חדשות ועדכונים

סטילהוק

New member
מיד עם סיום הישרדות 40 CBS מתכוונת לשדר את עונה 32 של TAR

אמש הודיעה CBS רשמית שמיד עם סיום עונת הישרדות 40 - מנצחים במלחמה היא מתכוונת לשדר את עונה 32 של TAR שצילומיה הסתיימו לפני הפנדמיה (המגפה העולמית) שהתפרצה בסין והתפשטה בכל העולם וגם עצרה את צילומי עונה 33 שהיו ממש בשיאם. עונה שכנראה תבוטל כליל וכבר לא תצא אל הפועל, לפחות לא בשנה הקרובה ואולי אפילו לא בשנתיים הקרובות.

עונה 32 של המירוץ למיליון האמריקאי תהיה עונה רגילה עם משתתפים רגילים ופרק הבכורה שלה אמור להיות משודר בארה"ב ביום רביעי ה 20 למאי בשעה 20:00, קרי בשעה 03:00 בלילה שבין רביעי לחמישי אצלנו. פרק הבכורה של העונה החדשה ייארך כשעתיים, וכנראה שיהיה פרק כפול. וכמובן שפיל קוגאן המנחה הוותיק ינחה גם את העונה החדשה.

B R A Y E R

New member
מנהל
כמה עדכונים לגבי הגמר של הישרדות והפרקים הבאים

הגמר ישודר בעוד חודש בדיוק ב13/4 בלילה.
עד אז מצפים לנו עוד 4 פרקים:
פרק 10 - פרק רגיל
פרק 11 - פרק רגיל
פרק 12 - פרק רגיל
פרק 13 - פרק כפול עם 2 הדחות!
פרק 14 - פרק הגמר באורך של 3 שעות
&nbsp
CBS עדכנו שבאופן רשמי הריוניון הפעם לא יהיה בפורמט הרגיל, אלא וירטואלי.
כלומר, ג'ף ו20 השורדים יצטלמו כל אחד מהבית שלו ויופיעו על מסך מפוצל, כולל הפריצות בין ההדחות שג'ף מראיין את מי שהרגע הודח, וכולל הקראת הקולות וההכרזה על המנצח!

sapir aloud555

New member
מתאים שיהיה משהו מיוחד לעונה הזו

טוב שיש עוד פרק כפול
לדעתי יהיה איחוד מוצלח כי אין קהל ואנשים רנדומלים שג'ף מעלה לבמה. חוץ מזה מצפה לראות את הילדים של השורדים קופצים למצלמה וכל מיני רגעים חמודים, יתן הרגשה כאילו הקהילה של התוכנית היא one big happy family. די מתאים אחרי כל דיבורי המשפחה מהפרק הראשון

אורישקי

New member
יכול דווקא להיות ממש יפה

הקראת הקולות אמנם זה יהיה מוזר ברמותתתתתת
אבל לדעתי זה סיום הולם לעונה הגדולה מכולם

ההקראה של הקולות

וההכרזה על המנצח נשמעים מוזר
מעניין איך זה יהיה בפועל...

Uri04

New member
מזעזע... אולי עדיף כבר לוותר על הריוניון?

ריוניון בזום? פיתרון איום. אני מניח שיהיו מלא בעיות טכניות, גליצ'ים ובעיות קוליות.

ולמי אכפת מהילדים ובני/בנות של השורדים? הם ממש לא מעניינים.

sapir aloud555

New member

אורי אם אתה חושב שההפקה לא תרצה להראות רגע מהשכפולים של אמבר עם בדיחה על הישרדות 80 אחרי שתקעו אותן בפרקי איחוד שאפילו לא קשורים לזוג הזה...

&nbsp
תוהה אם ירשו לקאסט להצטלם בפיג'מות חח

noamlah

New member
אני בעד לוותר על ריאוניון

אבל לא בגלל הקורונה
שונא את הקהל, שונא את ההתחנפות אליו, שונא קטעיי קישור קרינג'ים
ורגע הניצחון נראה הרבה יותר אותנטי כשהמנצח עדיין באווירה של האי ותוהה אם ינצח ולפעמים גם מופתע מאשר שזה קורה חודשים אחריי ואז הוא בפנים קפואות יורד למשפחה שלו

אבל אם כבר ריאוניון אז האופציה בזום נשמעת אופטימלית
ואני מעדיף ילדים של השורדים על פני ילדה רנדומאלית שג'ף מעלה לבמה לנחש מי המנצח וסיה שמתפרצת באמצע כי חייבת לחלק פרס

Uri04

New member
כן, אני מאוד מסכים איתך

הריוניונז והקראת הקולות בשידור חי אף פעם לא היה משהו שאהבתי במיוחד. ז"א, אין לי בעיה עם שיחה עם כל הקאסט. הבעיה היא שזה תמיד הופך לשואו צ'יזי מטופש ושטחי. אין לי בעיה אם הריוניונים היו הופכים לאירוע אינטרנטי בלבד, של שעה שלמה בהנחייה של דלטון רוס או מישהו (לא ג'ף!) עם ראיונות קצת יותר מעמיקים מאשר: "מה חשבת כשראית את עצמך בתכנית?" "ובכן, ג'ף...לא ידעתי שאני נראית כל כך טוב שזופה כל כך!"

סטילהוק

New member
כמו בהישרדות אולסטארס האוסטרלית

רק בהבדל אחד שעדיין רוב השורדים היו באולפן, בעוד שהמנחה שנמצא בלוס אנג'לס היה על המסך מולם בהכרזה על הזוכה של העונה, ובסוף לא הוא הנחה את הריוניון. גם העז של העונה וסגניתה שנמצאו בבידוד שידרו מהבית. קהל כמובן שלא היה.

אגב, גם פרק החזרה לבית האח הגדול של האח הגדול ישראל 2020 שודר ברובו בזום.

B R A Y E R

New member
מנהל
חחח זה לא שודר בזום

פיצלו כל אחד לחדר אחר בבית האח הגדול, העמידו מצלמות ועשו מסך מפוצל

למעלה