הישרדות עונה 34 - גמר

montit

New member
הישרדות עונה 34 - גמר

מעניין אותי לשמוע את דעתכם על שרה ובכלל על העונה
דעתי חלוקה לגבי שרה...בשלב הסופי כן הייתי בעדה ולא בעד קולפפר, אבל במהלך העונה הרגשתי שלפעמים היה לה יותר מזל משכל.
לגבי העונה, אני חושב שזאת העונה הראשונה שאני רואה כרגע (חזרתי מעונה 25) שפחות נהניתי ממנה.
ציפיתי לעונה יותר טובה, מהלכים יותר טובים מהרבה מאוד שחקנים ומשהו בעונה הזאת לא התחבר לי.

מבחינתי-

מאוד אהבתי את שרה, ושמחתי שהיא זכתה כי ממש הגיע לה לדעתי.
אני כן מבין למה חלק פחות התחברו אליה בעונה ההיא, כי העריכה הוציאה אותה
קרה ורובוטית.
העונה לכתחילה הייתה הזויה בעיקר שקראו לה Game Changers
ורוב השחקנים שם ממש לא מתאימים לקטגוריה הזאת.
וכמובן הקטע הכי מבאס- ההדחה הכ"כ עצובה של סארי

B R A Y E R

New member
מנהל
שותף לדעה שלך בנוגע לעונה

זו עונה די מאכזבת בעיקר כי היא אולסטארס אז רמת הציפיות גבוהה יותר
וכמו ששוהם אמר הקאסט מלכתחילה לא באמת תואם את ההבטחה בשם/בנושא של העונה
אבל ביחס לעונות 25-34 העונה הזו נמצאת בעיניי מעל 26,27 ו32, בעונות האלו ממש ממש השתעממתי ולרוב לא היה לי בכלל את מי לעודד בכלל
&nbsp
בנוגע לשרה אני גם שותף לדעה שלך, ב28 רוב העונה הייתי בעדה, אבל בעונה 34 היא הרגישה מאוד רובוטית ולא הצלחתי בכלל להתחבר אליה. גם רוב ההדחות אני לא חושב שהצלחתי להבין בכלל את הבחירות שלה.

nadav1919

New member
שרה

ראיתי אותה ב 28 ואהבתי אותה. ראיתי אותה גם ב 34 , אני ממש אהבתי אותה. היא תותחית על !!!!!
באמת לא הצלחתי להבין למה השורדים והצופים פחות התחברו אליה. אני אהבתי אותה ואת המשחק המדהים שלה ולדעתי היא מהזוכות הטובות ביותר שהיו להישרדות אי פעם

Robbed Goddess

New member
מסכימה
לדעתי זכייה מצויינת שלה, הבעיה היא העריכה שקיבלה. היא הייתה כל כךךךך משעממת כי ערכו אותה כמו איזה גיימבוט ודחפו אותה גם כשלא היה צריך, ב28 הייתה אחרת לגמרי. בכללי העונה הזו גרועה וכמו שברייר כתב זה התחיל בשלב שהכריזו על הקאסט

למעלה