AUS1E24

AUS1E24

רק עכשיו אני קולט: הם בסמואה, ועוד לא היה השנה פרס ללכת למגלשת האבן שכולנו זוכרים מעונות 19, 20 ו-23. אפילו מראים אותה בצילומים שבין סצינה לסצינה. בכל מקרה, אני חושב שקריסטי עדיין עובדת עם מאט, מה שהופך את פליק ללשון המאזניים. אבל לא, אין לשון מאזניים ואין נעליים, פליק רוצה להיות בגמר עם אל. רק בעייה אחת קטנה, כדי לזכות בגמר צריך קודם כל להגיע אליו, ולדעתי פליק תזכה מול כל אחד שם. אם היא לא הולכת עם מאט וקריסטי, היא יכולה מאוד להיות מודחת בפיינל 3, אם לא אפילו קודם. אה, והערכיות של לי קופצת לגבולות הצביעות בנקודה הזו. איך בדיוק פליק היא הנבל, אם היא הייתה בשבט סנאפו מההתחלה? הבגידה הייתה לעבור לצד שלך! מזמן לא ראיתי מתמודד כל-כך קלולס לגבי הישרדות, כל-כך לא מתאים, כל-כך בלתי פאקינג נסבל. יהיה קשה לדרג את כל העונה, אבל מקומו של לי מובטח בתחתית. סך הכול לא קורה הרבה בפרק, אני מניח שפליק רוצה להדיח את לי קודם ואז את מאט, אז רק צריך לקוות שלי לא יזכה שוב בחסינות, כי הוא מתחיל להדאיג אותי. זו בכל זאת העונה הטובה הראשונה באוסטרליה, אז זכייה של "ראוי" יכולה להיות אסון. לצערי זה בדיוק מה שקורה, לי שוב זוכה בחסינות ואז לפליק אין ממש בחירה שיכולה להיות לה טובה. אני מניח שהיא תפנה עכשיו נגד מאט, כשהדבר היחיד שיכול לעזור לה עכשיו הוא להדיח את אל ולשאוף להגיע לגמר נגד קריסטי. אבל לא, מאט מודח ועכשיו פליק כמעט בוודאות תצטרך חסינות כדי לשרוד את ההדחה הבאה, כי אל ולי לא יפנו זה נגד זו.

והקטע הכי מבאס

זה שלי אפילו לא תיאם קולות, והלך לגמרי עם הלב שלו, כלומר חזרנו לימי פאגונג. מצד אחד זה מעלה את רגשי ה"מה לעזאזל הדבר הזה עושה בהישרדות" לרמה חדשה, מצד שני זה עוד יותר מבאס כי היה מספיק רק קול אחד, של קריסטי או פליק, להפוך את ההצבעה.

noamlah

New member
אל זרקה קול לפליק

לי הצביע כמתוכנן למאט אבל זה בסדר, גם אל צדקנית כמעט כמוהו

סטילהוק

New member

פליק הבוגדנית תקבל בדיוק מה שמגיע לה גם העונה וגם בעונה אחרת. מי שבוגד בבן בריתו ותוקע לו סכין בגב הבן אדם שסמך עליך ותקעת לו סכין בגב והרסת לו את המשחק, לא ישכח לך את זה גם בעוד 20 שנה. אני לעולם לא אסמוך יותר ולא אחבור למי שתקע לי סכין בגב, לא בהישרדות ולא בעולם האמיתי שמחוץ למשחק. בי מספיק שמישהו בוגד פעם אחת וזו פעם אחת יותר מדי. מבחינתי אצלי הוא מחוק. כך בפוליטיקה וכך בכל דבר בחיים אצלי. בגדת אפילו פעם אתה מחוק.

noamlah

New member
אה אתה לא אוהב בוגדים?

אבל חשבתי אתה אוהב את שוני שבגדה בשותפה לברית הבנות שלה טיגן ועזרה לבנג'י לגייס קולות נגדה

noamlah

New member
ואם נלך לפי עונה 3 בין פליק לברוק

ונסתכל על זה לפי "בגידות" ברוק בגדה ראשונה באל

סטילהוק

New member
ספר את זה לברוק

שחיכתה 4 עונות בשביל לנקום בפליק, מה שעלה לה בסיכוי לזכות בעונת האולסטארס. כי אצל האוסטרלים בניגוד לאמריקאים לא כולם עיזים שמוכנים ללכת למשחטה רק בשביל שורד אחד שיזכה. חוץ משארן העז שהוכיחה פעמיים שהיא עז.

noamlah

New member
בלה בלה בלה בלה בלה
אולסטארז

פליק לא הודחה שם בגלל ה"נקמה של ברוק" זה סיפור שהעריכה ניסתה בכוח למכור לצופה כי לא היה שום סיפור מעניין לפליק בעונה וגם בגלל שהם חשבו שסיפורי נקמות זה סקסי אז תקעו לנו את זה בגרון בעונה הגרועה ההיא עוד מהפרומואים, זה משהו שאמרו למתמודדים להדגיש ולשווק ונשמע ממש לא אותנטי. כן, יש איזו תחושה של היי בלגבור על מי שהדיח אותך פעם קודמת אבל אם אתה חושב שברוק באמת חיכתה ארבע שנים לזה אז אתה ממש מזלזל בברוק, בחיים שלה ובדאגות שיש לה על הראש ביום יום שתיהן היו אפילו בברית בימים הראשונים פליק הודחה כי שיחקה גרוע, באה בעיקר להשתזף על החוף, לא יצרה קשר משמעותי עם אף אחד בברית שלה ושוני והארי בקלות תפסו את מקומה כשהתחברו יותר זה הכל, פשוט מאוד נקמה, ארבע שנים, מחלקת הפרומו ממש היו אוהבים אותך שאתה קונה את הלוקשים שלהם

סטילהוק

New member
אולי אם היה מדובר רק בה הייתי מסכים איתך, אך

שנינו הרי יודעים שממש לא היה מדובר רק בה וכמעט כל עונת האולסטארס נסובה סביב נקמות אישיות וסגירת חשבונות, כולל של הזוכה שלה דייויד שהדיח את בת בריתו דייזי רק בגלל שהדיחה אותו בעונה שעברה והוא רצה לנקום בה. חוץ מזה, ענת האולסטארס ממש לא היתה עונה גרועה, הדבר היחיד שהרס אותה היתה לקראת הסוף ששארן העז הפכה מרצונה החופשי לעז (בדיוק כמו שרה העז בעונת האולסטארס האמריקאית האחרונה) ובדיוק כמו ששרה העז רצתה להגיע עם טוני השחקן הכי מסוכן של העונה לגמר, כך גם שארן רצתה להגיע עם דייויד השחקן הכי מסוכן של העונה לגמר. שתי מטומטמות עם תעודות שהרסו אחלה עונות.

S1E25

כמעט הגענו לסוף, אבל עכשיו כמעט בטוח שהסוף לא יהיה טוב. לי הוא שחקן איום ונורא, ועכשיו גם ברור שאל לא טובה ממנו בהרבה. גם קריסטי יכולה לזכות, אבל בואו לא נשכח שקריסטי שם בגלל טוויסט. לולא החטיפה של סו, קריסטי הייתה מודחת באותו ערב ופיבי הייתה יכולה להגיע רחוק. מצד שני, אין מצב שהזוג המתחסד היה מתייחס אליה כמו לקריסטי. עדיין, ניצחון של קריסטי לפחות יהיה סביר, היא הייתה צריכה לעבוד על המשחק שלה כדי להגיע לשם. פליק כבר לא תזכה, וחבל, ויש מצב שהיא לבד אחראית לזה. מול הברית שלה בסנאפו לשעבר, היא הייתה יכולה לזכות. חוץ מזה, זה די מטופש שעושים בפיינל 4 פרק שלם. מה כבר יכול להשתנות בשלב הזה של המשחק? במיוחד ששוב יש רק אתגר אחד. עכשיו שאל זכתה בחסינות, לפליק יש שתי אפשרויות: לקוות שידיחו את קריסטי במקומה (כי עם שני מתחסדים, כל ניסיון שכנוע יוביל בדיוק לתוצאה ההפוכה) או לשכנע את קריסטי שתצביע איתה ותכריע אתגר אש. הבעייה היא שעכשיו שאל חסינה, פליק תצטרך להתמודד מול לי, ואז שוב אין לה סיכוי. במילים אחרות, הסיכוי שהיא לא מודחת קלושים מאוד. בסוף, פליק כנראה ניסתה ללכת על כל הקופה ולשכנע את לי ואל לפצל קולות כדי לתת לה ולקריסטי להתמודד באתגר אש, אבל באמת שלא היה להם שום סיבה להסתכן בזה, ובהתחשב בעובדה שפליק בסוף הצביעה נגד לי, ברור היה לה שזה לא יעבוד. אבל בסוף היא פשוט הודחה פה אחד וזהו.

S1E26

הפרק מתחיל במשימת החסינות האחרונה? ברצינות?!? האמת, אני יכול רק לשמוח שהוא לא יותר ארוך, ותכל'ס, מה כבר אפשר לעשות בפיינל 3? אני שמח שהאוסטרלים לא ויתרו על שום מסורת, וכללו גם את מצעד הלפידים, שתכל'ס כבר שכחתי באיזו עונה סיימו עם זה. אני יודע שזה היה בעונה 20, ואני חושב גם 21. המצעד גם מזכיר את דז ובארי, שלעומתם לי תחמן כמו פליק. לפחות לי היה בברית והצביע איך שהוא רוצה, שני היצורים שלמזלי לא גזלו יותר מדי זמן מסך פשוט לא באו לחוויה של הישרדות. דז לא רצה לעשות את המינימום הנדרש ממתמודד בהישרדות, ובארי בכלל לא רצה לדבר על הדחות. מקווה לראות את פליק, ברוק, פיבי ומאט בעונות עתידיות, אבל שלישיית הגמר לא קורצה מחומר של אולסטארס. אבל אולי זה אומר שהם יצליחו להשתחל ל"גיים צ'יינג'רס"
לפחות אני יכול להתנחם בעובדה שהסיכוי שלי יזכה הוא אפסי. לא מול אל, לא מול קריסטי. הוא אולי יזכה בחסינות, ידיח את קריסטי, שחוץ מהטוויסט שיחקה ממש לא רע מהפיינל 10 בערך, אבל למרות שאל בעצמה קצת "ראויה" היא כן כרתה בריתות ושיחקה את המשחק, וגם היא תהיה זוכה סבירה. לצערי המשימה הייתה בלתי נסבלת, הראיונות על קרובי המשפחה היו מיותרים לגמרי. זה הרעיון שלכם למתוח עוד קצת את זמן הגמר, במקום לעשות את הגמר מהפיינל 4? אז אני מקווה שמהעונה הבאה לא תעשו את זה יותר, זה לא עובד. מה שכן, מול הגלים וה"גייזרים" של סמואה, המשימה הפכה יותר קשה מאי פעם. אחרי שעות של משימה ומשהו כמו חצי שעה של צפייה, אל מפסידה. למזלה של קריסטי, אחרי עוד כמה שעות גם לי מפסיד, והיא זוכה בחסינות. המשימה הזו באמת לא צריכה לקחת יותר מעשר דקות עד רבע שעה של צפייה, וזה למה הגמר היה צריך להתחיל מהפיינל 4. שימו לב, אגב, שבניגוד לרוב משימות הפיינל 3, לא נכרת שום דיל, מפני שהכול כבר ידוע מראש. לי ואל לא יקחו את קריסטי, ולא יסכימו לשום דיל. אבל קריסטי זכתה. היא אמנם הדיחה את אל, אבל שוב, ללי אין סיכוי נגד אף אחת מהן. הוא מרצון הפך את עצמו לעז, והוכיח שכן, צריך לשקר בהישרדות. אולי לא בהכרח לבגוד, אולי לא לסיים את המשחק עם ליטרים של דם על הידיים, אבל הכול תלוי בסיטואציה. יש מי שהיה לו מזל ולא היה צריך לשקר יותר מדי, ויש מי שהיה צריך להילחם בשיניים ובציפורניים. והנה הגענו למשהו שלא היה בהישרדות שנים, פרוטוקול מועצת השבט האחרונה: לי: אין מה לומר. הוא ניסה להוכיח שאפשר לנצח בלי לשקר, והוא הוכיח שבעצם זה לא נכון, הכול תלוי בקאסט, צריך ברית יציבה של אנשים ערכיים כמוך. בעצם, הרבה בריתות בנים הן כאלה, ובגלל זה הרבה עונות שיש בהן ברית בנים (או "סוסונים" כמו שנועם קורא להם) גרועות, כמו BB12. קריסטי: סך הכול שיחקה לא רע, רק שחצי משחק היא נתנה לפיבי לעשות את שלה, ובחצי השני היא חייבת הדחה או שתיים לג'נה, ששינתה את מערך הבריתות. אבל כשהגב שלה כן היה מול הקיר, היא הוכיחה שהיא זוכה טובה. אל: שאלה סטנדרטית פחות או יותר, נועם, אתה בטוח שהיא "ראויה"? אולי היא מהאנשים שאין להם אישיות חזקה ולכן מושפעים מאוד ממי שהם בברית איתם (כמו אמבר) פליק: קריסטי ממשיכה להוכיח את עצמה בתשובות שלה למושבעים, ואגב, גברת, אני צריך להזכיר לך שיש מצב שהביג מוב שלך עלה לך במשחק? ברוק: בינתים אין מרמור, וטוב שכך, כי עד כה נאמו רק שחקניות חזקות. נראה שרוב המושבעות השחקניות החליטו מראש שלי הוא לא אופציה, אבל מול אל היה לקריסטי הרבה יותר קשה, ולכן היא הדיחה אותה. ג'נה: שאלה מעניינת. עדיין אין מרמור, ואני מקווה גם לא להיתקל בו. תכל'ס? אולי אפילו לי לא היה מתמרמר. אני חושב שהוא הכין את עצמו מראש להיות ה"ראוי" היחיד. קיילי: אמממ... מה הפואנטה? סאם: היחיד עד עכשיו שפנה רק ללי, אבל אני מניח שהוא ניסה למצוא בו אסטרטגיה. כמובן, הוא לא מצא, כי אין. ולי יצא יותר דפוק מאמנדה. ניק: או סנאפ! יותר מזה אין מה להגיד, זה כמו נאום אנטי-מרמור, רק שהוא לא ממורמר על המשחק אלא על מר "ראוי" שלמזלי נראה יותר ויותר שאין לו סיכוי. סו: שאלה בסיסית. סך הכול זה קאסט מאוד טוב, מעטים הצליחו לעצבן אותי (רובם גברים, ורובם המוחלט הודח לפני המיזוג), והיו כמה שחקניות מעולות, וגם שחקן מעולה שקוראים לו... מאט: שאלה עניינית שקשורה למשחק, כמו רבים אחרים אני מניח שהוא לא סופר את לי. אחרי עוד כמה דקות טרחניות עם קרובי משפחה (אני מתחיל לחזור בי מהשבחים), מסתבר לשמחתי שחוץ מהקול הצפוי של אל, כל הג'ורי הצביע לקריסטי! אכן, כמו שניחשתי, פליק, ברוק, מאט ושאר השחקנים והשחקניות פשוט לא ספרו את לי. ככה זה כשאתה עז. אז מזל טוב קריסטי, ומזל טוב להישרדות אוסטרליה שמתחילה מחדש ברגל ימין! דירוג: 1. פליק 2. פיבי 3. ברוק 4. מאט 5. ג'נה 6. קריסטי (מתחת לג'נה רק בגלל הטוויסט) 7. קיילי 8. קרייג 9. אל 10. קייט 11. ביאנקה 12. סאם 13. סו 14. טיגן 15. ניק 16. פיטר 17. איוון 18. קאט 19. רוהאן 20. לי 21. אנדי 22. קונור 23. דז 24. בארי

noamlah

New member
בריגייד לא היו ערכיים!

אני אישית אהבתי וזוכר לחיוב את עונה 12 בייחוד לעומת הזוועה שיממון שהגיעה אחריה אבל הדבר האחרון שאפשר לאמר על הבריגייד זה שהם ערכיים ארבעתם שיקרו לכל הבית ושמרו בסוד על הברית עד סוף המשחק אנזו הקים את הברית ותכנן את כל האסטרטגיה שלה על מנת שתישמר בסוד מאט סיפר שקר יותר גדול משל ג'וני פיירפליי בשביל להתקדם במשחק (שאשתי חולה במחלה סופנית) היידן זרק את הויטו ואחריי זה זרק את האשמה על מאטי, החבר הטוב שלו בברית היחיד שאולי היה קצת "ערכי" הוא ליין אבל היה הכי חלש שם ובריתות גברים שנואות לרוב לא בגלל שהן ערכיות אם כבר להיפך, לפחות בביג ברודר עודף טסטוסטרון יוצר משהו שפחות נעים לצפיה, מן אפקט של ג'וקס אסהול דושבגז בתיכון שכקהל קשה מאוד להזדהות איתם לכן אני חושב גם שפחות אהבו את עונה 7 של ביג ברודר קנדה כי ברית הpb ששלטה הייתה מלאה בכאלו

Seosi

New member
בין מה שחושבים על המשחק של

קריסטי, ואני מסכים שהיא באמת הרוויחה מהטוויסט שלקחו את סו, אני חושב שהיא נתנה את הנאום הכי טוב והתשובות הכי טובות מכל מתמודד שאי פעם הגיע לגמר. היא הייתה פשוט מעולה ומשכנעת.

למעלה