פינת הפופולאריות 40 - הגמר

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 40 - הגמר

רגע לפני הסוף...
הדירוג של הפרק הלפני אחרון:

18. אדם - 1.2
1
18. וונדל - 1.2
6
16. דני - 1.3
1
16. יול - 1.3
2
15. סופי - 1.4
6
12. אית'ן - 1.5
5
12. אמבר - 1.5
7!!
12. רוב - 1.5
1
11. טייסון - 1.6
5
10. קים - 2.3
3
9. מישל - 2.6
3
8. ניק - 2.9
2
7. פארווטי - 3.2
2
6. נטלי - 4.2
2
4 בן - 5.2
4
4. ג'רמי - 5.2
1

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 5.3,

עולה ב2 מקומות ולראשונה מאז שחיסלה את המלכה נכנסת לטופ 3....

דניס

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע מדהים של 9.9

בשבוע השישי ברציפות גם הוא באותו מקום

הקינג של הישרדות!

טוני

אורישקי

New member
הדירוג האחרון

כן כן,
כל כך מהר הגענו לדירוג המסכם של העונה!

להלן הרשימה של כל 20 המתמודדים - כולל סנדרה, שעומדים לדירוג שלכם על כל ההתנהלות שלהם לאורך כל העונה:.
יש לכם שבוע לדרג ולאחר מכן אחשוף את התוצאות

הרשימה:

אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
סנדרה
פארווטי
קים
רוב
שרה

דירוג נעים!

Bar EL

New member

אדם 8 נסיך אמיתי!!!

אית'ן 2 היה די כלום
אמבר 3 כנ"ל אבל לפחות הצביעה לטוני
בן 8 הזוי ברמות אבל דמות מעולה!! אהבתי אותו העונה
ג'רמי 7 גם כן היה דמות טובה
דני 3
דניס 5
וונדל 7 אחלה נבל
טייסון 2 שחקן גרוע
יול 5
מישל 2 חמודה אבל היה ברור שהיא עז הגמר שלנו
נטלי 6 נותן לה פרגון על זה שנלחמה כל העונה בחזרה למשחק, אבל היא ממש לא הרשימה אותי שחזרה למשחק
ניק 9 נסיך על!
סופי 8 חמודה מאוד
סנדרה 8 דה קווין סטייס קווין (בשבילך אורי)
פארווטי 4
קים 3 אכזבת העונה מבחינתי
רוב 8 יצא מלך
שרה 10 קווין
אחת השחקניות הכי טובות אי פעם

ולקינג של הישרדות - כיף ש20 שנה ו40 עונות מסתיימות להן עם ניצחון של השחקן והדמות הכי טובה אי פעם by far, נותן כמובן 10 עגול

אורישקי

New member
מדרג ומסכם

אדם 7 בתכלססססססססססססס עם כל כמה שהוא די גרוע
אני מת עליו, הוא היה דמות טובה שהוסיפה המון צבע לעונה, ההדחה שלו הייתה אייקונית
אית'ן 3 היה נחמד לראות אותו חוזר אבל בתכלס לא באמת תרם כלום ואפילו די איכזב אותי, כי ציפיתי ממנו שיהיה דמות משעשעת ובפועל הא פשוט עשה כל מה שפארווטי עשתה
אמבר 3 מקסימה אמיתית ועל זה ועל הגישה שלה בעיקר הנקודות, בפועל זה די הוכח שהיא לא מתאימה למצב המודרני של הישרודת וזה די מצחיק איך אפילו בגמר היא הייתה בצילו של רוב
בן 5 טוב הוא לגמרי אחד המנצחים הלא ראויים אבר והוכיח את זה. אבל יש לו נקודות במשחק החברתי, הוא תמיד מתחי לטו בואז מתחרפן. ההדבקות שלו לטוני ושרה היה אולי הדבר הכי אידיוטי שנעשה במשחק בשלב מסוים ובטח שהסוג של הדחה עצמית שהוא עשה שם. הוא כן דמות משעשעת ובחור חביב בסופו של דבר
ג'רמי 7 חמודי, שחקן טוב וקורע מצחוק, המשחק שלו התפזר בשלב מסוים אבל היה נחמד לראות אותו שורד ממועצה למועצה. מצחיק שדווקא העונה הכי חיבבתי אותו מכ להעונות הקודמות שלו למרות שזו הייתה כנראה העונה הכי חלשה שלו
דני 4 הייתה ממש חמודה כמושבעת אני חייב להגיד! ונראתה אש ויאללה בא לי לפרגן לה שלא תהיה אחרונה בפער, למרות שהיא הכי גרועה שהייתה
דניס 5 בגדול אחת האכזבות שלי מהעונה, כן שמחתי בהתחלה לראות שהיא מקבלת הוקרה כי נורא הופתעתי שלא מעריכים את המשחק שלה, ואני נורא נורא אוהב את האישיות שלה ואת הציניות משולבת בריונות, אבל בתכלס חוץ מההדחה של סנדרה היא עשתה בעיקר שטויות רוב המיזוג, גם ההדחה לש סנדרה הייתה מטוטמת ובזבוז של שימוש אליל, אחרי זה ההתעקשות להדיח את ג'רמי, זה שהודחו רוב בני הברית שלה, זה שמשלב מאוחר במשחק היא פתאום נדבקה לבן שרה וטוני בלי לחשוב על לשפר את המצב שלה. היא בסוף הודחה כמו אחרונת העזים היא ובן
וונדל 6 הוא משעשע
אהבתי את דמות הבריון שנוצרה לו העונה
טוני 10
מה יש להוסיף?
טייסון 3 קצת עצבן אותי בהצבעת הגמר אבל הוא קרעעעעעעעע אותי מצחוק לאורך העונה
יול 5 חמודי נורא, שחקן חכם אם כי לא מענין, בתכלס נדפק מהערבוב
מישל 5 יותר מדי דחפו אותה לגרון שזה היה מאוס. בתכלס היא לא שחקנית גרועה אבל כן מהחלשות בעונה הזו, היא טובה חברתית אבל מאד מזליסטית ואין לה יכולת להזיז ממש דברים במשחק
נטלי 7 עבדה קשה ואני נורא אוהב אותה ושמחתי שחזרה, מזל שלא ניצחה
ניק 7 אוףףףףףףףףףףף ממש חיבבתי אותו בעונה והוא ממש איכזב אותי בסוף, אבל הוא כן שיחק משחק חברתי טוב, היה נורא חזק עם טוני ופשוט לא ידע מתי לעשות את הצעד
סופי 8 קווין בהתהוות

סנדרה 10 קווין סטייז קווין
למרות הכל הוכיחה שהיא אחת הגדולות שהיו במשחק
פארווטי 6 על כריזמה אין סופית ועל זה שהיה כיף לראות כל שניה ממנה, בפועל למרות שהיא נדפקה מערבוב היא הייתה העונה עייפה יותר, פחות כריזמטית וממוקדת כמו ברך כלל, ורוב החסרונות שלה מהעונות הקודמות (בעיקר הצמדות לשחקנים חזקים ובודדים) באו לידי ביטוי העונה, נוסיף לזה את זה שקצת ביאסה בהצבעת הגמר שלה (למרות שאני לא שופט אותה על זה לגמרי)
קים 7 היו לה הרבה עליות ומורדות איתה העונה. אני חושב שהיא שחקנית מעולה ומקסימה, אהבתי את המילים האחרונות שלה באתגר היום, אבל כן אין לי פסק שהיא עשתה כמה טעויות שהיו לה במשחק, בכל מקרה היא תמיד תהיה מהשחקניות הכי טובות שהיו במשחק.
רוב 8 כייייייייייייייייייייי למרות הכל ולמרות שהודח מוקדם בגדול אין עליו, הכריזמה שלו והכישורים שלו זה משהו שיש רק למעטים, וגם כשהוא מבוגר הוא לא היה עייף והאהבה שלו למשחק זה משהו לא נתפס. היה כיף לראות אותו מאד בהתחלה
שרה 10
אוהב אותה מאד, היא עלתה אצלי ברמות העונה הזווווו. אני חושב שהיא שיחקה משחק מעולה, החיבור עם טוני היה אדיר והחיסרון שלה היה שמהפיינל 9 הוא ניטרל אותה ולא היה לה ממש מה לעשות. היא כן בגדול עשתה טעות כשהדיחה את בן אבל זה כבר עניין של מה היה קורה אם....

אורישקי

New member
משנה קצת

נטלי 5 - כי מרגיש לי שהיא מקבלת קצת יותר מדי קרדיט ומסתבר לפי הראיונות שגם במשחק שלה באי ההכחדה שהיה טוב היו כמה פאשלות.......... וכי בתכלס היא לא שרדה אפילו לא מועצה אחת העונה בזכות עצמה

Is the answer to a never ending story

אדם 1 בכיין נוראי לא סובל אותו
אית'ן 2 האדג עשה לו ממש טוב
אמבר 1
בן 5 הוא באמת מתוק אמיתי ויש לו יכולות משחק סבבה. פרישה מאכזבת מאוד
ג'רמי 7 לא היה לו סיכוי מול טוני
דני 2 היא מותק
דניס 7 התאכזבתי ממנה העונה, תובנות פילוסופיות תספרי לי על כוס קפה אם את בהישרדות תשחקי. עדיין מת עליה
וונדל 1
טוני 10 ללא ספק המופ של העונה
טייסון 1 יצא קטן
יול 8 אהוב
מישל 4 הייתי נותן לה כפול אם זאת הייתה עונה רגילה אבל זאת לא
נטלי 5 תותחית והכל אבל בואו נזכר רגע שהיא המודחת הראשונה כן
ניק 6 חמוד, לדעתי הכל היה גדול עליו העונה
סופי 9 מלכה

סנדרה 8 זאת הייתה קריירה מדהימה והיה תענוג לראות אותה על המסך
פארווטי 8 כנל לסנדרה, ההצבעה לנטלי הייתה מאוד מאכזבת
קים 9 מהיחידות שהגיעו לעונה הזאת עם דרייב אמיתי לשחק. כשרצים נופלים אבל לפחות לא הופכים לבטטות כורסא

רוב 8 כנל לסנדרה ומקווה שבאמת לא נראה אותו יותר
שרה 9 אני לגמרי מעלים עין, היא בנאדם מהמם ובואו נזכור אותה ככה

סטילהוק

New member
מדרג בפעם הבהחלט אחרונה את עונת הלוזרים במלחמה

אדם - 1 אוי כמה שנאתי אותו העונה, פשוט שחקן נוראי שעשה כל טעות אפשרית כבר מתחילת העונה ועד לרגע שבו הוא הודח.
אית'ן - 1 עם כל אהבתי אליו בעונה 3 העונה הוא לא עשה שום דבר שיצדיק יותר מזה.
אמבר - 1 היא עצמה אמרה שהגיעה לעונה הזאת רק בשביל לתמוך בבעלה ולא בשבילה או בשביל לזכות בה.
בן - 1 השחקן אולי הכי גרוע העונה מאז איחוד השבטים. בפרה מרג' הוא עוד שיחק סביר, אך מהרגע שהפך לעז של טוני המשחק שלו פשוט הלך והידרדר מרגע לדודלי, עד לשיא הטמטום שבו הוא ביקש משרה להדיחו. אז בשביל מה הוא בא להשתתף בעונה של מנצחים במלחמה ותפס מקום של זוכה אחר שאולי היה לו סיכוי אפילו לנצח אם הוא כזה לוזר? כך שמבחינתי אין לו יותר מה לחפש בהישרדות וברוך שפטרנו.
ג'רמי - 5 הייתי ונשארתי לאורך כל העונה אמביוולנטי לגביו. אני יודע שקלי חברה טובה שלו ומאוד רצתה וקיוותה שהוא יהיה הזוכה או טוני, אבל אי אפשר להתעלם מהטעויות שהוא עשה עד שכבר היה מאוחר מדי עבורו.
דני - 1 שחקנית גרועה שהוכיחה עד כמה היא גרועה כשהביאה את ההדחה על עצמה בצורה הכי מטומטמת שיש.
דניס - 3 חוץ מלהדיח את סנדרה ולזכות בשתי חסינויות אישיות לא עשתה כלום העונה שיצדיק יותר מזה.
וונדל - 1 לא סבלתי אותו העונה, ואני שמח שהוא לא הצליח לחזור.
טוני - 8 הייתי נותן לו 10 אם הוא היה זוכה מול שחקנים שלא ישנים בעמידה או ששילמו להם שיישנו בעמידה ויתעלמו לחלוטין מאיומו של השחקן הכי מסוכן במשחק, אחרי שכולם שם צפו בקאגיאן. ואני גם בטוח שטוני היה מעדיף לנצח ולא "לנצח" למרות ש 2 מיליון $ זה 2 מיליון $ לא משנה איך משיגים אותו. אז מזל טוב לטוני על הזכייה, אך הזכייה היתה יכולה להיות הרבה יותר מתוקה ומוצדקת אם היה לו פייט אמיתי העונה ולא משחק מול עיזים בקומה ש"שכחו" איך משחקים הישרדות או ששילמו להם "לשכוח".
טייסון - 2 רק על זה שהוא הצליח לחזור באתגר החזרה למשחק הראשון. יותר מזה לא מגיע לו.
יול - 1 לא עשה שום דבר העונה שמגיע לו יותר מזה.
מישל - 7 בפרה מרג' היא שיחקה מצויין, שרדה מצבים קשים כשהיא במיעוט מול ברית חזקה, והשם שלה לא נרשם להדחה לפחות עד פרק ה 10, בנוסף גם זכתה ב 2 חסינויות אישיות, וכמעט גם זכתה בחסינות שלישית שהיתה הופכת אותה למי שקובעת את מי לקחת איתה לגמר ומי יתחרו באתגר האש. ראתי כמה היא כעסה על נטלי שלא איפשרה לה להביס את טוני באתגר האש ולקחה אותה לגמר איתה, היה אפשר לראות את האכזבה העצומה על פניה. באותו רגע היה ברור לה שהיא כבר לא תזכה. כמו כן היא היתה היחידה שלא ישנה בעמידה ונלחמה בשיניים עד הרגע האחרון, אך לצערה הבינה מהר מאוד שפשוט יש לה עסק עם חבורה של עיזים בקומה, לפחות עד שנטלי חזרה למשחק ופתחה להם את העיניים מה חושבים עליהם המושבעים, אך זה כבר היה מאוחר מדי עבור כולם.
נטלי - 5 (הייתי נותן לה יותר אם לא היתה מודחת ראשונה וחוזרת למשחק, וגם זה בקושי, למרות כל 3 היתרונות שהיו לה באתגר החזרה, מאי ההכחדה, שאם לא הם היא לא היתה חוזרת.
ניק - 1 שחקן גרוע שהרס גם לעצמו וגם למישל את המשחק והוכיח עד כמה הוא גרוע העונה, אם רק היה מצביע עם מישל וג'רמי לבן הכל יכל להיראות אחרת. בהצבעה הזאת האידיוט הזה פשוט הדיח את עצמו וסלל לטוני את הדרך לגמר, בדיוק כמו במשימה שבה הוא פשוט נתן לו לנצח וירד רגע לפניו בשביל חמאת בוטנים.
סופי - 4 שיחקה טוב בפרה מרג' עד האיחוד וגם בפרק של האיחוד עצמו, אך אחרי זה היא פשוט נרדמה על המשמר וישנה בעמידה וראו שהראש שלה כבר לא היה במשחק.
סנדרה - 1 היתה ונשארה פדלאה עלובה שפשוט זכתה מההפקר פעמיים, והעונה הוכיחה סופית שהיא לוזרית כשישבה כל הזמן על הספסל שנקרא על שמה, וגם קוויטרית אחרי שהודחה ואפילו לא מימשה את זכותה כמושבעת. מה שרק מוכיח שכל מה שמעניין אותה זה רק הכסף ולא התוכנית הישרדות. ברוך שפטרנו.
פארווטי - 6 נדפקה חזק מערבוב השבטים ולא היה לה שום סיכוי לצאת מזה, וחבל. מה שכן, היא ולא סנדרה הפדלאה, בהחלט היתה ונשארה המלכה האמיתית של האולדסקולרז. ואם המודחים/מושבעים בעונה 20 לא היו ממורמרים ומעניקים לה את התואר היא גם היתה המלכה האמיתית בפועל, כי לה הגיע יותר מכל אחד אחר ובטח יותר מסנדרה הפדלאה שלא עשתה כלום לזכות בעונה ההיא. היתה ונשארה אחת השורדות הכי אהובות עלי.
קים - 1 עם כל אהבתי אליה כשורדת השלישית הכי אהובה עלי אחרי קלי ופארווטי אי אפשר להגיד שהיא שיחקה טוה העונה, עשתה את כל הטעויות האפשריות כולל לוות על חסינות כשהיא יודעת שטוני סימן אותה להדחה בשביל חמאת בוטנים.
רוב - 6 רק על זה שהוא היחיד ששאל איך זה בכלל אפשרי שאף אחד לא רשם את שמו של טוני להדחה מתחילת העונה ועד הגמר, ובכך יותר מרמז על משחק מכור.
שרה - 1 מאז איחוד השבטים נרדמה בעמידה והפכה לעז בקומה שניסו להעירה אך ללא הועיל, עד שגם כשכבר העירו אותה מהתרדמה זה היה כבר מאוחר מדי עבורה. פשוט הרסה את העונה רק בגלל שאוי אוי אוי קראו לה ביץ' אחרי שזכתה בעונה 34, מעניין באמת למה קראו לה ביץ' אחרי מה שעשתה לסיירה... אז היא פשוט החליטה להפוך העונה לעז בקומה של טוני ולהגיש לו את 2 המיליון $ על מגש של כסף. 0 בהבנת המשחק, 0 חסינויות אישיות, 0 מציאת אלילים, 0 תחושת מציאות. פשוט 0 אחד גדול זה מה שהיא היתה העונה. לא יודע אם שילמו לה שהיא תהיה ככה או שהיא באמת כזאת מטמטמת, אך אחרי העונה הזאת היא הפכה לשורדת הכי שנואה עלי בהישרדות ומקווה שלא לראותה יותר לעולם.

ג'ף - 0 היחיד שאני יכול לתת לו 0 העונה בגלל שהוא לא משתתף בדירוג הכללי, אז אני מדרג אותו בנפרד. מקווה שזו העונה האחרונה שהוא מנחה וגם שותף בכיר בהפקה של הישרדות. מתפלל ליום שבו השוביניסט הזה יוחלף, ואם אפשר באישה מנחה. כי הגיע הזמן באמת שאישה תנחה את הישרדות. מה שיסמן את תום עידן השוביניזם ותום השליטה הגברית על הישרדות ותחילתו של עידן חדש שיוויוני והוגן יותר לשני המינים בהישרדות, עידן שיביא איתו יותר זכיות של נשים, יותר בריתות של נשים ויותר שחקניות טובות.

ומבחינת דירוג העונות - מחד אני לחלוטין לא יכול להגיד שזו העונה הכי טובה של הישרדות כפי שקובעים כל המתלהבים בע"מ למיניהם, אך מאידך אני גם לא יכול להגיד שזו העונה הכי גרועה של הישרדות, כך שמדובר באיפשהו באמצע, בטח לא בטופ 10 העונות הכי טובות אך גם לא בטופ 10 העונות הכי רעות.
מה שכן, אני שמח שגם העונה הזאת הסתיימה ונמצאת כבר מאחורינו.

אדם - 4 הראה בכמה מהלכים את כל מה שרע בניו סקול.
אית'ן - 5 מצטער, חבר... בניגוד לפספוסי פרה-מרג' אחרים, אפילו לא עשית מספיק כדי להוכיח שבאמת היית פספוס.
אמבר - 2 חבל על מה שקרה עם ברית הפוקר, אך מצד שני לא באמת עשתה כלום.
בן - 5 הפך משחקן "זבנג" לשחקן אולד סקול סטייל סביר (ובזה אני מתכוון לאחת מחמש העונות הראשונות), ואז בחר להקריב את עצמו עבור אחרים.
ג'רמי - 7
דני - 1 השחקנית הכי גרועה העונה, ביי פאר. אדם רק האסטרטג הכי גרוע.
דניס - 6 הדיחה את סנדרה, והזדנבה אחרי קים.
וונדל - 1 לא אהבתי אותו העונה בכלל.
טוני - 10 דה קינג סטייז קינג, אדיוס!
טייסון - 5 הוכיח שהוא לא שחקן טוב.
יול - 6 חבל שהברית בינו לבין סופי לא התממשה.
מישל - 3 גם עליה נאמר הכול.
נטלי - 7 נלחמה כמו לביאה באי ההכחדה, אך כמעט והפסידה לוונדל למרות שני יתרונות עליו, וחוץ מלמצוא אליל לא עשתה משהו ממש ראוי לציון אחרי כן.
ניק - 5 כמו אחרים, הוכיח שהוא בעצם לא כזה שחקן טוב.
סופי - 9 לא ממש עשתה משהו רע במשחק האמת, טוני פשוט שחקן יותר טוב.
סנדרה - 6 גם עם הדחה מוקדמת ופרישה מאי ההכחדה, היא עדיין המלכה, ואחרי הכול אסטרטגיה היא לא ממש הסיבה שאוהבים אותה.
פארווטי - 8 ניצלה את המצב שלה יותר טוב מנטלי, ובתכל'ס קצת חבל שלא היא (או סופי, או אפילו רוב) חזרה.
קים - 7 סך הכול שיחקה סבבה, לקראת הסוף עשתה כמה טעויות רציניות שעלו לה במשחק.
רוב - 6 כמו סנדרה, לא יודע אם המשחק הוא הסיבה שכולם אוהבים אותו, כי הוא הוכיח העונה שהוא יכול לשלוט רק בשבטים של שפוטים ועיזים, וכן, זה כולל את שבט שפירע הנוראי.
לסינה - 9 כמו סופי, שיחקה טוב, לולא עשתה כמה טעויות בפרק הגמר אולי אפילו עדיין הייתי נותן לה 10. ושוב, Cops R us לעונה הבאה של המירוץ!

danlevin1

New member
מדרג

אדם 5 לא גרוע כמו שעושים ממנו אית'ן 3 לצערי לא יכול לתת יותר מזה אמבר 1 הוכיחה את טענתי שרוב למעשה ניצח עבורה את עונה 8 בן 5 כי הגיע לגמר אבל לא יותר מזה ג'רמי 6 שיחק לא רע יחסית לנסיבות דני 1 מהשחקניות הכי גרועות ביי פאר דניס 8 לביאה אמיתית ופייטרית וונדל 1 נבל מעפן טוני 10 קינג וויל סטיי דה קינג ,שינה את כל מה שחשבתי עליו אחרי 28 ו34 שיחק משחק כמעט מבריק בלי שאף אחד יצביע לו כל העונה למרות שהיה מטרה לא קטנה ועל הדרך גם היה סופר מצחיק ומשעשע וחמוד טייסון 1 נבל מעפן והצביע לנטלי יול 6 שיחק לא רע עד שפרק ההדחה שלו מישל 1 סוף סוף החותמת שהיא שחקנים גרועה עם טונות של מזל , 0 קולות נטלי 3 רק בגלל שנלחמה עד הסוף אבל לא יותר אוברייטד ברמות ניק 6 קצת איכזב סופי 7 אחלה שחקנית וחבל שלא הגיעה יותר רחוק סנדרה 7 קווין סטייס דה קווין פארווטי 5 משעשעת אבל העונה כבר התעייפה קים 8 לא איכזבה בכלל נתנה הכל למרות מטרה גדולה מההתחלה , היחידה שניסתה להדיח את טוני באמת רוב 7 נהניתי ממנו למרות שהודח די מוקדם , תמיד עם ראש במשחק שרה 8 הפתיעה לטובה למרות קצת שעפה על עצמה

B R A Y E R

New member
מנהל

אדם - 7 היה דמות משמעותית בחצי הראשון של העונה. התחיל את העונה ממש ממש טוב, וככל שהעונה התקדמה ככה גם המשחק שלו הלך וירד לטמיון. כן בוחר לפרגן לו על ההתחלה ועל זה שהיה דמות שמאוד היה כיף לראות (+אם הייתי במושבעים הייתי סביר להניח מתנהג, מתרגש ומצביע כמוהו
) אית'ן - 1 חמוד, אבל לא תרם לי בשום אופן לעונה
היו לי המון ציפיות, ולא באשמתו לא עמד בהן, אבל לא יכול לפרגן יותר מזה לצערי אמבר - 1 גם כן חמודה ממש, אבל לא תרמה בכלל לעונה. נטלי וויט יכלה להיות מעניינת יותר + היה נחסך לנו החפירה על זה שהיא ורוב נשואים בן - 5 גם כן דמות שמאוד מאוד אהבתי לאורך העונה, הייתי בעדו, אבל בחצי השני של העונה איכזב אותי שהנאמנות שלו הייתה מוגזמת ועיוורת, והעדיף לזרוק את המשחק שלו לפח למען הנאמנות המיותרת הזו. חבל ג'רמי - 1 לא תרם בכלום לעונה הזו, והיה שחקן מאוד גרוע. פחד לעשות מהלכים שיכלו לשפר את המצב שלו במשחק, ואיבד בני ברית פוטנציאלים בגלל הפחדנות הזו. היה תקוע על אסטרטגיית שילדים שלא הייתה רלוונטית עבורו בשום צורה והוא ממש לא הבין את זה, מה שעזר לטוני לשחק בו ולגרום לו להיות נאמן אליו ולסמוך עליו בצורה עיוורת. התקדם 2 הדחות יותר ממה שהיה אמור נטו כי טוני היה צריך את הקול שלו בשביל להדיח את 2 הבנות היחידות שאיימו על האחיזה של טוני במשחק. איפה ג'רמי האהוב והחברתי מעונה 31? חוץ ממישל אף אחד לא באמת ספר אותו העונה, והוא עצמו היחידי שאשם בזה. ואחרי שהודח הוא עוד העז להתמרמר. שלום שלום ואל תבוא לי בחלום. דני - 2 נטו כי הייתה מושבעת חמודה ומפרגנת. משחקית הוכיחה שאין לה את זה. דניס - 5 דניסססס כמה שהייתי בעדך וכמה שרציתי שתצליחי, אבל באמת בסיכומו של דבר המשחק שלך העונה לא היה מספיק טוב. מרגיש שנתנה 75% מעצמה ולא 100%. לא נלחמה מספיק ולא חיפשה הזדמנויות. כן מפרגן על זה שלאורך כל המשחק היא הבינה את המקום שלה וניסתה מהמקום הזה להיות במצב טוב, חסר לה המעבר, הלנסות לראות איך משפרים את המקום הזה ופורצים קדימה. אבל היה כיף לראות אותה שוב
וונדל - 1 לא תרם לי בכלל העונה... אפילו היה קצת פוץ טוני - 10 אין מה להוסיף, הקינג הבלתי מעורער של העונה ושל הפורמט
מרגיש כמו חלום שעדיין לא התעוררתי ממנו
טייסון - 1 לא היה צריך לחזור
לא תרם בכלום לעונה הזו, והיה עדיף אפילו שפאביו יחזור במקומו יול - 1 היה חמוד בפרק הראשון, וכאן זה נגמר. לא עמד בקצב של המשחק וגם לא היה דמות מעניינת. הייתי רוצה לראות שוב את טום במקומו מישל - 5 הייתה חמודה, והיו לה נקודות טובות העונה, וזהו.. מפרגן ככל שאני יכול נטלי - 9 המלכה של אי ההכחדה
שמח מאוד בשבילה שהגיעה למקום 2 וזכתה ב100 אלף
ניק - 1 סורי, לא תרם בשום כלום לעונה הזו. שימש בתור פתק "קול כפול" לוונדל בחלק הראשון של העונה, ובתור פתק "קול כפול" לטוני בחלק השני של העונה. כשטוני לא היה צריך אותו יותר, העיף אותו. זו הדרך לסכם את דרכו של ניק בעונה. 34 ימים של כלום. סופי - 2 עלתה על הציפיות שלי כי הייתי משוכנע שהיא תעוף על תחילת המשחק. כן אני מאמין שהמשחק החברתי שלה לא מספיק טוב, ואסטרטגית אין לה את זה, ובעצם חוץ מלרוץ קדימה עם 2-3 חברים/חברות היא לא יודעת מעבר. סנדרה - 1 זו העונה הראשונה מאז עונה 7 שחזרתי לחבב אותה, בעיקר בגלל שהייתה חברה של טוני. אם הייתה נשארת באי ההכחדה הייתה מקבלת ממני פרגון. לא רואה סיבה לפרגן למי שפרשה ולא כיבדה את העונה המיוחדת הזו בשביל לקחת בה חלק עד הסוף. פארווטי - 2 חוץ מכמה קטעים חמודים בודדים היא לא תרמה לעונה, ויצאתי די מאוכזב ממנה. ציפיתי לקצת יותר דרייב ממה שבסופו של דבר יצא ממנה קים - 10 הקווין של העונה
יכלה להגיע רחוק יותר אם הייתה מתנהגת כמו ניק/בן ומצביעה בצורה ממושמעת מה שאומרים לה בלי לשאול שאלות. אבל לעומתם, היא בוגרת ויודעת שחברויות ישארו וימשיכו, ויותר חשוב לה לכוון לניצחון. השחקנית היחידה בכל המיזוג הזה שאפשר להגיד שהבינה את המפה וניסתה לעשות כל שביכולתה בשביל לשפר את המצב שלה. אם לא היה את קינג טוני בעונה, אני מאמין שהיא גם הייתה מצליחה. רוב - 2 היה סבבה ב2 הפרקים הראשונים של העונה, אבל בדיעבד אפשר לומר שקיבל החלטות לא ממש נכונות לטובת המשחק שלו. הגיע עם אותה אסטרטגיה בדיוק מהעונות הקודמות שלו, ולא הבין שזה לא מתאים לעונה עם קאסט כזה. נותן לו נקודה יותר כי היה אחלה של מושבע. שרה - 3 האסטרטגיה שלה העונה יכלה להוביל ל2 תוצאות בלבד - הפסד בפיינל3 מול טוני, או הפסד באתגר אש מול טוני. היו לה מלא הזדמנויות לשנות את המסלול אליו הגיעה בסופו של דבר, והיא הייתה עיוורת להבין את זה. רוב העונה היא פשוט הייתה הצל שלו, וכשב2 ההדחות האחרונות של העונה היא התעקשה לקבל החלטות, היא קיבלה 2 החלטות גרועות שדפקו לה את המשחק לגמרי ומנעו ממנה לשבת בגמר. ככה שקשה לי מאוד לפרגן לה מעבר לזה, ולא חושב שהיא הייתה שחקנית טובה בכלל.

B R A Y E R

New member
מנהל
תיקון קטנטן

מעלה את שרה ל7 נקודות בסופו של דבר היא כן הייתה שחקנית חברתית מצטיינת, ואם לא היו לה קשרים כלכך חזקים במשחק עם קים, דניס ובן - המשחק שלה ושל טוני היה נדפק.

אדם- 1 אית'ן- 5 אמבר- 3 בן- 6 ג'רמי- 3 דני- 2 דניס- 4 וונדל- 1 טוני- 10 טייסון- 1 יול- 5 מישל- 1 נטלי- 6 ניק- 5 סופי- 7 סנדרה- 1 פארווטי- 10 קים- 6 רוב- 5 שרה- 9

Seosi

New member
מדרג למרות שעדיין לא ראיתי את כל הפרקים

וזה כולל הגמר, אבל אני אשלים אותו! אדם 6 הוא די מצחיק בלי שהוא מתכוון לכך
לא אתנגד לראות אותו משחק שוב. אית'ן 6 באסה שהודח די מוקדם, אבל הוא כן היה יותר מדי צמוד לרוב ופארווטי. אמבר 2 בנאדם טוב אבל לא באה למשחק מוכנה בכלל. בן 1 אני לא התלהבתי מהמשחק שלו, פשוט הרגיש לימאוד מפוזר ולא אחיד לאורך כל העונה. ג'רמי 3 אני חושב שהוא היה די מזליסט, קיבל יתרונות ועדיין לא הצליח להגיע לגמר. דני 2 המתמודדת שהיו לי הכי הרבה ציפיות ממנה, אבל שמח לשמוע לפחות שהיא הייתה אחלה במושבעים. דניס 6 המהלך של סנדרה היה גאוני, אבל מאז היא פשוט לא הצליחה לעלות על הגל. וונדל 1 ממש לא מבין מה נכנס בו העונה, במיוחד מאז ערבוב השבטים. הוא פשוט שם על עצמו מטרה על הגב בכיף. טוני 10 וכל מילה מיותרת
טייסון 4 לא בין המתמודדים האהובים עלי, אבל הוא היה נחמד העונה. יול 8 ממש אהבתי איך הוא שהוא שיחק בהתחלה, ארגן את ההדחה של אמבר ושל טייסון. כן, הוא הביא על עצמו את ההדחה ששיחק חזק מדי, אבל אני ממש רוצה לראות אותו משחק שוב. מישל 7 נכון, היא עשתה הרבה טעויות, אבל היא גם עשתה מהלכים טובים כמו ההדחות של אית'ן ושל יול. אני לא חושב שהגיע לה לנצח אבל לפחות מקום שני. נטלי 5 נותן לה המון קרדיט שהצליחה לחזור למשחק ולהגיע לגמר, אבל בכל זאת, היא הודחה ראשונה. ניק 6 אני חושב שהוא היה בסדר כזה, למרות שפחות הוביל מהלכים וזרם איתם. סופי 10 מבחינתי לגמרי הוכיחה את עצמה העונה
סנדרה 10 מהאולד סקולס היא שיחקה הכי טוב, ואם היא לא הייתה עושה את המהלך הזה עם דניס, אני מאמין שיכלה להגיע רחוק יותר. פארווטי 6 היה לה פרק ראשון מאוד טוב אבל מאז זה הרגיש שהמומנטום נעלם. קים 7 אני חושב שקים שחקנית טובה מאוד, אבל אני חייב להודות שהמשחק שלה כאן מרגיש קצת אנמי לעומת המשחק שלה בעונה 24. רוב 7 אני דווקא חושב שהוא גם כן הוכיח את עצמו העונה, אפילו שהביא את ההדחה על עצמו. שרה 8 לפני האיחוד היא שיחקה משחק מושלם, אבל באיחוד הרגיש שהיא עשתה מספר טעויות ודי שיחקה מקום שני בשביל טוני.

NP23

New member
כתבתי והכל נמחק

אז אנסה לא אחפור. &nbsp אדם 2 היה מבדר איתו בטירוף וחולה עליו אבל חייב להיות פייר כאן אית'ן 1 אמבר 1 בן 8 אלך על משוקלל לכל העונה, כי לפי הסוף בא לי לתת לו אחד, ממש עצבן. אבל כן מעריך את הנאמנות שהייתה לו עם דניס והקשר שיצר עם סופי , שרה וטוני . ג'רמי 7 הוכיח לי העונה שהוא באמת שחקן חברתי חזק ומשעשע, אם כי הוא באמת לא חזק מדי באסטרטגיה אבל נוותר לו קצת. דני 2 דניס 1 לא מפחד להגזים כאן, אכזבה מטורפת ממנה . גם המהלך של סנדרה לדעתי היה בשביל הקטע ולא כדי לחשוב מה יהיה המהלך הכי חכם לטווח הארוך. וונדל 4 ממש חבל לי על השנאה המוגזמת כלפיו בעיקר באמריקה ברשתות.. טוני 10 יש ספק?!! טייסון 1 יול 4 מישל 5 נטלי 6 בכל זאת תרמה המון לעונה ופייטרית בטירוףף ניק 8 הולך לפי כל העונה ועד כמה שעשה טעות ממש בפיינל 7 , אפילו טוני ושרה אמרו עליו ששיחק טוב וממש נלחם מהבוטום .. אז אני עדיין אוהב אותו סופי 7 שיחקה מאוד חזק העונה וטוב שטוני עלה על זה בזמן להעיף אותה סנדרה 1 אם כי לא שנאתי אותה השנה :) פארווטי 2 מתנצל אהובתי.. גם את יודעת שזה פחות עבד השנה.. אבל ברור שהיה כיף איתה קים 4 שחקנית מאוד טובה אבל הנאמנות לשרה הרגה אותה רוב 1 אהבתי אותו ואז אני מגלה שהוא לכלך המון על שרה באי ההכחדה.. שרה 9 קווין לסינה ! כן עשתה טעות בפיינל5 והייתה עיוורת לשליטה של טוני במשחק אבל עדיין היה לה קשר של פיינל 2 עם בן, טוני וסופי , חיברה בין כולם , היה לה גם קשר מעולה עם דניס וקים שהיו נאמנות לה יותר משהיא להם.. אני כל כך שמח שהיא הגיעה העונה.

danlevin1

New member

דניס = בגיל 49!! , זכתה ב2 חסינויות אישיות , הגיע לפרק הגמר! למרות שנחשבה מטרה גדולה בגלל המהלך של הדחת סנדרה אז אין לי מושג איך היא יכולה להיות אכזבה גדולה

NP23

New member

מעריך את החוזק שלה בגיל שלה, יש לי אליה הרבה כבוד ולכן מאוכזב מהמשחק שלה.. (הרי מאוכזבים ממי שמצפים ..) מבחינתי היא עברה מללכת אחרי קים ללכת אחרי בן הנאמנות שלה הייתה מוגזמת אל שרה ובן ולא היה שום מהלך שהניעה או חשבה להניע כשנטלי חזרה למשחק היה אפשרות בשבילה לנסות לשבור את השלישייה של שרה-טוני-בן או לפחות לנסות לעשות משהו במשחק.. אפילו שרה הבינה שהיא הולכת לעבר הפסד ואמנם הנאום שלה כנראה לא הזיז משהו אבל לפחות היא ניסתה משהו, דניס סירבה אפילו לחשוב מה אם לנטלי יש אליל.. והיא עוד ידעה שלטוני יש אליל .. מספיק שקול אחד שלה היה הולך לשרה לדוגמא, דניס היתה ניצלת.. היא פשוט עצמה עיניים וקיוותה לטוב . גם בפיינל 6 הקודם שבו ניק הודח, הגורל שלה היה בידיהם של טוני ושרה .. הייתה לה אפס שליטה על המשחק שלה לאורך כל הדרך והיא רצתה להמשיך בצורה כזאת , ללכת לפיינל4 שבו אם היא לא זוכה בחסינות, היא עושה אש מול בן או טוני . למעשה שום הדחה לא שירתה אותה במיזוג מלבד ( כנראה ) וונדל ..

למעלה