לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87378,737 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 8'
הישרדות VIP - פרק 8
26/05/2020 | 23:04
10
91
לצפיה ב-'דעתי על הפרק '
דעתי על הפרק
26/05/2020 | 23:21
133
נתחיל בשבט הצהוב
עדי הצליחה להוכיח שהיא יותר בוגרת מכמה אנשים האחרים במשחק הזה
אותי דוד ממש מפתיע ומשעשעה
אלינה  לא שמוע ממנה הרבה הפרק הזה
רגב טוב שלקח את הברזנט וכולם היו עושים אותו דבר במצב הזה לדעתי יצא מלך שלא ירד לשפה הנמוכה של ישראל
אסי שלח את רגב לקחת את ברזנט אבל מול ישראל והשבט השני לא גיבה אותו והסכים עם ישראל
הריב שלא נגמר בין בני לאלה מתיש אותי ממשעמום ודיי חלאס שחררו את לא מסתדרים אחד עם שני וזהו
נעבור לשבט האדום
ונתחיל במתמודד העונה לשם ישראל שפה נמוכה טומטום זרק משימה בשביל להדיח את קוזיקורו בטענה שהוא חושב שהוא מאיים עליו וגם שיחק באופן מוגזם ולא האמין בשיט נקווה שניפטר ממנו בקרוב
ליטל וניקול שתי השפוטות של ישראל הולכות אחריו גם כלב בלי לחשוב על כלום לבד
ירדן עידן קוזיקורו יצאו סתומים שלא חשדו בישראל ונתנו לו להפסיד את משימה בכוונה אבל גם היו אמייתים שאמרו שאם היו רגב היו עושים אותו דבר.
סמיון מבחינת הבן אדם הכי הגיוני בשבט שלהם משחק טוב באמצע כולם אוהבים אותו ושם שלו בטוח בהדחה הקרובה .
נאווה כמו שהייתה סתומה בכנסת ככה גם בהישרדות מסנגרת על ישראל כאילו הוא הבן שלה וחושבת שהוא תמים ומסכן והכול אצלו לטובת השבט .

הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-' עוד פרק'
עוד פרק
27/05/2020 | 03:13
84
מה אני אגיד לכם?
חוץ מהפרק הראשון, כל פרק עיצבן אותי עד כה.
ישראל הזה בלתי נסבל. עד מתי אנשים ימכרו משימות?
חלום שלי שעידן יתן לקוז'יקרו את הפסלון שלו וזה יתפוצץ ל"ברית" השפוטים של ישראל בפנים.
מצחיק אותי כמה העורכים של התוכנית הזו לא מחוברים. במהלך המשימה היה רגע שבו הראו את ניקול, נאוה, ירדן וסמיון יושבים, כשבעיקרון סמיון עדיין במשימה. כמה קשה לשים לב למה שאתם משחררים? מספיק הם הורסים את התוכנית עם הפרויילרים שלהם (פרומואים+ספויילרים).
לצפיה ב-'מה נסגר?'
מה נסגר?
27/05/2020 | 08:20
100
תראו אני מבין שזאת תכנית ריאלטי והכל, אבל די היה מוגזם הויכוחים האלו. באמת שהרגשתי רע בשביל רגב, אני כן חושב שישראל הגזים שם. אני לא קונה את זה שישראל יודח, בטח עידו יודח בסוף. ושזה באסה בשביל ירדן, לא נראה לי שהיא תוכל לגייס מספיק קולות כדי לשנות את זה. גם הויכוח של אלה ובני היה לגמרי מיותר, לפחות זה נראה סיטואציה שאלינה תוכל להרוויח ממנה כדי להתקדם במשחק. 
לצפיה ב-'הישרדות VIP - פרק 9'
הישרדות VIP - פרק 9
<< ההודעה הנוכחית
27/05/2020 | 23:19
6
77
לצפיה ב-'אני די משוכנע'
אני די משוכנע
28/05/2020 | 00:08
2
76
שישראל לא יודח, וכנראה נאוה ביקשה שידיחו אותה
או שהיא פשוט תפרוש...
לצפיה ב-'זה שישראל לא יודח זה די ברור'
זה שישראל לא יודח זה די ברור
28/05/2020 | 00:49
80
זה שנאוה תפרוש בשבילו זה יוציא אותה לגמרי סתומה

(לא שהיא כזאת גאון חחחח)
לצפיה ב-'חד משמעית'
חד משמעית
28/05/2020 | 01:49
74
היא בדוק הולכת במקומו.
לצפיה ב-'ני עדיין מחכה ל"משהו הגדול" שגיא הבטיח שיקרה הערב'
ני עדיין מחכה ל"משהו הגדול" שגיא הבטיח שיקרה הערב
28/05/2020 | 02:44
79
הבעיה שהפרק נגמר ולא קרה שום דבר "גדול". 
לצפיה ב-'עד כמה אפשר למרוח את הפרקים עד להדחה? '
עד כמה אפשר למרוח את הפרקים עד להדחה?
28/05/2020 | 19:23
1
74
זה די ברור שישראל לא יודח, אני גם חושב כמו שנכתב בו שנאוה ביקשה או שידיחו אותה או שהיא תפרוש. אני לא מבין איך אף אחד עדיין לא עלה על העובדה שסמיון משחק בשני הצדדים, הוא באמת נמצא במקום טוב בשבט. אני חושב שהפרק היה טוב בשביל ירדן, אולי הפרק הכי טוב בשבילה עד כה, וגם עידו היה סבבה.
לצפיה ב-'בפרק הבא תהיה הדחה?? אי אפשר לדעת אצלם '
בפרק הבא תהיה הדחה?? אי אפשר לדעת אצלם
29/05/2020 | 17:25
26

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ