פינת הפופולאריות 40 - פרק 12

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 40 - פרק 12

בדירוג הפרק הקודם היו הרבה מקומות אחרונים...

12. אדם - 1.1
1
12. אית'ן - 1.1
1
12 אמבר - 1.1
5
12. דני - 1.1
5
12. וונדל - 1.1
5
12. טייסון - 1.1

12. יול - 1.1
4
12. רוב - 1.1
3
11. בן - 3.2
8
10. דניס - 3.9
4
9. מישל - 4.1

8. נטלי - 4.2
2
7. פארווטי - 4.5
4
5. סופי - 5.2
1
5. קים - 5.2
3
4. ג'רמי - 5.3
2

והטופ 3....

אורישקי

New member
מקום 3

עם ממוצע 5.4

עולה ב2 מקומות לטופ 3.... לראשונה מזה כמה שבועות

ניק

B R A Y E R

New member
מנהל

קים הייתה אמורה להיות מקום 3..
חבל שאתה לא שומר על הוגנות והגינות ועושה שינויים אחרי שהפרק כבר שודר
זה סתם פוגע בכיף..

NP23

New member

יייששש נסיך

ברור שהוא לא שחקן מטורף במיוחד , בעיקר שאתה שם אותו בעונה עם טוני
אבל הוא הצליח להגיע למצב שהוא בשליטה
והוא מודע לכל המהלכים ולעומת הרבה שחקנים כאן הוא לא עושה שטויות וטעויות

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

רק פעמיים בתולדות הפינה הזו היה 10 עגול של מתמודד, פעם אחת מהן הייתה ברושם הראשוני
בפרק הזה כמעט כמעט כמעט היינו בפעם השלישית. אבל לא

עם ממוצע 9.7,
בשבוע הרביעי ברצף
והפעם משאיר לכולם אבק

טוני

אורישקי

New member
הרשימה

הרשימה:
&nbsp
אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
פארווטי
קים
רוב
שרה
&nbsp
דירוג נעים!

Bar EL

New member
מדרג לי בפאן

אדם 4 חמודי
אית'ן 1
אמבר 1
בן 8 שחקן גרוע אבל קורע מצחוק

ג'רמי 10 מלך! התחלתי ממש לאהוב אותו
דני 3
דניס 3 לא הכי ברורה לי
וונדל 8 על ההערה המצחיקה בסוף

טוני 10 כפרה אני עליו
טייסון 3
יול 3
מישל 4 גם כן לא ברורה לי
נטלי 6 מלכה!
ניק 10 נסיך שלי!! אחלה פרק בשבילו
סופי 9 בתכלס חמודה מאוד, מרגיש ששפטתי אותה יותר מדי בפרקים האחרונים לכן נפרגן, עפה בבליינדסייד מרשים אבל הוכיחה שהיא שחקנית. אז כן לא מגיע לה את הציון הזה על הפרק אבל זה פיצוי על הפרקים הקודמים
פארווטי 6 גם כן נהיית מלכה בהכחדה! (ומסתבר שהשתמשה רק ב2 מטבעות ולא 4? מישהו עקב?)
קים 2 אכזבה גדולה, נותן נקודה על זה שהיא בכל זאת הייתה מושלמת בעונה 24
רוב 4
שרה 10 קווין
אם לא טוני אז שהיא תנצח פליז

Robbed Goddess

New member

חיכיתי לראות אם יש לדני 2 מטבעות בוידוי אבל לא הראו. סביר להניח שהן חילקו את ה4 שקיבלו ממישל ופארווטי בזבזה את ה2 שהיו לה
מנחשת שכרגע בהכחדה יש לפארווטי ונטלי 5 מטבעות ולדני, יול, וונדל, טייסון וסופי 2

תקנו אותי אם אני טועה - לדניס יש הכי הרבה מטבעות במשחק. היא אחת מהמנצחות האהובות עלי ומבאס אותי שבקושי רואים ממנה. למרות שהיא לא באה בתור איום לעונה הזו (גם אחרי ששרדה כל מועצה) היא הצליחה להוריד את המטרה מעצמה אחרי ההדחה של סנדרה. חבל. נראה אם מישהו יזרוק עליה יתרון בפרק הבא

Bar EL

New member

לדניס אמור להיות 6 לפי ההגיון (3 מחסינות (2 +1), 1 מדני, 1 מאדם ו1 מקים (ואחד שהתחילה אבל היא נתנה לסנדרה אז מתקזז).
אז כן, לדעתי יש לה הכי הרבה.

Bar EL

New member
לאחר צפייה נוספת בפרק

משנה קצת
נטלי - 2 קצת מוגזם כל המטבעות האלה
דניס וקים - 1 אלוהים יודע מה הן רוצות מג'רמי, חבל
מישל - 1 הכי קלולס בעולם
&nbsp

אורישקי

New member

אדם 2

אית'ן 2
אמבר 1 איך היא מעריצההה את האפר שלרגילו של רוב
בן 3
אוקיי הוא שחקן גרוע ברמות אבל הוא נורא מצחיק ומבדר
ג'רמי 6 הוא הצחיק אותי הפרק גם במערכת יחסים עם בן
ובסך הכל כאנדרדוג הוא פועל נכון
דני 3 יאללה קווין נפרגן על אומץ הלב והמסירות
דניס 5 היא גם ממש מצחיקה אותי בבריונות שלה
וביציאות שלה במועצה, גם אם היא לא משחקת ממש טוב לדעתי
וונדל 2 המשפט לקים בסוף הפרק

טוני 10 האחד והיחיד
טייסון 2
יול 2
מישל 1 מאוסההההההההההההההההה ואנלוגיה פוליטית קטנה: לראות אותה מתלהבת מהמטבע שלה וחופרת עליו זה כמו לראות את הרביעיה של הבית היהודי מתווכחת ביניהם מי יהיה ראשון ברשימה של 6 מנדטים
נטלי 5 Slay Queen
ניק 7 חמודי מאד, מודה שלא כל כך הצלחתי להבין למה הוא הצביע בסוף לקים אבל הוא כן משחק טוב
סופי 5 Slay Queen
פארווטי 5 גם כשהיא לא עושה כלום היא פשוט יצור מלא בכריזמה, ובינתיים היא די המלכה של אי ההכחדה אין מה לעשות
קים 6 טוב קים קים קימברלי, היא באמת שחקנית טובה אי אפשר לקחת ממנה, עשתה כמה טעויות העונה וגם הפרק טעתה שויתרה על ג'רמי יותר מדי מהר, אבל היא עדיין אחת הגדולות
רוב 3 הצחיק אותי רצח במועצה
שרה 9 מלכה
וגם המערכת יחסים שלה עם טוני כל כך מצחיקה

אדם- 1 כבר נהיה ממש בלתי
אית'ן- 3
אמבר- 2
בן- 5 העיקר שהלך עם התוכנית של טוני בסוף

ג'רמי- 5
דני- 2
דניס- 2 נהייתה מעצבנת
וונדל- 1
טוני- 10 אני בעד לא להחשיב את מי שמדרג אותו פחות מ-10

טייסון- 1
יול- 2
מישל- 1 נודניקית
נטלי- 5
ניק- 5 אם הוא חכם הוא צריך עכשיו להתחיל לפעול (והוא עוד יכול לזכות!), אחרת יהיה מאוחר מדי
סופי- 5
פארווטי- 9
קים- 5
רוב- 5
שרה- 10

Robbed Goddess

New member
קצר ולעניין
סופי נטלי פארווטי טייסון יול וונדל 5
רוב 2 על זה שהוא ממשיך להלחם. מר טלוויזיה
טוני 10
שרה 7
בן 5
דניס 4 ג'ף היה בהלם ששכח להכריז שזכתה בחסינות
כל השאר 1
&nbsp
חשבתי שהגיע הזמן שאדם יקבל קצת גאולה עריכתית, אבל לא. ציפיתי להרבה יותר מקים. על מישל אין מה לדבר

סטילהוק

New member
מדרג

אדם - 1 מיותר אפילו על אי ההכחדה
אית'ן - 1 סורי דוד אבל זמנך עבר
אמבר - 1
בן - 4
שחקן גרוע אסטרטגית, אך ייאמר לזכותו שעדיין יודע למצוא אלילים ללא רמז
ג'רמי - 5 נראה שיש לו יותר נשמות מלחתול, ובדיוק כמו בקמבודיה משום מה נראה שכולם רוצים להציל אותו, כאילו שהוא לא לא מהווה איום אם יגיע לגמר.
דני - 2 נקודה נוספת על המאמץ שלה
דניס - 4 אמנם ניצחה בחסינות אך הרבה בזכות שהאחרים העדיפו לאכול מלזכות
וונדל - 1
טוני - 7
הייתי נותן לו יותר אם לא היה קונה את דרכו לגמר בחסינויות ועוד בחסינויות משוחדות בפרק הזה עם ניק ובפרק הקודם עם ג'רמי. בסדר הבנתי שהוא לא רוצה להשתמש באליל החסינות שלו, אבל זה ממש לא נראה טוב שהוא מפלס את דרכו לגמר באמצעות שוחד. או שרק אני האובייקטיבי היחיד ששם לב לזה?
טייסון - 1 היה ונשאר מעצבן
יול - 1
מישל - 5
אחרי הפרק הזה ירדה מאוד בעיניי והפכתי לדי אמביוולנטי לגביה, לא מובן לי המהלך הזה שלה, שמצד אחד חשפה את היתרון שלה בפני ג'רמי וגם נתנה לו אותו, ומצד שני הצביעה נגדו במועצת השבט כשהיא דואגת ליידע אותו לגבי זה מראש, שלא לדבר בכלל על כך שהצביעה בכלל עם המיעוט (רק קים, דניס ומישל הצביעו לג'רמי), אז בשביל מה בכלל לתת לו את היתרון 50/50 שלה? ובניגוד לאחרים פה שאובייקטיביות זה לא הצד החזק שלהם, אם היא לא תעשה מהלך שבאמת יצדיק את הגעתה לגמר ונצחונה בו, ותגיע לגמר בתור עז שמישהו לקח אותה לשם איתו, גם אם היא תגיע לגמר ותזכה בו אני לא אפרגן לה.
נטלי - 10
נותנת את כל מה שיש לה ומוכיחה בינתיים שהיא הכי ראויה לחזור למשחק בשלב השני, ואני מאוד מקווה שהיא אכן זו שתחזור ותיתן פייט רציני מול טוני, ואולי אפילו תצליח למנוע ממנו מלהגיע לגמר עם כל הרזומה שהוא צבר מול המושבעים.
ניק - 1 משחק גרוע ומבולבל מאוד של ניק שהפך פשוט לסייד קיק של טוני, ואפילו הסכים להפסיד מולו במשימת החסינות תמורת שוחד של מטבע אש.
סופי - 4
פארווטי - 6
לחלוטין המלכה של אי ההכחדה, אך אני לא רואה אותה חוזרת למשחק, בטח לא מול נטלי.
קים - 1 משחק גרוע של קים, עם כל הערצתי אליה מעונה 24 העונה פשוט לא מגיע לה שום קרדיט, היא עשתה את כל הטעויות האפשריות והביאה להדחתה במו ידה. למעשה הגיע לה להיות מודחת עוד בפרק הקודם עם איך שהיא שיחקה.
רוב - 5 כל הכבוד על המאמץ ועל ההתמדה, הבחור נפצע ומדמם, אבל ממשיך ומסיים את המשימה למרות שהיא כבר הסתיימה והוא הפסיד בה. זה הספיריט של שורד אמיתי. מה שכן ברור שאחרי הפציעה, כמו שהוא עצמו אמר, הבחור גמור, וברור שלא הוא זה שחוזר.
שרה - 6 ממשיכה להיות הצד הנגרר של ברית השוטרים החשאית ולא הצד היוזם, וטוני ללא ספק מנצל את זה לטובתו. אני לא רואה אותה מגיעה לגמר בדרך הזאת ולא אתפלא כלל אם היא תודח לפניו. גם לא אתפלא כלל אם טוני זה שידיח אותה.

אורישקי

New member
תיק 5000 בדרך!

השמועות אומרות שמנדלבליט כבר הודיע על התפטרותו מתפקיד היועמ"ש כדי להקדיש את זמנו כדי לבחון הגשת כתב אישום נגד טוני בגין שוחד מרמה והפרת אמונים!

אני מדמיין את הגמר :
טוני: שיחקתי משחק חזק, מצאתי אלילי חסינות, הדחתי איומים, זכיתי במשימות
ניק (העורך דין): אובג'קשן!!! הוא הסכים לשוחד! הצעתי לו את החסינות תמורת מטבע ועוגיות וחלב והוא אמר לי כן!
הג'ורי: אוי ואבוי ביזיון
טוני: זה שקר! רודפים אותי! לא היה כלום ולא יהיה כלום כי אין כלום!
ג'ף: בהצבעת פה אחד - מישל את הזוכה הגדולה.

סטילהוק

New member

אם זה היה רק עם ניק מילא, אבל הוא עשה את אותו הדבר לפי החשד גם עם ג'רמי במשימת החסינות הקודמת.

ואגב, איך זה שאת אף אחד מהלא אובייקטיבים בפורום הזה לא מעניין למי מאלה שטוני לווה מהם מטבעות אש כדי לשלם לסוחטות שלו מאי הכחדה הוא החזיר מטבע אש ובעיקר למי מהם לא. וזה עוד חיסרון ענק שהעונה הזאת נגועה בו, להוציא הפרקים הקצרים מדי שלה, זו העריכה הגרועה, המבולגנת והלא ברורה.

אורישקי

New member
או שאולי.......

זה לא באמת מעניין כי זה לא הכי רלוונטי למשחק כרגע?
זה כנראה רלוונטי כמו האם פארווטי קנתה חמאת בוטנים ב4 או ב2 מטבעות? נגלה את זה בהמשך.........
&nbsp
וגם אם טוני "משחד" אותם - מה הבעיה? חלק מהקטע במטבעות האלה הוא שהשחקנים ישתמשו בהם כדי לעשות סחר מכר.
זה ממש לא מה שאכפת לשחקנים במשחק.... יהיה להם אכפת העובדה שטוני גם שולט בחלק המשימתי של העונה וגם בחלק האטסרטגי - כל הצבעה הולכת כמו שהוא רוצה והוא אפילו לא צריך היה להשתמש באליל או לזכות בחסינות בשביל זה

סטילהוק

New member
נהפוכו, זה מאוד מעניין

זה יכול להסביר הרבה יחסים שאנחנו רואים ללא שום קשר, כי העריכה הגרועה והצולעת העונה מסתירה יותר ממה שהיא מגלה. שזה אחד החסרונות הכי גדולים של העונה הזאת.

למעלה