנס לרשומה שלי

ולראות את המתנה שהכנתי

סוף שבוע נעים וחם
אביבה

למעלה