הישרדות VIP - פרק 2

הישרדות VIP - פרק 2

לא יודע למה אבל הפרק קצת שיעמם אותי...
השבט האדום הרבה יותר מעניין מבחינת אינטריגות וכו'
והוא גם הרבה יותר אסטרטגי.
לפי איך שזה נראה כרגע, יש שם שתי קבוצות- ישראל, ליטל, סמיון וניקול נגד אילנה, ירדן, עידן וקוז'יקרו, וכנראה שעדי תצטרך להכריע...
בשבט הצהוב הרוב לא ממש מעניינים ורובם משדרים בינתיים
שהם לא ממש מבינים מבחינה אסטרטגית וחבל.
תודה לאל שדנה לא הסכימה להצעה של גיא כי זה יכל להיות ממש מחדל!!!
מי שמע שהמנחה מציע לשבט שהפסיד לא להדיח אף אחד?!?! WTF?!
קיצר מקווה שהפרקים הבאים יהיו יותר טובים...

B R A Y E R

New member
מנהל
טוב אחרי הפרק הראשון שהתחיל ממש טוב

הפרק הזה באמת היה מאכזב ומבאס ממש
נתחיל מזה שזה היה כבר ממש צפוי שדנה פורשת, ואני לא מבין למה מרחו את זה כמה ימים כאילו מה היא כבר עוד יכולה להגיד.. ואיזה כבוד בדיוק עושים למישהי שאפילו יום אחד(!!!) לא שרדה על האי
וההצעה שגיא זוארץ הציע לה באמת הייתה כבר בזיון אחד גדול
מה היה קורה אם במקום דנה נאווה בוקר הייתה מבקשת לפרוש כדי לא להיות מודחת? גם אז גיא היה מציע לה לא לפרוש ובתמורה אף אחד לא יודח?
ממש שטויות ולא ברור מאיפה זה מגיע בכלל...
&nbsp
מעבר לזה אני חייב להגיד שאין לי אחרי הפרק הזה אף פייבוריט.. כולם עיצבנו אותי בגישה שלהם בלי יוצא מן הכלל
בשבט הצהוב וההכי פחות מעניין יש את אסי שמשחק יותר מדי אגרסיבי, זוהר שממש מעצבן אותי בגישה שלו, אלה שממש מנסה להתבלט בקטע מציק, והיתר לולבים מתנדנדים שלא ברור להם מה הם עושים שם
בשבט האדום כנראה לא הבינו את הפורמט של הישרדות ובטוחים שזה האח הגדול על אי, כי אחרת לא ברור לי למה כל אחד ואחד מהם מנסה להתבלט במריבות על כלום ולפתוח סכסוכים מיותרים. בשביל מה זה טוב? ולמה צריך להתעקש על עקרונות כאלו מיותרים ומטופשים? וסמיון שפיברטתי בפרק הראשון ירד אצלי ממש עם התשובות שהוא נותן שם במחנה..
&nbsp
קיצור מבאס ממש, ויש לי תחושה שזו הולכת להיות עונת הטראש הגדולה.. לא מאמין שיהיה נעמה קסרי לעונה הזו..

B R A Y E R

New member
מנהל
אה ועוד שפל שלא האמנתי שראיתי

לא יודע מי יושב במחלקת הפרומו של רשת עם ההחלטה ההזויה לעשות פרומו:
"בואו נגלה לכם סוד - שבט קפרה הולכים להדחה!"
תודה רבה על הספוילר באמת

NP23

New member
מסכים איתכם..

דנה רון אכזבה ענקית! וזה היה לא נורמלי ובזיון שגיא הוא זה שבא אליה בהצעות ! על מה ולמה.. ועוד היא דוחה אותו ומנסה לנהל את ההפקה..
זה לא יורם זק שאמר לך הערה מטרידה וחייב לך משהו.. התבלבלת בענק.. עצוב מאוד!
&nbsp
זוהר..אני חולה עלייך אבל למה אתה כל הזמן דוחה את אסי. במצלמות סבבה תביא את החששות חופשי אבל מול הפנים שלו גם מבטל אותו יותר מדי .. חבל
&nbsp
אני מאמין שאסי משחק חזק מדי מהר מדי אבל בעונה כזו זה יכול לעבוד לו ..
חבל שלא היה אפילו משימת חסינות בפרק
פרק שלם על משימת פרס זה מיותר
&nbsp

B R A Y E R

New member
מנהל
ואני מוכן להתערב

שהפרק ביום שבת שוב יגמר באמצע המועצה בלי שנדע מי יודח

NP23

New member
זה יהיה מאוד עלוב מצידם

כי הם ממש הבטיחו "מי יהיה המודח השני"
אבל מצד שני זה לא יפתיע בשום צורה...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

לדעתי הבעיה העיקרית היא

שהחדשות בזמן הקורונה נמשכים עד 21:40 בממוצע
ולכן הפרקים מתקצרים...

B R A Y E R

New member
מנהל
האמת שבלי קשר

רשת מתכננים למרוח את העונה הזו עד אמצע ספטמבר, 3 פעמים בשבוע, אז הולכים להיות הרבה פרקים יחסית מיותרים..

בטח כי אין להם מה לשדר

אבל אני באמת חושב שאורך הפרקים מושפע מהקורונה וכו'.
דווקא עונה שעברה אני זוכר שיחסית לא הייתה מרוחה כ"כ
והיו הדחות יחסית מהירות (בעיקר בתחילת העונה)- לדעתי אפילו פעם בשבוע.
וכמעט לא היו פרקים מיותרים.

Uri04

New member
אוי ויי... צפיתי באיזה עשר דקות בזוועה הזאת

אחרי שתכנית הדוקו על הרצח המחריד של מיכל סלע ז"ל שודר ב"עובדה" בערוץ 12, וחשבתי שכבר נחשפתי לזוועות, אבל זה... מה זה היה?? איך אתם יכולים לצפות בדבר כזה??

חבורה של "מבוגרים" שההפקה מתמרנת אותם לריב אחד עם השני כמו ילדים קטנים בכיתה ד' טיפולית, הפקה לא מקצועית, מנחה צנון וריח חזק באוויר של נפוטיזם ושחיתות (טוב, בכל אופן ישראלים). כמה מביך זה שאנשים כמו אילנה אביטל וזוהר שטראוס הסכימו לקחת חלק בדבר הזה... כל השאר זה ערסים, פרחות ופקאצות פליטי ריאליטי טראש (ואפילו חברת כנסת ביזיונית מהז'אנר של אורן חזן, רגב וביטן, רחמנא ליצלן) ואנשים דיי נחותים מבחינת משכל שלא צפו ב"הישרדות" מעולם ואין להם מושג מה הם בכלל אמורים לעשות שם. כיף!

איפה הם ואיפה רוב, סנדרה, פארווטי וטוני? איפה זוארץ ואיפה ג'ף? זה כמו לעבור מתוכנית סוגה עילית לצפייה בזבובים נדבקים לגוש של חרא. אתם באמת מתכוונים להחזיק מעמד ארבעה חודשים עם הדבר הזה?

NP23

New member
אני לא משווה את זה בשום צורה

להפקה האמריקאית או לשחקנים האמריקאיים,
כי אז באמת בלתי אפשרי לראות את זה..

jordi2006

New member
ואני עוד התלהבתי מהפרק הראשון..

מה זה השטויות האלה?
נתחיל ממועצת השבט ההזויה. באיזה קטע גיא מציע לדנה לוותר על הפרישה ובתמורה אף אחד מהשבט לא יודח? בואו תרצחו את הפורמט לגמרי. מה, דנה רון עד כדי כך הייתה קריטית להפקה?
היה מצחיק לראות את נאוה בוקר מנסה להסתיר את האושר שלה מהעניין. היא היחידה שלא ניסתה לשכנע את דנה שלא לפרוש.
המשימה הייתה די מגוכחת וזה היה נראה לי מאוד מפגר שכל השבט צריך ללכת עשרים פעם להביא את הכדורים כשהם קשורים. השבט הצהוב היה מחכה גם עוד עשור ונאוה לא הייתה קולעת. או כמו שזוהר אמר: "עוד פעם נאוה?".
בשבט האדום ישראל וסמיון מרגיזים ברמות, על אף שסמיון התחיל טוב בפרק הראשון. לא יכאב לי הלב אם הם ילכו.
השבט הצהוב לא ממש מעניין כרגע. אין להם כלום חוץ מאסי שמנסה להרים בריתות אבל הוא חייב להפסיק לדבר עצמו בגוף שלישי!!!
ודבר אחרון - באיזה קטע ההפקה מפרסמת פרומו לפרק הבא ממועצת השבט?? לא הראתם לנו עדיין את משימת החסינות! יש עוד כמה מאיתנו שעוד רואים הישרדות בין היתר בשביל המשימות ולא מעוניינים בספויילרים, תודה.

noamlah

New member
זה תמימות לחשוב

שההפקה הייתה בלחץ מזה שדנה תפרוש

רז ניסים-משה פרימו-דנה רון

בכל שלושת העונות האחרונות סלבריטי החליט שהוא פורש בימים הראשונים של המשחק

עושים עם הספציפים האלו משא ומתן וחוזה והם חתומים לחוזה לימים האלו של המשחק
למה?
אולי כי לא מצאו מספיק סלבריטאים שיסכימו להשתתף לזמן המלא
ואולי מראש רצו שתהיה דרמת פרישה בימים הראשונים כדי להגדיל את הדרמה ולסמן כמה החיים קשים באי
זה כמו באקס פאקטור שבכל עונה (לפחות ישראלית מודה שלא עקבתי אחריי הבריטים) יש את אלו שלא עוברים אודישנים ואז השופטים מחליטים שאולי יעבדו ביחד בלהקה או את זה שהודח אבל אז השופטים פתאום קולטים שעשו טעות גדולה ורצים להחזיר אותו

זה כבר חלק מהפורמט הישראלי

מאמין שלא החלק היחיד שמתוכנן בו אבל זה לפחות דיי מתוכנן

אורישקי

New member
טוב די אמרתם הכל ,פרק מביך ברמות

באמת מצחיק לראות את עונה 40 במקביל לזה

קצת כמו שכששודרה עונה 16 שודרה העונה של הישרדות הקאריבגים
או שעונת "מעריצים נגד נערצים עלאק" הישראלית שודרה בדיוק אחרי עונה 20 שלנו.
&nbsp
דנה רון אכזבה ענקית, בתור מי שסיפקה את הוידויים הכי טובים עד כה העונה היא מחליטה לפרוש. וכאילו כל זה לא מספיק כל המיקוח ההזוי של גיא זוארץ איתה... מה ההקשר? יש אתכם ביותר מבוים?
&nbsp
בשבט האדום היו מלא שטויות - כל הריבים של ישראל-אילנה-סמיון היו פשטוט מיותרים ולא הכרחיים. נזכרתי בדיוק למה אני שונא את הדמות של סמיו ןארחי שהיה חביב בפרק הראשון.
ליטל סמדג'ה לפחות היא דבר משעשע בתוכנית
למרות ששכל הרבה אין שם.
החבורה של עידן חביב וירדן ג'רבי כנראה תהיה חבורת הראויים של העונה לצערי, למרות שהם אנשים נחמדים.
ובאופן מפתיע עדי ביטי היא הכי נורמלית בכל החבורה הזו
&nbsp
ובשבט השני זוהר שגם ממנו תפסתי קצת יותר בפרק הראשון מוכיח שהוא די חי בסרט, אלינה נשארת מתוקה, בני ברוכים נשאר לא נסבל ודוקוא אלה יצאה הקווין של הפרק כשסוף סוף השתיקה אתו
ו

סטילהוק

New member
עלק העונה הכי טובה של הישרדות על פי גיא זו-ארץ

אם זו העונה הכי טובה מעניין מה נחשב אצלו לעונה גרועה...

הצעה עלק, אפשר לחשוב כבר מה דנה "הציעה" לזו-ארץ, בסך הכל הכריזה כצפוי שהיא פורשת. אם כבר ההצעה היתה בכלל של גיא בשבילה, שאם היא תישאר במשחק אף אחד מהשבט שלה לא יודח והשבט יישאר שלם, שזה לכשעצמו ביזיון. אך אפילו זה לא עזר ובסוף היא פרשה, כי גיא לא היה מוכן להוסיף להצעתו המספיק ביזיונית לכשעצמה גם ברזנט כנגד הגשם. ודנה העלובה פרשה.

כמו כן, כצפוי ישראל המשחק אותה יענו "גנגסטר" (כשבמציאות הוא יותר גנגסטרית) מצליח לעלות לכולם על העצבים, בשני השבטים. הבחור כבר הספיק להסתכסך עם לפחות 4 מתמודדים, אם לא אפילו יותר, וזה רק הפרק השני של העונה, או יותר נכון חלקו השני של הפרק הראשון.

ועל הפרומו לפרק ההדחה בשבת אני כבר בכלל לא מדבר, ביזיון לשמו. בואו גם תראו לנו מי מודח וזהו.

לא יודע על מה אתם מדברים

ראיתם שהקאסט מורכב מליטל סמדג'ה, אילנה אביטל ובני ברוכים ואז באתם בציפיה לראות עונה אסטרטגית עם משחק משובח ורציונלי? הבעיה איתכם סליחה
&nbsp
זאת עונת וי איי פי בלי מעריצים שרופים, ברור שזה יהיה האח הגדול על אי. ברור שזה יהיה צהוב ומטומטם. זה למה הישראלי הממוצע צופה בזה, מדובר בטראש זול עם קשר ויזואלי בלבד לפורמט המקורי, המרכז כאן זה הטמטום והבהמיות וזה למה זה כיף. אם אתם חושבים שאת הפורמט האמריקאי הענייני והממוקד מישהו יראה במדינה אתם מנותקים. זה לא עובד ועונות 3-5 הוכיחו את זה.
&nbsp
הפרק הזה רק היה תזכורת לכל מי שהתבלבל. ראינו את האח הגדול בגזענות המביכה של שטראוס, בבריונות של גרפמן, באלימות של ישראל, בפתטיות של נאוה ובטמטום של ליטל- זה בדיוק מה שהפיקו, זה בדיוק מה שהקהל רוצה ולי אין שום בעיה עם זה. זאת ישראל ולאהוב את זה זו ציונות.

אורישקי

New member
אני לא כזה בטוח,

נעמה הייתה סופר פופולארית עונה קודמת ועד עכשיו רוב התגובות שתראה ברשת הן "איפה נעמה?".
והעם האמריקאי טראשי לא פחות מישראל

טוב אז

קודם כל אתה צודק שהאמריקאים טראשיים ואפשר לראות שהישרדות בהחלט ירדה מגדולתה בארהב עוד לפני עשור פלוס. הישרדות עדיין באוויר נטו הודות לייתרון הגודל של ארהב, כשגם 4% רייטינג הוא רווחי לעומת 40% בישראל.
דבר שני הם טראשיים אבל בצורה שונה. מרבית הקהל של הישרדות זה אמהות מהמידווסט שמתחרמנות מגברים נחמדים עם שיער ארוך וזה דבר שצריך לזכור.
דבר שלישי נעמה הייתה מאוד מבדרת אבל גם הייתה לה את הסביבה המתאימה. לא יודע כמה היא יכלה לשחק דומיננטי ופלאשי בעונה אמיתית. למצוא שחקנים טובים שהם גם אישיות מעניינת זה לא פשוט, ובסופו של דבר מה שהקהל בישראל מכיר זה פחות מהלכי פיצול קולות ויותר מי קרא למי שמנה אז מובן לי הכיוון שההפקה לוקחת.
והדבר האחרון הוא שלדעתי התרבות המשפחתית-סולידרית-מאצ'ואיסטית בישראל ככלל פחות מותאמת להעריך דברים כמו בגידות, שקרים או משחק שקט וחכם אבל זה נטו תחושות ולא מבוסס בכלום
&nbsp

noamlah

New member
נעמה סופר טראש

אם להשוות אותה למישהי מהאמריקאית אז זו כנראה קורין מגאבון
הקהל הישראלי יותר אהב את הדמות שלה פחות את המשחק ואני מניח שאם תשאל ישראלי ממוצא שרואה את העונה הישראלית הוא פחות יזכור איזה מהלך נעמה עשתה ואיך הזיזה אותו אלא יותר את "החברות אמת שלה עם ליהי" ו"הברית החזקה עם ג'ובאני" ו"איך עודדה את שמחה במשימה" או משהו בסגנון
זה מה שגם יתמקדו בו בתכניות בוקר ששם מנתחים את התכנית
העיקר זה הדמויות לא המשחק

ריאליטי שממוקד משחק פחות עובד לקהל בארץ, ראינו את זה עם החפרפרת
ראינו את זה עם סוף הדרך (ששתיהן תכניות מעולות בעיני)
וראינו את זה עם העונה הראשונה של המירוץ למליון שלא הצליחה וגרמה להפקה לעשות שינויים דרסטיים

ההפקה הישראלית לא מתעסקת באסטרטגיה, היא מתייגת דמות שתהיה על תקן "האסטרטג"
את דן מנו הקהל הישראלי זוכר כאסטרטג גדול ומריע לו כשחקן טוב למרות שכמעט הודח בפרה מיזוג והיה צריך סיוע מגיא זוארץ שיעביר אותו שבט וגם במיזוג לא ממש הייתה לו מילה לגבי מי יודח
ולמה הקהל מריע לשחקן הגרוע הזה ואומר "אסטרטג גדול"?
כי הוא תוייג בדמות של האסטרטג וההפקה דחפה לקהל שהוא אסטרטג
אבל הוא לא אסטרטג

אסטרטגים שבאמת שיחקו טוב (אריק, שי ואפשר להגיד גם איתי שגב) הקהל לא ממש אהב בזמן שידור העונה שלהם והייתה עליהם התלהמות בפורומים השונים
כי אסטרטג אצל הקהל זה לא מי שמשחק אלא מי שמשעשע אותם בנאומים "אני כביר" "אף אחד פה לא ברמה שלי" וכה'

מורן מרציאנו גם אמר את זה בראיון ישן כששאלו אותו על הליהוק, הוא אמר ש20 מניפולטורים זה לא יעניין את הקהל
צריך להיות מישהו על תקן המניפולטור ומישהי על תקן הבחורה התמימה ומישהו על תקן "עובד קשה במחנה" וכה...אין התמקדות במשחק יש התמקדות בדמויות והוא בתור אחד שליהק שם הודה בזה

למעלה