הודעת פרידה

גאמי

New member
אוהבת ומעריכה עד מאוד../images/Emo47.gif../images/Emo141.gif

לא נשכח אותך ואת פועלך ואני יודעת שזה היה רק "קו הזינוק" בעבורך. שתמשיך לצמוח כשם שעשית באופן מעורר כבוד בתשעת החודשים האחרונים. חיבוקים גלית.

Joe the wolf

New member
בצ..

תודה לך היה כייף לכתוב לבלוגיה שבהנהלתך. תצליח שלך יוסי ג'ו

בהצלחה בצלאל, נהניתי לקרוא את מה שבחרת

אני לא בלוגרית. מנקודת המבט של גולשת בתפוז נהניתי לקרוא את מה שבחרת והבלוגרים מספרים שאהבו אותך. נכנסתי לבלוג שלך לפעמים וקראתי את הזוכים בתחרויות. קראתי הרבה בלוגים טובים שבחרת. בהצלחה בכל אשר תלך. אני בטוחה שתצליח.

Moon rise girl

New member
בהצלחה איש.

PaDF00t

New member
../images/Emo24.gif

תודה לך על הכול על כל "בחירות העורך" שהבאת לי
טגם על היחס המיוחד שנתת לבלוגרים וכמובן על הניהול המוצלח של הבלוגיה. נבצר מבינתי להבין מדוע מפטרים אותך, אבל איאלץ להשלים עם העובדה המצערת ורק לומר תודה בשמי, ואני מניחה שבשם כל גולשי תפוז !

GILADOS

New member
../images/Emo50.gif בהמשך../images/Emo70.gif לי אישית לא יצא להכיר מספיק לעומק את אופן הניהול שלך (מלבד זה שאתה יודע להגיב מהר למסרים../images/Emo3.gif ), אז אין לי זכות לשפוט (לחיוב או לשלילה) את עבודתך בבלוגיה. אבל אני מאחל הצלחה בהמשך דרכך!

micka0011

New member
בצלאל..

תודה על תקופה שבה הקדשת המון והיו תוצאות בשטח... פשוט תודה. בהצלחה בכל מקום שאליו תגיע @}- > - > -

micka0011

New member
בצלאל..

תודה על תקופה שבה הקדשת המון והיו תוצאות בשטח, פשוט תודה. בהצלחה בכל מקום ותחום שאליו תגיע..

malka3

New member
../images/Emo24.gif בצלאל

אני שמחה שהיה לי את "האומץ" להגיע למפגש הבלוגרים בעזריאלי וכך זכיתי להכירך ואפילו לשחק נגדך טאקי
מאחלת לך מכל הלב ב-ה-צ-ל-ח-ה בדרכך החדשה מלכי

sigalitbi

New member
בהצלחה בצלאל,

אני בטוחה שתצליח בכל אשר תלך. יש לך את הנכונות והסבלנות להקשיב ותמיד כאשר פניתי אליך נעניתי בתשובה. אני מאחלת לך שהדרך החדשה תוביל אותך למקום יותר טוב ותפתח לך דלתות חדשות.

EyalBebar

New member
בהצלחה בהמשך דרכך רק אושר ובריאות :)

בהצלחה בהמשך הדרך ! .

rucale

New member
תודה על פעילותך המבורכת!

תמיד השבת לכל שאלה שהופנתה אליך , בהתיחסות מעמיקה ורצינית. עלה והצלח בכל אשר תפנה! רחלי.

hope2b

New member
בהצלחה בהמשך ו...

בצלאל, לא יצא לי "להכיר" אותך אלא לראות את שמך מידי פעם ולראות מתגובות של בלוגרים אחרים כמה היית אהוד בקירבם. מקווה מאוד שמי שיחליף אותך יצליח להיכנס לנעליך וחשוב יותר להרגיע את הרוחות המנשבות בפרדס לשביעות רצונם של כל סוגי פרי ההדר... אז שוב....בהצלחה הופה

I Leprechaun

New member
בהצלחה ותודה

וסליחה על העיכוב הגדול. מילואים, זמן ומחוייבויות קודמות... אתה, כמובן, מוזמן להמשיך ולהתארח בבלוג הירוק אם/כאשר תמצא את הזמן והחשק. ושוב תודה ובהצלחה, הלפרקון והוולקירית

../images/Emo24.gifבצלאל יקר,../images/Emo24.gif

תפוז מאבדת אדם איכותי,אכפתי ובעל יכולת אבחנה בין עיקר לתפוז. היית לרבים כתף,אבא,מחבק,תומך ומה לא. עשית ככל יכולתך לקדם לשפר לעזור. יפה רשמת דלת נסגרת אחרת נפתחת, בטוחה שתמצא מקום נפלא מאחלת לך דרך צלחה ואשמח אפ תשמור על קרש במייל,מסר אחר תודה לך על הלב הרחב אתי

למעלה