לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87378,737 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'AUS2E02 '
AUS2E02
31/05/2020 | 18:12
5
50
לא יודע מה קרה לסיכום שלי של הפרק הראשון. בקיצור: התלהבתי מזה שהבאפים הפעם בצבע תכלת וסגול, התעצבנתי קצת על האתגר בהתחלה, שמחתי על כמות האנשים שבאה לשחק (הזכייה של קריסטי השפיעה, מן הסתם) והופתעתי מהאופן שבו ההדחה הייתה אולד סקול לגמרי.

בכל מקרה, מסתבר שלוק כן השיג את מבוקשו, כי התוכנית הייתה שכולם יצביעו נגד ג'ואן, ולוק הצליח לארגן לא פחות מארבעה אנשים. בסמטאו, אייקיי כבר בסכנה, כי אדם עולה עליו. לשם שינוי, שחקן פוקר בהישרדות משחק כמו שצריך (אנה אולי הייתה משחקת כמו שצריך אילו היה לה צ'אנס לשחק, אבל העובדה הפשוטה היא שהיא הודחה במועצת השבט הראשונה שלה, הוגנת או לא). בשבט אסאגה, כל מי שהצביע נגד ג'ואן מתאחד, מינוס לוק ולהפתעתי הרבה קנט.

ובנקודה הזו הפסקתי סופית להבין מה לוק רוצה. זה נראה שכרגע הוא סתם רוצה לחולל כאוס, ולא בהכרח לקדם את עצמו לגמר. אני גם לא יודע כמה חזקה השליטה שלו על הצד השני, מלבד ג'ריקו. מה שכן, אם השליטה שלו כן חזקה והוא מעביר אליו את קנט (קנט יצא טמבל אם הוא עושה את זה), הוא מצליח להשיג רוב, עד שהוא יחליט להפוך שוב הכול. אני בנקודה הזו הייתי מעדיף לסמוך על ראסל. בשבט השני, אדם, אייקיי ולוקי בראש הבריתות השונות, אז בניגוד גמור לעונה הקודמת, זו עונת בנים. ושוב, אייקיי עושה רושם שהוא רוצה לחולל כאוס למען הכאוס, ולאו דווקא מה שיקדם אותו במשחק. הוא אפילו מכין לעצמו אליל מזויף.

באתגר הפרס, שהוא שוב פיזי מאוד, מתחיל להיות כאן ברור מי השבט היותר חזק. אבל אני סומך על ההפקה שאם המצב יתחיל להיות קצת לא הוגן, יעשו ערבוב. מקווה מאוד שאחד המארקים יודח לפני המיזוג, או שמהר מאוד יתחילו לקרוא לאחד מהם בשם המשפחה, כדי שלא אתבלבל. סמטאו זוכים לא רק בערכת דיג, אלא רק בקאנו ובו גם רמז לאליל, אבל עדיין אין להם אבן אש. אם הם יפסידו חסינות, אני מניח שהם יקבלו אחד, השאלה היא האם הם יפסידו חסינות. בכל מקרה, אדם הוא זה שמוצא את הרמז לאליל.

בחזרה לשבט אסאגה, או שמישהו שם מעריץ של טוני, או שיש כאן צירוף מקרים מעניין. אבל לוק לא מתקרב לרמה שלו עדיין. אבל גם במקרה שלו, הרמז לאליל נמצא אצל מישהי מהברית הנגדית - ג'קי. מהר מאוד, בעזרתו של הנרי, היא גם מוצאת את האליל עצמו. אדם, לעומת זאת, לא מוצא את האליל, ואז... מבקש מלוקי להצביע נגדו... כדי שיחשבו שיש לו את האליל? מה נסגר עם המתמודדים בעונה הזו והסגידה שלהם לכאוס? כרגע נראה שסמטאו מפסידים חסינות.

באתגר הייתי בטוח שאני טועה עד הסוף, אבל הפעם היה בסוף קטע קליעה במקום פאזל, והנרי הוכיח את עצמו ובגדול. אני לא מאמין שתודח בחורה הפעם, אם אדם שולט בשבט שלו המודח יהיה אייקיי ולא אחר. אבל כרגע נראה שמי ששולט בשבט הוא בכלל לוקי. אנליס מיד קולטת שהאליל של אייקיי מזויף, אבל רוצה להדיח דווקא את אדם. יחד איתם בברית נמצאים ג'ארד, איימי ופיט. אייקיי כמובן בברית עם אייקיי, וטס, קייט, זיגי ומארק עם אדם. טרה היא לשן המאזניים, אבל המעמד הזה בעיקר עובד כשיש מספר אי-זוגי של מתמודדים. כשהבחירה היא בין לכפות תיקו לבין רוב מובהק, אני לא מבין בכלל את ההתלבטות. אבל הברית של לוקי בכלל רוצה להצביע נגד קייט, והיא אפילו לא קיבלה וידוי.

במועצת השבט, אייקיי הופך לבדיחה, וחבל שאף אחד לא עשה רפרנס למקל של אוזי ולהערה העל-זמנית של קווין אלייזה. אבל אז מסתבר שאייקיי עשה לכולם הפוך על הפוך, והיה לו גם את האליל האמיתי! והוא משתמש בו... על ג'ארד? ההקראה של הקולות בכלל בילבלה, מסתבר שללוקי היה הרוב, כולל אייקיי וטרה, אבל אנליס ואיימי הצביעו לקייט. הברית של אדם בכלל הצביעה נגד אנליס, אבל בגלל שקייט הצביעה לאייקיי, אדם קיבל את רוב הקולות!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E03 '
E03
<< ההודעה הנוכחית
01/06/2020 | 22:42
4
25
התוכנית של אייקיי עבדה, והוא עכשיו בברית עם ג'ארד, מה שמקשר אותו רשמית ללוקי ולברית שלו. גם לוק וג'ריקו בברומנס לכל דבר ועניין, ומארק וסאם בכלל לוקחים את היחסים ביניהם הרבה מעבר לברית. העריכה עצמה הרבה יותר טובה העונה, אולי בגלל שיש רק שני שבטים. שלושה שבטים זה אפשרי כשיש 18 שורדים, אבל עם 24 זה מאוד מקשה על העריכה. עדיין, העונה הקודמת הייתה מאוד טובה - למרות הטוויסט שמאוד פגע בה - אבל זו, אחרי פחות משעתיים וחצי, כבר מאיימת להתעלות עליה.
 
בחזרה לאסאגה, נראה שג'קי והנרי מתכננים להדיח את סאם, ואני בספק אם שרה תתנגד. הנרי מצטרף לשלל הגברים האסטרטגים העונה, למרות שנראה לי שג'קי היא המוח של הברית הזו. אגב, כרגע נראה שהם מפסידים חסינות. בינתיים הם הספיקו להפסיד את הפרס, למרות החסרון המיידי לסמטאו לאחר ההדחה של אדם. ואגב, מארק שלהם נקרא טרזן. הוא כנראה עדיף על טרזן האמריקאי, וכמובן טוב שאפשר להפריד אותו ממארק הצעיר, שאולי אפילו יודח בקרוב. ואולי זה יהיה טרזן, שמתמרמר על לוקי בגלל שגער בו, לאחר שטרזן כמעט דרס את טרה עם כדור המוות באתגר. אוקיי, זה לא היה ממש כדור המוות, אבל קרוב מספיק לעורר בי PTSD.
 
בינתיים נראה שבאסאגה סאם קולטת שמתכננים להדיח אותה, אבל במקום לנסות לתקן את ההדחה שלה היא עושה את מה שאף פעם אסור לעשות ונכנסת לפראנויה מוחלטת. אם עוד לא היה ברור, אם השבט הזה עומד להדחה, היא מודחת. ולפי העריכה, זה כמעט וודאי.  בסמטאו המצב יותר מעניין, אייקיי הוא סוכן חופשי וקייט מנסה להעביר אותו לצד שלה. אם אייקיי ייקח את ג'ארד איתו, הוא גם יכול להפוך את יחסי הכוחות. בשבט אסאגה עדיין יש כמה שמות שלא ממש עשו משהו מחוץ לאתגרים. לא מאמין שאודט קיבלה וידוי עד הפרק, ומישל ובן עדיין לא קיבלו. אני חושב שכולם הצביעו עם לוק בפרק הראשון. הנרי מתכנן להכשיל את האתגר.
 
אבל נסיונות להכשיל אתגרים לא תמיד הצליחו, ויש גבול למה שהנרי מסוגל לעשות מבלי לחשוף את עצמו. אסאגה עושים שוב קאמבק וזוכים בחסינות. זה רק אני, או שכל פאקינג אתגר עד עכשיו, יש קאמבק? וזה אומר שקייט מודחת, או אולי טסה, אלא אם טרזן הצליח למצוא את האליל, או שאייקיי וג'ארד יעברו צד. מי שבטוח לא תעבור צד היא טרה, שטסה וקייט תיחקרו אותה כמו איימי וליאן בפיינל 7, אותו תחקור שגרם לנפילת הברית ולעלייתם של כריס וטווילה. ואם הן ישיגו רוב, קייט וטסה מתכננות להדיח את טרה, לא לוקי, לא אנליס. למה?
 
במועצת השבט מסתבר שאין ברית ולא הייתה, אפילו טרזן וזיגי הצביעו עם לוקי והברית שלו, וקייט הודחה לאחר פיצול קולות כשרק היא וטסה הצביעו נגד טרה.
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E04 '
E04
04/06/2020 | 00:27
3
21
בוקר חדש עולה בשבט סמטאו, ואולי לא בטוח שטסה היא המטרה. יכול להיות שיחסי הכוחות השתנו, אבל טרזן בכל מקרה בברית איתה. בשבא אסאגה, לא בטוח מה קורה, אבל אני מניח שמישהו עדיין מכוון נגד סאם. אתגר פרס שלא היה באמריקה אף פעם, זה תמיד כיף. שוב השבטים די צמודים, בהמשך שוב קאמבק קטן. סמטאו זוכים בפרס, ערכת תבלינים.
 
ואז בשני השבטים, ההפקה מסדרת דילמה לשורדים. טרזן מוותר על אוכל לעצמו כדי להביא עצים לשבט, אבל ג'ריקו... נראה לי שכבר היה מובן לכולנו במה הוא בחר. הוא אחרי זה בוחר לצרף אליו את הנרי, מבלי לספר לו עדיין על העוגיות. כמובן שלוק גם נשאר בברית איתו. בשבט סמטאו, טסה וטרזן נשארו מטרות, אבל הם מנסים לשכנע את לוקי להדיח את אנליס בגלל שהיא מחלישה את השבט.
 
גם בחסינות יש אלמנטים שלא נראו באמריקה. במקרה גלשתי בהיסטוריה של הפורום ומסתבר שעד לא מזמן הייתי הרבה יותר נלהב לגבי הפרקים, מתי זה השתנה סופית? לא זוכר בדיוק, אבל לפני הרצף הנוראי של עונות 34-39. אסאגה זוכים *שוב* בחסינות, והפעם זה היה ברור כשמש, כי חוץ מהסיפור של ג'ריקו והעוגיות (האם מסתמן לנו זוכה?) מלבד טסה, טרזן וטרה, אף אחד לא קיבל וידוי עדיין, אז אין לי מושג מה הולך לקרות. טסה וטרזן מחפשים את האליל, כי הם קולטים שהם לא יצליחו לשכנע את האחרים. וטרזן גם מצליח! השאלה היא האם הם ידיחו את לוקי בהפתעה, או שישתמשו באליל כדי להעביר את האחרים צד. הוא מנסה להעביר את אייקיי צד, אבל למי הוא יצביע? אנליס עדיין לא קיבלה וידוי...
 
אבל במועצת השבט, אנליס כן מתווכחת עם טסה וטרזן. כדי להגיע לרוב, טסה וטרזן צריכים את אייקיי, ג'ארד, טרה וזיגי, והסיכוי שכולם יצביעו איתם הוא נמוך. בגלל זה טסה משתמשת באליל. עכשיו רק נשאר לגלות למי היא הצביעה... מסתבר שהיא הצביעה נגד לוקי, אבל הברית פיצלה קולות, וטרזן הודח. באסה. הבעייה עם העריכה הזו היא שקל מדי להתחבר למודחים ממש מוקדמים ולהתאכזב כשהם מודחים.
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'טרזן שחקן "ראוי" כמו לי'
טרזן שחקן "ראוי" כמו לי
04/06/2020 | 10:05
23
רק אם משחק עוד יותר לא ברור והדיח את עצמו
כי הצביע לטסה בידיעה שיש לה אליל שהוא נתן לה אותו
טוב שלא המשיך קדימה, היה מקלקל את המשך העונה
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E05 '
E05
06/06/2020 | 16:34
1
23
כרגע יש שני קווי עלילה ברורים. לוקי וחבורתו נגד טסה בשבט סמטאו, וג'ריקו והעוגיות בשבט אסאגה. עכשיו הוא מצרף גם את שרה. השאלה מה יקרה ברגע שהערבוב יגיע. בשבט סמטאו גם יש כמה שחקנים חזקים, בעיקר אייקיי, וג'ארד נמצא בכיס הקטן שלו. אבל כדי להפוך את יחסי הכוחות בשבט, הם צריכים עוד שניים, שזה אומר שניים מבין זיגי, אנליס, פיט, איימי וטרה. בינתיים נראה שזיגי איתם, והם מתכננים לגייס גם את אנליס. בסוף הם מנסים לשכנע את טרה, שתהיה לשון המאזניים.
 
אני אוהב שהרבה שם לא מפחדים לשחק מלוכלך מההתחלה, הבעייה היא שעדיין לא התנערתי מהמחשבה שחלק באו לעשות מהלכים כדי לעשות מהלכים, ולא כדי לעשות את המהלכים הנכונים. אני עדיין חושב בעיקר על לוק, בעיקר בגלל שהוא מתנהג בצורה קצת לא בוגרת. אבל הראש של אייקיי וג'ריקו בטוח במקום הנכון.
 
לראשונה מתחילת העונה, הפרק יש רק אתגר חסינות. ההפקה האוסטרלית מנסה משהו די חדש: אתגר סיבולת קבוצתי. זה קרה כמה פעמים באמריקה, אבל לא ראיתי אחד כזה מאז עונה... 13? אבל לא במתכונת הזו. לא כשכל השבט משתתף, והשבט שמפיל את כל הדיסקים הולך למועצה. יש לי הרגשה שישתמשו בלוקיישן הזה עוד הרבה פעמים, הצוק עם הגלים והגייזרים, המקום שבו קריסטי זכתה בחסינות האחרונה ובמשחק. אפשר לקרוא למקום הזה צוק הגורל או משהו. אגב, זה רק אני או שאייקיי נראה כמו כריס מונואטו? אפילו הבגדים שלהם דומים. בסוף סמטאו הולכים למועצת השבט בפעם הרביעית ברצף, ומצטרפים לרשימת השבטים הגרועים במיוחד. בפעם האחרונה שזה קרה, זה היה בעונה 27, אם אני לא טועה, בגלל אסטרטגיית אי המתים של אדון פאק יו בראד קלפפר.
 
אחרי האתגר, אייקיי וג'ארד מנסים לצרף בסוף את פיט כחוליה החמישית בברית, והמטרה שלהם היא איימי. אבל בסוף טסה יכולה להצביע דווקא עם לוקי. אם אייקיי מודח הפרק, אני לא יודע מה לחשוב. לא מבין למה מבליטים מודח כל-כך מוקדם בעריכה, בטח לא כשיש לך מתמודדות כמו איימי, שאפילו לא קיבלה וידוי אחד מסכן! אבל החששות שלי הופרכו, טסה הצביעה עם אייקיי ואיימי הודחה. עכשיו בבקשה ערבוב, כי שבט אסאגה כנראה לא יפסיד חסינות בקרוב.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'E06 '
E06
06/06/2020 | 17:49
20
משחקי הכוחות בשני השבטים נשארו כמו שהיו, ועדיין אין ערבוב. חוזרים שוב לאתגר פרס, זו המשימה שהבנים בונואטו, הבנות בעונה 24 ושבט ראבו בפיג'י היו ממש, ממש גרועים בו. הפעם אסאגה מצטרף אליהם, אולי לא באותה המידה אבל בפירוש יש שם כמה שלא יודעים איך להתנהל באתגר הזה, בעיקר בן. עד עכשיו הוא ישב בכל אתגר שבו הוא היה יכול לשבת. בעולם אידאלי, זה אומר שהוא שחקן ברמה של סירי או סנדרה, אבל משהו אומר לי שזה לא המצב. אסאגה מפסידים באתגר, ואני מניח שהם יפסידו גם חסינות הפעם.
 
אני מניח שיחסי הכוחות באסאגה הם עדיין לוק, ג'ריקו, הנרי ושרה, ואני מניח שגם ג'קי, נגד סאם, מארק ואני מניח שקנט? איפה אודט, בן ומישל, אין לי מושג. הנרי אכן עדיין מכוון נגד סאם, אבל לוק, לא בטוח. חוץ מזה, סאם מתחילה בעצמה לכוון נגד הנרי, אז הנרי שוב מתכנן להכשיל את השבט. הפעם הנרי מתנדב לפאזל, ושם הוא מצליח במזימתו להכשיל את השבט ולהפסיד חסינות. לצערי עדיין אין לי מושג איפה הלמלמים, אבל נראה שבן הוא המטרה של סאם. בן ומישל, שכנראה עם ג'ריקו, מנסים להטעות את סאם ומארק, אבל זה גורם למארק לחשוד ולנסות לברר. לצערו, הוא סומך על שרה, שגם בברית של ג'ריקו. זה גורם לה לכוון נגדו במקום סאם!
 
במועצת השבט מסתבר שכל זה היה הטעייה מוחלטת, הנרי וג'ריקו הצליחו להפנות את כל השבט נגד סאם.
 
 
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ