הודעה חשובה מטעם הנהלת אתר תפוז

B R A Y E R

New member
מנהל
הודעה חשובה מטעם הנהלת אתר תפוז

גולשים יקרים, מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר

B R A Y E R

New member
מנהל
ואני אסביר קצת במילים שלי מה הולך לקרות

כמו שחלקכם כבר שמתם לב - בתקופה האחרונה יש הרבה תקלות ובאגים באתר אם זה איטיות, או שהאתר לא עובד יום שלם, או שכינויים של גולשים פעילים נחסמים ללא סיבה.. מסתבר שכבר בלתי אפשרי להחזיק ולתחזק את מערכת הפורומים הותיקה של האתר, ובאגים ותקלות רק הולכות ומצטברות.. &nbsp לכן הנהלת האתר החליטה לעשות מהלך שאמור להיות הכי משתלם עבורם ועבור הגולשים - ורכשו מערכת פורומים חדשה שבקרוב תכנס לפעולה. המערכת החדשה כבר לא תראה כמו הפורמט המוכר של השרשורים (שבו אפשר לראות מי מגיב למי ומתי בצורה של הסתעפות הודעות) אלא בצורה כרונולוגית - תגובה מתחת לתגובה. דומה מאוד למערכות פורומים אחרות שאתם בטח מכירים מאתרים אחרים.. &nbsp יש לזה גם יתרונות וגם חסרונות, מצד אחד זה לוקח מאיתנו את פורמט השרשורים שחלקנו מכירים ורגילים כבר הרבה מאוד שנים, ומצד שני האתר יתפקד הרבה יותר טוב, ללא תקלות, בצורה מהירה, וגם הרבה יותר נגיש לגלישה דרך הנייד(!) ובנוסף אמורים להיות עוד פיצ'רים שונים שאמורים לשדרג יותר את הנוחות שבכתיבה בפורום. &nbsp כל המשתמשים של כולנו וכל ההודעות שנכתבו בפורום לאורך השנים יעברו לאתר החדש, אבל מכיוון ולא ברור איך השרשורים הישנים הולכים להראות בהשטחה שלהם לאתר החדש, מומלץ מאוד לכל מי שיש שרשורים מהעבר שחשובים לו - שיגבה אותם במחשב שלו. &nbsp אני בטוח שיקח לכולנו זמן להתרגל לכל השינויים החדשים שיבואו, ונצטרך להתרגל לדרך חדשה לנהל בה דיונים (למשל, בכתיבת ספוילר לא יספיק לשים את הסימן
, כי כל ההודעות גלויות ופתוחות ברגע שנכנסים לפוסט מסויים, ולכן יהיה פיצ'ר חדש שיוכל להסתיר ספוילרים ולהציג אותם בלחיצה) למזלנו יש עוד זמן עד לעונה הבאה של הישרדות, אז יהיה לנו מספיק זמן להתרגל ולהבין איך להתנהל בפורמט החדש. &nbsp אם למישהו יש שאלות בנושא, מוזמנים לשאול ואנסה לענות ממה שידוע לי לבנתיים

סטילהוק

New member
איך אפשר לגבות שרשורים? הם הרי נמצאים על גבי הפורום

ומה הכוונה בלגבות מידע אישי? איזה מידע אישי יש בפורומים?

Confide In Omer

New member
האמת שמפתיע אותי שתפוז ממשיך להיות בכלל פעיל

המקום הפך להיות די שומם, מלבד הפורום הזה ואולי עוד כמה נוספים.

למעלה