הישרדות VIP - פרק 5

סטילהוק

New member

איזה חלאה הבני הזה
אמן ויודח השבוע. מי שחופר בור למישהו אחר בסוף ייפול בעצמו בתוכו. ואלין ממשיכה להוכיח שהיא מלכה. איך היא נלחמה כמו נינג'ה על משימת החסינות שהבנים מסתכלים עליה ונדהמים. אבל לא היה להם סיכוי בגלל שאסי שהתעקש לזרוק את החבל ולא לתת לאף אחר לנסות במקומו הפסיד להם המון זמן ואיפשר לשבט האדום לפתוח עליהם פער מטורף. ועדיין הם צמצמו את הפער במהירות.

סטילהוק

New member

טעות גדולה של זהר שטראוס. בהישרדות עדיף לשמור לעצמך את המחשבות על שאר המתמודדים ובטח על בני בריתך. גם אם אתה לא סומך על בני בריתך עדיף שתשמור את זה לעצמך. תמשיך לא לסמוך עליהם, אבל אל תגיד את זה בפנים לבן אדם שאיתך בברית שאתה לא סומך עליו. כי זה פתח להזמנת צרות.

NP23

New member
האמת שזה סופר נכון..

הוא מאוד הפתיע אותי כאן

דעתי על הפרק

סמיון ממשיך להוכיח שכולם בשבט אוהבים אותו ורוצים לעבוד איתו בשבט השני לאלין ולזוהר נמאס מאסי מחפירות שלו רגב ואסי עובדים ביחד לדעתי אלה איתם ומתכננים להדיח את זוהר יש את אלין וזוהר שעובדים ביחד לדעתי הם ילכו על להדיח את בני או שיפתיעו וילכו על רגב בני שלא סובל את אלה ולדעתי יצביע עם מי שיתן לו עוד שלושה ימים נוספים על האי והיחדים שנשארים לא ברור לי איפה הם עומדים דוד דביר ועדי ביטי ופרומו מרמז של ידיחו את זוהר

danlevin1

New member

אם מחלקת הפרומואים תהיה שוב צפויה אז זה יהיה שטראוס וחבל אבל אולי יש מצב שהפעם יהיה הפתעה באמת ואסי או רגב הוד יודחו

היה פרק מעניין סה"כ

שמח השבט האדום זכה, כי עכשיו הולך להיות מעניין בשבט הצהוב... אם הם מצליחים להדיח את זהר שטראוס שאפו להם, למרות שאני קצת אתבאס כי הוא דמות טובה ודי הייתי בעדו אבל תכלס הוא עושה הרבה טעויות בפן האסטרטגי...

Seosi

New member
מגיב + הבהרה לגבי פינת הפופולאריות

טוב, אז ההבהרה היא שלא תהיה פינה כזאת העונה חחח, לפחות לא בניהולי. אני פשוט שקוע בעבודות ועדיין לא יודעים מה קורה עם המבחנים, אז אני מצטער
לגבי הפרק, היה בסדר, אני לא אהבתי איך שהתנהל השיח הפוליטי שם, ובעיקר הדברים שליטל אמרה. גם אלה קצת איכזבה אותי בדבריה. שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שזה בריא שאנשים מימין ושמאל יערכו דיונים, אבל להגיד שהשמלאנים הורסים את המדינה ודברים כאלה, די מוגזם. לגבי הפרק, אני מופתע שאני כותב את זה, אבל סמיון ממש במצב טוב! לא שיערתי שכך יהיה, אבל הוא נמצא במצב ממש טוב בשבט. גם אלינה משחקת ממש טוב, דוד לא מקבל מספיק קרדיט ובאסה שלא הראו מעדי בכלל. אני לא מבין את זהר, הוא די הרס לעצמו עם התגובות לאסי ושהוא לא כל-כך מוכן להתחייב לברית איתו ועם רגב. אני מקווה שלא יהרסו לאלינה התכניות בפרק הבא בגלל הבעת הפנים שלה, אני מניח שבני מחזיר את היתרון לאלה, כי הראו את אלינה מסתכלת למטה אל בני בפרומו, וגם בני אמר שהוא מרגיש רע לגבי מה שהוא עשה לקראת סוף הפרק, ולא נראה לי שהיו מראים זאת סתם.

nadav1919

New member
זה רק מראה

כמה שאלה מעצבנת. אין בה שום אסטרטגיה. המשפטים המזעזעים שהיא אמרה "השמאלנים הורסים את המדינה", לי בתור איש ימין קשה לשמוע את זה. אני לא רואה במעשה שבני עשה משהו רע. זה חלק מהמשחק. הוא לא ידע שיש שם טבעת. (לא אתפלא אם היא משקרת, אם כן אז מהלך יפה שלה). בכל מקרה, אני אשמח לראות את סמיון מגיע לסוף. מחבב מאוד את אילנה ודי יורד לי מזהר.

למעלה