פינת הפופולאריות 40 - פרק 10

אורישקי

New member
פינת הפופולאריות 40 - פרק 10

להלן הדירוג האחרון:

19. אמבר - 1.2
1
18 אית'ם = 1.3
1
16. וונדל - 1.5
3
10. יול - 1.5

15. רוב - 1.6
3
14. דני - 2.6
4
13. נטלי - 3.1

12. מישל - 3.6
2
11. טייסון - 3.9

10. פארווטי - 5
5
9. אדם - 5.1

7. ג'רמי - 5.7
2
7. סופי - 5.7
4
6. דניס - 6.1
1
4. בן - 6.4

4. ניק - 6.4
2

והטופ 3...

Bar EL

New member
אורישקי נשמה מה לקחת

הן בתיקו על המקום השני ובן וניק בתיקו על המקום השלישי...
אני דורש תמונה של בן החתיך!

אורישקי

New member
אתם צודקים ולא צודקים

אכן קים גם עם ממוצע 8 ולכן הן שתיהן בתיקו, בדקתי שוב (פארווטי אגב עם ממוצע 4.5 ולא 5, אולי התבלבלתי בין שתיהן באחד הציונים)
&nbsp
אבללללל הן בתיקו על המקום השני - ניק ובן יהיו בתיקו עדיין על המקום הרביעי, זה לא סותר

אורישקי

New member
ובמקום הראשון...

עם ממוצע 9,

בשבוע השני במקום הראושן - וזו כבר הפעם הרביעית העונה!

קינג טוני

אורישקי

New member
הדירוג

הרשימה:
אדם
אית'ן
אמבר
בן
ג'רמי
דני
דניס
וונדל
טוני
טייסון
יול
מישל
נטלי
ניק
סופי
פארווטי
קים
רוב
שרה
דירוג נעים!

דירוגי-

אדם- 1
אית'ן- 4
אמבר- 3
בן- 5 תכלס התחלתי לחבב אותו
ג'רמי- 5
דני- 1
דניס- 5
וונדל- 1
טוני- 10
טייסון- 1
יול- 2
מישל- 1 למה הפעם לא נתנו לה וידוי? שלפחות נבין מה עומד מאחורי ההחלטות שלה...
נטלי- 2
ניק- 7
סופי- 6 דווקא הייתה קצת משעשעת הפרק כשהארוס שלה הגיע
פארווטי- 9
קים- 3 למה לא השתמשת על עצמך? משוגעת

רוב- 5
שרה- 10

Bar EL

New member
יאללה נעשה את זה קצר

מוכחדים וטייסון - 1
קים - 4 סורי לא יכול לפרגן יותר בפרק הזה, כן נותן 3 נקודות על זה שכנראה טוני רוצה לשמור עליה
מישל - 1 קלולס ונגררת
סופי, ג'רמי, דניס - 5 לא סגור לגביהם
בן, ניק - 9 הם די קינגים
טוני ושרה - 10 המלכים הבלתי מעורערים של המשחק

סטילהוק

New member
מדרג

אדם - 1
אית'ן - 1
אמבר - 1
בן - 5
הייתי ונשארתי אמביוולנטי לגביו, אני כל כל אדיש לגביו שאם הוא יודח או יישאר במשחק זה לא ממש מעניין אותי.
ג'רמי - 5 גם לגביו אני אמביוולנטי. מצד אחד עשה נכון שהשתמש ביתרון שקיבל מנטלי, כי הרי הראו לנו שהם תכננו להדיחו ושצריך להחליף מטרה אחרי עזיבתו את מועצת השבט, אך מאידך אחרי שדפק את בני בריתו אין לו עכשיו אף אחד שסומך עליו במשחק, ולכן לדעתי הוא בבעיה קשה ואם לא ימצא אליל או יקבל עוד איזה יתרון מאי ההכחדה הוא בדרך לאי ההכחדה, ואולי אפילו כבר בפרק הבא. דבר אחד בטוח, הפעם אין לו שום שליטה על המשחק כמו שהיתה לו בקמבודיה.
דני - 1
דניס - 5
הורידה הרבה הילוכים מאז ההדחה של סנדרה. אך כמו שחשבתי היא כן בברית עם קים, וראינו את זה היטב הפרק גם לפני שהיא התייעצה איתה על המהלך וגם במועצת השבט שהיא בחרה לשחק את אליל החסינות שלה בשבילה.
וונדל - 1
טוני - 10 מלך
גם זכה במשימת החסינות אוי הכי מעצבנת בהישרדות שהכי לא מתאימה לאופיו, גם שוב השם שלו לא נרשם על אף פתק הדחה, וגם בסוף הוא זה שהחליט את מי מדיחים ולא אף אחד אחר. אגב, אם לא שמתם לב, בויכוח הראשון שלו עם שרה שרצתה להדיח את קים בבליינסייד, הוא העלה ראשון את השם של טייסון עוד לפני השם של ג'רמי, וזה מראה שהוא חושב נכון ועם הראש במשחק.
טייסון - 1 זה לא סוד שאני לא סובל אותו וברוך שפטרנו ובתקווה סופית ממנו.
יול - 1
מישל - 8
בשקט בשקט מבלי שאף אחד ירגיש מישל טסה לגמר מתחת לרדאר של כולם. ולמי שלא שם לב ולא יודע לקרוא נכון את המפה, הבחורה לא קיבלה אפילו קול אחד מהרגע שהתחיל המשחק, ואנחנו כבר אחרי מועצת השבט העשירית. למעשה היא וטוני היחידים ששמם עדיין לא נרשם על אף פתק הדחה. וכמובן שבלוקי הצבעה זו הדרך היותר בטוחה להגיע לגמר מכל דרך אחרת. לקבע את עצמך בברית מסמן אותך כמטרה, אך כשאתה פרילנסר בבלוקי הצבעה כולם רוצים את הקול שלך. ולכן מישל למרות שהיא בברית עם ניק שכנראה מצביע איתה ולפיה, הכי טוב בשבילה שתישאר פרילנסרית ולא תקבע את עצמה בשום ברית לפחות עד ה F6. ובדרך הזאת אני בהחלט יכול לראות אותה בגמר.
נטלי - 1
ניק - 5
מצביע עם מישל שאין ספק שהוא בן הברית שלה מאז שהדיחו ביחד את יול, אך בניגוד למישל, הוא לגמרי הפך למטרה בעוד שמישל ששמה לא עלה אפילו פעם אחת מתחילת העונה על פתק הדחה לא.
סופי - 5 למזלה היה להם יותר חשוב להדיח את טייסון מאשר אותה, אף עצם זה שקים סימנה אותה מוכיח שהיא לא בטוחה כפי שכולם חושבים ולא בטוח כלל שהמזל ישחק לה גם במועצות הבאות. מאידך קרדיט על זה שעדיין יש לה אליל חסינות שהיו לה ביצים שלא להשתמש בו במועצת שבט כזאת משוגעת.
פארווטי - 1
קים - 2
בזבוז מיותר של אליל חסינות שיכול להציל אותה מהדחה במועצות השבט הבאות, ואם כבר לפחות היתה צריכה לשחק על עצמה ולא להמר רולטה רוסית שיכלה להביא להדחתה במו ידה.
רוב - 1
שרה - 6
נראה שנותנת יותר מדי שליטה לטוני בברית השוטרים שלהם, ובפעם האחרונה שזה קרה היא לא הגיעה לגמר והודחה לפניו, ולדעתי זה עוד יעלה לה ביותר, היא בעצמה הרי אמרה שזה לא הולך להיגמר טוב.

Bar EL

New member

נכון לגבי טוני - בוא זה שהעלה את טייסון שהיא רצתה קים, זה דיי טוב לסיכוים שלו מולה מבחינה עריכתית...

מוכחדים ללא יוצא מן הכלל - 1
בן - 7
ג'רמי - 6
דניס - 7
טוני - 10
מישל - 8
ניק - 8
סופי - 9
קים - 7
שרה - 9

רק בגלל שאני לא בטוח מי אחראי על הפיצול הכושל, האם הם בנו על זה שניק ומישל יצביעו לדניס?

B R A Y E R

New member
מנהל

אדם - 1
אית'ן - 1
אמבר - 1
בן - 5 אוהב אותו מאוד, אבל תוהה למה הוא בחר להצטרף להדחה של טייסון שרק כמה ימים לפני העלה בפניו ובפניו ג'רמי את הרעיון לברית איומים
ג'רמי - 1 איכזב אותי בגדול
דני - 1
דניס - 5 לא יודע מה אני חושב עליה הפרק, מרגיש שהיא לא ממש נספרת
וונדל - 1
טוני - 10 הקינג במצב הכי טוב העונה, קאגיאן חוזרת על עצמה בכל הכוח

טייסון - 8 מפרגן לו כי מאמין שכן ניסה לעשות ככל יכולתו בשביל לשפר את המעמד שלו במשחק
יול - 1
מישל - 1 חבל...
נטלי - 10

ניק - 1 הפלואטר הראשי של העונה, הולך עם הזרם ומצביע מה שאומרים לו.. 0 מחשבה 0 חזון ו0 יוזמה.. המקסימום שהוא יגיע עם זה זה למקום 3 בגמר עם 0 קולות. אבל זה בטוח לא יקרה והוא יעוף בהמשך כי הוא השם הכי קל שיש לאנשים בפה
סופי - 1 המשפט שלה על "בואו הצידה כל ה5" יעלה לה ביוקר. שמה על עצמה מטרה ענקית על הגב
פארווטי - 1
קים - 10
נכון המהלך שלה כשל, אבל היא לפחות הרימה מהלך שהיה קרוב ללהצליח. אם היא לא הייתה עושה שום מהלך ונגררת גם אז הייתם קוטלים. אני מעדיף שחקנים יוזמים גם אם ללא הצלחה מאשר שחקנים פסיביים או נגררים שזוכים כאן לפרגונים הזויים (ניק, מישל, ואפילו ג'רמי שזוכה ליותר פרגון)
שרה - 5 אני מת עליה אבל התכנון של הקולות היה שגוי ואני מפיל את האחריות עליה

אורישקי

New member
I would've stayed at home

אדם 1
אית'ן 1
אמבר 1
בן 8 עדיין משחק טוב מאד
ג'רמי 5 נותן לו קרדיט על זה שבניגוד לקים הוא ידע להשתמש ביתרון שלו, לא נותן לו קרדיט על זה שהוא, כמו קים, נזכר מאוחר מדי
דני 1
דניס 3 היא משעשעת אבל די לא תורמת או רלווהטית
וונדל 1
טוני 10
מלך, תענוג לראות אתו משחק
טייסון 1 כזה בזבוז של חזרה, לא תרם בכלום העונה ומסתבר שגם לא באמת היה במצב טוב כמו שחששתי. הוא משעשע מאד אבל דבאמת מיצינו
יול 1
מישל 1 אם לרגע חשבתי שהיא לפחות הייתה סוכנת כפולה עכשיו מסתבר ששוב היא הייתה קלולס והצביעה כנראה לטייסון כדי להציל את עצמה מפיצול. ומה שאני הכי לא מבין זה איפה הקשר הכל כך טוב שחשבנו שיש לה עם ניק?
נטלי 1
ניק 8 במצב טוב
סופי 10 קווין. היא משקת טוב ואני מחבב את זהשהיא קצרה וקרה. לדעתי היא כן תודח בשלב מסוים בעונה למרות זאת
פארווטי 1
קים 1 סורי מותק, אני באמת רציתי לפרגן לך אבל הפרק עשית כל טעות אפשרית בערך. גם הוכחת שאת לא במצב טוב והתעוררת מאאוחר וגם השימוש המיותר ברמות באליל על דניס שלא היה בו שום היגיוןו.
רוב 1
שרה 10 לאב יו

סטילהוק

New member

זה ממש לא נכון מה שכתבת לגבי מישל, ואם לא שמת לב ניק הצביע איתה. שניהם הצביעו לטייסון.

אורישקי

New member

זה ממש נכון.
אפשר לראות את זה גם בדרך שבה היא הצביעה לטייסון
ואחרת למה ההצבעה הלכה ככה?...
זה שמישל הצביעה בסוף איתו לא אומר שהוא שם עליה

למעלה