לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87308,730 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    

מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול'
הישרדות 40 - מלחמת המנצחים - הגמר הגדול
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2020 | 20:52
147
2550

איזה כיף שאני פותח את זה!
לפתוח את שרשור הגמר של העונה הזו זה סוג של חלום שהיה לי 12 שנים ולא האמנתי שיקרה.... אז תתכוננו לחפירה

אני מאמין שכולכם מתרגשים בערך ביחד איתי, כולנו שייכים לחלק הזה שרוב האוכלוסיה יחשוב שהוא פסיכי אבל פשוט נהנים מלנתח כל דבר, כל מהלך וכל מה שהולך בתוכנית הזו.
גדלתי עם התוכנית הזו, התחלתי לראות אותה בשידורים חוזרים בערוץ AXN |(נר|) במקביל לגרסא הישראלית הכושלת, הצטרפתי החל מהעונה ה17 לצפייה בקצב האמריקאי תוך כדי שהשלמתי את כל העונות הקודמות.
הייתי חלק מהפורום הזה והכרתי בו כל כך הרבה גולשים, חברים ואנשים שהיו ושכבר לא כותבים בו, ראיתי פה בערך אלף ויכוחים של למי הגיע לנצח לסנדרה לראסל או לפארווטי,
צפיתי ברוב העונות של הסדרה בקצב האמריקאי, מחכה (טוב, להוציא עונות כושלות כמו 22 או 36) בכל עונה לרגע שבו אני אחזור מבית הספר אחרי 11 שעות לימוד בכיתה י"א, או אחרי שבוע שלם בטירונות, מנסה להתחמק מהפייסבוק כמו מאש ומקלל את עצמי אם טוד או אחד השורדים שאני חבר שלהם מספלייר. להתרגשות של לראות פרק בלייב ביחד עם האמריקאים או לקום בבוקר ולדעת שהיום יש הישרדות.

והעונה הזו הייתה כמובן הדובדבן שבקצפת, חלום שמדברים עליו כבר לפני עטנה 20, וכבר שנה שאנחנו יודעים בדיוק שהיא הולכת לקרות באופן די רשמי. וזה פשוט הלם שככה מהר היא נגמרת לה. אני חושב שעולם הריאלטי מעולם לא ידע אירוע תרבותי כל כך מכונן.

צפייה מהנה לכולם!
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'לא שותף להתלהבות, סורי '
לא שותף להתלהבות, סורי
13/05/2020 | 21:23
104
העונה הזאת שיעממה וביאסה אותי, מנצחים או לא. נראה לי שאני מוכן לוותר על העונות הבאות של הישרדות. הספיק לי. ג'ף הרס את התוכנית.
לצפיה ב-' אני גם מהמורידים '
אני גם מהמורידים
13/05/2020 | 21:56
103
הגמר הזה לא ממש מרגש אותי, במיוחד כשדי ברור מי יהיה הזוכה ואין טיפת מתח לגבי זה.
העונה התחילה טוב ועם פוטנציאל ענק, אבל הלכה והתדרדרה ככל שהזמן עבר. רוב השורדים איכזבו, כמעט כל מי שאהבתי הודח די מוקדם ואלו שנשארו לא ממש סיפקו את הסחורה. אז היה נחמד לצפות, כי זה בכל זאת הישרדות, אבל סך הכל מבחינתי היא לא עמדה בציפיות.
לצפיה ב-'אני מהנרדמים '
אני מהנרדמים
13/05/2020 | 22:19
104
בפרק הקודם ולא טרחתי להשלים
סה"כ עונה מאכזבת, יכול להיות שזה בגלל הכסף הראשוני על הגדול על השתתפות
רוב המתמודדים הגיעו בלי דרייב והסתפקו באיזה סיפורי עונה קטנים (דניס הדיחה את סנדרה וואו!)
לטוני אין באמת אופוזיציה
אולי נטלי תיתן לו קצת חיים קשים בשלושת המועצות אם תשתתף אבל קשה לי להאמין 
לצפיה ב-'גם אני חיכיתי המון לעונה הזאת, אך התאכזבתי קשות '
גם אני חיכיתי המון לעונה הזאת, אך התאכזבתי קשות
13/05/2020 | 22:37
12
104
ובכלל מי שטוען ששונא את עונה 22 לא יכול לאהוב עונה שדומה לה, ועוד שכולה מורכבת רק מזוכים, שמהם כולם מצפים להרבה יותר. כולם פה יודעים על פי הדירוגים שלי שפרסמתי בפורום שוב ושוב, שטוני הוא אחד מהשורדים הכי אהובים עלי בכל הזמנים, אך בעונה של מנצחים במלחמה אני לא רוצה שהוא יזכה בכזאת קלות ושנצחונו יהיה מובן מאליו. כך שתסלח לי מאוד שאני ממש לא שותף להתלהבותך מניצחונו המובן מאליו ואעדיף שמישהו שם יתחיל לתת לו פייט רציני ואף ימנע ממנו את הניצחון, שאחרת זה הולך להיות גמר מאוד בנאלי, משעמם ובלי טיפת דרמה ומתח כמו שמעריצי הישרדות אמיתיים אוהבים ומצפים לראות. ודווקא בגלל שנצחונו של טוני כביכול נראה כל כך מובן מאליו אני חושב שהוא לא יזכה, ובעונה של מנצחים במלחמה כנגד כל הסיכויים דווקא האנדרדוג יזכה מול השליט הבלתי מעורער של המשחק שהפך את כל השאר במשחק מלבד האנדרדוג לעיזים. כך שאני מאוד מקווה שאנחנו ממש לא הולכים לצפות הלילה ב 3 שעות שלמות משעממות ומעצבנות רק בשביל לראות בסופם את המובן מאליו מוכתר למנצח של מנצחים במלחמה. ושמישהו שם יתעורר על החיים שלו ויתחיל לתת לו פייט, גם אם זה ברגע האחרון. שלפחות ינסו ולא ירימו ידיים מולו. כי זה מה שאני מצפה וזה מה שרוב הצופים מצפים מעונה של מנצחים במלחמה.
לצפיה ב-' בטח כיף עם כולכם במסיבות'
בטח כיף עם כולכם במסיבות
13/05/2020 | 22:45
11
105
אם אלה הטענות שלך איפה בדיוק ההבדל בין עונה 40 לעונה 28? המשחק שם היה בול אותו דבר
לצפיה ב-'הגזמת'
הגזמת
13/05/2020 | 23:37
6
94
עונה 28 עונה חזקה עם דמויות מאוד חזקות ובולטות מלבד טוני (קאס, ספנסר, טאשה, טריש, אייג'יי...כל האיחוד חוץ מג'ראמייה)
טוני אכן שלט בה אבל ראינו והבנו את ההגיון של האחרים או את החוסר היגיון שלהם (ווו)
אם זו לא הייתה עונת מנצחים אלא עונה רגילה, מי היית זוכר שם חוץ מטוני? את מי היית רוצה להחזיר לעוד עונה? (על פי ראייה שכולם משחקים שם פעם ראשונה)
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 00:49
5
78
אז אם כבר הבעיה בעונה היא עריכתית
כי חד וחלק השחקנים העונה שיחקו משחק הרבה יותר טוב מהשחקנים בעונה 28.....

אי אפשר להתייחס לעונה הזו כאל "אם זו הייתה עונה רגילה" כי זו לא עונה רגילה. זה למה היו בה פחות הדחות מתיעות. אנשים באו יותר מנוסים וידעו למה הם נכנסים.
לצפיה ב-'חחח... '
חחח...
14/05/2020 | 00:59
75
קאגיאן לוקחת את העונה הזאת שאפילו לא מגיעה לטופ 10 העונות הכי טובות של הישרדות (אלא אם כן אתם קוראים לוואן מן שואו עונה טובה) בהליכה. וקמבודיה האפית וההירואית לוקחת את שתיהן גם יחד.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 02:22
3
58
עריכה היא גם חלק מהמשחק בכל מקרה

אבל זאת לא רק עריכה
אני לא ראיתי שום משחק מדניס, בן, ניק, ג'רמי וכה'
לא מצליח להבין את ההיגיון של שרה לתמוך בטוני ולהצטייר כסיידקיק שלו
לא מצליח להבין החלטות של מישל

מלבד ההדחה של סופי ההחלטות במיזוג היו כולם כמעט קונצנזוס

אז כן, כמובן אפשר להגיד איזה גדול טוני ואיך הוא מהטל בכולם
אפשר להגיד בדיוק אותו דבר על רוב מאריינו בעונה 22 או קים בעונה 24
ושניהם שחקנים מעולים, האם העונות שלהם טובות? לא משהו

בעונה 28 ראינו אופוזיציה לטוני
השם שלו עלה, הוא היה מטרה באיחוד וכמעט נכנס למיעוט
ומאז היה כל הזמן פרנואיד והיה צריך לעשות מהלכים ומניפולציות כדי להתקדם

פה חוץ מסנדרה אף אחד לא הזכיר את השם שלו

וברור שאפשר להתייחס כ"אם זו הייתה עונה רגילה", אני לא מדבר אתך מבחינת החוויה של המשתתפים במשחק אלא החוויה של הצופה את המשתתפים ואת העונה ואת המהלכים בה
אני יכול להגיד לך "דמיין שזו העונה הראשונה שלך" אם זה יותר יעזור
לפי דעתי העונה ממש לא הייתה מחזיקה בתור עונה רגילה
ואני דיי משוכנע שחלק גדול מהאהבה אליה זה בגלל ש"זו עונת מנצחים" ובגלל ההייפ הגדול שהיה סביבה

לצפיה ב-' אבל'
אבל
14/05/2020 | 02:36
2
56
זו ממש לא עונה כמו עונה 22 או 24....
יחס הבריתות כאן כן השתנה מפרק לפרק, כן היו שחקנים שחשבו וראו אתהמשחק שלהם.

וברור שחלק גדול מהאהבה לעונה היא כי היא עונת מנצחים, אי אפשר לקחת את זה ממנה. אם היא לא הייתה עונת מנצחים המון דברים בעונה הזו היו אחרים.
ברור שהיא לא מושלמת, בעיקר ערכיתית, אבל להשוות אותה לעונות כמו 22 או 24? נו באמת
לצפיה ב-' ההבדל המשמעותי מבחינתי הוא הציפייה למשהו גדול'
ההבדל המשמעותי מבחינתי הוא הציפייה למשהו גדול
14/05/2020 | 02:49
1
71
בעונות 22 ו-24 לא ציפיתי לשום דבר מיוחד. כאן הציפיה, מאחר ומדובר בעונת אולסטארס אמיתית (רק מנצחים = אולסטארס), היתה גדולה מספיק על מנת לגרום לי להתלהב בשלבים המוקדמים. העריכה המזוויעה וכמות הגימיקים והיתרונות הבלתי ניתנת לעיכול + אי ההכחדה הכה מיותר - פשוט הורידו לי לגמרי.
לצפיה ב-' לדעתי זו גם הבעיה העיקרית שלכם'
לדעתי זו גם הבעיה העיקרית שלכם
14/05/2020 | 02:58
64
אתם ציפיתם למשהו כל כך גדול שכמעט שום תוצאה לא הייתה מספקת את העין.
בפועל העונה הזו חזקה משחקית בעיני בהרבה מעונה 20 שהיא היחידה שאני יכול להגיד שאני זוכר שהייתה אליה רמת ציפיות כזו. עריכתית מסכים שזו החולשה הכי גדולה אבל נחכה לפרק הגמר כדי לדעת לסכם את העונה.
לגבי היתרונות ואי ההכחדה - לא הייתה להם כמעט השפעה בעונ, לפחות נכון לעכשיו, ואפשר להגיד שכל מי שהודח העונה הביא את זה על עצמו באיזו צוורה. ובתור מי שדי שנא את טוויסט אי ההכחדה הוא די גרם לנו להנות ממתמודדת כמו פארווטי שעד שראינו אותה אחרי כל כך הרבה זמן לפחות קיבלנו עוד כמה שניות שלה.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 00:51
3
68
כנראה כואב לו שמישל הלמלמית שלו לא תנצח את העונה קשה לו ששחקן טוב (טוני) מצליח.
שכחת שהתבכיין על כל עונה שבה הקלי העונתית שלו הושפלה?
לצפיה ב-'אני פשוט לא מצליח לתפוס את ההיגיון '
אני פשוט לא מצליח לתפוס את ההיגיון
14/05/2020 | 00:53
2
87
הרי שנים שהוא מתבכיין כאן על הניצחון של סנדרה לעומת פארווטי
ועכשיו הוא בא ומעודד את "מישל האנדרדוג שהייתה היחידה ששמה לב לכוח של טוני" והכל בסדר?
לצפיה ב-' אה זה ברור'
אה זה ברור
14/05/2020 | 00:56
69
זה כי סנדרה לא הייתה הקלי העונתית שלו שהוא מרייר עליה.
זה לפי מה שמתאים לו, אבל צריך לזכור שהבכיינים תמיד יבכו לא נוכל לשנות את זה
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 02:04
64
סנדרה לא בחורה צעירה ויפה וגם סנדרה לא הייתה במיעוט בעונה 20 מתחילת המיזוג אלא ברוב ותמיד הצביעה איתם
היא לא "נלחמת מול כל הסיכויים מהתחתית" כי אף פעם לא באמת הייתה מטרה שם אז אין לזה את האפקט העריכתי שמאפשר לסטילהוק ולאחרים כמותו לעודד אותה
לצפיה ב-' ציפיתי ליותר'
ציפיתי ליותר
13/05/2020 | 23:05
93
לא נהניתי מהעונה הזו במיוחד.
את חלק מהשורדים שמחתי מאוד לראות וכאלה שאני ממש לא יכול לראות (ומקווה שלעולם לא יחזרו).
אחת הפייבוריטיות שלי הודחה ראשונה. אהבתי את נטלי בעונה שלה. היא הייתה מעולה.
אי ההכחדה הזה ביאס. עזבו את המשימות המגוחכות שהיו (לא אלה שהיו בהתחלה ולא בסוף) ואת הטוקנים, למה כולם מקבלים 2 הזדמנויות לחזור למשחק? למה לא סיננו שם כך שלטובים ביותר ניתנת הזדמנות לחזור?
את בן המעצבן אני מקווה לא לראות יותר לעולם.
מישל שחקנית גרועה, ולא מגיע לה לזכות שוב. דניס מיותרת מהרגע שהיא חיסלה את המלכה.

הדבר היחיד שאני יכול לקוות אולי זה שטוני לא יהיה המנצח, ושרה היא זו שתזכה

לצפיה ב-''
13/05/2020 | 23:56
77
ואני חשבתי שיהיה לנו דיון רגוע!

השתדלתי לאזן את השלילי בחיובי בשרשור הקודם אבל מסכימה עם חלקכם שיש לעונה בעיות משמעותיות. בואו נראה קודם את פרק הגמר ונקווה לטיפה אקשן?
לצפיה ב-' חמוצים אחד אחד'
חמוצים אחד אחד
14/05/2020 | 00:42
5
109
אבל את האמת שזה משעשע, בערך מאז שאני זוכר את עצמי בפורום היו את האלה שהתלוננו על איך שהישרדות מתדרדרת ואמרו שזהו אחרי העונה הזו הם בטוח יפרשו

אחת העונות המושלמות (כנראה תהיה מקום 2 שלי בעזרת המנצח הנכון), פירטתי הכל בהודעה ששוהם פתח אבל אני באמת לא מבין איך אפשר לא לאהוב שליטה של פאקינג טוני ולאצ'וס, שהוא לא רק השחקן הכי טוב אי פעם אלא גם המתמודד הכי מבדר שיש.
אבל כנראה שאני אפסיק להבין את חלק מהמעריצים של התוכנית (כמו שאני ממש לא מבין איך אפשר לשנוא את פאקינג ראסל שהוא דמות טלוויזיונית מדהימה).
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 01:23
1
77
טוני אדיר, ועדיין יש לנו עונה עם 20 מנצחים וחלקם גם דמויות ענקיות, אז מובנת לי הביקורת שהעונה הפכה להיות עונה של שחקן אחד. סמואה אחת העונות הגרועות מהסיבה הזו, גם אם אסכים שראסל דמות טלוויזיונית ענקית (טוני לוהק על משבצת תחליף לראסל, לא ידעו שיקבלו יותר טוב ממנו)

לצפיה ב-' אבל...'
אבל...
14/05/2020 | 02:37
63
זה יכול הלגיש ככה רק בשבועיים-שלשוה האחרונים, מאז שסופי הודחה. וזה בדיוק מייצג את המשחק שלו,
שקט ונמצא שם אבל לא מתפוצץ לאורךכל העונה ובסוף מגיע לשיא בשלבים האחרונים.
לצפיה ב-'לא מכבד בכלל! '
לא מכבד בכלל!
14/05/2020 | 02:46
2
73
זה שיש אנשים שחושבים אחרת ממך, לא הופך אותנו ל"חמוצים" חמוד.

אם אתה רוצה שנדבר איתך כמו עם בן אדם בוגר, מציע לך לא לדרדר את השיח לרמות הדמגוגיה של נתניהו. תודה.
לצפיה ב-' אני רואה שממש נעלבת אה? חבל'
אני רואה שממש נעלבת אה? חבל
14/05/2020 | 02:53
1
78
מצטער  אורי, אבל מאז שאתה בפורום כל הודעה שלך היא תלונה והתמרמרות על התוכנית.
לי אישית נשמע מוזר שמישהו שכל כך סובל מהסדרה ממשיך לצפות בה במשך שנים ועוד משקיע אנרגיה בלכתוב הודעה ממש פחות משעה לפני הגמר... אם אתה כלכך מתלונן לפחות תעמוד מאחורי המילים שלך ובאמת תפסיק לצפות בהישרדות (במקום לאכול את עצמך ממרמור על התוכנית וסתם להתבאס) כי זה לא נשמע הכי בשבילך, אבל זו רק עצה שלי כמובן.
וכן, זו בהחלט ההגדרה לחמוץ בעיני 
ומה הקשר לנתניהו? חבל שאתה מערב גם פוליטיקה לא קשורה, מישהו פה ממורמר גם מתוצאות הבחירות אה? 
נתראה בעונה הבאה (שגם עליה תבכה אבל תמשיך לצפות) 
לצפיה ב-'King BB Stays King'
King BB Stays King
14/05/2020 | 03:00
79
לצפיה ב-'מתרגשששששש'
מתרגשששששש
14/05/2020 | 02:54
68
ועדיין לא מעכל לגמרי שזה הפרק האחרון לעונה הזאת
הייתה עונה מדהימה, כיפית, מצחיקה, מלאה במועצות מטורפות וקינג אחד ש99% הולך לקחת את כל הקופה

לצפיה ב-'הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - הגמר '
הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - הגמר
14/05/2020 | 03:57
29
66
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 04:13
100
אוי כמה שהשרה הזאת שחקנית גרעה ומטומטמת העונה, כאילו נדפק לה המוח. אולי עוד לפני מיזוג השבטים היא עוד שיחקה סביר ואפילו טוב, אך מהרגע שהפכה לעז של טוני אחרי המיזוג המשחק שלה הפך לגרוע ונוראי. והיא אפילו לא השכילה להבין זאת גם אחרי שטוני תקע סכין בגבה והדיח את בת בריתה הכי נאמנה, כדי להפוך אותה לגמרי לעז טואטלית שלו. ואפילו מה שאמרה להם נטלי על המודחים/מושבעים לא שינה שום דבר ולא הכניס אפילו טיפה שכל במוחה.

אבל אולי, רק אולי, מועצת השבט האחרונה הצליחה אפילו טיפה להעיר אותה התרדמת/טמטמת ששקעה בה ולהכניס מעט שכל למוחה הנבוב.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 04:19
78
כל הכבוד למישל ונטלי שעובדות מצויין כצמד שנותן פייט לטוני וצבא העיזים השפוטים שלו. תמשיכו כך בנות, פשוט הנאה צרופה מכל דקה עד עכשיו.  תחוללו כאוס ופאניקה שהשלישיה תכוון אחד נגד השני, כשאף אחד מהם לא יודע אצל מי האליל חסינות ועל מי הוא יופעל... 
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 04:37
73
צעד גרוע של נטלי לספר לשרה העז של טוני שיש לה אליל חסינות. איזה מזל שהיא סיפרה למישל ומישל החכמה פתחה לה את העיניים על הצעד הגרוע שהיא עשתה. גו מישל.  הגיע הזמן להדיח עוד עז של טוני הקינגפין ולפרק את השלישייה.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 04:51
71
מזל טוב, העיזים סוף סוף התעוררו והבינו שהיו עיזים של טוני. בן יה מוכן אפילו ששרה תדיח אותו בשביל שהמושבעים יידעו שהיא כבר לא העז של טוני. מזל טוב שרה שהתעוררת. חיכינו הרבה זמן שזה יקרה. קדימה ברית בנות נגד טוני, תדיחו אותו לפני הגמר. אלא אם כן הוא יזכה במשימת החסינות האחרונה והוא יחליט את מי לקחת לגמר ומי ייאבקו על המקום השלישי בדו-קרב האש... כך שיכול מאוד להיות ששרה התעוררה מאוחר מדי במקום כבר כשמישל ניסתה לפתוח לה את העיניים.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 04:58
69
אוי לא, שוב משימת הפיינל 4 זו המשימה הכי שנואה עלי בתולדות הישרדות, המשימה שעלתה לקלי במיליון וניצחון בקמבודיה. 
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 05:02
74
מישל ונטלי נורתו אחרונות במשימת הגמר הנוראית והעצמבנת הזאת שטוני הפסיד בה הראשון ושרה מיד אחריו, שתי המלכות היו צמודות עד הכדור החישי ואפילו אז המשיכו ראש בראש, כשרק שניה הפרידה בין ניצחון של מישל לניצחון של נטלי.ולכן הכי צודק והוגן שנטלי תיקח את מישל שכמעט ניצחה אותה לגמר ותעזוב את טוני ושרה להיאבק ביניהם על המקום השלישי באתגר האש.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 05:14
1
97
מישל יכלה לנצח את טוני באתגר האש, וראיתם איך ג'ף אפילו לא ציין בפני המושבעים שמישל היתה צמודה מאוד לנטלי במשימת הגמר והפסידה לה רק בשנייה האחרונה אחרי מאבק ארוך בין השתיים? זה רק מראה כמה הג'ף הזה משוחד לטובת טוני, כי כפי שהוא עצמו אמר, הוא מעדיף זוכים על זוכות בהישרדות.
לצפיה ב-' שמע אתה קורע '
שמע אתה קורע
14/05/2020 | 06:17
102
למה אתה חושב שזה רלוונטי שג'ף יגיד להם שמישל הייתה שניה?
או למה אתה חושב שמתוך מועצה של שעות שנערכת לשתי דקות אנחנו צריכים לשמוע את ג'ף אומר למישל (שגם ככה הפסידה בגמר בלי שום קולות) שהיא  הגיעה שניה באתגר?
מישל יכולה להגיד את זה בעצמה אם זה רלוונטי
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 05:33
89
שלישיית ג'רזי היא שלישיית הגמר של העונה: מישל, נטלי וטוני שכולם מג'רזי.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 06:16
13
130
איזו מועצת גמר גרועה שהתנהלה כולה תחת גשם שוטף שירד גם על הפיינליסטים וגם על המושבעים. יכלו לחגות קצת עם זה עד שייפסק הגשם ולנהל מועצת שבט נורמלית כיאה לעונה של מנצחים במלחמה. אבל שום דבר העונה הזאת, החל מאורך הפרקים הקצרים שלה, דרך הרמה הירודה שלה ושל המשימות שלה עד הגמר, וכלה באובר כמעט כל דבר שאפשר לחשוב עליו, לא היה יאה לעונה של מנצחים במלחמה, אלא יותר כיאה לעונה בינונית מינוס, שכולה כמעט וואן מן שואו שמנהל צבא של עיזים שיתעוררו כולם עד האחרון שבהם מאוחר מדי רק כדי להעניק לקינגפין את ה 2 $ דולר ולהצדיק את טמטומם במילים זולות שלא שוות יותר מהמשחק הגרוע שאותו שיחקו העונה. 25 "זוכים" שאף אחד מהם לא רשם את שמו של השחקן הכי מסוכן במשחק אפילו פעם אחת עד הגמר זו לא עונה של מנצחים, זו עונה של לוזרים, כולם עד האחרון שבהם. הו כאן כאלה שהישוו את זה אפילו לעדר הביביסטים השפוטים העיוורים של נתניהו, ואני נוטה להסכים עם זה לחלוטין. 11 שנה שהשרלטן הזה משקר, מרמה, מפר הבטחות ובוגד בכל מה שזז, ועדיין עדר השפוטים העיוורים שלו המתקראים ביביסטים ממשיכים להצביע לו כאילו הוא לא משתין עליהם בקשת כבר למעלה מ 11 שנה ומפר כל הבטחה שנתן ובוגד בכל מי שהצביע לו ונתן לו את קולו שוב ושוב ושוב, פעם אחר פעם, כי הוא יודע שלא משנה מה הוא יעשה לעדר השפוט העיוור שלו הם ימשיכו להצביע לו גם ככה. והעונה הזאת בהחלט, למרות שטוני לא מתקרב בכלל לשרלטנותו של נתניהו וכאן מדובר בסה"כ במשחק ולא במציאות ובחיים עצמם, ובטח לא בעתידה של מדינה שלמה וכל אזרחיה שמוחזקים כבר שנים רבות כבני ערובה בידו של שרלטן וחותמות הגומי שלו, בהחלט מזכירהלי  את הסיטואציה הזאת שמתרחשת אצלנו במדינה. 
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 07:50
10
102
מועצה גרועה כי מי שרצית שתנצח קיבלה 0 קולות?
ולא הבנתי מה הקשר לפוליטיקה שהכנסת כאן, איך זה לעזאזל קשור לפרק או בכלל להישרדות?
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 08:27
9
95
קיבלה 0 קולות כי מדובר בעונה של עיזים שלא מוכנים להודות שהם עיזים. רק על זה לבד מגיע לטוני לנצח, כי הוא לא שיחק מול קבוצה של זוכים אלא של לוזרים פחדנים עלובים ושחקנים גרועים שאף אחד מהם לא חשב אפילו לרשום את שמו לאורך כל העונה עד הגמר, וחלקם נהפכו מרצונם לעיזים שלו, מה שהוציא מבוסטון רוב את השאלה איך זה בכלל אפשרי? אז אני אגיד לך איך זה אפשרי: שההפקה משלמת לך כדי שמי שהיא רוצה כזוכה עונת מנצחים במלחמה יגיע לגמר ויזכה, אתה תעשה את עצמך גם מטומטם ושחקן גרוע רק בשביל לקבל סכומי עתק שלא בטוח שתזכה ביותר מהם. מה שנקרא הצעה שאי אפשר לסרב לה. ולא, אני לא חושב שטוני עצמו היה מעורב בזה, אני חושב שג'ף כל כך רצה שגבר יזכה בעונת המנצחים במלחמה, בגלל שזה ממש לא סוד שטוני מעדיף זוכים על זוכות, וכל עונה שיש בה זוכה ולא זוכה הוא ישר מכתיר אותה בתואר עונה מצויינת, וג'ף הרי עומד בראש ההפקה של הישרדות היום, ומי יותר מתאים מטוני. שהוא עשה הכל, אבל הכל בכדי שטוני לא ירגיש אפילו שכולם פותחים רגליים ונותנים לו להחליק ביניהם עד הגמר ועד הניצחון. יותר מזה, כשיש לך אחד כמו בן שמרצונו החופשי מוכן לוותר על הסיכוי לזכות ב 2 מיליון $, סכום שממש לא הולך ברגל, בשביל שהפייבוריט של ג'ף וההפקה יזכה בו, אתה צריך לשאול את עצמך ישר כמה הבן אדם קיבל בתמורה מההפקה בשביל לוותר על הסיכוי לזכות בכזה סכום.

ואתה באמת שואל מה הקשר לפוליטיקה? הרי מה זו פוליטיקה אם לא זה שכוחו של האחד נובע ממספר האפסים שמאחוריו?

קח 1 ושים מאחוריו 0 קיבלת 10, שים מאחוריו שני אפסים קיבלת 100, שים 3 אפסים מאחוריו קיבלת 1000 וכו'... זו הפוליטיקה, ובעיקר הפוליטיקה הישראלית נכון לשנים האחרונות. וכנ"ל למה שראינו בעונה האחרונה של הישרדות: קינגפין אחד בשם טוני ומאחוריו 25 אפסים שאף אחד אפילו חשב לרשום את שמו להדחה מתחילת העונה ועד סופה. זה הקשר.
לצפיה ב-'אני בשוק ממך'
אני בשוק ממך
14/05/2020 | 13:40
8
76
מה בעצם רצית? שהמושבעים יהיו ממורמרים ויצביעו מישל? אתה מאוכזב לגלות שהמושבעים מעריכים את המשחק ולא מצביעים מתוך מרמור?
אני באמת לא מצליח להבין איך הראש שלך עובד
ומה אתה בעצם חושב? שההפקה שילמה לכל אחד מהקאסט 2 מליון???
אתה שובר כאן שיאים חדשים
לצפיה ב-'טוב שאתה בשוק ממני ולא מההפקה המושחתת '
טוב שאתה בשוק ממני ולא מההפקה המושחתת
14/05/2020 | 18:28
7
71
זה רק מאה עד כמה אתה מזלזל במשחק הוגן וישר וחובב התערבות של ההפקה במשחק.

ההפקה ממש לא צריכה לשלם לאף אחדחוץ מלזוכה שהיא רוצה שיזכה 2 מיליון $, מספיק לשלם לכל אחד מהם אפילו 200-300K $ נוספים למה שמשלמים להם על השתתפותם בשביל שיפתחו רגליים ויתעלמו מהאיום של טוני. לא סתם בוסטון רוב שאל תדהמה במועצת הגמר איך זה בכלל אפשרי שאף אחד לא ירשום את שמו של השחקן הכי מסוכן שנשאר במשחק אחרי שהאולדסקוז הודחו? וכבר אמרתי שיש רק שתי אופציות למה זה קרה: 1. כולם מטומטמים שנמחק להם המוח ושכחו כל מה שלמדו מניסיונות העבר שלהם בהישרדות. 2. ההפקה שילמה להם ונתנה להם הצעה שאי אפשר לסרב ה להתעלם מהאיום של טוני הפייבוריט של ההפקה שרצתה לראות אותו זוכה בכל מחיר בעונה של מנצחים במלחמה, כי הכי מתאים לג'ף גבר זוכה ועוד את טוני, חלום רטוב עבורו ועבור ההפקה שלא מפליא לל שעשו הכל בשביל שזו תהיה התוצאה.

הרי שאר המתמודדים יכלו לצאת רק עם הכסף ששולם להם על השתתפותם, כי אין שום ערובה שיגיעו בכלל לגמר ובטח שיזכו. אך כשההפקה מציעה לך סכום גדול, ולא משנה בכלל כמה בנוסף למה שכבר קיבלת על השתתפותך, הפיתוי ועוד בזמנים כאלה של חוסר ודאות כלכלית כפי שטוני עצמו ציין, הוא גדול מנשוא שלא לקחת את ההצעה ולוותר על כסף בטוח בחשבון בתמורה להתעלם מהאיום הכי גדול במשחק ולא לרשום את שמו אפילו פעם אחת להדחה.

כך שתבחר אתה איזו משתי האופציות הזאת יותר היגיונית: זה שנמחק שם השכל לכל "הזוכים האחרים שהשתתפו העונה, או ששילמו להם בכדי שיתעלמו מהאיום הכי גדול במשחק ולא ירשמו את שמו להדחה מתחילת העונה ועד סופה?

מה נראה לך יותר היגיוני?
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
14/05/2020 | 18:54
56
אז המפיק לקח בשושו את כל הקאסט ואמר להם לא להדיח את טוני
ואיפה מישל הייתה באותו זמן?
בשירותים?
כי שיבחת אותה שהיא היחידה שמבינה שטוני מסוכן
האנדרדוגית האולטימטיבית

אז מה הייתה הסיבה של אותו מפיק מושחט לא להציע למישל את הכסף הזה גם?
או שהוא הציע אבל מישל היא אשת עקרונות וזרקה למפיק את ההצעה שלו בפנים
איך אתה ממשיך את הסיפור הזה?
לצפיה ב-'אני כן יכול להסכים אתך'
אני כן יכול להסכים אתך
14/05/2020 | 19:22
60
שהתהילה הקודמת של הזוכים + הכסף הרב שקבלו, הידיעה על תהילה גם כשהעונה תיגמר (ראיונות, פודאקאסטים, עונות אולסטאר נוספות וכה')
גרמו להרבה פחות מאמץ ודרייב לנצח במשחק עצמו שבאיזה שהוא מקום נהיה מאוד שולי לעומת כל המסביב
לצפיה ב-' אין קשר לביטחון כלכלי'
אין קשר לביטחון כלכלי
15/05/2020 | 02:25
2
45
העונה צולמה מזמן, הרבה לפני הקורונה. טוני אמר את זה עכשיו. תקופת אי הודאות הכלכלית היא עכשיו אז זה בטוח לא היווה פקטור. 
אני חושבת שזו קונספירציה גדולה מדי לחשוב שההפקה פיתתה אותם בכסף כדי לתת לטוני את הניצחון על מגש של כסף.
טוני פשוט שחקן טוב והגיע לו לנצח.
לצפיה ב-''
15/05/2020 | 15:12
1
40
לא אמרתי שטוני לא שחקן טוב, אמרתי שכל השאר שיחקו גרוע מולו. ולזה יש רק 2 אופציות: או שכל שאר "הזוכים" פשוט חבורה של מטומטמים ששכחו כל מה שלמדו מהניסיון שלהם בהישרדות, או שההפקה שילמה להם או לפחות לחלקם כדי שיתעלמו מהשחקן הכי מסוכן ומאיים העונה, בטח אחרי האולדסקולרז. אחרת אי אפשר להסביר איך בכלל זה אפשרי, כמו שבוסטון רוב שאל בתדהמה, ובצדק, שאף אחד מהם אפילו לא חשב לרשום את שמו של טוני להדחה מתחילת העונה ועד סופה. זה לא היגיוני, ועוד בעונה שכל משתתפיה זוכים שמכירים ויודעים היטב עד כמה טוני שחקן מסוכן. ולכן האופציה השנייה נראית לי הרבה יותר היגיונית מאשר האופציה הראשונה, שכולם מטומטמים ורק טוני יודע לשחק הישרדות. אין מצב כזה. ומי שחושב שיש מצב כזה פשוט משלה את עצמו.

אז נכון, מגיע לטוני שהוא השורד השני מבין הגברים הכי אהוב עלי בתולדות הישרדות, לנצח, אך לא מגיע לו לנצח בצורה כזאת. אולי מול טירונים שלא מבינים כלום בהישרדות וזו הנחיתה הראשונה שלהם בתוכנית הישרדות כן. אך לא בעונה של מנצחים במלחמה. כי יש לנצח ויש "לנצח". ותאמין לי שאפילו טוני עצמו היה מעדיף לנצח ולא "לנצח".
לצפיה ב-'*תאמיני'
*תאמיני
15/05/2020 | 17:30
26
לצפיה ב-'באמת שאי אפשר להתייחס אליך ברצינות'
באמת שאי אפשר להתייחס אליך ברצינות
15/05/2020 | 15:12
1
51
חוץ מלהציף את הפורום בקונספירציות הזויות ובפייק ניוז, אין לך שום ערך מוסף
לצפיה ב-'שגם זה בצורה חסרת ערך'
שגם זה בצורה חסרת ערך
15/05/2020 | 19:00
39
כי אין לזה באמת שום הגיון
לצפיה ב-''
15/05/2020 | 23:16
30
תשמע אתה הזוי ברמות , אין כבר מה להוסיף למה שנאמר פה  , 
ממש כיף איתך במסיבות
19 לוזרים וטוני אחד ."? אולי אתה הלוזר פה??
לצפיה ב-'בתכלס אין שום הבדל בן עונה 40 לעונה 22 של הישרדות '
בתכלס אין שום הבדל בן עונה 40 לעונה 22 של הישרדות
14/05/2020 | 09:34
102
בתכלס אין שום הבדל בן עונה 40 לעונה 22 של הישרדות, רק ששם היו בוסטון רוב ושני העיזים שלו פיליפ שפרד ונטלי טנרלי, וכאן היו טוני ולאכוס ושני העיזים שלו שרה לוסינה ובן דריברגן. ויש לי גם תחושה כבדה שאם היה מדובר בטוני כזוכה עונה 22 אף אחד מהצבועים פה לא היה טוען שזו היתה עונה גרועה. כי אובייקטיביות אף פעם לא היתה החלק החזק של הגולשים בפורום הזה.
לצפיה ב-'הדירוג החדש שלי לכל 40 עונות הישרדות האמריקאית שכבר שודרו'
הדירוג החדש שלי לכל 40 עונות הישרדות האמריקאית שכבר שודרו
16/05/2020 | 20:38
4
35
1. קמבודיה - ההזדמנות השנייה (31)  (כל עונה חדשה רק מוכיחה עד כמה העונה האפית וההירואית הזאת היתה זהב טהור. הסיבה היחידה שהיא מדורגת רק במקום השלישי בדירוג העולמי היא בגלל שקלי לא זכתה בה. אך בשבילי היא עדיין המקום הראשון למרות אי זכייתה של קלי הזוכה האמיתית של העונה האפית הזאת, שאם היא גם היתה הזוכה שלה זו היתה עונה לא פחות ממושלמת מבחינתי.)
2. קאגיאן (28) 
3. גיבורים נגד נבלים (20) (אם רק פארווטי היתה הזוכה שלה היא היתה מדורגת יותר גבוה) 
4. סין (15)
5. הפיליפינים (25)
6. האמזונס (6)
7. מיקרונזיה - מעריצים נגד פייבוריטים (16)
8. סף ההכחדה (38)
9. סאן חואן דל סור - דם נגד מים 2 (29)
10. בורנאו (1)
11. פאלאו (10)
12. אוסטרליה (2)
13. עולמות נפרדים (30)
14. קו-רונג (32)
15. איי קוק (13)
16. אול-סטארס (8)
17. איי הפנינה (7)
18. איי מרקיז (4)
19. דם נגד מים (27)
20. מלחמת המנצחים (40)
21. עולם אחד (24)
22. גואטמלה (11)
23. גאבון (17)
24. פנמה - אי הגלות (12)
25. אפריקה (3)
26. דור המילניום נגד דור האיקס (33)
27. קרמואן - מעריצים נגד פייבוריטים 2 (26)
28. פיג'י (14)
29. אי הגאולה (22)
30. טוקנטינס (18)
31. דרום האוקיינוס השקט (23)
32. אי הרוחות (36)
33. משני משחק (34)
34. גיבורים נגד מרפאים נגד עסקנים (35)
35. דוד נגד גוליית (37)
36. סמואה (19)
37. ניקרגואה (21)
38. ונואטו (9)
39. תאילנד (5)
40. אי האלילים (39)

לצפיה ב-'אז שאני אבין '
אז שאני אבין
16/05/2020 | 21:06
1
32
משחק מדהים של טוני שמדיח את כל האיומים עליו זההההההה מתחת לחבורה של האולסטארס שבאמת נתנו לרוב ואמבר את המיליון בלי שום תחרות?
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 22:18
29
משחק מדהים של טוני בעונה של לוזרים שבאו במטרה להפסיד ולתת לו את ה 2 מיליון $ זה פחות מדהים בעיניי. אם הוא היה משחק מדהים בעונה שבאמת היו נותנים לו פייט רציני ולא מתעלמים מעצם איומו כשחקן הכי מסוכן במשחק העונה הזאת היתה יכולה להיות מדורגת גם בטופ 10. ושלא תבין לא נכון, אין לי בעיה עם הניצחון של טוני, יש לי בעיה עם הקלות הבלתי נסבלת שבה הוא ניצח בעונה שכולה מורכבת רק מזוכי הישרדות, שמהם מצפים אפילו הרבה יותר משחקנים שמשחקים פעם ראשונה הישרדות. באולסטארס גם השמות של אמבר וגם של רוב נרשמו להדחה, בניגוד לשם של טוני בעונת הלוזרים במלחמה שלא נרשם אפילו פעם אחת על פתק הדחה מתחילת העונה ועד סופה. וכמו שאמר בוסטון, ובצדק, זה לא אפשרי, ובטח לא בעונהשכולה מורכבת רק מזוכי הישרדות. חוץ שזו היתה בסך הכל עונה 8 וזאת כבר עונה 40 שמשתפיה יודעים הרבה יותר על הישרדות ומשתתפיה לאורך השנים.
לצפיה ב-''
17/05/2020 | 07:49
1
20
העונה הכי טובה : זה הישרדות קלי : 20 קלי מתחרים על הפרס של 5 מיליון דולר
והמנחה היא קלי 
לצפיה ב-'הפסקתי להתייחס בכלל לשונאי חינם כמוך.'
הפסקתי להתייחס בכלל לשונאי חינם כמוך.
20/05/2020 | 08:00
4
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 06:00
10
133
ישששששששששששששש 0 קולות למישל!!!

אני פשוט אגיד את זה: מאוכזבת מאוד מהקול של פארווטי לנטלי אבל מעדיפה את זה על הצבעה למישל ויכולה להבין את ההיגיון. נטלי קרעה את התחת. היא לא שיחקה הישרדות, לא הגיע לה לנצח, אבל דווקא מגיעה לה הערכה. המשחק שלה נגמר ביומיים, לא הייתה לה סיבה להלחם על משהו ובכל זאת ניסתה. מישל חפרה לנו שהיא רוצה הערכה, בסוף זו שלצידה קיבלה אותה. כפיים לעורכים על בדיחה ארוכה במיוחד - אפילו לי קשה להאמין שזו העז העונתית!
לצפיה ב-' זה הכי חשוב'
זה הכי חשוב
14/05/2020 | 06:12
43
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 11:09
8
102
הניסיון של פרוואטי כמושבעת זה להצביע אוזי
נטלי זה השתפרות
לצפיה ב-' וגם'
וגם
14/05/2020 | 12:08
6
113
היא אמרה שהייתה מצביעה לסנדרה אם הייתה מודחת בפיינל 4 בעונה 20,
לא ברור לי אם במקרה הזה זה מאהבה לסנדרה או משנאה לראסל אבל היא יותר אמוציונלית בהצבעת המושבעים שלה מהתדמית שלה
לצפיה ב-'אה? '
אה?
14/05/2020 | 12:51
5
100
בואו נעמיד פנים שהמשחק, קהילת המעריצים והיא עצמה לא השתנו במשך 14 שנה. יש עשרות שעות של ראיונות וניתוחי משחק ממנה. הצבעה לנטלי מאכזבת אבל אם היא כבר מחליטה לזרוק קול נטלי זה יותר on brand ממישל. שחקנית שניסתה לקחת שליטה בגורל שלה ונלחמה בשיניים > אחרת שאומרת שוב ושוב שאין לה מושג מה קורה ואף אחד לא מחשיב אותה

לסיכום פארווטי מגיבה לפארווטי
לצפיה ב-'יש סיכוי שזה היה פשוט מחושב '
יש סיכוי שזה היה פשוט מחושב
14/05/2020 | 16:35
4
89
כדי שתקבל מקום שני  ושזה לא יהיה לגמרי לנדסלייד

אני מאמין שכולם ידעו שטוני לוקח

לצפיה ב-'כנראה '
כנראה
14/05/2020 | 18:31
3
88
לא יודעת מי סימם אותה מהרגע שהוידאו צולם עד המועצה אבל ואוו

- מהללת את טוני
- מעריכה את נטלי אבל אומרת ששיחקה גרוע
- מישל לא הייתה ממש אופציה
לצפיה ב-'בדיוק , מחזק את מה שחשבתי . '
בדיוק , מחזק את מה שחשבתי .
15/05/2020 | 15:04
1
39
וגורם לי להעריך את נטלי הרבה פחות , הדברים שסיפרה עליה..

האמריקקים טוענים שנטלי הודתה בגמר שהייתה יהירה מדי בתחילת המשחק,
ולכן פארווטי סלחה לה על זה..
לא חושב. להגיד אני מבינה שטעיתי, הייתי יהירה מדי, זה לא כזה מצדיק..
היא ידעה שההצבעה שלה לא תמנע מטוני לנצח, אין לי ספק.
ניק , וונדל , אפילו עוד כמה התלבטו להצביע למישל כדי שתהיה מקום שני והתחרטו
כדי שנטלי לא תנצח בטעות.
אז פארווטי פשוט הבטיחה לנטלי את המקום השני.
לצפיה ב-' זה די ברור כנראה'
זה די ברור כנראה
15/05/2020 | 15:34
17
לצפיה ב-'דווקא היא די אומרת בבירור'
דווקא היא די אומרת בבירור
15/05/2020 | 19:02
37
לקראת הסוף שזה בין טוני לנטלי מבחינתה
וכשהיא דיברה על נטלי היא אמרה שהיא רוצה לקבל תשובות
למה בעצם מגיע לה לזכות בכלל אחרי שהודחה ראשונה וכו'
ויכול להיות שנטלי סיפקה לה תשובות לזה...
חוץ מזה לדעתי הן הפכו לחברות קרובות בעקבות השהייה בEOE
אז זה בטח גם השפיע על ההצבעה שלה
לצפיה ב-'וואו שכחתי מזה'
וואו שכחתי מזה
14/05/2020 | 19:25
64
זה הפאק היחידי בשלמות של 4 עונות
לצפיה ב-' נסכם את זה בתמונה הבאה'
נסכם את זה בתמונה הבאה
14/05/2020 | 06:15
1
134
מהאינסטגרם של סנדרה

והכיתוב

היא הייתה ככ חסרה בגמר
לצפיה ב-' ובפירוט קצת יותר'
ובפירוט קצת יותר
14/05/2020 | 06:28
119
- אין מה להגיד על כמה המשחק של טוני העונה היה מדהים והגיע לו כל דולר מה-2 מיליון האלה.
- יותר מהכל הפרק היה מושלם בניית הסיפור של שרה - הסטורי arc שלה ושל טוני הוא אחד האדירים ביותר של כל התוכנית - קולבי/ג'רי היה סיפור טוב ל-3 עונות וגם אמנדה/ג'יימס היו לא רעים אבלללללללללללל הסיפור של טוני ושרה, ובעיקר הסיום שלו, היה ללא ספק מדהים.
- עדיין מבואס על סנדרה שלא הייתה מושבעת, אבל כיף לראות שלקווין יש קינג גם הסיפור שלהם הסתיים יפה.
- הזחיחות של דניס זה משהו, אני מת עליה כאישיות ודמות אבל היא די איכזבה אותי כשחקנית בעונה הזו. זה שהדחת את סנדרה ובזבזת עליה שני אלילים לא הופך אותך אוטומטית לגאון.
- ההדחה של בן גם הייתה הזויה ובאופן כללי הוא מוכיח כמה הוא מנצח די גרוע, מה שכן הוא דמות טובה.
- נטלי מהממת ותמיד כיף לראות אותה, מזל גדול שהיא לא ניצחה עם כל הכבוד אבל הייתי מאד רוצה לראות אותה משחקת בעונה אמתית.
- מישל מתוקה, לא הגיע לה לנצח בגמר את טוני כמובןו בסהכ לא הגיע לה לקבל קולות אבל אני שמח בשבילה שמרגישה שהוכיחה את עצמה יותר (גם אם בעיני היא עדיין לא שחקנית טובה במיוחד, יש בה משהו אבל זה יותר האופי שלה שמשתלב יפה במשחק, אסטרטגית אין לה שום כוח).
- רוב מלך הג'ורי היה שווה לראות אותו סופסוף מושבע
- מת על פארווטי אם כי מודה שהתאכזבתי קצת מההצבעה שלה, אני כן מסוגל להבין את זה כי הם היו תקועים עם נטלי המון זמן והם די התחברו שם.
- בל שלא הראו לנו את הקטעים מאי ההכחדה כי נראה שהיה שם איזה כאסח בין רוב ואמבר לנטלי והחבורה שלה אבל נו שוין.
- היה די מיותר כל הקטעי אודיו האלה מכל המתמודדים העונה, למה לא לתת אפילו משהו בסגנון ריוניון בזום? או לערוך משהו לפני השידור ולהעלות את כולם לשיחה.
- קווין דני - חייב להגיד שהיא הייתה מהממת כמושבעת.
- משהו בגמר הזה היה ממש מוזר, גם עם הקראת הקולות הלא שגרתית וגם עם המועצה האחרונה והגשם ובאאופן כללי כל התחושה המעט מאולתרת וזורמת לעונה כל כך אפית.
- משימת ההחזרה הייתה בעיני ממש גרועה ביחס למשימה בסדר גודל כזה.............

בסה"כ - יהיו לי עוד כמה סיכומים. אחת העונות הטובות שהיו, ובחיים לא הייתי מאמין שילכו ככה.
מאמין שבדירוג הכולל שלי היא מקום שלישי אחרי עונות 16 ו-28
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 06:16
105
זה אשכרה קרה 
אין מילים לתאר, טוני הוא לא סתם שחקן וגם לא סתם מנצח - הוא רשמית השחקן הכי טוב אי פעם! ואני שמח שבמשך 40 עונות בחרתי בו לפייבוריט הכי גדול שלי.
הגמר היה סה"כ טוב ומגניב (הפיינל 3 היה נורא צפוי שלאף אחד אין סיכוי מול טוני אבל טוב שכך).
אה וסטילהוק, נחש מה? מישל הקווין שלך קיבלה 0 קולות! 0 (שזה אפילו פחות מהקול המסכן שפירגנתי לה), אז אני חושב שהגיע זמנך לסגור את הבאסטה ולעבור לתוכניות אחרות.
דה קינג סטייס קינג, אדיוס.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 07:29
98
הכל מרגיש כ"כ underwhelming.

העונה התחילה טוב, אבל בסופו של דבר אכזבה. ההרגשה היא שקיבלנו אקספוזיציה ארוכה, לא באמת הגענו לשיא כלשהו, ומהר מאוד מצאנו את עצמנו בחלק האחרון, וכבר ידענו בדיוק איך המשחק הסתיים. בעונה, כפי שהיא הייתה במציאות, אין ספק שלטוני הגיע לנצח - במיוחד כשמסתכלים על התחרות שלו במועצה האחרונה. האכזבה היא בעיקר מכל הפוטנציאל שלא התממש, מכל הסיפורים שהיינו יכולים לראות בעונה הזאת, ועכשיו אף פעם לא נראה. במובן מסויים זה משקף את החיים עצמם. עדיין - קשה שלא להרגיש תחושה של החמצה.

עונה 40 בכלל לא מתקרבת לרמת המשחק והעניין שהיו בעונות 16, 20, 31. הרבה מהשחקנים נראו עייפים, כאילו שהם משתתפים רק מתוך תחושה של מחוייבות כלשהי. בעיניי העונה הזו אפילו לא נכנסת לטופ 15 של הישרדות מבחינת חווית הצפייה. אי ההכחדה, הגאולה, המתים, איך שלא קוראים לו - טוויסט נוראי שהורס כל עונה שמתעקשים להשתמש בו. אפשר היה לחשוב על דרך יותר מעניינת להמשיך להראות את השורדים שהודחו מוקדם.

זהו. עדיין קשה לי להשלים עם העובדה שטוד לא השתתף בעונת המנצחים
לצפיה ב-'אז ככההההה'
אז ככההההה
14/05/2020 | 07:40
131
לקח לי זמן להגיב כי אני בעצמי עדיין לא מעכל
לא את זה שהעונה הזו אשכרה נגמרה, ולא את הנצחון החלומי של טוני פאקינג ולאצ'וס האחד והיחיד

אז ככה:
קודם כל אני ממש שמחתי שנטלי חזרה למשחק, למרות שממש הייתי מעדיף שזו תהיה קים, לנטלי ממש הגיע לחזור אחרי שקרעה את התחת שלה ונתנה עבודה. והיא לגמרי לגמרי ראויה לקבל על זה 100 אלף דולר!

שרה שרה שרה... לא האמנתי שאפשר לרדת עוד יותר מהמקום שהיית בו עשתה בפרק 2 טעויות ענקיות שמנעו ממנה לשבת בגמר. הראשונה - לטוני הייתה תוכנית מצויינת, במקום לשרוף את האלילים שלו ושל בן, פשוט להעיף את שרה בהצבעה של 3-2-1 ולא לקחת סיכון שהוא כמעט בטוח שיש לנטלי אליל. אם רק הייתה מקשיבה לו ולא מתעקשת על ללכת עם תוכנית משלה, היה לטוני ובן אלילים לפיינל 5, והם יכלו להעיף שם את נטלי בקלות.
טעות שניה, אשכרה הצביעה לבן. בשביל מה זה היה טוב? איך זה אמור להראות שהיא טובה יותר/שווה לטוני? הרי ברור שזה מהלך לשם מהלך בלבד. והיה עדיף לה שמישל הייתה עפה, ככה בוודאות יש 3 שורדים שהיו בוחרים אותה אם אחד מהם היה זוכה בחסינות האחרונה ואז היא בטוח בגמר. במצב כזה כנראה שטוני ובן היו יחד באתגר אש, ואם בן היה מנצח אותו שרה הייתה מנצחת בקלילות!
בן בכלל אני לא מבין אותו, ולגמרי אכזבה... מי מתנדב ככה לפרוש בפיינל 5?

בכל אופן, סוף מדהים לעונה מדהימה, ובשבילי היא מקום 2 אחרי עונה 20
עדיין מתרגש מהנצחון האדיר הזה ועוד צריך זמן לעכל בטוח שיהיה לו עוד מלא דברים להגיד בהמשך

טוני ולאצ'וס המלך של הישרדות!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'נגמררררר'
נגמררררר
14/05/2020 | 12:22
5
102
אז קודם כל, בשתי מילים - תודה לאל!
(ולמי שלא הבין, תודה לאל שטוני זכה, לא תודה לאל שנגמרה העונה ).
ויאללה בנקודות:
- כצפוי נטלי חוזרת. אם היא לא הייתה חוזרת אחרי שלושה יתרונות זה היה מביך, אבל אהבתי שהיא קצת נתקלה בקשיים. וחוץ מזה, כמעט קיבלנו חזרה של וונדל אז תודה לאל
- כל הוידויים בהתחלה של שרה (וגם בהמשך) גרמו לי לחשוב שהם מסמלים את הנפילה שלה, והתחילו להזכיר את ההדחה שלה ב-28.
- אז מישל הנודניקית זוכה בחסינות בפיינל 6. במועצה- לא הבנתי למה מישל ונטלי לא הצביעו לשרה (לא בהתחלה ולא בהצבעה השנייה)
- דניס מודחת כצפוי (היא קיבלה בכלל וידוי?!).
- חששתי שנטלי בסוף תמצא את האליל והיא אכן מצאה אותו אבל תודה לאל שטוני זכה בחסינות!!! יששש!!!
- אהבתי את כל הקטע ששרה וטוני גילו על האליל. היה צפוי שנטלי תשתמש באליל על עצמה כי זה סיכון יותר מדי גדול. בן מאשר לשרה להצביע נגדו- WTF?!
ושרה אכן מצביעה נגדו בסוף- טעות!!! יכלה להגיע לגמר בקלות אם מישל הייתה מודחת... אבל לפחות אני שמח שזה אומר שבוודאות טוני או שרה יהיו בגמר.
- איך שראיתי את אתגר החסינות ידעתי שטוני ושרה לא יזכו בו בוודאות. זה לא אתגר בשבילם. ונטלי זוכה במקום בגמר.
- וזה היה החשש הגדול: שרה VS טוני באתגר האש לא ידעתי את מי לעודד לרגע
אבל תכלס לטוני יש הרבה יותר סיכוי לזכות בגמר וגם מגיע לו הרבה יותר אז...
אבל איזו ברית מושלמת בין טוני ושרה
- ולפיינל 3- תכלס פיינל 3 קצת מוזר
מישל עדיין לא ראויה מבחינתי סורי.
שלושתם דיברו יפה במועצה האחרונה- גם הודו בטעויות שלהם וגם הדגישו את החוזקות.
סופי ושרה בכלל לא דיברו??
וג'ף מקריא את הקולות (לפני כל קול שהוא הקריא לא הפסקתי להגיד- טוני טוני טוני).
ו... טוני זוכההההההההההה
THANK GODDDDDDDDDDD
סוף מושלם לעונה טובה בסה"כ (כפי שכבר כתבתי השבוע, היו לה אפס ודאוון),
לא סגור איפה היא ממוקמת אצלי עדיין, אבל בקרוב אעלה טופ 20 של השחקנים האהובים עליי (חיכיתי שהעונה תסתיים כדי לראות אם יהיו שינויים)
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 17:02
4
91
סופי לא הגיעה לפיינל4 כי הייתה חולה
במועצה האחרונה הייתה עדיין חולה בטח
היה שם קטע שכולם מריעים מוחאים כפיים והיא נראית מתה חחחחח
ספק אם דיברה בכלל

שרה ..
באמת חבל שלא שמענו ממנה בתור מישהי שהגיעה עד לפיינל4 והייתה ראויה להיות בגמר..
אולי גם היא לא דיברה יותר מדי והייתה עצבנית לראות שהגמר נלקח ממנה
לצפיה ב-'הרגשת שהיא עצבנית?'
הרגשת שהיא עצבנית?
15/05/2020 | 18:51
3
38
דווקא מהיציאה שלה התרשמתי שהיא מן הסתם לא מאושרת שהודחה
אבל לפחות בסדר עם איך שזה נעשה ושלפחות טוני נשאר...
לצפיה ב-'אממ '
אממ
15/05/2020 | 19:03
2
41
פרגנה לטוני כמובן . היא גם אמרה שאם לצאת, אז ככה.. אבל הגיוני שזה מבאס להיות כל כך קרוב כל כך רחוק... זה לא סותר..
נגיד הבנתי שהיא ביקשה פיצוי על הטיסת חזור (לא יודע האמת את הפרטים המדויקים למה, אבל לא שמעתי שיש עוד שורדים ששותפים לכך) ושהיא גם הביעה התמרמרות על הטוויסט של האדג'.
קיצר היא לא הכי מבסוטה שבעולם ;)

אבל אולי זה באמת סתם נדמה לי ...

לצפיה ב-'מה זאת אומרת פיצוי על טיסת חזור?'
מה זאת אומרת פיצוי על טיסת חזור?
15/05/2020 | 19:07
1
37
מהאי לארה"ב?
השורדים משלמים על זה? לא ההפקה?
לצפיה ב-'Written on the pages'
Written on the pages
14/05/2020 | 15:04
132
נתחיל עם 2 הראשונים- דניס העונה מזכירה לי את העץ המדבר בפוקהונטס. היא מאוד חכמה וכיף לשמוע אותה אבל היא לא זזה יותר מדי ולא משתתפת פעילה במלחמה. אני לא מבין את בן. לא יודע מה זה אמור להביע. אם לא חשוב לך לנצח מה היה דחוף לך לבוא? למה לא יכולת להגיע להבנה שזה לא קריטי לך לפני המיזוג? זה היה בורדרליין מזלזל בעיני.

גם הפעם אין לכיתה פטור משיעור בהגות פמיניסטית מפי גבר לבן. שרה אמרה דברים נכונים וצודקים מאוד לאורך הפרק על מקומה של האישה וכו' אבל חשתי בקרינג' עוצמתי לנוכח הקונטקסט שבו זה נאמר. שרה, בלי שום קשר להיותה אישה, הייתה בעמדת נחיתות לטוני, ואפשר היה לראות את זה בקלות בהדחה של סופי. שרה לא הייתה שותפה שוויונית לטוני לא משנה כמה היא תאמר שכן כי בשטח ניתן לראות שטוני משחק לבד ובשביל עצמו. זה היה הסיפור מאחורי הנקמה הטיפשית שלה בפיינל 5. סה"כ הarc שלה הסתיים יפה והכל אבל זה קטע שחרה לי כי זה גורם לבעיה להיראות פיקטיבית ולכל הטיעונים הפמיניסטיים שאני שונה כאן עשור להיראות תרצניים, מתמסכנים וחסרי אחיזה.

למישל יש הבנה די בריאה של המשחק אבל בכל החלק העיקרי שלו, הפוליטיקה החברתית, היא לא נוגעת. היא נמצאת שם בצד, חצי מהזמן נדמה שהיא באה לקייטנה, יש כמה פאזלים שהיא עושה אחלה וזה די מסכם את הוויתה כשחקנית. מטבע הדברים בגמר של עונת אולסטארס יהיו שחקנים חלשים יחסית ועדיין התבאסתי שהיא קיבלה את המקום ולא שרה. מצד שני אם נטלי הייתה בוחרת אותה להדליק אש מול טוני ומישל הייתה מנצחת אז גם נטלי הייתה מנצחת ותודה לאל שזה לא קרה

נטלי היא חיה רעה בלה בלה בלה הכל נאמר, ******לא לגיטימי ששחקן שהודח יחזור ובטח שלא יגיע לגמר ובטח ובטח שלא ינצח******. בלט לי גם הקטע שהיא כנראה לא התחברה מספיק למספיק אנשים באדג' שזה בגדול העבודה שלך. סה"כ היא מדהימה אבל באסה שהיא מקום שני בעונה.

על טוני אין מה לומר, הוא שיחק העונה את אחד המשחקים הכי טובים אי פעם ישמצב הכי טוב אי פעם נקודה. בא עם מטרה ענקית, התחיל לאט והגביר עם הזמן בצורה מאוד נכונה, שיחק משחק חברתי מושלם, הוכיח את עצמו מבחינתי בכל אספקט. נתן גם את אחת מהופעות הגמר הכי טובות אי פעם. מנצח ראוי מאוד לעונה. הקשר עם שרה עשה לו מצוין והיה מרגש לראות את החברות שלהם באה לידי ביטוי בפיינל 4.

לא כואב לי על אף אחד שהודח טרם זמנו חוץ מקים וסופי. רוב עבר זמנו, פארווטי באה חצי כח, כל האולדסקול לא הצליחו לעמוד בקצב ולהסתגל. קים וסופי שיחקו חזק ומעניין וחבל לי שזו הפעם האחרונה שנראה אותן כי נראה לי ששתיהן יצאו בטראומה. בלי קשר סופי שהייתה חצי מתה במועצה האחרונה = פרייסלס

מבחינת עריכה הפקה ומה שבאמצע- חבל לי שדווקא בעונה הזאת העריכה לא הייתה שוויונית ועקבית, בדכ עדיף ההפך אבל מרגיש לי שהיה יותר הולם לסיים את הסיפור הזה בדרך יפה יותר. מעבר לזה, כל ההחלטות שההפקה קיבלה בעניין הקורונה היו נכונות ומוצדקות, ריוניון ממש לא מתאים בפורמט כזה. גילוי הלב של ג'ף בנושא השובניזם המובנה היה מהמם וחשוב וגרם לי לאהוב אותו אפילו עוד יותר. אין ספק שמדובר במנחה ומפיק שקשוב לקהל, עושה את התכנית באהבה ובכבוד וגם אם לפעמים הדעות שונות, עדיין ברורה המחויבות שלו לקהל, לשחקנים ולתכנית עצמה.

וזהו אני מקווה שברור לכולם שמדובר בסופה של תקופה בהישרדות, סיימנו את ה30ז ומעניין מה התקופה הבאה, אם תקרה, תביא לנו. אמן עוד נשים חזקות
לצפיה ב-'סיכומון '
סיכומון
14/05/2020 | 19:43
75
- אתגר האש נכנס לרשימת הרגעים הכי טובים בתוכנית לטעמי. סיום מקסים לסאגת Cops R' Us. הרוויחו את המיקום ברשימת הגדולים.
- היה עדיף אם היינו רואים אותם בגמר, טוני היה מנצח אבל זה היה יוצא צמוד
- ההכחדה זה מאה אחוז בולשיט והטוויסט הכי גרוע בתולדות הסדרה (היו רגעים שחשבתי שנטלי הולכת לעשות לנו אנדרווד!) לפחות קיבלנו עוד טיפה מכל המודחים המוקדמים
- מישל עושה לעצמה רפרנס: זוכה בחסינות ובועטת בפאזל בדיוק כמו בעונה שניצחה בה
- טוני עושה לעצמו רפרנס: Their eyes go BING!
- נטלי עושה לעצמה רפרנס: מישל, הצבעת למי שאמרתי לך להצבי-- רגע, לא
- בן... פורש? מה ההיגיון, יש לכם 3 קולות, פשוט תצביעו... איך זה מסתדר עם שיחת נשים-יכולות-לעשות-כל-דבר שאתה פשוט זורק את המשחק שלך שלשרה יהיה מה להגיד בגמר? הוא כזה דובון אכפת לי וכמה שזה דבילי במשחק על 2 מיליון קשה לי לשנוא אותו :(
- נטלי ומישל, איךךךךך להשאיר את שרה במשחק עדיף על דניס?!
- מה לעזאזל היא עשתה לעורכים שאפילו לא קיבלה וידוי בפרק הגמר? מאוד עצוב שהמשחק שלה מסתכם במהלך אחד לפני המיזוג, מגיע לה הרבה יותר
- אמבר אומרת שלרוב הגיע לזכות באולסטאר בדמעות, רוב מסכם את מאות הימים שבילה על האי, אית'ן מדבר על הסרטן ואדם בוכה ברקע, פארווטי מודה שלא היה לה את הדרייב לעונה הזו... Kill me please that was too much for my soul
- השיר הקרינג'י לא נכנס לפרק, תודה ג'ף
- רוב מצביע כמושבע בפעם הראשונה: תגידו מה שאתם רוצים עליו אבל זה היה
- קצת פרגון למישל: צחקנו על הסיכויים שלה, לא ברור אם העריכה הייתה בעדה או נגדה, אבל היא יכולה להתגאות בזה ששיחקה חזק יותר מהעונה שניצחה בה, שהיה לה יותר עם מה להתמודד, ושהיא הזוכה היחידה מהעונה שלא חוותה הדחה. לא חושבת שנאום הגמר שלה היה גרוע והיא ממש לא עז קלאסית. תוהה אם העריכה גרמה לה לחשוב שתקבל כמה קולות בסוף, קצת שובר את הלב כשחושבים על זה

(למי שראה בלייב - שמתם לב שהייתה חסות Outwit like Tony, Outplay like Parvati, Outlast like Rob בערך שעה לתוך הפרק? טוב שלא הכריזו על טוני כמנצח באותו רגע )
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 21:56
63
סהכ הייתה עונה נחמדה ונהנתי, בשביל עונת המנצחים האגדית זה היה די מאכזב בסופו של דבר
יש כל כך הרבה עונות עם משחק טוב יותר, וטוני אמנם מנצח ראוי אבל לא היה במשחק שלו שום דבר שלא מהעולם הזה כדי להכתיר אותו לבסט אוף דה בסט..
לא יודע אולי אני סתם לא עף עליו יותר מדי ובעונה הראשונה שלו עיצבן אותי שהוא ניצח למרות מלא טעויות מפגרות שהוא עשה, פה הוא כן היה הרבה יותר נסבל ואין ספק ששלט בחלק האחרון של המשחק, בגמר הנ"ל ללא ספק הייתי מצביע לו- מישל חמודה אבל קצת אנמית בעיניי וכנל המשחק שלה,מרגיש לי שבאותה מידה יכלו לדחוף לנו מישהו אחר כל העונה, ונטלי שחקנית מעולה אבל קשה לי להיות בעד מישהו שהודח וחזר ועוד בנוסף פשוט רוב המשחק היה על אי ההכחדה
ובאמת עם כמה שהייתי בעדה ה3 היתרונות האלה שרק היא יכלה לקבל זה פשוט ביזיון, מה שכן אם לא אז כנראה וונדל היה חוזר אז מזל! חח
בצמד של שרה וטוני הייתי לגמרי בעד שרה ואני חושב שגם בפרק הזה קיבלנו הסבר יותר טוב על הדינמיקה ומה עומד מאחורי העניין למה לא מתכננת נגדו, אבל מודה שמבין שניהם לטוני הגיע להגיע לגמר שקרא נכון את המפה וניסה להציל את השלישייה שלהם, שרה הייתה צריכה להקשיב לו ולהצביע דניס
אהבתי מאוד שבן ויתר אבל זה פשוט הוסיף לרשימה ארוכה של דברים ללמה הוא מנצח מיותר
ואם כבר מנצחים מיותרים, אני חושב שמה שהעונה הזאת ממש חידדה זה כמה מזל באמת משחק תפקיד. כל השחקנים העונה היו כאלה שכבר ניצחו, ועדיין ראינו כל כך הרבה מהלכים תמוהים ולא חכמים ואם היינו חושבים שכולם פה שחקנים של פעם ראשונה,זה לא היה נראה אפילו קרוב לקאסט של השחקנים החכמים ביותר, לדעתי לפחות
וחוץ מזה היו קטעים ממש מרגשים, נכנס לי משהו לעין

לצפיה ב-'וואו '
וואו
14/05/2020 | 22:01
65
באמת שאני חושב שהייתה עונה אדירה !
זו לא הייתה עונה מושלמת זה נכון, בעיקר מבחינת עריכה. אבל זו כן הייתה עונה מאוד כיפית שמתאימה גם להיום.
ואני לא יודע איך הייתי מרגיש אם לא היינו זוכים לעוד זמן מסך מכמה מהמודחים ..
וכן היו כמה יתרונות מעניינים וזה הוסיף מתח.
הטויסט של הטוקנס זה טוויסט טוב אבל דרוש המון שיפורים.
הטוויסט של אי ההכחדה צריך.. להכחד. אבל שוב, לא כזה עצוב שהוא קרה השנה והוא כן היה עדיף על עונה 38 , כי לפחות היו משימות שם הפעם וגם טוקנס.

בעיה חמורה שיש באי ההכחדה מעבר לכך שמודחת ראשונה או שלישי לא נמצאים במשחק ואז מנצחים או כמעט מנצחים בו..
זה שהם זוכים לבלות עם חברי המושבעים מינוס 3 מהם סך הכל. הרבה מהמושבעים לא מכירים בכלל כמה מהמתמודדים במשחק (כי מעולם לא היו באותו שבט) אותו אחד שחוזר למשחק לא רק שבילה זמן יקר עם המושבעים , הוא גם יודע בדיוק מה הם חושבים, למה הם מצפים ומי האיומים הכי גדולים להוציא מהגמר.
כריס בעונה 38 קיבל תוכנית מפורטת מוורדוג מה לעשות כאשר יחזור . ונטלי גם ידעה לחזור ולהדיח את טוני , מה שיכל להיות מאוד מסוכן

פיינל6- כבר תקופה ידעתי שדניס הולכת לעוף בדיוק במועצה הזאת וכנראה באמת בעקבות גם שימושים רבים באיידולז.  (שיש בזה אירוניה מסוימת אחרי שפעמיים שומש עליה אליל ופעמיים השתמשה באליל העונה) אני ממש לא מרחם עליה כי גם במועצה הזאת היא  זלזלה בנטלי ונתנה לאחרים להחזיק בגורל שלה. שהודחה המשיכה להתפאר במהלך על סנדרה , זה די פתטי .
חששתי ששרה תעוף במועצה הזאת כי קודם כל, די היינו מצפים מנטלי ומישל להצביע נגדה ולא לדניס.. דבר שני, היא נתנה נאום פרידה (כנראה הכנה פשוט להמשך)
דבר שלישי, הדגישו עד כמה היא יהירה וטועה לחשוב שלנטלי אין אליל , שזה בדרך כלל יהירות של מודחת..
אז נרגעתי ממש שזה לא הלך לקרב אש.
היה ברור מהתגובה של נטלי שהיא הצביעה נגד בן, כאשר הוא שיחק באיידול. זה היה טעות מצידה כי הוא יכל להחליט לשחק באיידול עבור שרה.

פיינל5-  מועצה מטורפת.. באמת כבר התבלבלתי מי יודח שם. צעד מאוד מאכזב של בן, אחרי שאני מנסה להגן עליו תמיד בדיונים ולהגיד שהוא כן שיחק משחק לא רע העונה , בתור אחד שממש לא אהב אותו ב35.. אחרי כל זה הוא עושה את זה . דבילי.
כן, זה בהחלט הייתה בכל זאת החלטה מיותרת מצד שרה ..
קיצר בן , היית צריך להקשיב לטוני מועצה קודמת.
נטלי עשתה טעות מטורפת לשתף את שרה בכך שיש לה אליל ויכלה לשלם על זה בהדחה של מישל.. אחר כך היא הלכה וטעתה עם האליל  , אם כי אפשר להבין אותה .
נטלי לא  הוכיחה את עצמה  במועצות שבהן שיחקה מאז שחזרה.. לעומת כריס. וזה למרות הכוח העצום שהיה לה, של אלילים ושל מידע מהמודחים.

פיינל 4- מלבד המועצות שסירי הודחה בהן .
זו המועצת שבט הכי קורעת לב שכנראה הייתה בתולדות התכנית.. מרגע שהחסינות הייתה בין נטלי למישל, זה פשוט היה ברור שזה יגיע לרגע הזה ולא הפסקתי לקלל.
בנתיים החסינות עוד לא נגמרה והבן זוג שלי לא מבין מה אני רוצה ואני מסביר לו.. שזה ממש לא משנה מי כבר לוקחת חסינות.
ואז פתאום הבנתי שאולי כן יש סיכוי שנטלי תצא קצת עמה ותקח את שרה איתה?
קיוויתי, אבל זה היה לשווא.
אני ממש אוהב את שרה.
אני לא חושב ששיחקה אפילו קרוב לטוני,
ולא שרה זה ממש לא קשור לזה שאת אישה ..
גם בפרק הגמר הוכח, שהוא צדק במועצה של דניס .. ואת ההדחה של בן היא עשתה בלעדיו אבל זו הייתה טעות שהיא שילמה עליה בסופו של דבר. אבל היא כן היתה מקום שני ראוי לעונה, הרבה יותר משאר חמישית הגמר . היא בכל זאת הוכיחה את עצמה השנה כשחקנית חברתית חזקה ביותר והגניבת קול בפיינל 10 והצירוף של סופי ובן לברית  , השפיעו מאוד על השליטה שלה ושל טוני במשחק.

מישל - היה לה שוב , המון המון מזל , עם החזרה של נטלי, עם הפרישה של בן .. (באמת חושב שאחרת שרה לא הייתה עושה את זה..)
היא כן מדהימה בפאזלים, אם כי גם זה , פאזל שכבר עשתה .. היא סופר מזליסטית ואני לא ריחמתי עליה לשנייה על האפס קולות. היא לא היתה ראויה למקום בגמר .
נטלי - כמו שאמרתי ממש לא הרשימה אותי .
מאוד נלחצתי שפארווטי הצביעה בעדה ושהתחילו להתגלות 4 קולות בעדה כאשר ציפיתי ל2-3 .. לרגע ממש נלחצתי.
טוני- מה יש להגיד?! התחלתי את העונה שאמנם יש כאן הרבה מתמודדים סבבה ואהובים אבל הטופ2 בפער זה טוני ופארווטי שכל מועצת שבט שהיו רק התפללתי שישארו.
וטוני מנצח זה באמת חלום שלא דמיינתי עד הפיינל 10 כזה , שעד הרגע האחרון כולל ההקראת קולות, נלחצתי שזה לא too good to be true..   
זה ניצחון אפילו חזק יותר מהקודם שלו
וזה באמת דרך נהדרת לצאת לפגרה כרגע של הישרדות  בעקבות הקורונה... והסיום הכי מתוק שיש לעונה הזאת.
מלך מלך מלך מלך... !!!
השורד הכי טוב אי פעם. לא חושב שיהיה כמוהו
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 22:36
60
וואו, אין מילים על כך שטוני הצליח לנצח בעונה של מנצחים. ומעבר לכך, הוא אף פעם לא קיבל שום קול נגדו!!! יהיה מאוד קשה להגיד עכשיו שטוני הוא לא בין השורדים הכי טובים אי פעם, אם לא הכי טוב.

אני מאוד אוהב את נטלי, ושמח שהיא הצליחה לחזור למשחק, אבל אתם יכולים לדמיין אם נטלי אשכרה הייתה מנצחת? חחח, מעניין מה היו התגובות כאן. מרגיש קצת רע בשביל מישל כי נכון, טוני שיחק יותר טוב ממנה והגיע לו לנצח, אבל עדיין הגיע לה לקבל כמה קולות כי היא כן הזיזה מהלכים כמו הבליינדסייד של אית'ן ויול. וזאת הבעיה של אי ההכחדה, נטלי הגיעה למקום השני כי היא בילתה יותר זמן עם חברי המושבעים מטוני ומישל, אבל אני שמח שרוב חברי המושבעים עשו את ההחלטה הנכונה והצביעו לטוני.
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 22:49
6
76
עם כל היתרונות שלה, נטלי כמעט ולא חזרה. ולולא חזרה, כנראה וונדל היה חוזר, וזה היה ממש רע. אבל תיאורטית, יכול להיות שהוא היה ממשיך לפקשש ומישהו אחר היה זוכה. רוב, או טייסון, או אפילו סופי. אבל נטלי שיחקה הכי טוב שאפשר מאי ההכחדה. אחרי זה כמובן שמנסים ללחוץ לנו על בלוטת הרגש, ותודה לאל זו לא הייתה ה-מנגינה שאני כל-כך לא סובל, אלא מנגינה אחרת, גם מרגשת, אבל אשכרה מנגינה ולא מסחטת רגש עם צלילים. עדיין, מאסתי בניסיונות האלה להוריד את הישרדות לרמה ישראלית.

בין לבין, מצוטטים וידויים מרחבי העונה, שאני מניח שמנסים להיות במקום ריוניון? כמובן, יש בזה רק אשמה אחת וזו מגפת הקורונה, אבל לא היה עדיף פשוט לעשות ריוניון בזום? אני ברצינות חשבתי שכמו בעונה 38, שוב העלו לרשת את הפרק עם הפרסומות, וצריך לדלג עליהן. אבל פרסומות או לא, אני ללא ספק דילגתי ודילגתי ודילגתי.

אז נטלי חוזרת, מתחילה לספר סיפורים, ואל תשכחו שיש לה גם אליל. אחרי זה אתגר חסינות שלראשונה זה כמה שנים טובות אשכרה נראה מעניין. לא בדיוק מבוך ענק כמו שאני זוכר שאהבתי לראות בגמר לפני שנים, אבל אתגר טוב שהולם את מעמד פרק הגמר. מישל, שפיגרה מאחור כל האתגר, בסוף מסיימת את הפאזל ראשונה וזוכה בחסינות, מה שמשאיר לטוני, שרה ובן רק שתי אופציות. אבל בן, ואפילו שרה, מתעקשים בתוקף שלנטלי אין אליל. כתוצאה מכך, טוני ובן היו צריכים לבזבז את האלילים שלהם. דניס הייתה מודחת בכל מקרה, והשלישייה הייתה נשארת ברוב בכל מקרה, אבל זו הייתה טעות גדולה. אגב, אם דניס ושרה היו מדליקות אש אילו היה נשאר ביניהן תיקו, למה לעזאזל זה לא היה יכול להיות בין קימי וקית' בעונה 31?!?

אגב, במועצת השבט, אחרי דיון פמיניסטי נוקב (שאכן מאבד מתוקפו בהתחשב בעובדה ששרה לא שווה לטוני, הוא משחק יותר טוב, וזהו. בכלל, רוב העונות לדעתי גברים שיחקו יותר טוב), שרה זוכה לכבוד שמעט מאוד נשים זוכות לו - ג'ף קרא לה בשם המשפחה שלה. יכול להיות שהיא רק השנייה אחרי וונתוורת'? בכל מקרה, למרות הטעות הגדולה שלה עכשיו, קווין לסינה נשארה השורדת השנייה הכי טובה העונה. אבל מה שיותר מדהים, זה שג'ף הסכים איתה שהוא בעצמו שוביניסט, ועוד הנקודה הזו שודרה. האם לסינה, מקום שני או רביעי, הובילה לשינוי במנטליות של ג'ף, שתעשה אותו הרבה יותר נסבל מעונה 41 ואילך? אפשר רק לקוות. אגב, הנה הגיעה המנגינה שחששתי ממנה, והפסנתר הארור.

באותו לילה, טוני מחפש את האליל, כשהוא חמוש באש חיה בתור אור. ואז בבוקר, כמובן, כולם מצטרפים אליו. ואז בסוף נטלי מוצאת את האליל. פאק. טוני זוכה בחסינות, אז הם עדיין יכולים להדיח את מישל... רק שלא, די ברור בנקודה הזו שהיא עז הגמר של העונה. מה שמשאיר את המקום השני בין לסינה ונטלי (אלא אם כן בצורה טרגית, טוני יפסיד באתגר האש, מה שיתן לנו גמר בנות וזכייה טובה אך מבאסת יחסית של לסינה). אבל אז לסינה שמה לב לאליל שנטלי שמה על הראש שלה! ולכן היא וטוני ננעלים על הדחה של מישל, עד שבן בא ו... אתה לא רציני!!! בן רוצה שידיחו אותו. אני מבין מאיפה הוא מגיע, אבל אם מישל תודח עכשיו, ונטלי תזכה באתגר הבא (שבטוח יהיה אתגר סיבולת), קרב האש כנראה יהיה בין בן טוני, ואז לסינה תהיה זו שתזכה בגמר. במקום זאת, היא מדיחה את בן ועוצרת כל סיכוי שיכול להיות לה לזכות.

נשאר עוד אתגר אחד אחרון... אוי לא, לא האתגר הזה! קודם ארין, אחריה וולדמורט, ומייק בעונה 37 כמעט והודח גם הוא. מי יהיה הקורבן הבא של "קוטל הפייבוריטים"? האם זה יהיה טוני? נטלי זוכה באתגר, אז זה מאוד אפשרי. מול בן הוא היה מפסיד בוודאות. אבל מה שהכי קורע לב זה שהוא מתמודד מול לסינה. הם אולי לא זוג, אבל הם ללא ספק אחד הפאוור קאפלס הכי גדולים בתולדות הישרדות ואם הם לא ישתתפו במירוץ למיליון בהקדם האפשרי זה יהיה פשע. טוב שיש שני שוטרים להילחם בפשע הזה, במקרה הכי גרוע! בכל מקרה, ברגע שזה בין שניהם, ברור היה שדרכה של לסינה במשחק הסתיימה, וטוני יכול להתקדם בשביל האבנים הצהובות לשני מיליון מובטחים.

הייתי שמח לכתוב על פרוטוקול מועצת השבט האחרונה, אבל אני יודע שזה כבר לעולם לא יחזור - רגע, הוא חזר! הפורמט הישן סוף סוף חזר! אם היה משהו שנוא עליי יותר מכל בעונות האחרונות, זה הפורמט החדש של מועצת השבט האחרונה. זה גם נותן פתח לשחקנים שמשחקים יותר למושבעים מאשר זה נגד זה, למה בעונה 35 בן ניצח? לא בהכרח בגלל הסיפור שלו, אלא בגלל שמה שהמושבעים ראו זה אותו שולף אליל אחרי אליל אחרי אליל, לא את כריסי שולטת בשבט. אותו דבר עם כריס וגווין, ועוד יותר מהם ריק, שכל המשחק שלו היה למושבעים. כמו שנועם אמר לפני שנה, שחקני "זבנג", ולא שחקנים אמיתיים. בניגוד למה שחלק מהאחרים אמרו, דווקא אני ראיתי הפחתה ביתרונות העונה, ובגלל זה היא הייתה יותר טובה. רוב האלילים והיתרונות התנקזו להדחה של טייסון, ומאז היו לנו כמה הדחות יפות בלי יתרונות (חוץ מהמטבע המטומטם של מישל, שלא באמת שינה משהו). אי ההכחדה עבד בגלל שמדובר בעונת מנצחים מעריכי משחק, משחק אמיתי ולא "זבנג", ולכן נטלי קיבלה מעט קולות, כשטוני זכה ברוב. ומישל? זכתה בדיוק לקולות שהגיעו לה - אפס מאופס. אז כן, גם הקללה ששררה בארבע העונות האחרונות נשברה, כשסוף סוף בחורה קיבלה קולות בגמר. 

דירוג סופי:

1. קינג טוני
2. קווין לסינה
3. סופי
4. נטלי
5. פרוואטי
6. קים
7. דניס
8. ג'רמי
9. ניק
10. יול
11. רוב
12. טייסון
13. סנדרה
14. אית'ן
15. בן
16. אדם
17. מישל
18. אמבר
19. דני
20. וונדל
לצפיה ב-'עונות וזוכים '
עונות וזוכים
14/05/2020 | 23:07
4
88

עונות:

1. קאגאיאן
2. מיקרונזיה
3. גיבורים נגד נבלים
4. קמבודיה
5. אי הגלות
6. סין
7. מנצחים במלחמה - היו לעונה הזו פגמים - אי ההכחדה, עריכה קצת הזויה שלא נתנה מקום לאסטרטגיה, ועדיין קצת יותר מדי יתרונות - אבל בגדול מזמן לא נהניתי כל-כך מעונה של הישרדות. חבל שזה אולסטארס, ובעונה 41 יש מצב שנחזור לים הבינוניות שהציף את העונות האחרונות.
8. איי הפנינה
9. אמזונס
10. סאן חואן דל סור
11. XYZ
12. אוסטרליה
13. הפיליפינים
14. ונואטו
15. דוד נגד גוליית
16. טוקנטינס
17. דם נגד מים
18. HHH
19. קרמואן
20. עולם אחד
21. מרקייזיס
22. גוואטמלה
23. גיים צ'יינגרס
24. סמואה
25. בורנאו
26. אי הרוחות
27. אי ההכחדה
28. עולמות בנפרד
29. קו-רונג
30. אי הנוצרים
31. גאבון
32. ניקרגואה
33. פיג'י
34. איי קוק
35. פאלאו
36. אי המתים
37. אי האלילים
38. אולסטארס
39. אפריקה
40. תאילנד

זוכים:
1. קינג טוני פאקינג ולאצ'וס - יש מה להרחיב? שיחק לא פחות טוב מנטלי בסן חואן, מול קאסט הרבה יותר חזק.
2. נטלי אנדרסון
3. פרוואטי
4. שרה
5. טוד
6. טוני28
7. קים
8. ריץ'
9. דניס
10. ניק
11. אדם
12. ג'רמי
13. מייק
14. כריס
15. בריאן
16. קוקרן
17. סנדרה עונה 7
18. ג'יי טי
19. וונדל
20. רוב
21. ג'נה
22. טייסון
23. סופי
24. ארל
25. טינה
26. אראס
27. יול
28. טום
29. אית'ן
30. נטלי ווייט
31. סנדרה עונה 20
32. טומי
33. מישל
34. וספיה
35. דני
36. אמבר
37. בן
38. בוב
39. פאביו

בלתי שפיט לעד - כריס אנדרווד

לצפיה ב-'הייתי מדרג את ג'נה יותר נמוך ואת יול יותר גבוה'
הייתי מדרג את ג'נה יותר נמוך ואת יול יותר גבוה
14/05/2020 | 23:49
62
ובעונות, את אוסטרליה יותר נמוך ואת סמואה יותר גבוה
לצפיה ב-'זוכים וזוכות'
זוכים וזוכות
16/05/2020 | 07:55
35

1 סנדרה הקווין 
2 טוני הקינג
3 קים
4 דניס 
5 ריץ' 
6 בוסטון רוב
7 יול 
8 טום 
9 טוד
10 ג'רמי 
===============
11 פרווטי
12 סופי
13 ארל 
14 אראס
15 מייק
16 בריאן
17 אדם
18 ניק
19 ג'י טי
20 אית'ן
21 ג'נה
22 בוב
23 פאביו
24 שרה לשינה
25 דני
26 וונדל 
27 בן 
28 וספיה
29 אמבר 
30 כריס דוהרטי
31 טינה ווסט
32 נטלי וויט
33 קוקראן 
34 טומי 
35 נטלי אנדרסון 
36 מישל 
37 טייסון 
38 כריס אנדרווד

לצפיה ב-'עונות טופ 10'
עונות טופ 10
16/05/2020 | 13:17
1
32
*טעמי האישי  בשקלול של עונה עם דמויות בלתי נשכחות ,אסטרטגיות טובות ומהלכים גדולים*
מקום ראשון = עונה 20 (גיבורים נגד נבלים (קווין סנדרה) 
מקום 2 = עונה 15 סין (טוד)  
מקום 3 = עונה 14 פיג'י (ארל)  
מקום 4 = עונה 40 עונת המנצחים (קינג טוני)  
מקום 5 = עונה 16 מיקרונזיה (פרווטי)  
מקום 6 = עונה 25 פיליפינים (דניס)  
מקום 7 = עונה 7 איי הפנינה (קווין סנדרה)  
מקום 8 = עונה 28 קגיאן (קינג טוני)  
מקום 9 = עונה 31 הזדמנות שנייה (ג'רמי)  
מקום  10 = עונה 33 דור הX נגד מילניאל (אדם) 
לצפיה ב-'העונות הכי גרועות'
העונות הכי גרועות
16/05/2020 | 13:18
28
מקום 30 = עונה 36 =   לא התחברתי לרוב המתמודדים 
מקום 31 = עונה 34 =  אכזבה גדולה 
מקום 32 = עונה 38 =  סוף נוראי
מקום 33 = עונה 26 =  מתמודדים בלתי נסבלים
מקום 34 = עונה 19 = מתמודדים בלתי נסבלים
מקום 35 = עונה 27 ,  מתמודדים בלתי נסבלים
מקום 36 = עונה 9 ,  מתמודדים בלתי נסבלים
לצפיה ב-' התבלבלת יונתן'
התבלבלת יונתן
15/05/2020 | 10:38
51
מה הקשר לקרב אש בין קימי לקית'?
בעונה 31 היה תיקו בין טאשה לקימי בכלל, בגלל שקית' היה הבן אדם הפגיע היחיד זה או שהיו משנים את הקולות (הוא היה צריך לשנות לקימי) או שקית' היה מודח. לא היה שם שום שלב שבו יכל לקרות אתגר אש.

העונה מראש היו 4 אנשים שחסינים - מישל עם השרשרת, שלושת האחרים עם האלילכ וזה השאיר את שרה ודניס - לא היה מישהו שיכל לשלוף אלילים ולכן עברו לאתגר אש.
לצפיה ב-' פונדרוסההה והפעם היא ממש מעניינת'
פונדרוסההה והפעם היא ממש מעניינת
15/05/2020 | 00:49
1
76
חלק בלעדי של סנדרה - פלוס החלקים של דניס,בן ושרה

כל מודחי האדג' מהרגע שלאחר ההפסד במשימה:

חתיכת מסיבת סיום זה הסרטונים האלה............

קודם כל סנדרה -כיף שהראו אותה בפונדרוסה, אישית זה ממש חבל שהיא לא הייתה חלק ולא נשארה לפחות עד שונודל הגיע כדי להיכנס למושבעים.. היא תמיד תהיה אגדת הישרדות וזה כיף לראות את הישירות שלה והאהבה שלה למשחק.

כל העיזבה של המודחים הייתה נורא מרגשת בעיקר כי למרות הקיטש ראינו את השחקנים בצורה הכי אישית ושמחה שהם יכלו להיות, סוג של מסיבת סיום אחת גדולה .
רוב ופארווטי נשארים קסם של כריזמה, אמבר מקסימה,
אית'ן חמוד ברמות ומערכת היחסים שלו עם רוב ופארווטי קורעת.
שני הכוכבים של הקטע הזה מבחינתי הם כנראה וונדל-ג'רמי, החיבור של שניהם ועוד עם טייסון ברקע זה פרייסלס
דני גם נורא חמודה בקטעים האלה ובעצם מסתבר שוונדל היה נורא נורא קרוב לדני יותר מכל אחד באדג', דרך אגב קראתי (אני יורתר מאוחר אתעמק בדיבורי המושבעים) שהיה סוג של קרב מי תהיה מקום שני משתי הבנות מרוב שהזכיה של טוני הייתה ברורה. וונדל,אדם,ניק,דני כולם חשבו להצביע למישל אבל בסוף העדיפו לבטח את טוני כי פחדו שנטלי תזכה בטעות....
עוד דבר שהוכח זה כמה קרובות סופי-דניס-קים היו וגם כמה בן ודניס היו קרובים, וכמובן שרה עם כל החבורה הזו. ההדחה של סופי הייתה לגמרי ההדחה הכי חשובה של העונה וזו שהפכה את טוני למנצח.
לצפיה ב-'אחלה פונדרוסה'
אחלה פונדרוסה
15/05/2020 | 03:15
54
נהניתי מכל רגע בצפייה בזה. החלק של הסיפור של אמבר ורוב היה מקסים.
אני חושבת שהם נהנו במיוחד בפונדרוסה הפעם כי הם כולם הגיעו ביחד וכבר לא היה את המרמור הזה של שניה אחרי הדחה וכולם צריכים לנחם אותך. הם כולם היו באותה הסירה (תרתי משמע) וזה מגניב.

לצפיה ב-''
15/05/2020 | 11:39
57

אז בניגוד לתמונה שג'ף מנסה לצייר לנו בראש, מדובר סך הכל בעונה די בינונית ברמת ה-Gameplay. 

לא מעט שורדים הגיעו על מנת לסגור מעגל ועם רצון להוכיח משהו לעצמם ברמה האישית, שלא תמיד הצליח להשתלב יחד עם הרצון לשחק חזק ולנצח את המשחק באופן שהוביל ללא מעט טעויות לאורך הדרך (דניס, קים, שרה, בן בהדחה האחרונה ואם אחפור מספיק בעונה אני בטוח שאמצא לכך דוגמאות שרלוונטיות לכל שורד, אפילו לטוני).
גם הקשרים הלכאורה אישיים והתפיסה המוקדמת של כל שורד על שורדים אחרים פגעו בעונה לאורך כל הדרך, אבל אני מניח שזה מחיר שאתה מוכן (כמפיק) ושאנחנו (כצופים) מוכנים לשלם כשמדובר בעונה של זוכים, לאחר 40 עונות של הישרדות ובהינתן העובדה שחלק לא מבוטל מהאנשים על האי שיחקו פעמיים או יותר עוד לפני העונה הזאת וחלקם יצרו קשרים אישיים מחוץ למשחק. 

EoE זה קונספט שחייב להיכחד, או להימשך אך ורק עד לשלב האיחוד. הוא אולי היה מחזיק יותר זמן בנסיבות אחרות, אבל משעה שכריס זכה בעונה הראשונה שהתחילו עם השטות הזאת, מדובר בבזבוז זמן מסך ובהתעללות בשורדים (וגם בצופים!), שממילא לא זוכים לכל הערכה מצד הקהל על התקופה הנוראית שלהם באי. העונה הזאת רק הדגישה את זה והצליחה להרוס את הגמר. היה לי ברור שאין שום תסריט שנטלי תזכה. חוץ מזה, לראות אגדות של הישרדות נתקעים על האי המסריח הזה ליווה את כל העונה בטעם מר, ולא הוסיף דבר.

העונה הזאת גם הוכיחה לדעתי שכל החלוקה של העונות  ל-"אולד-סקול" ו-"ניו-סקול" מבחינה כרונולוגית לא כזו משכנעת. הכל שאלה של עוצמת הקשרים בין השורדים בכל עונה ובדומיננטיות של השורדים. ראינו את זה בעונה של וונדל ו-דום וראינו את זה בעונה הנוכחית בקשר של טוני-שרה-בן. ברית חזקה ויציבה יכולה להירקם גם בעונות המאוחרות של המשחק ולהוביל למשחק יחסית "יציב" בלי יותר מדי הפתעות ובלאגן במועצת שבט, ומבלי להידרש ל-"Voting Blocks" ולשליפת סכינים מהירה בכל הדחה. 

טוני - ענק הענקים ודמות טלוויזיונית שאם היא לא היתה קיימת היו צריכים להמציא אותה. אני מודה שאחרי הפרק המשוגע שלו עם הסחיטה היתי בטוח שהוא הולך הביתה, זה היה טוב מדי כדי להמשיך לכל אורך כל הדרך. היחיד שנשאר עם רעב טהור למשחק אחרי האיחוד. אולי זה קשור לעובדה שאת "התיקון" שלו הוא עשה בשלב ה-Pre Merge, כשהוא הוריד הילוך, כאשר כל היתר נתקעו עם התהליך האישי שלהם לאורך כל המשחק. כזה נצחון דומיננטי אני לא זוכר כבר הרבה זמן (שוב, למעט הנצחון של וונדל שדרס את העונה ביחד עם דום). 
מישל - הפתיעה לטובה מאוד. גם ברמת ה-Gameplay (רק שלצערי היא התעוררה מאוחר מדי, רק אחרי ההדחות של סופי וקים) וגם בזכייה בחסינויות במאני-טיים. לגמרי הרוויחה את המקום שלה בגמר ביושר, וחבל מאוד שלא זכתה אפילו לקול אחד, הגיע לה.

נטלי - עשתה מה שצריך לעשות (וגם זה לא היה קורה בלי ההתמוטטות הרגשית של בן), אבל היתה חייבת חייבת לקחת את טוני למבחן האש ולו בשביל הסיכוי הקטן שהעובדה שהוא לא יהיה בגמר תהיה תלויה בה. אני לא חושב שהיו מצביעים לה על עצם המהלך (כמו שהיה עם כריס), אלא שאובייקטיבית היה לה סיכוי יותר טוב מול שרה (סליחה, לסינה) בגמר. 
שרה - אחלה נאום במועצת שבט על האפליה הבין-מגדרית, אבל הוא חסר כל קשר למשחק שלה העונה ונראה שהיא בטוחה שהיא שיחקה טוב כמו בגיים צ'יינג'רס. משחק אנמי שלה לחלוטין, נרדמה בשמירה על טוני, ועם ההדחות של סופי וקים סללה לו את הדרך לזכיה ב-2 מיליון.

סך הכל, למרות כל האמור, היה כיף. טוב לראות שורדים קודמים, במיוחד כאלו שלא יצא לנו לראות משחקים שוב (יש לי קראש על קים, מודה). היתה יכולה להיות עונה יותר טובה, אבל אחרי הצלקות והזוועות של עונה 39 שבחיי שאני לא זוכר מי זכה אפילו וזה היה אתמול בערך, זה היה אחלה פיצוי. 

תנו לנו את 41! 

לצפיה ב-'מקווה מאוד שזו העונה האחרונה של הישרדות ולא יהיו עוד עונות'
מקווה מאוד שזו העונה האחרונה של הישרדות ולא יהיו עוד עונות
15/05/2020 | 15:04
32
65
מקווה מאוד שזו העונה האחרונה של הישרדות ולא יהיו עוד עונות, או שלפחות זו העונה האחרונה שג'ף מנחה את הישרדות ושותף בהפקתה. כי מהרגע שג'ף הפך לשותף בהפקת הישרדות קיבלנו רק גברים זוכים בהישרדות. ג'ף עשה הכל בגלל, וזה לא סוד, שהוא מעדיף זוכים על זוכות, שרק זכרים יזכו בכל 5 העונות האחרונות שבהן ג'ף היה שותף בהפקה. וזה ממש לא יצא במקרה ככה, אין דבר כזה במקרה בריאליטי, שחיתות יש בכל מקום ותוכניות הריאליטי ממש לא יוצאות דופן מהבחינה הזאת. הפקות מושחתות ממש לא חסרות, לא בארץ ולא בחו"ל, ומי שמשלם את המחיר זה אנחנו הצופים שמקבלים עונות ברמה ירודה עם התערבות אינסופית ובולטת של ההפקה, פרקים קצרים, עריכה גרועה ותוצאות ידועות מראש של זכייה גברית בזו אחר זו.. ומי שלא קולט את זה עד עכשיו הוא פשוט עיוור או צבוע שעושה את עצמו עיוור.

ולכן הגיע הזמן לשים סוף לביזיון הזה, הגיע הזמן להחליף את ג'ף הזקן שבדיוק כמו האולדסקולז שראינו העונה, עבר זמנו ובטל קורבנו, והגיע הזמן שהישרדות תצא לדרך חדשה, ישרה, הוגנת ונקייה משחיתות והתערבות של ההפקה במשחק. הגיע הזמן שריאליטי יהיה כשמו מציאות ולא בימוי מציאות לפי מה שרוצה ההפקה. הגיע הזמן שצופי תוכניות הריאליטי יקבלו ריאליטי אמיתי. ואני מאוד מקווה שעידן הקורונה עוד ישנה את כל עולם הריאליטי לטוב יותר, הוגן וסטרילי הרבה יותר משחיתות. שלפחות ייצא משהו אחד טוב מכל הפנדמיה הזאת.
לצפיה ב-'קלי מתוכננת לעונה 41 בתור מנטור'
קלי מתוכננת לעונה 41 בתור מנטור
15/05/2020 | 15:26
27
20
לצפיה ב-'השמועות אומרות שהיא גם מתוכננת להנחיה'
השמועות אומרות שהיא גם מתוכננת להנחיה
15/05/2020 | 15:33
26
22
לצפיה ב-'הלוואי, אך אני יאמין לזה רק כשאראה את זה קורה במו עיניי'
הלוואי, אך אני יאמין לזה רק כשאראה את זה קורה במו עיניי
15/05/2020 | 16:01
11
54
או אשמע את זה מקלי עצמה.
בכל מקרה, חייבים להחליף את ג'ף השוביניסט (הוא עצמו הודה שהוא כזה) והבלתי נסבל שעושה הכל כבר 5 עונות ברציפות מאז שהוא גם שותף בהפקה, שרק גברים יזכו בהישרדות. והגיע הזמן באמת שאישה תנחה את הישרדות ותביא איתה פן נשי חדש שישדרג את התוכנית הזאת ויהפוך אותה להרבה יותר שיוויונית לשני המינים.
לצפיה ב-'מממ... ג'ף מפיק כבר מעונה 7, ומפיק בפועל כבר מעונה 21'
מממ... ג'ף מפיק כבר מעונה 7, ומפיק בפועל כבר מעונה 21
15/05/2020 | 16:23
10
18
לצפיה ב-'וזה בדיוק מתי '
וזה בדיוק מתי
15/05/2020 | 20:31
1
37
שההידרדרות של התוכנית התחילה. מאז, באופן כללי, יש יותר עונות בינוניות וגרועות מאשר עונות טובות - אני מאמין שיש כאן קונצנזוס חיובי רק על 25, 28, 29, 31, 33 ופחות או יותר 40. לעומת זאת יש כאן קונצנזוס שלילי על 21-24, 30, 32, 34, 36 ו-39, והדיעה הנפוצה היא שלילית גם לגבי 26, 35 ו-38.

ומצד שני, אם באמת הייתי מפסיק לצפות אחרי עונה 20, הייתי מפספס את קינג טוני, אז...
לצפיה ב-'לדעתך, לדעתי רוב העונות מתחת ל20 בינוניות ומטה'
לדעתך, לדעתי רוב העונות מתחת ל20 בינוניות ומטה
15/05/2020 | 20:33
13
לצפיה ב-'וכמה זוכות היו לנו מעונה 21 ועד עונה 40 שזה 19 עונות?'
וכמה זוכות היו לנו מעונה 21 ועד עונה 40 שזה 19 עונות?
15/05/2020 | 22:41
7
29
6 זוכות בדיוק מתוך 19. 

IRMC 
לצפיה ב-'ואיך זה קשור לג'ף?'
ואיך זה קשור לג'ף?
15/05/2020 | 22:43
6
34
כל עונה הוא בעצם נוהג לשחד מושבעים לא להצביע לבנות בגמר?
לצפיה ב-'איך? אתה עצמך כתבת ואני מצטט: "ג'ף מפיק בפועל כבר מעונה 21"'
איך? אתה עצמך כתבת ואני מצטט: "ג'ף מפיק בפועל כבר מעונה 21"
15/05/2020 | 22:46
11
לצפיה ב-'כן, מה לא ידעת?'
כן, מה לא ידעת?
15/05/2020 | 22:46
4
32
בעונה 36 קווין לורל הייתה אמורה לנצח את וונדום בהצבעה של 10-0-0 ללא ההתערבות הגועלית של ג'ף השוביניסט.
גם בעונה 37 היה ניצחון בטוח של קווינג'לינה ללא התערבותו המרושעת.
לצפיה ב-'שלא נדבר על עונה 39'
שלא נדבר על עונה 39
15/05/2020 | 22:48
3
44
קווין נורא המאסטרמיינד נשדדה רק בגלל שג'ף החליט לשחד אותם
לצפיה ב-'בכל העונות שציינתם שלישיות הגמר היו צריכות להיות בכלל אחרות'
בכל העונות שציינתם שלישיות הגמר היו צריכות להיות בכלל אחרות
15/05/2020 | 23:01
2
43
ולא במקרה מתוך 40 עונות של הישרדות יש רק 14 זוכות וכל השאר זוכים. כי מה שג'ף רוצה ג'ף מקבל, וידוע שג'ף השוביניסט שאפילו הודה שהוא שוביניסט העונה מעדיף זוכים על זוכות, וגם ידוע שג'ף מעדיף לצלם את כל העונות רק בפיג'י. וראה זה פלא, כל העונות האחרונות של הישרדות צולמו רק בפיג'י וכנראה שכך גם כל העונות הבאות, ורוב מוחלט של המנצחים ב 40 עונות הישרדות הם גברים ולא נשים שאפילו לא מהוות מחצית מהזוכים בהישרדות. וממש לא צריך לשחד את כולם בשביל שג'ף שהפך לשותף בכיר בהפקה יקבל את התוצאות שהוא רוצה.
לצפיה ב-'אז למה אתה רואה הישרדות אם זו תוכנית כלכך מושחתת בעיניך?'
אז למה אתה רואה הישרדות אם זו תוכנית כלכך מושחתת בעיניך?
16/05/2020 | 01:17
30
חבל על הזמן הפנוי שאתה מוציא על זה..
לא רק בצפייה בפרקים, גם בדיונים ארוכים בפורום, ובצפייה בפודקאסטים ארוכים...
ממליץ לך בחום למצוא תחביב חדש שתרגיש שלם איתו, יש כלכך הרבה דברים טובים שאתה יכול לעשות במקום להקדיש זמן לתוכנית שאתה לא נותן בה שום אמון ולוקח מאוד קשה כל הפסד של הפייבוריטיות שלך
זה ממש לא בריא לנפש, ובכנות ובלי ציניות אני מתחיל לדאוג לך..
לצפיה ב-'מצחיק'
מצחיק
16/05/2020 | 13:04
28
כי אני זוכר בעונה 8 אחריי רצף של זכיות של ג'נה, סנדרה ואמבר
והיה רוב לנשים של 5-3 אנשים דיברו על כך שהפורמט הוא פורמט נשי ואין סיכוי לגבר חזק ודומיננטי לשלוט בו
עניין של פרספקטיבה ושל זמן

מעבר לזה גם הטענות שלך וגם של שרה מגוכחות
מול הטענה שלה שגבר-אסטרטג ואישה-כלבה
אני יכול לשים את הטענה שברית בנות שמתאחדת להעיף את הגברים=גירל פאוור
ולעומת זאת ברית גברים על בסיס הגבריות=דושים
שזו אנלוגיה הרבה יותר בולטת בהישרדות
מאז הפיינל 3 שנוסד בעונה 13 הייתה רק שלישייה אחת של גברים בעונה 21
לעומת פעמים של שלוש נשים (אם נחשיב גם את סירי ב16) ואפילו ארבע וחמש ולא רק שאלו היו שלישיות של נשים אלא באו מתוך בריתות של נשים מאוד דומיננטיות בניגוד לשלישייה בעונה 21 של הגברים שנוצרה במקרה
עונה 32 גם הייתה עונה מאוד נשית דומיננטית עם תאי באמצע

24, 29, 32 - כולם אחרי עונה 21
לצפיה ב-'לא רק זה'
לא רק זה
15/05/2020 | 16:38
13
54
השמועות אומרות שעונה 43 עומדת להיות עונת "קלי נגד קלי נגד קלי"
שבא קלי תשוכפל באמצעות אנימציה ממוחשבת
המנחה תהיה קלי והמשתתפים יהיו קלי
אבל זה עוד לא הכל
קלי תהיה גם המבנים באתגרים וכל הקליות המשתתפות יטפסו על קלי
וקלי תהיה גם כד ההצבעות שאליו יכניסו פתקיי קלי הצבעה קטנות והאלילים והיתרונות גם ילבשו דמות של קלי
אפילו האוכל שיוגש באתגריי פרס יהיה קלי ואז קלי יאכלו קלי
לצפיה ב-'לדעתי עדיין קלי תפסיד'
לדעתי עדיין קלי תפסיד
15/05/2020 | 16:55
12
20
לצפיה ב-'כן אבל רק בגלל'
כן אבל רק בגלל
15/05/2020 | 18:24
11
48
שהצלמת קלי שכחה להפעיל את המצלמת קלי שלה כשקלי ניצחה בחסינות בפעם הראשונה
מה שגרם לשחיטות הכי גדולה בתולדות הישרדות
מה עוד שטוענים שכל הקליות בהפקה הטרידות מינית את קלי ולכן גם לא קבלה זמן מסך
לצפיה ב-'אם טמטום היתה מחלה סופנית אתה היית קבור מזמן עמוק באדמה'
אם טמטום היתה מחלה סופנית אתה היית קבור מזמן עמוק באדמה
15/05/2020 | 18:57
9
158
אך למרות שטמטום זו לא מחלה סופנית היום בעידן הקורונה אפשר גם למות מטמטום. ראה ערך: טראמפ שהטמטום שלו גרם עד עכשיו ל 87,000 מתים ומיליון וחצי נדבקים בקורונה בתוך פחות מחודשיים.
לצפיה ב-'קלי '
קלי
15/05/2020 | 18:59
8
38
קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי קלי 
לצפיה ב-'עלתה למקום התשיעי בעוד שסנדרה העלובה ירדה למקום ה 14'
עלתה למקום התשיעי בעוד שסנדרה העלובה ירדה למקום ה 14
15/05/2020 | 19:19
5
38
בדירוג העולמי של השורדים הכי טובים בכל הזמנים. 

The Best Survivor Contestants That Ever Played

1
13,4697,091
Rob Mariano is listed (or ranked) 1 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Rob Mariano
Birthplace: Hyde Park, Boston, Massachusetts, United States of America
Previous season: Survivor: All-Stars, Survivor: Redemption Island, Survivor: Island of the Idols
The Most Days Played on Survivor
OF 13
Winners Of 'Survivor': Where Are They Now?
OF 10
The Top 10 People Who Impressed Me the Most on Survivor
2
6,5083,040
Tony Vlachos is listed (or ranked) 2 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Switchdoctor addedTony Vlachos
Birthplace: Jersey City, New Jersey
Previous season: Survivor: Cagayan, Survivor: Game Changers, Survivor: Winners at War
3
12,3367,064
Parvati Shallow is listed (or ranked) 3 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Parvati Shallow
Birthplace: Vero Beach, Florida, United States of America
Previous season: Survivor: Micronesia, Survivor: Heroes vs. Villains
OF 361
The Most Beautiful Women Of 2020, Ranked
OF 38
The All-Time Greatest Survivor Winners
4
11,0096,107
Ozzy Lusth is listed (or ranked) 4 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Ozzy Lusth
Birthplace: Mexico
Previous season: Survivor: Cook Islands, Survivor: Micronesia, Survivor: South Pacific, Survivor: Game Changers
OF 128
The Worst People in the History of Reality TV
OF 33
5
6,8443,656
John Cochran is listed (or ranked) 5 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
analise.dubner addedJohn Cochran
Birthplace: Washington, D.C., United States of America
Previous season: Survivor: South Pacific, Survivor: Caramoan 
6
3,4631,620
Jeremy Collins is listed (or ranked) 6 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
KT32889MD addedJeremy Collins
Previous season: Survivor: San Juan del Sur, Survivor: Cambodia, Survivor: Winners at War
7
6,8143,767
Malcolm Freberg is listed (or ranked) 7 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Malcolm Freberg
Previous season: Survivor: Philippines, Survivor: Caramoan, Survivor: Game Changers — Mamanuca Islands
8
7,3334,397
Yul Kwon is listed (or ranked) 8 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Yul Kwon
Birthplace: Flushing, New York City, New York, United States of America
Previous season: Survivor: Cook Islands, Survivor: Winners at War
OF 13
Winners Of 'Survivor': Where Are They Now?
OF 10
The Top 10 People Who Impressed Me the Most on Survivor
9
5,5253,024
Kelley Wentworth is listed (or ranked) 9 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Previous season: Survivor: San Juan del Sur — Blood vs. Water, Survivor: Cambodia — Second Chance, Survivor: Edge of Extinction
10
5,3112,761
Joe Anglim is listed (or ranked) 10 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
Bounty_Full addedJoe Anglim
Previous season: Survivor: Worlds Apart, Survivor: Cambodia — Second Chance, Survivor: Edge of Extinction
11
5,4582,984
Spencer Bledsoe is listed (or ranked) 11 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
35% of people agree with you!Spencer Bledsoe
Previous season: Survivor: Cagayan, Survivor: Cambodia — Second Chance
OF 10
Real Survivor "Game Changers" You Would Have Liked To See Play Instead
OF 33
12
8,3255,501
Cirie Fields is listed (or ranked) 12 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
40% of people agree with you!Cirie Fields
Birthplace: Jersey City, New Jersey, USA
Previous season: Survivor: Panama, Survivor: Micronesia, Survivor: Heroes vs Villains, Survivor: Game Changers
13
6,0313,909
Kim Spradlin is listed (or ranked) 13 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
39% of people agree with you!Kim Spradlin
Birthplace: San Antonio, Texas, United States of America
Previous season: Survivor: One World, Survivor: Winners at War
REALITY COMPETITION SHOWSThe All-Time Greatest Survivor Winnerssee more Survivor lists
14
9,4596,634
Sandra Diaz-Twine is listed (or ranked) 14 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
41% of people agree with you!Sandra Diaz-Twine
Birthplace: Stamford, Connecticut
Previous season: Survivor: Pearl Islands, Survivor: Heroes vs. Villains, Survivor: Island of the Idols
15
4,7752,962
Tyson Apostol is listed (or ranked) 15 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
38% of people agree with you!Tyson Apostol
Birthplace: Lindon, Utah, United States of America
Previous season: Survivor: Tocantins, Survivor: Heroes vs. Villains, Survivor: Blood vs. Water, Survivor: Winners at War
16
3,8542,225
Natalie Anderson is listed (or ranked) 16 on the list The Best Survivor Contestants That Ever Played
analise.dubner addedNatalie Anderson
Previous season: Survivor: San Juan del Sur, Survivor: Winners at War

לצפיה ב-''
16/05/2020 | 07:33
4
33
סנדרה לוזרית וחוגגת על 2 מיליון דולר ואתה יושב בבית ומגרבץ הוינר הגדול של הפורום חחחח 
הדירוג הזה זה מדד פופולריות נטו אוזי שם גבוה והוא שחקן אחד הגרועים , קוקרן שם נו באמת 
לצפיה ב-'סנדרה בהחלט לוזרית '
סנדרה בהחלט לוזרית
16/05/2020 | 08:41
3
41
סנדרה בהחלט לוזרית שזכתה פעמיים מן ההפקר. בעונה 20 הכי הגיע לפארווטי שמהלכיה בעונה 20 הם בלתי נשכחים לזכות, סנדרה לעומת זאת, בדיוק כמו העונה, ישבה על ספסל הלוזרים שנקרא על שמה ובצדק, ולא עשתה שם דבר באף עונה שהיא השתתפה בה שמצדיק זכייה. זה גם לא מפליא כלל ששתי הזכיות שלה היו בעונות של האולד סקול ולא באף עונה של הניו סקול. והעונה היא הראתה את שיא הלוזריות שלה, כשהפדלאה העלובה פרשה איך שהיא הודחה ולא נשארה אפילו עד האתגר הראשון של החזרה למשחק, שלא לדבר בכלל על למלא את תפקידה כמושבעת, והוכיחה לכולם עד כמה שהיא לוזרית שזכתה מן ההפקר. אפילו וונדי וקית' שני הקוויטרים הלוזרים של עונה 38 החזיקו יותר מעמד מהלוזרית הזאת שפרשה עוד באותו לילה שבו היא הודחה. זה למה היא צנחה מהמקום השלישי למקום ה 14 מיד אחרי פרישתה מהמשחק.
לצפיה ב-'אם כבר, המשחק של מישל העונה '
אם כבר, המשחק של מישל העונה
16/05/2020 | 21:53
2
26
מוכיח למה סנדרה שחקנית טובה.
יש להן בערך את אותו סיפור, ברית שהתפרקה, משחקות מהבוטום, רוב המתמודדים לא הסתכלו עליהן, אבל סנדרה כן ניסתה להזיז עניינים וכן ידעה מה הולך לקרות במועצות, מישל הייתה קלולס ביותר מחצי מהן. הקול של סנדרה גם אם הייתה בתחתית של הברית שלה היה חשוב בסופו של דבר, מישל זגזגה בלי שום כיוון או מטרה שגם להשתמש בה בתור מספר נחשב כבדיחה בעיניי חלק מהמתמודדים, שזה אבסורד! איך הגיעה למצב שהיא לא הייתה חשובה בתור קול כשהיא לגמרי יכולה לקחת פוזיציה ולבחור לאן היא הולכת? היא נגררה כל פעם אחרי הברית שחשבה שהיא ברוב והייתה אובססיבית להצביע נכון. זה שנטלי חזרה למשחק ורצתה לעבוד איתה הייתה הזדמנות נהדרת בשבילה ועדיין לא ניסתה לעשות משהו יוצא דופן. מביך ביותר.
לצפיה ב-'מה בדיוק ציפית שתעשה מול עיזים בקומה? '
מה בדיוק ציפית שתעשה מול עיזים בקומה?
16/05/2020 | 22:38
20
הנה בואי תגידי לי את מה היית עושה "גיבורה גדולה" מול צבא של עיזים שלדבר איתם זה כמו לדבר קיר? דיברת פעם לקיר? הוא ענה לך? בדיוק. 
לצפיה ב-' תודה רבה '
תודה רבה
16/05/2020 | 23:06
24
מיותר גם לציין שסנדרה לפחות הייתה באמת חלק מברית חזקה שהתפרקנה אמנם אבל אם הייתה ממשיכה רחוק סנדרה הייתה מגיעה בה למיזוג בפוזיציה אחרת לגמרי.
מישל לעומת זאת אף פעם לא הייתה באמת בברית חזקה
לצפיה ב-'קלי וונטוורת' השורדת השנייה הכי טובה בתולדות הישרדות '
קלי וונטוורת' השורדת השנייה הכי טובה בתולדות הישרדות
15/05/2020 | 19:58
1
55
אחרי שסנדרה הפדלאה הלוזרית והקוויטרית ירדה מהמקום השלישי למקום ה 14 בעקבות פרישתה מאי ההכחדה ואי השתתפותה במושבעים של עונת הלוזרים במלחמה, וקלי עלתה למקום התשיעי בדירוג העולמי של השורדים הטובים ביותר בתולדות הישרדות, קלי וונטוורת' השורדת השנייה הכי טובה בתולדות הישרדות אחרי פארווטי שירדה למקום השלישי, אחרי שבוסטון רוב עלה למקום הראשון וטוני זינק למקום השני. נכון לכרגע שתי השורדות היחידות בטופ 10 הן קלי ופארווטי. אז תאכלו את הלב כל שונאי החינם למיניהם. 

The Best Survivor Contestants That Ever Played

לצפיה ב-'העיקר שקוקראן ננמצא מעל '
העיקר שקוקראן ננמצא מעל
15/05/2020 | 22:00
10
לצפיה ב-'יהיו עוד מלא עונות של הישרדות בהנחיית ג'ף פרובסט '
יהיו עוד מלא עונות של הישרדות בהנחיית ג'ף פרובסט
15/05/2020 | 15:31
63
ואתה תמיד יכול לפרוש ולא לראות את העונות הבאות, אף אחד לא מכריח אותך
גם ככה נראה לי שהפורמט הזה לא בשבילך
לצפיה ב-'רק בגלל התגובות שלך '
רק בגלל התגובות שלך
15/05/2020 | 15:54
2
63
אני מתכנן בכל זאת לראות את העונה הבאה!

...בתנאי שאין החזרת מודחים מכל סוג, או עוד איזשהו טוויסט זולל זמן מסך כמו אי הרוחות, אי האלילים או אי האנערף-בואו-נמכור-את-המשחק. בגלל זה מכל הרצף של שש העונות שלפני העונה הזו, דויד נגד גוליית הייתה הכי נורמלית.

יוצא דופן שמוזמן לחזור כמה שירצה הוא כמובן אי הגלות, במיוחד אם יהיו אלילים רק בו.
לצפיה ב-'מישהו אמר לך לא לצפות? גם אני עצמי אמשיך לצפות'
מישהו אמר לך לא לצפות? גם אני עצמי אמשיך לצפות
15/05/2020 | 16:03
53
לא אמרתי שאפסיק לצפות, מה שאמרתי זה שאני מקווה שלא יהיו עוד עונות או שיהיו בלי ג'ף השוביניסט והבלתי נסבל שכבר 5 עונות מאז שהוא גם שותף בהפקה עושה הכל שרק גברים יזכו. ומי שחושב שבעונה 41 לא יזכה גם גבר אם ג'ף ימשיך פשוט משלה את עצמו.
לצפיה ב-'כפי שחשבתי, לא הצביעו לה כי "שכנעו" אותם שזה מסוכן'
כפי שחשבתי, לא הצביעו לה כי "שכנעו" אותם שזה מסוכן
15/05/2020 | 23:48
5
60
בדיוק כפי שחשבתי, היו לפחות 5 מושבעים שהתכוונו לתת את קולם בגמר למישל, אמממה מסתבר שהם לא נתנו לה את קולם בגמר מהפחד שנטלי תזכה כתוצאה מכך, ובגלל זה אף אחד מהם לא נתן למישל את קולו. שזה עולב העולבים לעונה של מנצחים במלחמה שהפכה לעונה של לוזרים במלחמה. אם למישל ששרדה יותר מכל המושבעים מגיע 0 קולות אז כמה מגיע למושבעים עצמם שהודחו בזה אחר זה ופתחו רגליים ונתנו לטוני להחליק להם בין הרגליים לגמר? וכמה קולות מגיעים למי שלא זכה באף חסינות ולמי שלא הגיע אפילו לאיחוד השבטים? כך שאם למישל היחידה שהבינה שטוני מסוכן ונלחמה בשיניים להגיע לגמר ועל הדרך הדיחה את שלושת העיזים בקומה שלו בגלל שהוא עצמו היה חסין ומוקף בעיזים שהגנו עליו בגופם, והגיעה לגמר מגיע לקבל 0 קולות אז לכל המודחים/מושבעים מגיע לקבל מינוס 10 קולות, שלא לדבר בכלל על כמה מינוס קולות מגיע לעיזים בקומה של טוני ובראשם בן ושרה לקבל... 

The Survivor Specialists - Survivor 40 Winners At War Finale Recap

Survivor 40 Know-It-Alls | Winners At War FINALE Recap

לצפיה ב-'אתה יכול להפנות לדקה שבה מתחיל הדיון על זה?'
אתה יכול להפנות לדקה שבה מתחיל הדיון על זה?
16/05/2020 | 00:18
3
14
לצפיה ב-'אני אסביר מה בדיוק היה'
אני אסביר מה בדיוק היה
16/05/2020 | 01:33
2
50
כי סטילהוק נוהג לרוב להציג את הדברים בדרך שנוחה לו
וונדל, אדם ודני דיברו בינהם לפני המועצה והתלבטו על האפשרות להצביע למישל כדי שהיא זו שתהיה במקום 2 ולא נטלי
אחרי שהם הבינו שיש לנטלי לפחות 4 קולות בטוחים, וגם ככה אין להם סיכוי להעלות את מישל למקום השני + פחדו שבסופו של דבר בגלל הפיצול הזה איכשהו נטלי תנצח, העדיפו ללכת על בטוח ולהצביע לטוני (כי היה להם יותר חשוב שהוא יהיה מקום ראשון בוודאות, מאשר מי מבין הבנות תהיה מקום 2)

אגב, מקרה דומה היה בסמואה
המושבעים מגאלו תכננו בהתחלה לפצל את הקולות שלהם 3-3 בין נטלי לבין מיק כדי לוודא שאחד מהם ינצח והשני יהיה במקום השני ולא ראסל שרצו לנקום בו
אבל הם ידעו ששאמבו וג'ון בוודאות מתכננים להצביע לראסל, ולא סמכו על ג'ייסון שבאמת יצביע לנטלי ולא לראסל כמו שאמר להם, אז לא רצו לקחת סיכוי שהוא בטעות ינצח ולכן הם הצביעו כולם לנטלי.
לצפיה ב-'לא מדוייק '
לא מדוייק
16/05/2020 | 06:28
1
48
קודם כל נתחיל מזה שהיו לפחות 5 מושבעים שהתכוונו להצביע מישל ובגלל הפחד שטוני יפסיד לנטלי לא נתנו לה את קולם כדי שתהיה מקום שני ולא נטלי. ודבר ששני בסמואה לא היו 16מושבעים ולכן זה ממש לא אותו הדבר, כי כשיש לך 16 מושבעים אתה יכול לחלק קולות למי שאתה רוצה, אך לא מתי שיש לך פחות מ 10 מושבעים, ובסמואה היו כולה 9 מושבעים, כך שאם לא רצו שראסל יזכה הם לא יכלו לקחת את הסיכון שציינת, אבל אם היו 16 מושבעים זה היה סיפור אחר לחלוטין.

בעונה עם 16 מושבעים זו בושה וחרפה למשתתפים בעונה ובעיקר למושבעים לא לתת אפילו קול אחד למי ששרדה כל העונה והגיע לגמר כשהיא נלחמת בשיניים ולא מוותרת, זוכה בשתי חסינויות, וכמעט גם בשלישית של הגמר (תזכיר לי בכמה חסינויות שרה זכתה העונה?) מפרקת את ברית העיזים של טוני ולמעשה וזו עובדה מישל המשתתפת היחידה העונה שמעולם לא הודחה ובשתי הפעמים שבהן שיחקה הגיעה לגמר, מה שאי אפשר להגיד למשל על שרה, על בן, על קים, על דניס, על סופי, על נטלי ואפילו על טוני הזוכה של העונה עצמו שהודח בעונה 34.

למעשה אחרי העונה הזאת מישל מחזיקה בתואר השורדת היחידה בתולדות הישרדות ששיחקה ביותר מעונה אחת ומעולם לא הודחה או פרשה. כל שאר הזוכים הודחו או פרשו או שיחקו רק בעונה אחת. וזו עובדה.
לצפיה ב-'אוקיי, ומה הפואנטה שלך?'
אוקיי, ומה הפואנטה שלך?
16/05/2020 | 12:23
44
התפקיד של המושבעים זה להצביע למי שלדעתם צריך לנצח, ולא לעשות אסטרטגיות על מי במקום השני ומי במקום השלישי
12 מושבעים החליטו להצביע טוני כי רצו לקחת חלק בהצבעת הנצחון שלו וזה מה שהם עשו
אתה ממש מחפש בכוח על מה להתלונן. תשחרר
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 07:25
57
מישל אחד המתמודדות הכי גרועות תאבר , ניצחה בטעות בעונה שלה
וקים היחידה שיצאה נגד טוני ולא מישל 
לצפיה ב-' עוד כמה מידע מראיונות של אחרי המשחק'
עוד כמה מידע מראיונות של אחרי המשחק
16/05/2020 | 14:35
7
54
אספתי כאן כמה וכמובן שזה מה שהשורדים אומרים, יש דברים מבוססים יותר ופחות: השתדלתי לשים מה שכנראה שיש אמת מסוימת במה שנאמר
מדדהים כמה עוד דבהבהרים לא הספקנו לראות!

דני בלייב אינסטגרם:
- אמרה שהרבה שורדים שהגיעו לEOE לכלכו על שרה, היא עצמה חושבת שהיא קיבלה עריכה פחות טובה ממה שהגיע לה. אגע לזה בהמשך.
- לפי דני היא ופארווטי היו מאד קרובות בהתחלה, התכנון הראשוני היה מישל ופארווטי בסוף החליטה ללכת על נטלי (דרך אגב גם פארווטי בעצמה אמרה שזה נכון בjury speaks שלה), לפי דני האשימו אותה (בעיקר בן) בפני ג'רמי שהיא זו שדחפה להדחה של נטלי, וג'רמי האשים אותה מול השבט שהיא חיטטה לו בתיק כדי למצו אאליל חסינות, בפועל השלישיה של רוב-אית'ן-פארווטי התהפכו עליה ואז היא ניסתה להציל את עצמה בניסיון הכושל להדיח את פארווטי (אד םייעץ לה את זה, ולפי מה שהבנתי מרדיט הוא אישר שככה קרה במציאות).
- באדג' פארווטי קנתה 2 צנצנות של חמאת בוטנים, אחת לה,לנטלי ולאית'ן ואחת רלוב,אמבר,נטלי. רוב ונטלי גמרו את שלהם מאד מהר ובשלב מסוים גנבו את הצנצנת השניה ואכלו גם ממנה (לדעתי פארווטי רמזה שהיה משהו כזה שם).
- לפי דני היה ריב די רציני בין... יול ונטלי באי ההכחדה. ובכללי נטלי קצת הסתכסכה שם בימים האחרונים עם הרבה מהמושבעים שלא הצביעו לה בסוף, יכול להיות שזה עלה לה בכמה קולות ואפילו במשחק.

שרה בRHAP::
- אומרת שנאום ההעצמה הנשית שלה היה לגמרי מתוכנן כדי לתפוס אהדת מושבעים, עם זאת היא כן הרגישה את התחושה הזו בעיקר אחרי GC כשסיירה ואנדראה נורא כעסו עליה.
- כמו שכבר ידענו, היא וטוני בודדו את עצמם בתחילת המשחק כדי שלא יחשבו להדיח אותם בשום שלב.
- היא בטוחה שטוני היה מנצח אותה במצב של פיינל 2, יש מצב שבפיינל 3 היא הייתה מנצחת אותו בהתאם למי שנגדם. אם מישל הייתה מודחת פיינל 4 יש מצב שנטלי הייתה מנצחת כתוצאה מפיצול ביניהם. 
- נטלי סיפרה לה שבוסטון רוב לכלך עליה בלי הפסקה באדג', זה די משתלב עם הרבה עקיצות שהיו ביניהם בהמשך העונה. היא מאד נפגעה מזה כי הוא די לא יכל לפרגן לה שהצליחה להדיח אותה.
- היא גם אומרת שכמה מתמודדים אמרו לה אחרי העונה שפארווטי גם לכלכה עליה הרבה, זה מאד הפתיע לאור העובדה שהן לא נפגשו ביחד. מצד שני לא בטוח עד כמה זה אמין כי פארווטי בעצמה אמרה לפני העונה ששרה היא המנצחת שהיא הכי מעריכה.

סנדרה (בראיון עם לורן מהעונה הקודמת):
בעקרון ראיון יותר שטחי עם הרבה פרגון לטוני, היא כן אומרת שטייסון באמת היה אמור לעוף במקום אמבר בהדחה הראשונה, וגם שהיא ודניס מכירות מלפני המשחק והיא באמת רצתה לעבוד איתה, מה שמוכיח שהמהלך של דניס היה לגמרי מטומטם ובשביל הטלוויזיה.

טוני (בRHAP):
- שרה אמרה לטוני על האליל של סופי, ניק אמר לטוני על האליל של קים
- טוני דחף בתחילת המיזוג להדחה של וונדל, ניק סיפר לו שמישל ווונדל הביאו מטבעות אחד לשניה, הוא האשים את וונדל בהדחה של יול וחימם ככה את סופי.
- טוני הכין לשרה אליל מזויף כדי להטעות איתו את נטלי.
- אמר שהוא די גרוע באתגר הדלקת אש והטעה את נטלי ומישל לחשוב שלא, אם נטלי הייתה יודעת כנראה שהיא הייתה בוחרת להתחרות נגדו ומנצחת אותו די בקלות כי היא הייתה הכי טובה שם.
- באופן מפתיע הוא הכי צנוע שיש ולא מחשיב את עצמו כשורד הכי טוב אי פעם....
- מאד פרגן לניק ואמר שהעריכה נתנה לו פחות קרדיט ממה שהגיע לו
לצפיה ב-'מה שהכי מבאס אותי מהראיונות האלו '
מה שהכי מבאס אותי מהראיונות האלו
16/05/2020 | 20:37
5
51
שהיה לעורכים חומר להראות את פארווטי בUltra bitch mode ולא ראינו שום דבר מזה

הדיחה את נטלי לפרק את הטריו של מישל-ג'רמי-נטלי > ג'רמי ומישל מתעצבנים ורוצים להדיח אותה > גורמת לדני לחשוב שהיא החברה הכי טובה שלה ואז ממציאה שקר שדני בעצם הייתה המאסטרמיינד מאחורי ההדחה של נטלי (וכולם קונים את זה?!?) > ג'רמי צורח על דני > מישל לא מאמינה לה לרגע > השבט מתהפך עליה > לא נשארות לדני אופציות והיא הולכת לרוב ואית'ן > פארווטי יוצאת מהמועצה הזו עם קול אחד נגדה > ג'רמי ומישל מאמתים שאחרי ההדחה של אית'ן הם רצו לעבוד עם פארווטי ורוב בתור שילדס, אדם היה המודח הבא
בעקרון, כל התוכניות של פארווטי עד הערבוב... עבדו פחות או יותר.

למה לעזאזל העורכים חשבו שלתת לה עריכת גיבורה כי היא אמא עכשיו הרבה יותר מעניין מלהראות אותה בתור הנבלית שהיא? RELEASE THE FOOTAGE COWARDS!!!

דבר נוסף ששכחת לציין: נטלי אמרה לבן שאין לו סיכוי לנצח ושהמושבעים מחכים לצאת עליו אם יגיע לגמר. הוא אמר בעצמו שהרגיש שחלק מהמנצחים מתנהגים אליו כאילו לא מגיע לו להיות שם (ג'רמי), לפי המידע הזה קצת יותר קל להבין למה הוא החליט לפרוש, ולדעתי זה מוריד מהמשחק של נטלי עוד יותר כי יכלה להגיד לו שהתחרות הכי גדולה שלו זה טוני, לקחת אותו לגמר איתה ו/או להשתמש בו באתגר האש בפיינל 4.
לצפיה ב-'כל הראיונות הללו לא משנות במאומה את העובדה הפשוטה '
כל הראיונות הללו לא משנות במאומה את העובדה הפשוטה
16/05/2020 | 20:53
3
50
שאף אחד שם לא בא העונה בשביל לנצח אלא כולם באו בשביל לתת לטוני את ה 2 מיליון $ על מגש של כסף. ובושה וחרפה בעונה כזאת של מנצחים במלחמה שאף אחד מהעלובים האלה לא חשב אפילו לרשום את שמו של השחקן הכי מסוכן העונה להדחה אפילו פעם אחת מתחילת העונה ועד הגמר שלה, והפעם היחידה שכן רשמו את שמו היה על פתק זוכה העונה. רק נשאר להם לחתום לו על הצ'ק לצידו של ג'ף וזהו. הם את שלהם עשו. פשוט עולב העולבים. בחיים לא הייתי מצפה מעונה שכולה מורכבת רק מזוכים של הישרדות להיראות כך. עונות עם טירונים בהישרדות נראו יותר מעניינות, מותחות ודרמתיות מהעונה הזאת. 
לצפיה ב-' אולי תנוח כבר?'
אולי תנוח כבר?
16/05/2020 | 21:02
10
לצפיה ב-' אולי תנוח כבר?'
אולי תנוח כבר?
16/05/2020 | 21:03
11
לצפיה ב-''
16/05/2020 | 21:44
35
ואני חשבתי שלא יהיה על מה להקרע כשהעונה תסתיים
לצפיה ב-' האמת באמת חבל שלא הראו את זה ככה'
האמת באמת חבל שלא הראו את זה ככה
16/05/2020 | 21:05
46
למרות שזו הבעיה הכי גדולה של העונה - לא היה כמעט זמן לדברים.

לגבי בן זה גם מאד מסביר למה הוא כל כך נצמד לאותה ברית בצורה שנראתה לנו קצת עיוורת.
לצפיה ב-'עוד מידע משעשע '
עוד מידע משעשע
16/05/2020 | 21:08
40
סנדרה, הקווין שהיא, ניצלה את החופש עד למשחק בלטייל בכל סידני ומלבורן
ניצחה את המערכת
לצפיה ב-' זה הדירוג שלי לכל העונות דרך אגב'
זה הדירוג שלי לכל העונות דרך אגב
17/05/2020 | 00:29
3
57
עם ספוילרים כמובן לכולם

1 עונה 16 - צפיתי בה לאחרונה והבנתי שוב עד כמה היא עדיין הכי גדולה לטעמי. ברית הבנות זו ה-ברית, זה רצף הבליינדסיידים הכי טוב אי פעם והפרק שאריק הודח בו הוא הפרק הכי טוב בתולדות הישרדות לדעתי עד היום.
2 עונה 28 - קאסט הניוביז הכי טוב אי פעם, מנצח מדהים כמובן, מלא הדחות מעולות והמועצה ששרה הודחה בה הייתה לגמרי טירוף. נהנתי ממנה מהשניה הראשונה ואפשר להגיד שהיא הרנסנס של הישרדות אחרי תקופה יחסית חלשה לסדרה.
3 עונה 40 - העריכה קצת פגמה בה ובכל זאת השתיים שלמעלה טובות יותר אבל בחיים לא נהנתי, התרגשתי ואהבתי עונה כמו בעונה הזו
4 עונה 20 - התחלה מדהימה עם הדרדרות מסוימת אחרי המיזוג לדעתי, זו עונה מעולה אבל קצת אוברייטד לדעתי שאנשים הופכים אותה למושלמת מכולם.
5 עונה 7 - עדיין קלאסיקה שכיף לראות עד היום, קאסט אדיר וכל כך זכיר ומלא מהפכים בעונה אחת. וכמובן העונה שהכירה לנו את סנדרה דיאז קווין
6 עונה 31 - היה בה פשוט משחק מעולה ואינסוף מהפכים, עונה אדירה.
7 עונה 15 - עוד אחת מעונות הניוביז שאני הכי אוהב, למרות שהיה בה פאגוגינג כל הtheme של העונה, הברית השולטת וגם הבליינדסיידים שהיו באמצע היו פשוט מעולים
8 עונה 18 - עוד עונת ניוביז מעולה שממש אהבתי עוד בזמנו, בעיני יש לה את הפרה מרג' הכי טוב ביחד אחרי עונות 20 ו-28,  הפתיחה של המיזוג הייתה מטורפת ואחרי ההדחה של טייסון הייתה קצת הדרדרות אבל פרק ההדחה של קואוץ היה משעשע והגמר היה מהטובים ביותר אי פעם לדעתי. וכמובן המון דמויות זכירות .
9 עונה 29 - התחלה קצת חלשה אבל מיזוג מפציץ, endgame לא נורמלי של נטלי ובעיקר עריכה מעולה שגרמה לנו להכיר את כל הדמויות, ובעיקר היה בה את הבליינדסייד הכי טוב שהקהל קיבל אי פעם כשג'רמי הודח.
10 עונה 33 - אני צריך לראות שוב את העונה הזו בגלל שהתגייסתי בתקפות המיזוג וכשחזרתי הביתה להשלים את הפרטים הייתי קצת לא מרוכז, עדיין זכורה לי כעונה מלאה עם מלאה התהפכויות וקאסט שכל אחד ממנו בא לשחק.
11 עונה 12 - אחת עונות האולדסקול שהכי אהבתי, בעיקר בגלל הדינמיקה בין שבט קאסאיה והפריצה של סירי. לא  עונה חזקה במיוחד משחקית אבל תמיד מצחיקה אותי
12 עונה 6 - עונה קלאסית ברמות עם מלא רגעים זכורים ואפשר להגיד שהיא פיתחה מאד את המשחק האסטרטגי של הישרדות, ירדה אצלי קצת כי היא עדיין מעולה אבל כן קצת כבדה מדי ופחות עומדת במבחן הזמן כמו איי הפנינה.
13 עונה 25 - סטוריליין מעולה ,הרבה הדחות טובות ובכללי עונה חזקה ממש בתוך רצף של 7 עונות בינוניות עד גרועות ממש.
14 עונה 9 - קאסט נשי חזק מאד שהרים את העונה, בעיני המהפך בהדחה של ליאן הוא אחד היפים בתולדות הישרדות, הסיפור של כריס הוא סיפור מנצח מהחזקים שהיו ולצידו היו מלא דמויות נשיות בלתי נשכחות, עונה סופר אנדריייטד לדעתי.
15 עונה 17 - מת על העונה הזו ואני צופנה בה מחדש, קאסט לא נורמלי אבל משעשע מאד ויש בה את אחד הפרקים הכי מצחיקים בתולדות התוכנית עם ההדחה של רנדי. אה, וקריסטל חייבת לחזור
16 עונה 11 - אולי ה-עונה הכי אנדרייטד שיש, צפיתי בה לפני כמה שנים וגם כן ממש נהניתי. יש בה הכל - מיזוג עם המון בליינדסיידים, קאסט חזק, theme מעניין וכמובן סיפור הנפילה אולי הכי טוב אי פעם אחרי ראסל ורוב בעונות ההפסד שלהם - של סטפני
17 עונה 4 - לדעתי מכל עונות ההארדקור אולדסקול זו העונה הכי טובה, היו בה כמה רגעים בלתי נשכחים - קאת'י שמשתינה על ג'ון, המהפך והאבן הסגולה, ובכללי היה בה משחק לא רע בכלל וסיפור חזק מאד של העונה, לדעתי אם הייתה קצת פחות מיושנת מבחינת העריכה הייתה זוכה להערכה יותר גדולה.
18 עונה 38 - עונה שהייתה מעולה כמעט לאורך כל העונה ואיכשהו בסוף הדרדרה, פרק הגמר היה כשלעצמו סופר מותח ומעניין אבל התוצאה הייתה בעיקר צורמת מאד.
19 עונה 13 - תמיד הייתי חלוק בדעתי על העונה הזו אבל צפיתי גם בה לפני כמה שנים והיא פשוט כיף אחד גדול, עם כמה דמויות חזקות מאד. לדעתי זו אחלה עונה להתחיל לראות איתה את התוכנית למרות שמעריצים נוטים לזלזל בה.
20 עונה 35 - אהבתי מאד את העונה הזו מההתחלה והיא ממש הזכירה לי את עונה 29 מבחינת הפרה מרג' האיטי והמיזוג מפוצץ הכל. הנפילה שלה מתבטאת כמובן בטוויסט בפיינל 4 שפשוט הרס את כל העונה.
21 עונה 19 - בגם היא עונה שצפיה מחודשת בה גרמה לי להעריך אותה יותר. משחק מעולה של ראסל וכמה בליינדסיידים באמת בלתי נשכחים, מצד שני היו המון פרקים די מרוחים בעיני בפרה מרג' והקאסט כשלעצמו היה ממש אנלייקאייבל
22 עונה 37 - בגדול עונה טובה בעיקר בזכות אנגלינה ונטלי, וגם בזכות משחק טוב של ניק ומייק. לדעתי עונה עם פוטנציאל מעולה אבל כמות היתרונות קצת ביאסו אותה עד כדי כך שלא אהבתי
23 עונה 2 - עונה ישנה מדי אבל יש בה כמה רגעים שמאד חשובים להמשך הסדרה ולדתעי הניחו את היסוד להמשך. בזמנו ממש אהבתי אותה, היום כבר פחות מן הסתם
24 עונה 10 - בעבר הייתה אצלי יותר נמוך, צפיתי בה שוב גם כן לפני כמה שנים ונהניתי. עונה חד צדדית אבל הקאסט בה די טוב והסיפור יפה.
25 עונה 30 - יש לעונה הזו רגעים מוצלחים ומנצח שמאד כיף לאהוב אבל היא בעיקר מלווה בקאסט פשוט לא לייקאייבל
26 עונה 32 - כנל לעונה למעלה רק עם מנצחת פחות טובה.
27 עונה 34 - עונה שהתחילה מעולה בעיקר בזכות סנדרה שגנבה את ההצגה, ובמיזוג פשוט הרגיש שכולם עשו שטויות עד שזה נהיה כבר ביזארי והגיע לשיא בהדחה של סירי. לפחות העונה הזו גילתה כמה שרה שחקנית טובה
28 עונה 27 - יש מלא שמתים על העונה הזו, בעיני הקונספט מעולה ומה שהלך לא טוב. היו לה שני רגעים ששיפרו את המצב - המועצה שבה קיילב הפך את כולם על קולפפר והמועצה שבה סיירה גרמה לשליפת אבנים (ובכללי כל ההתנהלות של סיירה והיידן בפרק הזה)
29 עונה 21 - עונה משגועת ברמות, בזמנו ממש לא אהבתי אותה אבל בדיעבד יכול לתת לה את הרקגעים המשעשעים שהיו לה בגלל קאסט הזוי. זה סוג של גאבון כפול מאה, כשנאונקה גונבת את ההצגה
30 עונה 1 - נכוןןן שזו העונה הראשונה אבל בתכלס באמת קשה לי לראות אותה היום. הדבר היחיד בה שעובר מסך זה סו ונאום העכברושים והנחשים.
31 עונה 26 - עוד עונה מבולגנת ברמות עם קאסט מגוחך על גבול הבזארי ומנצח לא נסבל. מלקולם הוא היחיד שהציל את העונה הזו בדרך מסוימת וגם הוא הודח.
32 עונה 14 - פרה מרג' מזויע ונשכח ברמות, מיזוג לא רע בכלל עם הבליינדסייד על אדגרדו, האליל של יאו מן וכל סיפור דרימז והחסינות, אבל בגדול אולי העונה הכי נשכחת ולא קשורה בתוכנית
33 עונה 39 - עונה שהתחילה עם פוטנציאל ענק והסתיימה בצורה די מסריחה, גם בגלל שחקנים שניסו בכוח לעשות מהלכים גדולים, וכמובן בגלל כל התקרית הדוחה המפורסמת שהוציאה בעיקר את כולם רע.
34 עונה 24 - בגלל ששתי העונות שלפניה היו עוד יותר לא נסבלות בעיני אני זוכר אותה אולי קצת לחיוב, בסהכ עונה די מזעזעת למרות שקים נתנה בה את המשחק הכי מושלם אי פעם
35 עונה 23 - עוד עונה שלא סבלתי, בעיקר בגלל ההתהפכות של קוקראן שהרסה את העונה. שתי הנקודות היחידות שאהבתי בעונה זה סטייסי שלא נותנת לקואוץ' חיבוק וסופי זוכה בחסינות האחרנוה ומשפילה בפרק הגמר את אוזי ואת קואוץ ביחד, ודי מצילה את העונה עם זה.
36 עונה 3 - אני חשוב שמבחינת השתלשלות עניינים זו לא הייתה עונה רעה בכלל, אבל כשצפיתי בה הכל פשט היה כל כך יבש ומשעמם בעיני שלא הייתי מסוגל כמעט להמשיך איתה.
37 עונה 8 - סטילהוק, זה קאסט אמיתי של לוזרים שלא מבינים את המשחק וגם מתמרמרים בסוף. בעעע
38 עונה 36 - שונא את העונה הזו, כל כך משעממת שאיפשהו פשוט הפסקתי לראות אותה וראיתי רק את הניצחון של וונדל ביוטיוב. חבל שזו דווקא עונה עם צמד ששיחק כל כך יפה.
39 עונה 22 - טוב כמעט העונה הגרועה ביותר עם קאסט כל כך דפוק, יש רק דבר אחד שמצליח להוריד אותה מהגריעות שלה וזה ששלושת הפרקים הראשונים היו דווקא לא רעים בכלל.
40 עונה 5 - לדעתי לא סתם זו העונה הכי מושמצת מאז ומתמיד, פשוט קאסט חלש, מנצ חששיחק טוב אבל הוא אישיות די דוחה ובכללי בעיני הרגע הטוב היחיד בעונה היה ג'ף צועק על קליי שלא רשם את השם של גנדיה כשהצביע לה. 

לצפיה ב-' אנסה לדרג גם בעקבותך קווין שלי'
אנסה לדרג גם בעקבותך קווין שלי
17/05/2020 | 07:05
42
נוציא את 3 ו5 שלא ממש ראיתי, למרות שמדרג ממש מהבטן וזה יכול להשתנות כל הזמן.

38.עונה 22 no doubt
37.עונה 2 -  אלוהים יודע מה מוצאים בה
36.עונה 24
35.עונה 11 - קשה לי לדרג עונה שאני לא זוכר ממה חצי מהקאסט (וזו בערך העונה היחידה שככה אצלי)
34.עונה 8 - גם כן לא זוכר הרבה ממנה
33.עונה 23
32.עונה 26
31.עונה 12 - זכורה לי כמשעממת נורא למרות האהבה פה כלפיה
30.עונה 1
29.עונה 6
28.עונה 14
27.עונה 10
26.עונה 39
25.עונה 4 - מהכי נחמדות באולד סקול
24.עונה 21
23.עונה 27
22.עונה 34
21.עונה 36
20.עונה 7
19.עונה 15
18.עונה 32 - גדלה אצלי לאחר צפייה שנייה
17.עונה 13
16.עונה 9 - כנראה האולד סקול האהובה עליי
15.עונה 37
14.עונה 33
13.עונה 17
12.עונה 35
11.עונה 31
10.עונה 25
9.עונה 29
8.עונה 30
7.עונה 16 - ניסיתי לראות את הפרה מרג שלה כמה פעמים שוב, וזה היה בשבילי פשוט בלתי אפשרי (לא מסוגל כיום עם העריכה ודיבורי המחנה)
6.עונה 18 הראשונה שצפיתי בזמן ששודרה
5.עונה 19 - העונה ששינתה את המשחק לאיך שהוא היום (אני יודע שהרבה לא אוהבים, אבל לדעתי המשחק הפך להרבה יותר מעניין, מתוחכם וחזק בעידן הניו סקול)
4.עונה 38 - הרבה שונאים אותה בגלל התוצאה, מבחינתי התוצאה הייתה מעניינתומפתיעה אם כי בעייתית, והעונה כולה הייתה מטורפת ואסטרגית פלוס קאסט מושלם, נהניתי נורא לצפות בלייבים של העונה הזו.
3.עונה 20 - רק בגלל הסוף המשעמם (החל מהפיינל 6)
2.עונה 40 - מנצחים במלחמה, העונה שהכתירה רשמית את טוני כמתמודד הכי טוב אי פעם, הרבה קטעים מושלמים ומשעשעים עם מתמודדי עבר מכל העונות, משחק חזק וסיום מושלם ואייקוני.
1.עונה 28 - לנצח העונה האהובה עליי, הייתה מושלמת מתחילתה ועד סופה.
7.

לצפיה ב-''
17/05/2020 | 07:57
1
34
יפה 8 מ10 הראשונים שלך הם גם שלי !!
רק לא מסכים על עונה 9 שבעיניי הייתה העונה הכי גרועה ביי פאר 
לצפיה ב-'טוב בעיני היא ממש אנדרייטד אבל יפה שיש לנו דומים'
טוב בעיני היא ממש אנדרייטד אבל יפה שיש לנו דומים
17/05/2020 | 20:22
10
לצפיה ב-'אפילו הזוכה כועס ומאוכזב מההצבעה בגמר של העונה '
אפילו הזוכה כועס ומאוכזב מההצבעה בגמר של העונה
17/05/2020 | 05:31
2
58
Why Survivor’s Tony Vlachos Was ‘Disappointed’ In The Winners At War Finale Voting

Tony Vlachos played a great game throughout Survivor: Winners at War, and it was arguably no surprise that he won the season. Vlachos nailed every strategy and challenge, and he managed to reach the end of the season without getting a single vote go against him. However, now that the season is over, Vlachon has reflected back on Winners at War and revealed how “disappointed” he was with the finale voting.

Suffice it to say, Tony Vlachos was the Survivor champion who played the hardest and smartest all season. He landed four immunity challenges, cleverly took out his competition, and even managed to swing the vote in his favor at the last second. But along with the highest of highs came the lowest of lows. During the Winners at War jury vote, Vlachos was surprised to find that four of the castaways — Parvati, Tyson, Ethan, and Jeremy — didn’t vote for him, and instead gave their votes to Natalie. Here’s what he told EW about why he was upset:

I'm disappointed. I'm disappointed in Parvati actually, because I know Parvati respects the game, and I'm not knocking Natalie whatsoever. She did amazing. I watched it on the TV, but just because she did great in the game for the last five days, I did great for 39 days. So I was kind of upset. If the votes weren't going to come to me, I think Michele deserves to get the votes, because she played 39 days in the game, dodging bullets. It's a war, and she had to be there dodging landmines, and the game is part of a strategy, influence and goals. It's a lot to do with that.

שמח שאפילו טוני הזוכה של העונה חושב כמוני ומסכים איתי שלמישל הגיע לקבל קולות בגמר יותר מלנטלי, שרק שבגלל שפחדו שהיא עלולה לנצח במקומו מישל לא קיבלה אף קול מהמושבעים שכולם שם למעשה שיחקו הרבה פחות טוב ממישל, שגם שרדה בכוחות עצמה 39 ימים, גם זכתה בשתי חסינויות אישיות וגם לפחות ניסתה לעשות מהלכים, אך נתקלה בחומה של עיזים בקומה, ובראשם שרה שלא רק לגלגה עליה כשהיא הזהירה אותה שאם טוני מגיע לגמר הוא הזוכה וניסתה לפתוח לה את העיניים, אלא אף רצה לספר לחבר'ה את מה שאמרה לה מישל, ובכך למעשה הרסה את כל העונה וגם את סיכוייה לזכות בה. אבל העיקר ששרה העז של טוני מקבלת אין ספור תשבוחות על כך ששימשה כעז בקומה של טוני ואילו מישל שגם שרדה יותר ממנה וגם שיחקה יותר טוב וחזק ממנה שלא זכתה בשום חסינות העונה כי כל מה שעניין אותה זה שטוני יגיע לגמר ויזכה ושום דבר חוץ מזה, מקבלת רק עלבונות וקיתונות של שנאת חינם. אז טוב שלפחות טוני נחלץ לעזרתה.
לצפיה ב-''
17/05/2020 | 07:42
1
54
מישל שחקנית עלובה  , סופר מזליסטית , שהוכיחה העונה שהניצחון שלה בעונה 32 היה פוקס , גם קול 1 2 בגמר לא היה משנה את זה 

לצפיה ב-'בסדר, מה שתגיד שונא חינם'
בסדר, מה שתגיד שונא חינם
18/05/2020 | 08:13
9
לצפיה ב-'ראיונות מלאים עם שלישיית הגמר של הישרדות 40 '
ראיונות מלאים עם שלישיית הגמר של הישרדות 40
17/05/2020 | 06:31
48
Exclusive Exit Interviews With The Final Three From Survivor: Winners At War

הודעות אחרונות

21:44 | 06.06.20 nadav1919
19:18 | 05.06.20 סטילהוק
23:26 | 02.06.20 nadav1919
18:12 | 31.05.20 סולידסנייק2
22:22 | 30.05.20 nadav1919
23:04 | 26.05.20 nadav1919
23:47 | 23.05.20 רגע רק רגע
18:35 | 23.05.20 סטילהוק
14:02 | 21.05.20 סולידסנייק2
23:05 | 19.05.20 nadav1919

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ