הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול

אורישקי

New member
הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול

איזה כיף שאני פותח את זה!
לפתוח את שרשור הגמר של העונה הזו זה סוג של חלום שהיה לי 12 שנים ולא האמנתי שיקרה.... אז תתכוננו לחפירה

אני מאמין שכולכם מתרגשים בערך ביחד איתי, כולנו שייכים לחלק הזה שרוב האוכלוסיה יחשוב שהוא פסיכי אבל פשוט נהנים מלנתח כל דבר, כל מהלך וכל מה שהולך בתוכנית הזו.
גדלתי עם התוכנית הזו, התחלתי לראות אותה בשידורים חוזרים בערוץ AXN |(נר|) במקביל לגרסא הישראלית הכושלת, הצטרפתי החל מהעונה ה17 לצפייה בקצב האמריקאי תוך כדי שהשלמתי את כל העונות הקודמות.
הייתי חלק מהפורום הזה והכרתי בו כל כך הרבה גולשים, חברים ואנשים שהיו ושכבר לא כותבים בו, ראיתי פה בערך אלף ויכוחים של למי הגיע לנצח לסנדרה לראסל או לפארווטי,
צפיתי ברוב העונות של הסדרה בקצב האמריקאי, מחכה (טוב, להוציא עונות כושלות כמו 22 או 36) בכל עונה לרגע שבו אני אחזור מבית הספר אחרי 11 שעות לימוד בכיתה י"א, או אחרי שבוע שלם בטירונות, מנסה להתחמק מהפייסבוק כמו מאש ומקלל את עצמי אם טוד או אחד השורדים שאני חבר שלהם מספלייר. להתרגשות של לראות פרק בלייב ביחד עם האמריקאים או לקום בבוקר ולדעת שהיום יש הישרדות.

והעונה הזו הייתה כמובן הדובדבן שבקצפת, חלום שמדברים עליו כבר לפני עטנה 20, וכבר שנה שאנחנו יודעים בדיוק שהיא הולכת לקרות באופן די רשמי. וזה פשוט הלם שככה מהר היא נגמרת לה. אני חושב שעולם הריאלטי מעולם לא ידע אירוע תרבותי כל כך מכונן.

צפייה מהנה לכולם!

Uri04

New member
לא שותף להתלהבות, סורי

העונה הזאת שיעממה וביאסה אותי, מנצחים או לא. נראה לי שאני מוכן לוותר על העונות הבאות של הישרדות. הספיק לי. ג'ף הרס את התוכנית.

Confide In Omer

New member
אני גם מהמורידים

הגמר הזה לא ממש מרגש אותי, במיוחד כשדי ברור מי יהיה הזוכה ואין טיפת מתח לגבי זה.
העונה התחילה טוב ועם פוטנציאל ענק, אבל הלכה והתדרדרה ככל שהזמן עבר. רוב השורדים איכזבו, כמעט כל מי שאהבתי הודח די מוקדם ואלו שנשארו לא ממש סיפקו את הסחורה. אז היה נחמד לצפות, כי זה בכל זאת הישרדות, אבל סך הכל מבחינתי היא לא עמדה בציפיות.

noamlah

New member
אני מהנרדמים

בפרק הקודם ולא טרחתי להשלים
סה"כ עונה מאכזבת, יכול להיות שזה בגלל הכסף הראשוני על הגדול על השתתפות
רוב המתמודדים הגיעו בלי דרייב והסתפקו באיזה סיפורי עונה קטנים (דניס הדיחה את סנדרה וואו!)
לטוני אין באמת אופוזיציה
אולי נטלי תיתן לו קצת חיים קשים בשלושת המועצות אם תשתתף אבל קשה לי להאמין

סטילהוק

New member
גם אני חיכיתי המון לעונה הזאת, אך התאכזבתי קשות

ובכלל מי שטוען ששונא את עונה 22 לא יכול לאהוב עונה שדומה לה, ועוד שכולה מורכבת רק מזוכים, שמהם כולם מצפים להרבה יותר. כולם פה יודעים על פי הדירוגים שלי שפרסמתי בפורום שוב ושוב, שטוני הוא אחד מהשורדים הכי אהובים עלי בכל הזמנים, אך בעונה של מנצחים במלחמה אני לא רוצה שהוא יזכה בכזאת קלות ושנצחונו יהיה מובן מאליו. כך שתסלח לי מאוד שאני ממש לא שותף להתלהבותך מניצחונו המובן מאליו ואעדיף שמישהו שם יתחיל לתת לו פייט רציני ואף ימנע ממנו את הניצחון, שאחרת זה הולך להיות גמר מאוד בנאלי, משעמם ובלי טיפת דרמה ומתח כמו שמעריצי הישרדות אמיתיים אוהבים ומצפים לראות. ודווקא בגלל שנצחונו של טוני כביכול נראה כל כך מובן מאליו אני חושב שהוא לא יזכה, ובעונה של מנצחים במלחמה כנגד כל הסיכויים דווקא האנדרדוג יזכה מול השליט הבלתי מעורער של המשחק שהפך את כל השאר במשחק מלבד האנדרדוג לעיזים. כך שאני מאוד מקווה שאנחנו ממש לא הולכים לצפות הלילה ב 3 שעות שלמות משעממות ומעצבנות רק בשביל לראות בסופם את המובן מאליו מוכתר למנצח של מנצחים במלחמה. ושמישהו שם יתעורר על החיים שלו ויתחיל לתת לו פייט, גם אם זה ברגע האחרון. שלפחות ינסו ולא ירימו ידיים מולו. כי זה מה שאני מצפה וזה מה שרוב הצופים מצפים מעונה של מנצחים במלחמה.

אורישקי

New member
בטח כיף עם כולכם במסיבות

אם אלה הטענות שלך איפה בדיוק ההבדל בין עונה 40 לעונה 28? המשחק שם היה בול אותו דבר

noamlah

New member
הגזמת

עונה 28 עונה חזקה עם דמויות מאוד חזקות ובולטות מלבד טוני (קאס, ספנסר, טאשה, טריש, אייג'יי...כל האיחוד חוץ מג'ראמייה)
טוני אכן שלט בה אבל ראינו והבנו את ההגיון של האחרים או את החוסר היגיון שלהם (ווו)
אם זו לא הייתה עונת מנצחים אלא עונה רגילה, מי היית זוכר שם חוץ מטוני? את מי היית רוצה להחזיר לעוד עונה? (על פי ראייה שכולם משחקים שם פעם ראשונה)

אורישקי

New member

אז אם כבר הבעיה בעונה היא עריכתית
כי חד וחלק השחקנים העונה שיחקו משחק הרבה יותר טוב מהשחקנים בעונה 28.....
&nbsp
אי אפשר להתייחס לעונה הזו כאל "אם זו הייתה עונה רגילה" כי זו לא עונה רגילה. זה למה היו בה פחות הדחות מתיעות. אנשים באו יותר מנוסים וידעו למה הם נכנסים.

סטילהוק

New member
חחח...

קאגיאן לוקחת את העונה הזאת שאפילו לא מגיעה לטופ 10 העונות הכי טובות של הישרדות (אלא אם כן אתם קוראים לוואן מן שואו עונה טובה) בהליכה. וקמבודיה האפית וההירואית לוקחת את שתיהן גם יחד.

noamlah

New member

עריכה היא גם חלק מהמשחק בכל מקרה

אבל זאת לא רק עריכה
אני לא ראיתי שום משחק מדניס, בן, ניק, ג'רמי וכה'
לא מצליח להבין את ההיגיון של שרה לתמוך בטוני ולהצטייר כסיידקיק שלו
לא מצליח להבין החלטות של מישל

מלבד ההדחה של סופי ההחלטות במיזוג היו כולם כמעט קונצנזוס

אז כן, כמובן אפשר להגיד איזה גדול טוני ואיך הוא מהטל בכולם
אפשר להגיד בדיוק אותו דבר על רוב מאריינו בעונה 22 או קים בעונה 24
ושניהם שחקנים מעולים, האם העונות שלהם טובות? לא משהו

בעונה 28 ראינו אופוזיציה לטוני
השם שלו עלה, הוא היה מטרה באיחוד וכמעט נכנס למיעוט
ומאז היה כל הזמן פרנואיד והיה צריך לעשות מהלכים ומניפולציות כדי להתקדם

פה חוץ מסנדרה אף אחד לא הזכיר את השם שלו

וברור שאפשר להתייחס כ"אם זו הייתה עונה רגילה", אני לא מדבר אתך מבחינת החוויה של המשתתפים במשחק אלא החוויה של הצופה את המשתתפים ואת העונה ואת המהלכים בה
אני יכול להגיד לך "דמיין שזו העונה הראשונה שלך" אם זה יותר יעזור
לפי דעתי העונה ממש לא הייתה מחזיקה בתור עונה רגילה
ואני דיי משוכנע שחלק גדול מהאהבה אליה זה בגלל ש"זו עונת מנצחים" ובגלל ההייפ הגדול שהיה סביבה

אורישקי

New member
אבל

זו ממש לא עונה כמו עונה 22 או 24....
יחס הבריתות כאן כן השתנה מפרק לפרק, כן היו שחקנים שחשבו וראו אתהמשחק שלהם.
&nbsp
וברור שחלק גדול מהאהבה לעונה היא כי היא עונת מנצחים, אי אפשר לקחת את זה ממנה. אם היא לא הייתה עונת מנצחים המון דברים בעונה הזו היו אחרים.
ברור שהיא לא מושלמת, בעיקר ערכיתית, אבל להשוות אותה לעונות כמו 22 או 24? נו באמת

Uri04

New member
ההבדל המשמעותי מבחינתי הוא הציפייה למשהו גדול

בעונות 22 ו-24 לא ציפיתי לשום דבר מיוחד. כאן הציפיה, מאחר ומדובר בעונת אולסטארס אמיתית (רק מנצחים = אולסטארס), היתה גדולה מספיק על מנת לגרום לי להתלהב בשלבים המוקדמים. העריכה המזוויעה וכמות הגימיקים והיתרונות הבלתי ניתנת לעיכול + אי ההכחדה הכה מיותר - פשוט הורידו לי לגמרי.

אורישקי

New member
לדעתי זו גם הבעיה העיקרית שלכם

אתם ציפיתם למשהו כל כך גדול שכמעט שום תוצאה לא הייתה מספקת את העין.
בפועל העונה הזו חזקה משחקית בעיני בהרבה מעונה 20 שהיא היחידה שאני יכול להגיד שאני זוכר שהייתה אליה רמת ציפיות כזו. עריכתית מסכים שזו החולשה הכי גדולה אבל נחכה לפרק הגמר כדי לדעת לסכם את העונה.
לגבי היתרונות ואי ההכחדה - לא הייתה להם כמעט השפעה בעונ, לפחות נכון לעכשיו, ואפשר להגיד שכל מי שהודח העונה הביא את זה על עצמו באיזו צוורה. ובתור מי שדי שנא את טוויסט אי ההכחדה הוא די גרם לנו להנות ממתמודדת כמו פארווטי שעד שראינו אותה אחרי כל כך הרבה זמן לפחות קיבלנו עוד כמה שניות שלה.

Bar EL

New member

כנראה כואב לו שמישל הלמלמית שלו לא תנצח את העונה
קשה לו ששחקן טוב (טוני) מצליח.
שכחת שהתבכיין על כל עונה שבה הקלי העונתית שלו הושפלה?

אורישקי

New member
אני פשוט לא מצליח לתפוס את ההיגיון

הרי שנים שהוא מתבכיין כאן על הניצחון של סנדרה לעומת פארווטי
ועכשיו הוא בא ומעודד את "מישל האנדרדוג שהייתה היחידה ששמה לב לכוח של טוני" והכל בסדר?

Bar EL

New member
אה זה ברור

זה כי סנדרה לא הייתה הקלי העונתית שלו שהוא מרייר עליה.
זה לפי מה שמתאים לו, אבל צריך לזכור שהבכיינים תמיד יבכו לא נוכל לשנות את זה

noamlah

New member

סנדרה לא בחורה צעירה ויפה וגם סנדרה לא הייתה במיעוט בעונה 20 מתחילת המיזוג אלא ברוב ותמיד הצביעה איתם
היא לא "נלחמת מול כל הסיכויים מהתחתית" כי אף פעם לא באמת הייתה מטרה שם אז אין לזה את האפקט העריכתי שמאפשר לסטילהוק ולאחרים כמותו לעודד אותה

reasonforall

Active member
ציפיתי ליותר

לא נהניתי מהעונה הזו במיוחד.
את חלק מהשורדים שמחתי מאוד לראות וכאלה שאני ממש לא יכול לראות (ומקווה שלעולם לא יחזרו).
אחת הפייבוריטיות שלי הודחה ראשונה. אהבתי את נטלי בעונה שלה. היא הייתה מעולה.
אי ההכחדה הזה ביאס. עזבו את המשימות המגוחכות שהיו (לא אלה שהיו בהתחלה ולא בסוף) ואת הטוקנים, למה כולם מקבלים 2 הזדמנויות לחזור למשחק? למה לא סיננו שם כך שלטובים ביותר ניתנת הזדמנות לחזור?
את בן המעצבן אני מקווה לא לראות יותר לעולם.
מישל שחקנית גרועה, ולא מגיע לה לזכות שוב. דניס מיותרת מהרגע שהיא חיסלה את המלכה.
&nbsp
הדבר היחיד שאני יכול לקוות אולי זה שטוני לא יהיה המנצח, ושרה היא זו שתזכה
&nbsp
&nbsp

Robbed Goddess

New member

ואני חשבתי שיהיה לנו דיון רגוע!

&nbsp
השתדלתי לאזן את השלילי בחיובי בשרשור הקודם אבל מסכימה עם חלקכם שיש לעונה בעיות משמעותיות. בואו נראה קודם את פרק הגמר ונקווה לטיפה אקשן?

Bar EL

New member
חמוצים אחד אחד

אבל את האמת שזה משעשע, בערך מאז שאני זוכר את עצמי בפורום היו את האלה שהתלוננו על איך שהישרדות מתדרדרת ואמרו שזהו אחרי העונה הזו הם בטוח יפרשו

אחת העונות המושלמות (כנראה תהיה מקום 2 שלי בעזרת המנצח הנכון), פירטתי הכל בהודעה ששוהם פתח אבל אני באמת לא מבין איך אפשר לא לאהוב שליטה של פאקינג טוני ולאצ'וס, שהוא לא רק השחקן הכי טוב אי פעם אלא גם המתמודד הכי מבדר שיש.
אבל כנראה שאני אפסיק להבין את חלק מהמעריצים של התוכנית (כמו שאני ממש לא מבין איך אפשר לשנוא את פאקינג ראסל שהוא דמות טלוויזיונית מדהימה).

למעלה