הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול

Robbed Goddess

New member
אה?

בואו נעמיד פנים שהמשחק, קהילת המעריצים והיא עצמה לא השתנו במשך 14 שנה. יש עשרות שעות של ראיונות וניתוחי משחק ממנה. הצבעה לנטלי מאכזבת אבל אם היא כבר מחליטה לזרוק קול נטלי זה יותר on brand ממישל. שחקנית שניסתה לקחת שליטה בגורל שלה ונלחמה בשיניים > אחרת שאומרת שוב ושוב שאין לה מושג מה קורה ואף אחד לא מחשיב אותה
&nbsp
לסיכום פארווטי מגיבה לפארווטי

NP23

New member
יש סיכוי שזה היה פשוט מחושב

כדי שתקבל מקום שני ושזה לא יהיה לגמרי לנדסלייד
&nbsp
אני מאמין שכולם ידעו שטוני לוקח

Robbed Goddess

New member
כנראה

לא יודעת מי סימם אותה מהרגע שהוידאו צולם עד המועצה אבל ואוו
&nbsp
- מהללת את טוני
- מעריכה את נטלי אבל אומרת ששיחקה גרוע
- מישל לא הייתה ממש אופציה

NP23

New member
בדיוק , מחזק את מה שחשבתי .

וגורם לי להעריך את נטלי הרבה פחות , הדברים שסיפרה עליה..

האמריקקים טוענים שנטלי הודתה בגמר שהייתה יהירה מדי בתחילת המשחק,
ולכן פארווטי סלחה לה על זה..
לא חושב. להגיד אני מבינה שטעיתי, הייתי יהירה מדי, זה לא כזה מצדיק..
היא ידעה שההצבעה שלה לא תמנע מטוני לנצח, אין לי ספק.
ניק , וונדל , אפילו עוד כמה התלבטו להצביע למישל כדי שתהיה מקום שני והתחרטו
כדי שנטלי לא תנצח בטעות.
אז פארווטי פשוט הבטיחה לנטלי את המקום השני.

דווקא היא די אומרת בבירור

לקראת הסוף שזה בין טוני לנטלי מבחינתה
וכשהיא דיברה על נטלי היא אמרה שהיא רוצה לקבל תשובות
למה בעצם מגיע לה לזכות בכלל אחרי שהודחה ראשונה וכו'
ויכול להיות שנטלי סיפקה לה תשובות לזה...
חוץ מזה לדעתי הן הפכו לחברות קרובות בעקבות השהייה בEOE
אז זה בטח גם השפיע על ההצבעה שלה

אורישקי

New member
נסכם את זה בתמונה הבאה

מהאינסטגרם של סנדרה

והכיתוב

היא הייתה ככ חסרה בגמר

אורישקי

New member
ובפירוט קצת יותר

- אין מה להגיד על כמה המשחק של טוני העונה היה מדהים והגיע לו כל דולר מה-2 מיליון האלה.
- יותר מהכל הפרק היה מושלם בניית הסיפור של שרה - הסטורי arc שלה ושל טוני הוא אחד האדירים ביותר של כל התוכנית - קולבי/ג'רי היה סיפור טוב ל-3 עונות וגם אמנדה/ג'יימס היו לא רעים אבלללללללללללל הסיפור של טוני ושרה, ובעיקר הסיום שלו, היה ללא ספק מדהים.
- עדיין מבואס על סנדרה שלא הייתה מושבעת, אבל כיף לראות שלקווין יש קינג
גם הסיפור שלהם הסתיים יפה.
- הזחיחות של דניס זה משהו, אני מת עליה כאישיות ודמות אבל היא די איכזבה אותי כשחקנית בעונה הזו. זה שהדחת את סנדרה ובזבזת עליה שני אלילים לא הופך אותך אוטומטית לגאון.
- ההדחה של בן גם הייתה הזויה
ובאופן כללי הוא מוכיח כמה הוא מנצח די גרוע, מה שכן הוא דמות טובה.
- נטלי מהממת ותמיד כיף לראות אותה, מזל גדול שהיא לא ניצחה עם כל הכבוד אבל הייתי מאד רוצה לראות אותה משחקת בעונה אמתית.
- מישל מתוקה, לא הגיע לה לנצח בגמר את טוני כמובןו בסהכ לא הגיע לה לקבל קולות אבל אני שמח בשבילה שמרגישה שהוכיחה את עצמה יותר (גם אם בעיני היא עדיין לא שחקנית טובה במיוחד, יש בה משהו אבל זה יותר האופי שלה שמשתלב יפה במשחק, אסטרטגית אין לה שום כוח).
- רוב מלך הג'ורי
היה שווה לראות אותו סופסוף מושבע
- מת על פארווטי אם כי מודה שהתאכזבתי קצת מההצבעה שלה, אני כן מסוגל להבין את זה כי הם היו תקועים עם נטלי המון זמן והם די התחברו שם.
- בל שלא הראו לנו את הקטעים מאי ההכחדה כי נראה שהיה שם איזה כאסח בין רוב ואמבר לנטלי והחבורה שלה אבל נו שוין.
- היה די מיותר כל הקטעי אודיו האלה מכל המתמודדים העונה, למה לא לתת אפילו משהו בסגנון ריוניון בזום? או לערוך משהו לפני השידור ולהעלות את כולם לשיחה.
- קווין דני - חייב להגיד שהיא הייתה מהממת כמושבעת.
- משהו בגמר הזה היה ממש מוזר, גם עם הקראת הקולות הלא שגרתית וגם עם המועצה האחרונה והגשם ובאאופן כללי כל התחושה המעט מאולתרת וזורמת לעונה כל כך אפית.
- משימת ההחזרה הייתה בעיני ממש גרועה ביחס למשימה בסדר גודל כזה.............

בסה"כ - יהיו לי עוד כמה סיכומים. אחת העונות הטובות שהיו, ובחיים לא הייתי מאמין שילכו ככה.
מאמין שבדירוג הכולל שלי היא מקום שלישי אחרי עונות 16 ו-28

Bar EL

New member

זה אשכרה קרה

אין מילים לתאר, טוני הוא לא סתם שחקן וגם לא סתם מנצח - הוא רשמית השחקן הכי טוב אי פעם! ואני שמח שבמשך 40 עונות בחרתי בו לפייבוריט הכי גדול שלי.
הגמר היה סה"כ טוב ומגניב (הפיינל 3 היה נורא צפוי שלאף אחד אין סיכוי מול טוני אבל טוב שכך).
אה וסטילהוק, נחש מה? מישל הקווין שלך קיבלה 0 קולות! 0 (שזה אפילו פחות מהקול המסכן שפירגנתי לה), אז אני חושב שהגיע זמנך לסגור את הבאסטה ולעבור לתוכניות אחרות.
דה קינג סטייס קינג, אדיוס.

DevilGirl92

New member

הכל מרגיש כ"כ underwhelming.
&nbsp
העונה התחילה טוב, אבל בסופו של דבר אכזבה. ההרגשה היא שקיבלנו אקספוזיציה ארוכה, לא באמת הגענו לשיא כלשהו, ומהר מאוד מצאנו את עצמנו בחלק האחרון, וכבר ידענו בדיוק איך המשחק הסתיים. בעונה, כפי שהיא הייתה במציאות, אין ספק שלטוני הגיע לנצח - במיוחד כשמסתכלים על התחרות שלו במועצה האחרונה. האכזבה היא בעיקר מכל הפוטנציאל שלא התממש, מכל הסיפורים שהיינו יכולים לראות בעונה הזאת, ועכשיו אף פעם לא נראה. במובן מסויים זה משקף את החיים עצמם. עדיין - קשה שלא להרגיש תחושה של החמצה.
&nbsp
עונה 40 בכלל לא מתקרבת לרמת המשחק והעניין שהיו בעונות 16, 20, 31. הרבה מהשחקנים נראו עייפים, כאילו שהם משתתפים רק מתוך תחושה של מחוייבות כלשהי. בעיניי העונה הזו אפילו לא נכנסת לטופ 15 של הישרדות מבחינת חווית הצפייה. אי ההכחדה, הגאולה, המתים, איך שלא קוראים לו - טוויסט נוראי שהורס כל עונה שמתעקשים להשתמש בו. אפשר היה לחשוב על דרך יותר מעניינת להמשיך להראות את השורדים שהודחו מוקדם.
&nbsp
זהו. עדיין קשה לי להשלים עם העובדה שטוד לא השתתף בעונת המנצחים

B R A Y E R

New member
מנהל
אז ככההההה

לקח לי זמן להגיב כי אני בעצמי עדיין לא מעכל

לא את זה שהעונה הזו אשכרה נגמרה, ולא את הנצחון החלומי של טוני פאקינג ולאצ'וס האחד והיחיד

&nbsp
אז ככה:
קודם כל אני ממש שמחתי שנטלי חזרה למשחק, למרות שממש הייתי מעדיף שזו תהיה קים, לנטלי ממש הגיע לחזור אחרי שקרעה את התחת שלה ונתנה עבודה. והיא לגמרי לגמרי ראויה לקבל על זה 100 אלף דולר!
&nbsp
שרה שרה שרה... לא האמנתי שאפשר לרדת עוד יותר מהמקום שהיית בו
עשתה בפרק 2 טעויות ענקיות שמנעו ממנה לשבת בגמר. הראשונה - לטוני הייתה תוכנית מצויינת, במקום לשרוף את האלילים שלו ושל בן, פשוט להעיף את שרה בהצבעה של 3-2-1 ולא לקחת סיכון שהוא כמעט בטוח שיש לנטלי אליל. אם רק הייתה מקשיבה לו ולא מתעקשת על ללכת עם תוכנית משלה, היה לטוני ובן אלילים לפיינל 5, והם יכלו להעיף שם את נטלי בקלות.
טעות שניה, אשכרה הצביעה לבן. בשביל מה זה היה טוב? איך זה אמור להראות שהיא טובה יותר/שווה לטוני? הרי ברור שזה מהלך לשם מהלך בלבד. והיה עדיף לה שמישל הייתה עפה, ככה בוודאות יש 3 שורדים שהיו בוחרים אותה אם אחד מהם היה זוכה בחסינות האחרונה ואז היא בטוח בגמר. במצב כזה כנראה שטוני ובן היו יחד באתגר אש, ואם בן היה מנצח אותו שרה הייתה מנצחת בקלילות!
בן בכלל אני לא מבין אותו, ולגמרי אכזבה... מי מתנדב ככה לפרוש בפיינל 5?

&nbsp
בכל אופן, סוף מדהים לעונה מדהימה, ובשבילי היא מקום 2 אחרי עונה 20

עדיין מתרגש מהנצחון האדיר הזה ועוד צריך זמן לעכל
בטוח שיהיה לו עוד מלא דברים להגיד בהמשך
&nbsp
טוני ולאצ'וס המלך של הישרדות!!!!!!!!!!!

נגמררררר

אז קודם כל, בשתי מילים - תודה לאל!
(ולמי שלא הבין, תודה לאל שטוני זכה, לא תודה לאל שנגמרה העונה
).
ויאללה בנקודות:
- כצפוי נטלי חוזרת. אם היא לא הייתה חוזרת אחרי שלושה יתרונות זה היה מביך, אבל אהבתי שהיא קצת נתקלה בקשיים. וחוץ מזה, כמעט קיבלנו חזרה של וונדל אז תודה לאל

- כל הוידויים בהתחלה של שרה (וגם בהמשך) גרמו לי לחשוב שהם מסמלים את הנפילה שלה, והתחילו להזכיר את ההדחה שלה ב-28.
- אז מישל הנודניקית זוכה בחסינות בפיינל 6. במועצה- לא הבנתי למה מישל ונטלי לא הצביעו לשרה (לא בהתחלה ולא בהצבעה השנייה)

- דניס מודחת כצפוי (היא קיבלה בכלל וידוי?!).
- חששתי שנטלי בסוף תמצא את האליל והיא אכן מצאה אותו
אבל תודה לאל שטוני זכה בחסינות!!! יששש!!!
- אהבתי את כל הקטע ששרה וטוני גילו על האליל. היה צפוי שנטלי תשתמש באליל על עצמה כי זה סיכון יותר מדי גדול. בן מאשר לשרה להצביע נגדו- WTF?!
ושרה אכן מצביעה נגדו בסוף- טעות!!! יכלה להגיע לגמר בקלות אם מישל הייתה מודחת... אבל לפחות אני שמח שזה אומר שבוודאות טוני או שרה יהיו בגמר.
- איך שראיתי את אתגר החסינות ידעתי שטוני ושרה לא יזכו בו בוודאות. זה לא אתגר בשבילם. ונטלי זוכה במקום בגמר.
- וזה היה החשש הגדול: שרה VS טוני באתגר האש
לא ידעתי את מי לעודד לרגע

אבל תכלס לטוני יש הרבה יותר סיכוי לזכות בגמר וגם מגיע לו הרבה יותר אז...
אבל איזו ברית מושלמת בין טוני ושרה

- ולפיינל 3- תכלס פיינל 3 קצת מוזר

מישל עדיין לא ראויה מבחינתי סורי.
שלושתם דיברו יפה במועצה האחרונה- גם הודו בטעויות שלהם וגם הדגישו את החוזקות.
סופי ושרה בכלל לא דיברו??
וג'ף מקריא את הקולות (לפני כל קול שהוא הקריא לא הפסקתי להגיד- טוני טוני טוני
).
ו... טוני זוכההההההההההה

THANK GODDDDDDDDDDD
סוף מושלם לעונה טובה בסה"כ (כפי שכבר כתבתי השבוע, היו לה אפס ודאוון),
לא סגור איפה היא ממוקמת אצלי עדיין, אבל בקרוב אעלה טופ 20 של השחקנים האהובים עליי (חיכיתי שהעונה תסתיים כדי לראות אם יהיו שינויים)

NP23

New member

סופי לא הגיעה לפיינל4 כי הייתה חולה
במועצה האחרונה הייתה עדיין חולה בטח
היה שם קטע שכולם מריעים מוחאים כפיים והיא נראית מתה חחחחח
ספק אם דיברה בכלל
&nbsp
שרה ..
באמת חבל שלא שמענו ממנה בתור מישהי שהגיעה עד לפיינל4 והייתה ראויה להיות בגמר..
אולי גם היא לא דיברה יותר מדי והייתה עצבנית לראות שהגמר נלקח ממנה

הרגשת שהיא עצבנית?

דווקא מהיציאה שלה התרשמתי שהיא מן הסתם לא מאושרת שהודחה
אבל לפחות בסדר עם איך שזה נעשה ושלפחות טוני נשאר...

NP23

New member
אממ

פרגנה לטוני כמובן . היא גם אמרה שאם לצאת, אז ככה.. אבל הגיוני שזה מבאס להיות כל כך קרוב כל כך רחוק... זה לא סותר..
נגיד הבנתי שהיא ביקשה פיצוי על הטיסת חזור (לא יודע האמת את הפרטים המדויקים למה, אבל לא שמעתי שיש עוד שורדים ששותפים לכך) ושהיא גם הביעה התמרמרות על הטוויסט של האדג'.
קיצר היא לא הכי מבסוטה שבעולם ;)
&nbsp
אבל אולי זה באמת סתם נדמה לי ...
&nbsp

מה זאת אומרת פיצוי על טיסת חזור?

מהאי לארה"ב?
השורדים משלמים על זה?
לא ההפקה?

Written on the pages

נתחיל עם 2 הראשונים- דניס העונה מזכירה לי את העץ המדבר בפוקהונטס. היא מאוד חכמה וכיף לשמוע אותה אבל היא לא זזה יותר מדי ולא משתתפת פעילה במלחמה. אני לא מבין את בן. לא יודע מה זה אמור להביע. אם לא חשוב לך לנצח מה היה דחוף לך לבוא? למה לא יכולת להגיע להבנה שזה לא קריטי לך לפני המיזוג? זה היה בורדרליין מזלזל בעיני.

גם הפעם אין לכיתה פטור משיעור בהגות פמיניסטית מפי גבר לבן. שרה אמרה דברים נכונים וצודקים מאוד לאורך הפרק על מקומה של האישה וכו' אבל חשתי בקרינג' עוצמתי לנוכח הקונטקסט שבו זה נאמר. שרה, בלי שום קשר להיותה אישה, הייתה בעמדת נחיתות לטוני, ואפשר היה לראות את זה בקלות בהדחה של סופי. שרה לא הייתה שותפה שוויונית לטוני לא משנה כמה היא תאמר שכן כי בשטח ניתן לראות שטוני משחק לבד ובשביל עצמו. זה היה הסיפור מאחורי הנקמה הטיפשית שלה בפיינל 5. סה"כ הarc שלה הסתיים יפה והכל אבל זה קטע שחרה לי כי זה גורם לבעיה להיראות פיקטיבית ולכל הטיעונים הפמיניסטיים שאני שונה כאן עשור להיראות תרצניים, מתמסכנים וחסרי אחיזה.

למישל יש הבנה די בריאה של המשחק אבל בכל החלק העיקרי שלו, הפוליטיקה החברתית, היא לא נוגעת. היא נמצאת שם בצד, חצי מהזמן נדמה שהיא באה לקייטנה, יש כמה פאזלים שהיא עושה אחלה וזה די מסכם את הוויתה כשחקנית. מטבע הדברים בגמר של עונת אולסטארס יהיו שחקנים חלשים יחסית ועדיין התבאסתי שהיא קיבלה את המקום ולא שרה. מצד שני אם נטלי הייתה בוחרת אותה להדליק אש מול טוני ומישל הייתה מנצחת אז גם נטלי הייתה מנצחת ותודה לאל שזה לא קרה

נטלי היא חיה רעה בלה בלה בלה הכל נאמר, ******לא לגיטימי ששחקן שהודח יחזור ובטח שלא יגיע לגמר ובטח ובטח שלא ינצח******. בלט לי גם הקטע שהיא כנראה לא התחברה מספיק למספיק אנשים באדג' שזה בגדול העבודה שלך. סה"כ היא מדהימה אבל באסה שהיא מקום שני בעונה.

על טוני אין מה לומר, הוא שיחק העונה את אחד המשחקים הכי טובים אי פעם ישמצב הכי טוב אי פעם נקודה. בא עם מטרה ענקית, התחיל לאט והגביר עם הזמן בצורה מאוד נכונה, שיחק משחק חברתי מושלם, הוכיח את עצמו מבחינתי בכל אספקט. נתן גם את אחת מהופעות הגמר הכי טובות אי פעם. מנצח ראוי מאוד לעונה. הקשר עם שרה עשה לו מצוין והיה מרגש לראות את החברות שלהם באה לידי ביטוי בפיינל 4.

לא כואב לי על אף אחד שהודח טרם זמנו חוץ מקים וסופי. רוב עבר זמנו, פארווטי באה חצי כח, כל האולדסקול לא הצליחו לעמוד בקצב ולהסתגל. קים וסופי שיחקו חזק ומעניין וחבל לי שזו הפעם האחרונה שנראה אותן כי נראה לי ששתיהן יצאו בטראומה. בלי קשר סופי שהייתה חצי מתה במועצה האחרונה = פרייסלס

מבחינת עריכה הפקה ומה שבאמצע- חבל לי שדווקא בעונה הזאת העריכה לא הייתה שוויונית ועקבית, בדכ עדיף ההפך אבל מרגיש לי שהיה יותר הולם לסיים את הסיפור הזה בדרך יפה יותר. מעבר לזה, כל ההחלטות שההפקה קיבלה בעניין הקורונה היו נכונות ומוצדקות, ריוניון ממש לא מתאים בפורמט כזה. גילוי הלב של ג'ף בנושא השובניזם המובנה היה מהמם וחשוב וגרם לי לאהוב אותו אפילו עוד יותר. אין ספק שמדובר במנחה ומפיק שקשוב לקהל, עושה את התכנית באהבה ובכבוד וגם אם לפעמים הדעות שונות, עדיין ברורה המחויבות שלו לקהל, לשחקנים ולתכנית עצמה.

וזהו אני מקווה שברור לכולם שמדובר בסופה של תקופה בהישרדות, סיימנו את ה30ז ומעניין מה התקופה הבאה, אם תקרה, תביא לנו. אמן עוד נשים חזקות

Robbed Goddess

New member
סיכומון

- אתגר האש נכנס לרשימת הרגעים הכי טובים בתוכנית לטעמי. סיום מקסים לסאגת Cops R' Us. הרוויחו את המיקום ברשימת הגדולים.
- היה עדיף אם היינו רואים אותם בגמר, טוני היה מנצח אבל זה היה יוצא צמוד
- ההכחדה זה מאה אחוז בולשיט והטוויסט הכי גרוע בתולדות הסדרה (היו רגעים שחשבתי שנטלי הולכת לעשות לנו אנדרווד!) לפחות קיבלנו עוד טיפה מכל המודחים המוקדמים
- מישל עושה לעצמה רפרנס: זוכה בחסינות ובועטת בפאזל בדיוק כמו בעונה שניצחה בה
- טוני עושה לעצמו רפרנס: Their eyes go BING!
- נטלי עושה לעצמה רפרנס: מישל, הצבעת למי שאמרתי לך להצבי-- רגע, לא
- בן... פורש? מה ההיגיון, יש לכם 3 קולות, פשוט תצביעו... איך זה מסתדר עם שיחת נשים-יכולות-לעשות-כל-דבר שאתה פשוט זורק את המשחק שלך שלשרה יהיה מה להגיד בגמר? הוא כזה דובון אכפת לי וכמה שזה דבילי במשחק על 2 מיליון קשה לי לשנוא אותו :(
- נטלי ומישל, איךךךךך להשאיר את שרה במשחק עדיף על דניס?!
- מה לעזאזל היא עשתה לעורכים שאפילו לא קיבלה וידוי בפרק הגמר? מאוד עצוב שהמשחק שלה מסתכם במהלך אחד לפני המיזוג, מגיע לה הרבה יותר
- אמבר אומרת שלרוב הגיע לזכות באולסטאר בדמעות, רוב מסכם את מאות הימים שבילה על האי, אית'ן מדבר על הסרטן ואדם בוכה ברקע, פארווטי מודה שלא היה לה את הדרייב לעונה הזו... Kill me please that was too much for my soul
- השיר הקרינג'י לא נכנס לפרק, תודה ג'ף
- רוב מצביע כמושבע בפעם הראשונה: תגידו מה שאתם רוצים עליו אבל זה היה

- קצת פרגון למישל: צחקנו על הסיכויים שלה, לא ברור אם העריכה הייתה בעדה או נגדה, אבל היא יכולה להתגאות בזה ששיחקה חזק יותר מהעונה שניצחה בה, שהיה לה יותר עם מה להתמודד, ושהיא הזוכה היחידה מהעונה שלא חוותה הדחה. לא חושבת שנאום הגמר שלה היה גרוע והיא ממש לא עז קלאסית. תוהה אם העריכה גרמה לה לחשוב שתקבל כמה קולות בסוף, קצת שובר את הלב כשחושבים על זה

(למי שראה בלייב - שמתם לב שהייתה חסות Outwit like Tony, Outplay like Parvati, Outlast like Rob בערך שעה לתוך הפרק? טוב שלא הכריזו על טוני כמנצח באותו רגע
)

למעלה