הישרדות 34 - פרק 2

montit

New member
הישרדות 34 - פרק 2

שוב אני מהעבר זורק אתכם לעוד דיון אם יורשה לי,
לא בטוח שיהיה פה למישהו את התשובה, אבל בדיוק סיימתי את הפרק ואני לא מצליח להבין איך סנדרה גרמה לטוני להיות מודח ברוב מוחץ של קולות.
מה קרה פתאום שהבנים הסתובבו על טוני?
מה קרה שאוברי וטוני הסתובבו אחד על השני?
היו כנראה הרבה קטעים מתים בדיונים שלא ראינו עד המועצה ואולי מישהו פה יוכל לשפוך קצת אור?

B R A Y E R

New member
מנהל
זה שילוב של כמה דברים

ואני נזהר מלענות לך עם ספוילרים להמשך העונה, מתוך הנחה שאתה לא יודע כלום על העונה ואתה רק בפרק 2
&nbsp
קודם כל נתחיל מזה שאני ממש לא מאמין שסנדרה הייתה הגורם לזה שהוא הודח
ככה זה הוצג בעריכה כי זה היה סיפור מגניב לספר, שניהם טיפוסים צבעוניים וזה נגמר בינהם בטונים ובפיצוץ טלוויזיוני
&nbsp
בכל מקרה, יש שילוב של 2 שהוביל להדחה של טוני:
1. הליהוק של העונה הזו מאוד פושר ולא מאוד מאוזן
לעונה אומנם קוראים game changer אבל רוב הקאסט בכלל לא כאלו, אלא ליהוקים אקראיים של שחקנים כמו קיילב שאפילו לא היה במועצה אף פעם ופונה, היילי האנמית, טרויזן הלא קשור שאפילו את הצבעת הצופים ב31 לא עבר... ועוד ועוד ועוד.. ובינהם 3 מנצחים בודדים(הכי פחות מנצחים בעונת אולסטארס שיש בה מנצחים) ועוד איזה 3 אגדות שלא ניצחו..
ככה שברור לחלוטין שבעונה עם ליהוק כזה טוני יהיה מטרה ברורה מאוד ובנס מפתיע הוא בכלל הצליח לשרוד את ההדחה הראשונה...
&nbsp
2. טוני זה טוני והוא לא היה מסוגל לשנות את המשחק שלו ולהתחיל את העונה ברגוע..הוא ישר הלך וחיפש אליל, ועשה לעצמו ספיי שאק ועבר מאחד לשני ודיבר אסטרטגיות.. זה רק הדגיש בפני כולם כמה שהוא מטרה, כולם זוכרים טוב מאוד את הנצחון האדיר שלו ב28 ואיך הוא הצליח לעשות את זה.. זה איים על כולם ופחדו להשאיר אותו..

Uri04

New member
טוני

היה בעמדת מיעוט בעונה ההיא. הוא הגיע למשחק עם מטרה ענקית על הגב. שנייה אחרי תחילת המשחק הוא מתחיל לרוץ אל תוך האי בצורה מוחצנת וילדותית, מצהיר שהוא רץ לחפש את האליל, וזה כבר יצר כלפיו אנטי מטורף.

תוסיף לזה את הכריזמה המטורפת של סנדרה שהסיתה נגדו - ו-וואלה. ביי טוני.

NP23

New member
יש רק לציין ש

אוברי לא פנתה נגדו והם לא הסתובבו אחד על השני.. רק סנדרה הסתובבה עליו.
אני לא זוכר אם אוברי נשארה מחוץ להצבעה
או כן הצביעה נגדו.. אבל בכל אופן אם הצביעה נגדו זה כי כבר לא היה ברירה.
גם בגדול אני די זוכר שפשוט היו בברית של 5
מלקולם, קיילב, סנדרה , אוברי וטוני
אז ברגע שסנדרה עברה לצד השני,
לא ממש היה למלקולם, קיילב ואוברי את המספרים.
&nbsp

Bar EL

New member

בעיקר קיילב היה בעדו אבל גם עם סנדרה, וברגע שלא היה סיכוי לברית הזו זה היה אבוד וגם אוברי וטוני פנו אחד נגד השני כי זה היה ביניהם.

למעלה