לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87238,723 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי

                                              בימים אלו משודרת עונה 40 - מנצחים במלחמה.
                                             בהשתתפות 20 מנצחים ומנצחות מעונות קודמות.    
 
                                                        מוזמנים להצטרף ולדון בפרקי העונה!
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה עוסק בריאליטי המצליח "הישרדות" ובשאר תחרויות הריאליטי האהובות והמצליחות!
זיכרו - כל הודעה הכוללת מידע על פרקים מהעונה שמשודרת עכשיו(בארץ או בחו"ל), או מהעונות העתידיות - יש לסמן באייקון |ספוילר| בכותרת.
אין לדון בהורדות לא חוקיות (כולל תרגומים) על גבי הפורום! תקנון הפורום - נא לקרוא ולהפנים!

המשך >>

לצפיה ב-'AUS1E20 '
AUS1E20
11/05/2020 | 23:18
5
34
הפרק מתחיל וכמו שחששתי, לי מגלה לכולם שהוא "ראוי". זה יכול להוביל למחלוקת בין סנאפו לשעבר לבין אגנואה לשעבר, כשג'נה יכולה רק להרוויח מזה. עדיין אין בשבט מישהו שמתקרב למשחק של פליק. קצת התאכזבתי שג'נה חושבת שיקחו אותה לגמר כדי לנצח נגדה בקלות, אבל היא כן בונה לעצמה רזומה כשהיא מכניסה לאל את המחשבה שהולכים לתקוע בה סכין בגב, מה שמחדד את הסיכוי שעימות סנאפו-אגנואה מתקרב.

פליק וברוק, מצידן, מנסות להרחיק את מאט וסאם מהאחרים, אז גם הן מתכוננות למאבק. ולמרות שהיא נמצאת בצל של מתמודדת הרבה יותר טובה, ברוק בעצמה אסטרטגית לא רעה. כרגע אני חושב שלצד לי ה"ראוי", סאם הוא הטוב במיעוטו. בכך ג'נה הצליחה להפוך ללשון המאזניים, אבל כבר כולנו ראינו מקרים שבהם ניהול לא נכון של המעמד הזה מוביל להדחה.

ברוק זוכה בתחרות פיזית ומנטלית (ועדיין אף גבר לא זכה בשום אתגר, למרות שמספר הנשים מתחיל להצטמצם), והקווים נחרטים בחול. במועצת השבט, לי מגביר את הערכיות שלו לרמה מגוחכת (אם צוחקים עליך ואתה לא מבין, המצב שלך קשה, ותכל'ס - למה באת להישרדות? חשבתי שימי ה"להשתתף בשביל החוויה/להכיר חברים חדשים" נגמרו לפני שנים). אבל במועצת השבט, מסתבר שרוב המתמודדים, משני המחנות, עדיין הצביעו נגד ג'נה. מה קרה כאן לעזאזל?
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'הודעה מספר 184893210 '
הודעה מספר 184893210
<< ההודעה הנוכחית
11/05/2020 | 23:43
33
דיי היה ברור שלי ראוי מהוידוי הראשון שלו
ולי לא מכיר את הישרדות
הוא ספורטאי ידוע באוסטרליה שלוהק על מנת להוסיף בוסט לרייטינג
הוא מעצבן מאוד אבל אני כן מאוד מאמין שהגישה שלו מגיע מתוך זה שלא צפה בהישרדות אף פעם
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'S1E21 '
S1E21
13/05/2020 | 23:56
3
20
מתקרבים לסוף העונה, האם יהיה עוד פרק ללא הדחה? מקווה מאוד שלא. הקרע בין סנאפו הישנים לאגנואה הישנים ממשיך בעריכה, אבל האם התכנון של פליק הוא בכלל לבגוד בברוק? בכל מקרה, אתגר פרס - ממתי יש אתגרי סיבולת בשביל פרס? סאם זוכה, ולוקח איתו את לי בגלל שהיה שני באתגר, אבל ברוק מיד קולטת שזו רק הצגה ומתפתח ביניהם ברומנס. אבל פליק אכן מתכננת להדיח אותה, ויש סיכוי שרק חסינות יכולה להציל אותה.
 
אתגר חסינות, החבל והצלחת המסתובבת לא יכולים להציל את מה שלדעתי הוא האתגר הכי גרוע בתולדות הישרדות. בשיא האירוניה, דווקא כשאין כמעט בכלל פקטור פיזי לאתגר, זוכה סוף סוף גבר, לי החזק, שהערכיות שלו באמת מגיעה לרמה ישראלית, אבל אם באמת אין לו מושג מה זה הדבר הזה שהוא משתתף בו, זה קצת מובן. ומאוד, מאוד עצוב. חוץ ממנו, סאם הוא הטוב במיעוטו, וחבל שפליק לא רוצה להדיח אותו.
 
במועצה, פליק עוברת צד ומדיחה את ברוק. לדעתי זה צעד מאוד לא טוב שעלול עוד להוביל אפילו לזכייה של לי. מקווה להתבדות ולגלות שפליק תצליח לעבור בין שני הצדדים ולזכות, ואם לא - שהזכייה תלך לאל או קריסטי.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-''
14/05/2020 | 00:54
17
מצחיק לקרוא את התובנות שלך אחרי שצפיתי גם בעונה הזאת וגם בעונת האולסטארס.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'S1E22 '
S1E22
16/05/2020 | 01:03
1
12
קריסטי מתחילה לשחק את המשחק. לא ברמה של פליק, אבל עדיין. היא מתחברת דווקא למאט, ולא לסאם, כדי להדיח את אל ולי. אבל הם צריכים שגם פליק תחזור אליהם. אני עדיין חושב שהיא עשתה טעות קריטית, קדחת המהלכים הגדולים זה לא רק לעשות הו-הא ולהשתמש ביתרונות כדי להשתמש ביתרונות, זה גם להדיח בן ברית רק בשביל זה (היי סיירה, בואי תגידי שוב שהדחת את אימא שלך).
 
מאט זוכה באתגר חסי... פרס? אז כן, זה כנראה הפרק האחרון בלי הדחה חשדתי שיהיה. במועצה, מסתבר שבמקום שמאט יבחר מי יצטרף איתו לפרס, שאר המתמודדים צריכים להשתתף בעוד אתגר. הפעם זה החידון, שנעלם מהישרדות להרבה זמן וחזר פעם אחת בעונה... 24? לא בטוח. לא מובן לי למה מאט בכלל השתתף באתגר, כי הוא זכה באתגר הקודם, והוא כמעט זכה גם בזה. אני מניח שאילו היה זוכה, הוא היה בוחר את מי לקחת איתו. אבל בסוף פליק זכתה. אגב, סאם חטף על הראש, ממש מזכיר לי מה שקרה עם קורטני בעונה 12. בסוף גם פליק ומאט בחרו בקריסטי שתצטרף אליהם. וסאם? הולך לאי הגלות יחד עם אל ולי, רק ששם אין אלילים בעונה הזו, אז זה יותר כמו העונש שעבר על ג'אנו בעונה 10.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>
לצפיה ב-'S1E23 '
S1E23
16/05/2020 | 20:56
15
אחרי אתגר הפרס הכפול, שתי השלישיות, המנצחים והמפסידים, מתמודדות ביניהן ב*עוד* אתגר! על יתרון באתגר החסינות הקרוב. במילים אחרות, בניגוד לפרקים קודמים, שלא הייתה בהן הדחה בגלל טוויסט כזה או אחר, הפרק הקודם היה מיותר לחלוטין. ועוד סאם, אל ולי זכו באתגר הזה? באסה.
 
עכשיו קריסטי ומאט הם ברית, שניצבת נגד אל ולי, כשפליק באמצע. איפה סאם בכל הסיפור, אין לי מושג, אבל בהתחשב בחידון מהפרק הקודם, כנראה שדרכו במשחק מאוד קצרה. אתגר חסינות, מדובר באתגר הסיבולת עם הפירמידות במים, והיתרון של סאם, אל ולי הוא להתחיל את האתגר עשר דקות אחרי כולם, מה שכמעט מבטיח שהחסינות תהיה של אחד מהם. וכצפוי, היתרון היה מאוד לא הוגן ופליק, קריסטי ומאט נפסלו הרבה לפני האחרים. אין בעייה להתנסות בדברים חדשים, כל עוד קולטים שאם הם הורסים את המשחק, לא ממשיכים איתם.
 
אז אחרי כל זה, לי זוכה בחסינות שוב. אני מפחד שהוא יזכה ברצף חסינויות ועוד עלול לזכות בגמר. וכן, סאם הולך להיות מודח פה אחד, אלא אם כן יקרה משהו מוזר. בסוף, אחרי שלי חסם את הקול של סאם (מבלי לגנוב אותו), זה הכריע את הכף וגרם לפליק וקריסטי להישאר עם אל ולי, כשהם פיצלו בין מאט וסאם, ולאחר מכן הדיחו את סאם פה אחד. אבל עדיין הכול פתוח. פליק וקריסטי עדיין יכולות לעבוד עם מאט.
הישרדות וריאליטי אמריקאי >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ